|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:38:50   
Anoniman
Porodični par sa osamnaestoro dece čija imena počinju na slovo "J" (Džej), koji sledećeg meseca očekuju svoje prvo unuče, otkrio je da će u martu ponovo postati roditelji, prenosi "Dejli mejl".

Džim Bob i Mišel Dugar iz Tontitauna u državi Arkanzas su presrećni zbog toga što će njihov najstariji sin Džoš postati otac, samo devet meseci nakon rođenja njegove najmlađe sestre Džordin Grejs.

Za razliku od Džim Bobove i Mišeline dece, ime njihove unuke će početi na slovo M, jer će se devojčica zvati Mekenzi Rene.
"Jako smo uzbuđeni", izjavila je 42-godišnja Mišel.
"Radujemo se dolasku našeg prvog unučeta i našeg devetnaestog deteta. Zahvalni smo zbog svakog deteta u našoj porodici", rekao je Džim Bob, 44-godišnji biznismen.
Njihov sin Džoš, vaspitan da postane pravi hrišćanin, rekao je da se nada da će, kao i njegovi roditelji, imati mnogo dece, ali nije rekao da li će i imena njegove dece sva počinjati na isto slovo.
Džoš i njegova supruga Ana žive sa njegovim roditeljima zajedno sa njihovom ostalom decom: blizancima Dženom i Džon Dejvidom (19), Džil (18), Džesom (16), Džindžer (15), Džosefom (14), Džosajom (13), Džoj Anom (11), blizancima Džeremajom i Džedidajom (10), Džejsonom (devet), Džejmsom (osam), Džastinom (šest), Džeksonom (pet), Džoanom (tri), Dženifer (dve godine) i osmomesečnom Džordin Grejs.
Porodici Dagar posvećena je emisija "18 Kids and Counting" na kablovskom kanalu TLC.
Iako je bila trudna 18 puta, Mišel je izjavila da ih je ova trudnoća iznenadila.
Tek kada je primetila da, uprkos dijeti, ne gubi kilažu, Mišel je pomislila da je možda opet trudna.
Kada su se Džim Bob i Mišel venčali mislili su da će imati dvoje ili troje dece.
Mišel je koristila pilule za kontracepciju, jer njih dvoje nisu želeli da odmah imaju decu.
Nakon rođenja prvog sina, Mišel je ponovo koriatila pilule, ali je ipak zatrudnela i imala spontani pobačaj.
Kao konzervativni hrišćani, Dugarovi su odlučili "da Bog odluči koliko dece bi trebalo da imaju".
Priključili su se evangelističkom hrišćanskom verskom pokretu čiji članovi veoma ozbiljno shvataju biblijska načela o širenju ljudske populacije i veruju da je svako dete božiji dar.

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:40:20   
marince1
joooj pogledaj ih samo!!!!
Sto je mnog,mnogo je!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:44:17   
Anoniman
Oni kad idu negde...kao da idu na eskurziju.... svaka njima chast....al puno je user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:51:00   
2002m
malo su ga preteraliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:53:34   
marince1
U cemu li kuvaju?
Aa zamisli da ne daj boze pokvare stomak u isto vreme user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:56:55   
Brand new mama
Citav vozicuser posted image  oni samo autobusom mogu da idu u posjeteuser posted image Ali su bas slatki(malisani posebno)
Nego,imaju oni jos fore za bebe,zena ima tek 42,znaci do menopauze moze da ima jos oko 8 godina,,,Znaci,mogu jos 4 mirne duseuser posted image
P.S.Marince-i sama prehlada ili grip bi bio ko priprema za maraton kad se sjetim kako je  moja mama jurila za mnom i bratom

< Poruku je uredio Brand new mama -- 2.9.2009 15:58:57 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 15:58:46   
Delijagirl
Meni je to slatko jer mi se cini da su deca jako voljena i roditelji mogu da ih zbrine. Ali iskreno sama ma nikad mi ne padne napamet da imam toliko dece. Ali zamizlite koliko je to vesa za pranje, susenje i likanje user posted image Ja se zalim za one 4-5 ves masina nedeljno a ona toliko dnevno opere verovatno. I kad kuva ko da kuva za celu armiju :)

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 16:00:58   
Delijagirl
A na slici nije sva deca....

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 16:04:27   
gagana83
Iju!!!A ja mm objasnjavam kako je mnogo da imamo petoro deceuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 16:04:58   
Brand new mama
U pravu si-nisu svi...Nisu stali u kadaruser posted image  Mozda se ovi najveci nisu slikali. Ali bas,kao sto si rekla izgledaju voljeno i srecno.. Ja zelim cetvero,a moj dragi se samo uhvati za glavu,kao puno jeuser posted image  moracu da mu pokazem ove malisane

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 16:08:12   
Delijagirl
Meni je uvek zanimivo kako neki ko dolaze iz velike porodnice ne zele mnogo dece a oni koji su jedinci zele ih mnogo misli mozda nisam u pravu ali to je neko moje iskustvo koje sam dobila. Kod nas ja dolazim iz ogromne porodnice iako sam vise manje rastla ko jedinica ali opet imam bacu i sestre i zelim 3oje dece najvise. A moj muz jedinac hoce 5 njih. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 16:54:00   
Delijagirl
Nasla sam ih sve na jednoj slici :)

user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
2.9.2009 17:01:28   
NadaR
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka su zivi i zdravi svi!!!!




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 7:15:24   
afrodita
IZVORNA PORUKA: marince

U cemu li kuvaju?
Aa zamisli da ne daj boze pokvare stomak u isto vreme user posted image


joooj marinceuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 8:28:53   
bonita
nek su zvi i zdravi.drago je videti tako velika porodica i tako vesela i srecna.
Ali ja licno,ne bih vise od dvoje dece.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 11:18:34   
Rivana
Slatki su joj koliko ih je user posted image ja se vise ne usudjujem da radjam jedno mi dosta svaka cast toj zeni user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 11:21:06   
Rivana
Mišel je koristila pilule za kontracepciju, jer njih dvoje nisu želeli da odmah imaju decu.
Nakon rođenja prvog sina, Mišel je ponovo koriatila pilule, ali je ipak zatrudnela i imala spontani pobačaj.



Kakve to ona pilule koristi kad non stop ostaje u drugom stanju user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 11:34:34   
Brand new mama
R. ona se nije poradjala kod nasuser posted image  Tad bi imala maximum dvojeuser posted image  Pila je pilule na pocetku braka, a to je valjda prije cirka 20 godina, mozda i jace... Ko zna kakve su tad pilule bile,ili su njoj uticale na plodnost

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
3.9.2009 11:41:16   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

R. ona se nije poradjala kod nasuser posted image Tad bi imala maximum dvojeuser posted image Pila je pilule na pocetku braka, a to je valjda prije cirka 20 godina, mozda i jace... Ko zna kakve su tad pilule bile,ili su njoj uticale na plodnost

user posted image user posted image user posted image u pravu si ovo za porodjaj kod nas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
6.9.2009 17:30:28   
Anoniman
Budale user posted image  

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
6.9.2009 17:35:59   
indy_25
ma ova zena nije normalna meni je maximum troje ili cetvero a 19 to mi je bas previseee. a mozda joj je lako jer su joj ova starija djeca odgajala ovu mladju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
6.9.2009 17:47:26   
Anoniman
Ma po meni su oni ludi. Plafon 3 djece, i to mi je mnooogo. Mada njoj svaka cast kako je ziva, treba se natezati svakih pola godine.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
6.9.2009 21:07:42   
Verus
Ja mislim da oni nisu normalni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
14.10.2009 18:32:59   
luna7
Ah... što za reći? neka su oni svi živi i zdravi... Ali prvo mi je palo na pamet: "Neko 19 a neko nemože ni jedno!"
Šta ću, to je realno.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bracni par ceka devetnaesto dete !!!
14.10.2009 20:43:55   
NadaR

IZVORNA PORUKA: indy_25

ma ova zena nije normalna meni je maximum troje ili cetvero a 19 to mi je bas previseee. a mozda joj je lako jer su joj ova starija djeca odgajala ovu mladju.


Da, njeno je samo da rodi!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here