|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.4.2010 20:21:09   
New Mom
Pa slupala nije prava reč, nije moja krivica bila, mamlaz me je udario. Vozila sam glavim putem, a taj se uključivao sa zemljane ćuprije i nije ni pogledao i direkt u moja kola. Potpuno me je izgurao u levu stranu. Iz koje nailazi kamion u susret. Još ne mogu da verujem da sam bila dovoljno prisebna da dodam gas i cimnem kola u desno i izbegnem da podletimo. Kad smo stali, kreten mi kaže: "Šta se nerviraš? Koliko puta sam ja slupao, pa ništa." Vrhunac: kad su saobraćajci došli i traže nam dokumenta, ispostavi se da je dotični pandur.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.4.2010 21:50:51   
jance
slupala ne, udarila da. 3 puta i svaki put mojom krivicom naravno. Inace od kako sam polozila neizlazim iz najrazlicitijih tipova kola! Prvo sam udarila POLA rikvercom u metalnu banderu, dva meseca posle plaganja, previse sam smotala dok sam se okreatala u ulicici. Odvalila zadnje sto svetlo i branik. Vozila tako jos 6 meseci dok sama nisam skupila pare za popravki. Nisam mogla gepek da otvorim. Drugi put sam na parkingu preko puta Futoske pomerila zardinjeru dok sam pokusavala da se isparkiram! I to u svekrvom JUGU! I naravno poslednja je bila ove zime, kad je bio onaj kijamet, sletela sam sa puta u jarak, da nije na sred jarka bila ograda prevrnula bi se. Opet je bio u pitanju svekrov JUGO ( sreca pa me sv ekar jako voli, ja sam njegova omiljena snajka). Kako je moglo da bude jos je i dobro ispalo. Prednji branik je ulubljen ( to jos nisam ni popravila) i otpao je auspuh, koji su mi namestili nedelju dana kasnije. Inace sam jako istraumiran vozac i na sve jako pazim!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
8.4.2010 16:25:00   
Anoniman
Danas sam htela da probam da vozim, i zamalo se nisam zakucala u kapiju. A nemam dozvolu, uskoro treba da polazem... I vozila sam 6-7 puta, a 3 puta sam mogla da se slupam... Kakav cu ja vozac biti... Pitam se.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
13.4.2010 8:45:53   
afrodita
jos nisam


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
2.2.2013 22:45:25   
Mishica 77
user posted image

user posted image

user posted image

Božić 2013. godine. Neke od slika....
Moja prva i jedina teža saobraćajka. I sam ga danas prvi put videla posle svega. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 8:51:33   
boba 11
auuuuuuuuu mishice ala si ti nadrljala,dobro si ostala ziva u ovakvom autu.Inace ja sam jedino vozila po jendeku macice.Skrenula u krivinu pa zadrzala mleko da ne padne i ups direkt u jendek.Autu a ni meni nista -srecom

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 10:33:58   
Olga75
joj Mishice, dobro si prosla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 11:09:20   
Veca77
Mišice, ovo je bio ozbiljan udes...user posted image
Bitno je da si ti OK. Auto možeš da menjaš (kao što si već uradila) user posted image
Jesi li imala neke povrede? Uopšte nisam znala da si imala saobraćajku... Nisi nam nigde pisala o tome...

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 11:20:40   
Veca77
Ja sam imala dva ekscesa i to kada sam bila mladi i neiskusni vozač (pre 16-17 godina). Imala sam položeno i oba puta sam vozila YUGO mojih roditelja. U prvom slučaju sam očešala auto koji je bio parkiran na ulici, jer nisam dobro procenila da li mogu da prođem između njega i vozila koje mi je dolazilo u susret. Naravno, platila sam kaznu. E, a drugi put je bio bukvalno ispred moje kapije neposredno pre nego što sam htela da "uteram" auto u dvorište. Napravila sam luk, kako bih mogla da ga ubacim, a uopšte nisam pogledala u retrovizor da li neko ide iza mene. I, komšija me udario (išao je jako brzo). Uništila sam mu celu bočnu stranu Audija i moje prednji desni trap user posted image . Ceo komšiluk je izašao da vidi šta se to desilo, jer je puklo kao bomba (koliko je kreten brzo išao). Posle me je tužio jer moje osiguranje nije htelo da mu isplati štetu, zato što je on prvo popravio svoj auto kod nekog majstora, pa onda napumpao račune i dostavio mom osiguranju. Naravno da je izgubio proces...
Mislim da kad-tad mora da ti se desi neki udes, makar i samo grebanje o žardinjeru. Tako stičeš iskustvo i osećaj odgovornosti... Od tada aktivno vozim, imamo 2 auta i oba vozim i mogu da kažem da sam dosta postigla na iskustvu, refleksu i pravilnom rasuđivanju što se vožnje tiče. Većina ljudi koji su se vozili sa mnom kažu da sam jedan od najboljih vozača sa kojima su se vozili, i najsigurniji... A ne vozim sporo... Naprotiv...

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 13:17:56   
MarijaBg
Misice, nadam se da si ti prosla bez posledica...
Jesam slupala, pre 6-7 godina, steta je bila oko 1500 eura, na velikoj krivini sam sletela sa puta i zakucala se u drvo, sve posledica brze voznje user posted image Imala sam puno srece, mada sam i prilicno prisebno reagovala kad sam skontala sta se desava. Sta je sve moglo da bude, ne smem ni dan-danas da mislim. Nista mi nije bilo, sem sto su mi se malo ukocili misici vrata i ruku koliko sam jako drzala volan...

< Poruku je uredio MarijaBg -- 3.2.2013 13:18:52 >

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 13:34:39   
hanic
Uh. Jesam. Prije otprilike dvije i po godine sam sletila sa autoputa, padala je kisa, neki kreten se zalijepio za mene u krivini i prestizuci me isao na mene (moju traku) i ja sam se prepala i naglo skrenula. Vrtila sam se nekih 50m u jarku tamo vamo da bi na kraju opet iskocila na sred autoputa. Vozila sam valjda normalno za autoput, oko 110-120. Sreca je pa tih par min nije niko proletio cestom dok sam ja izasla ne znam ni ja kako iz auta inace bi me pokupio i Bog zna sta bi bilo sa mnom. Zaustavili su se neki iz suprotnog smjera, preskocili ogradu i prisli da mi pomognu. Hahahaha ja sam sama izasla iz auta, prije toga sam uzela torbu i izvadila mob i onda sam zakljucala auto hahahahahaha. Auto je totalno unisteno, ja sam prosla odlicno bez tezih povreda i lomova, samo sam bila dobrooo ugruhana.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 14:21:28   
Ana RR
Mishice user posted image ženo, imala si neopisivu sreću da prođeš bez povrede, kad pogledam auto...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 14:27:31   
Mishica 77
Evo, ovde sam malo pisala o tome KLIK
Posle svega je usledila takva upala uha da sam bila na ivici ludila.... Još uvek mi malo šušti. Treba vremena. Verovatno da mi se sve skupilo, postojeća prehlada, udarac, smrzavanje pored auta dok su me pokupili....
Sada me još samo malo boluckaju oba kuka. Mislim da je to sve.
Danas smo prodali stari, sutra preuzimamo novi auto i to je kraj svega. Na prvi pogled.... I dalje se povremeno zaplačem. Šta bi bilo kad bi bilo.... Još uvek se ponekad zapitam. To je jače od mene.
A žao mi je i auta. Jaaaaaako.... Moj prvi auto, samo moj.... Sama ga kupila. Baš takav želela..... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 15:38:43   
hanic
mishice nemoj da mislis na to, znam da je tesko ali pokusaj da zaboravis. meni je trebalo dugo da opet sjednem i da vozim. ja sam slupala auto koje mi je mm kupio (kupio ga je prije nego sto smo se mi vjencali a nije rekao da je za mene ccc), i slupala sam ga 10 dana poslije vjencanja kad mi je dao kljuc i rekao da je moje user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 15:48:20   
Veca77
Mišice, imala si neviđenu sreću. Vidi se da je auto uništen od prevrtanja. Ti si se toliko tumbala u njemu i završila sa par modrica!!! Sreća!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
3.2.2013 22:57:21   
Anck Su Nmaun
Nisam ali , ne zelim ni da mislim sta bi se desilo jer su deca uvek samnom, bar jedna, cesto prelazim velike relacije pa sam bas reetko kad sama za volanom..a mislim da bih dozivela onda traumu user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 22:49:08   
dijana1*
Nisam I nadam se da nikada necu jer skoro uvek Vuk ide samnom

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 22:53:39   
leamalamut
Ih moj prvi auto je sa svih strana bio po malo cuknut , sto su mene sto sam ja druge...user posted image . Hvala Bogu , nikad nista ozbiljno,jedno sletanje s puta zbog proklizavanja , nista strasno .Inace vozim malo ostrije , mnogi kazu kao musko user posted image

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 22:58:47   
Figaro88
Da vise puta,poslednji pre par dana,i to bratovuser posted image Isla sam u rikverc i gledala u mladjeg brata kako mi pokazuje gde je sanac,i zakacila branikom kapiju,iskrivila kapiju i izvila branikuser posted image A onda sam na interntu nasla veliki hanzaplast za kola i porucila mu,pa se nije ljutiouser posted image A kada sam prvi put isla kod mm-a kuci da se upoznam sa njegovima na krivinu sam upala u neku recicu pa su morali da dolaze i da me izvlaceuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 23:07:44   
Leax
Nisam (kuc, kuc) a nadam se da necu, i zelela bi da tako i ostane .

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 23:09:59   
Sanjica26 RR
Pre dve nedelje sam udarila u auto. Mom autu nista, a tudjem autu vrata ostecena.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
11.3.2013 23:12:15   
Sanja90
Jesam,al samo jednom i to nisam ja kriva nego uska ulica i auto od krsa.Penjem se ja uzbrdo da izadjem na put smotam i stanem da propustim automobile, ubacim u prvu i cekam,kad da krenem iskoci menjac iz brzine i kola krenuse nizbrdo dok sam se okrenula da spustim auto niz brdo,posto je uska ulica,nisam stigla da odreagujem i auto se zabijo u komsinicinu zicanu ogradu. Sva sreca steta nije bila velika pa joj je suprug popravio ogradu.tad sam bila u 6.mesecu sa prvim detetom,nije bilo starsno samo sam polupala zadnje sestro i malo zeznula branik,ali je sve bilo okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
12.3.2013 0:20:13   
Skockica
Ne, hvala Bogu user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
12.3.2013 0:21:43   
liliana
Vozim nekih 13 godina i , za sada, još nisam.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li ste nekada slupale auto?
12.3.2013 0:23:44   
Skockica
Auuu Mishice, valjda niko nije povredjen.
I gde bas na moj najradosniji dan user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here