|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2013 19:46:48   
Maraj
nato, stvarno ne znam za tu kombinaciju. Ja sam pila rastavic kad sam muku mucila sa eserihijom... Ne znam za njena druga svojstva. Ja ti ne bi savetovala da mesas cajeve. Koliko su dobri u kombinaciji mogu biti jos gori...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2013 19:55:43   
nata11
Ocajnicu krecem da pijem od ponedeljka to sam resila, ali sam se zbunila sto mi je danas zena za koju sam sigurna da se razume u biljke preporucila rastavic kao nesto sto cisti ceo organizam i sto nemoze da ima lose efekte. a opet na netu nigne nema ni pomena da ga je neko koristio za ove nase muke.
Hvala u svakom slucaju Maraj, promuvacu jos malo mozda pronadjem neku detaljniju informaciju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2013 19:56:08   
nata11
Ocajnicu krecem da pijem od ponedeljka to sam resila, ali sam se zbunila sto mi je danas zena za koju sam sigurna da se razume u biljke preporucila rastavic kao nesto sto cisti ceo organizam i sto nemoze da ima lose efekte. a opet na netu nigne nema ni pomena da ga je neko koristio za ove nase muke.
Hvala u svakom slucaju Maraj, promuvacu jos malo mozda pronadjem neku detaljniju informaciju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.3.2013 8:27:07   
Maja1309
Ženice samo da se javimi na ovoj temi budući sam bila aktivna.

Ja sam vam trudna.

Pila sam očajnicu tri ciklusa, u trećem ostala trudna.

Ne znam jel to do očajnice, ciljanih odnosa, al eto trudna sam user posted image

Inače ostala sam trudna u sedmom ciklusu pokušavanja, macinu sam pila do ovulacije 3 čaše dnevno. 1 supenu kašiku bi prelila sa 3dcl vode...

Ja sam s macinom dobila malo sluzi koje prije nisam imala, jako malo al sam dobila, eto bilo dovoljno.

Jel znate neki čaj koji je dobar da se pije u trudnoći?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.3.2013 9:26:19   
ceca111
nato stvarno neznam sta da ti kazem ja tu konbunaciju nikada nisam pila.
Majo cestitam ti od user posted image da bude laka trudnoca a ti uvek nasmejana trudnica user posted image
Devojke jos malo je ostalo do moje bete a od simptona nemam nista neverujem da je ova insiminacija bila uspesna rasdim po ceo dan i menam vremena nizasta a kamoli da mislim da cu videti veliku betu...ljubim vas sve devojke

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.3.2013 13:10:48   
Dada81
Majo,lepu ti trudnocu zelim i jos lepsi porodjajuser posted image smes da pijes Virak /vrkutu,znam ad je dobra i protiv spontanog,a i u trudnoci,a preporucuju i maticnjak,jednu vrstu posebno.
Ceco,bice,kao i svima sto jako zelimo i nadamo se,ni mene ne napusta nadauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.3.2013 13:20:28   
nata11
Cece jos koji dan pa ces resiti dilemu. Kada radis betu?
Pitala sam strucnjake moze nesmetano da se pije kombinacija ocajnice i rastavica. Cak sta vise kazu da i ocajnica moze da se pije tokom celog ciklusa bez pauza oko O.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
25.3.2013 21:05:28   
ceca111
2.4.radim beticu na moj divan dan.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.3.2013 14:37:06   
nata11
Jao cekalice pa ja ili sam izgubila osecaj za cajeve ili nisam dobro napravila meni ovo nije toliko ruzno. Malo gorko ali OK, mnogo bolje od rastavica koji je uzasan i mucan.
Prelijem 1 kasiku sa 2 dl kljucale vode i sotavima 30 min. Valjda ne gresim?

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.3.2013 20:18:33   
Maraj
nato, ne znam sta da ti kazem, ti onda mora da nisi kupila "pravu" macu. Ja cula da ima vise vrsta... Jer ti pise Marrubium vulgare ili ocajnica na toj sto si kupila? Ova je bas bas bas gorka da ne moz' da se pije... Ja sam prvi put hela da bacim peglu... Sva sam bila...user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
26.3.2013 23:26:11   
sreca_11
ni meni macina trava nije gorka, koristila sam tri vrste, i na jednoj piše očajnica, al ni jedna mi nije gorka. Meni je ugodna za pitiuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
27.3.2013 8:30:10   
nata11
To je ta Maraj tako pise bas na latinskom. I sasvim mi je OK. Ali ja oduvek pijem te cajeve koji se cede bez kesica tako da bice da sam navikla. Sto kaze Sreca mogu komotno da je pijem.
Nemas pojima koliko je rastavic mucan. To je kao da si nabrala zelenu travu i skuvala user posted image

(odgovor članu sreca_11)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
31.3.2013 22:04:59   
ceca111
stigla user posted image user posted image ...
ja pocinjem ponovo sa ocajnicom cim stane user posted image ....a tako sam se nadala velikoj beti

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
1.4.2013 19:05:43   
nata11
Ceco drugarice po caju user posted image ja evo ispijam soljicu i odlucna sam da pijem 3 meseca. Malo me samo nervira ovaj rastavic kao user posted image trava ali prezivecu.

< Poruku je uredio nata11 -- 1.4.2013 19:08:07 >

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
4.4.2013 19:53:20   
ceca111
devojke ja od sutra pocinjem ponovo ocajnicu treca sreca xaxaxaa kako konbinujes to sa rastavicem Nato

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
4.4.2013 20:35:09   
nata11
Cece ocajnicu pijem 3x dnevno po jednu vecu solju posle jela. Solja mi je otprilike oko 300 ml. A rastavic bi trebalo 2 l dnevno ali mi je to previse pa skuvam sipam u flasici i pijem tokom tada oko 1,5 l.
Rastavic se bas nigde na netu ne pominje za ove nase namene user posted image ali mi ga je preporucio covek koji se bas bavi preradim bilja i snabdevanjem radnji.

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
10.4.2013 17:10:11   
Dina1993
Zdravo svima...Imala sam spontani 23.02.2013. menstruaciju sam dobila 5.04.2013. znaci posle 41 dan. zanima me ...buduci da je menst.prosla danas od kada mogu i da li uposte mogu da pijem macinu travu?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
10.4.2013 20:25:54   
nata11
Dina nemogu da ti pomognem user posted image Ja sam bas malopre bila da dokupim jos i prodavacica je pricala jednoj devojci kako ne bi trebalo da ga piju devojke koje imaju ciste, problematicne cikluse i sl.

(odgovor članu Dina1993)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
10.4.2013 21:30:31   
pozitivna
Dina draga ! Najbolje je da radis onako kako ti telo oseca dali ima snage hocu reci dali se se oporavila ? A mozes i travarku neku u apoteci pitati,a i nemoj da zuris mlada si ,kuda zuris ? zelja je jedno ,zdravlje drugo a imas mogucnosti mlada si ,zamisli one koje imaju preko 40,kako je njima
Ako pitas u apoteci pitaj za vrkutu ona ti je mozda bolje da se iscistis i oporavis ali najbolje je da pitas apotekare ..sve naj...........

(odgovor članu Dina1993)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
11.4.2013 14:24:38   
Dina1993
Hvalla vam puno na odgovorima...Ljubim vas :*
Raspitacu se danas u apoteci :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
12.4.2013 8:21:18   
nata11
Cece sad se setih da ti napisem ako imas neke nedoumice oko kombinovanja cajeva imam mail coveka koji se razume, sigurno ce ti odgovoriti. Ja sam bila zbunjena zbog ovog rastavica koji mi preporucila bakica pa sam njega pitala. On se bas bavi biljem.

(odgovor članu Dina1993)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
12.4.2013 8:26:45   
Maraj
ja stvarno ne znam sta da radim. Dva meseca sam pila ocajnicu, i od tad evo vec 3. ciklus, ja nemam O. Nikad mi se do sad nije desavalo da nemam O . Pratim bazalnu temperaturu vec 1,5 god i zato znam...Sad su mi grafovi, skroz drugaciji, ni nalik kakvi su bili pre ocajnice. Da sam znala nikad je ne bi pila... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
12.4.2013 9:07:05   
nata11
Maraj pa nemoj vise da pijes, nadji neki drugi caj.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
13.4.2013 10:36:29   
ceca111
cao devojke moje dal ima nesto novo ja i treci mesec sa ocajnicom se druzila sada cemlam user posted image ....nema me na forumiu jer radim kao drakstor user posted image ....NAto posalji mi mail od tog coveka htela bi da ga pitam dal postojineki cajic za mog dragog user posted image ....Inace ja ovaj mesec pauziram pa sledeci meseci idem ponovo na insiminaciju ali ovaj put sa terapijom ako ni to ne uspe ceka me ponovo vto u septembru

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
13.4.2013 15:16:51   
Maraj
prestala sam odmah sa macom. Ne pijem je vec 2 ciklusa...

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Trilema
janabons

Koje vam je najlepse ime za devojcicu od ponudjenih?

Maja (28%)

Mila (45%)

Mina (26%)


Ukupan broj glasova: 144

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here