|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2013 20:53:29   
little_one
kako mislis nato da ti pomjera ciklus? U smislu produzi ti se ili skrati? KOliko znam i imam iskustva on ga regulise. Doduse, ja nikad nisam pila vise od jedne velike solje navece caja...otprilike pola litra i stvarno mi je pomagao.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2013 21:21:21   
nata11
Little uvek su mi bile na 28 tacne a kada sam krenula njega da pijem odjednom mi se skratio C i zbog toga sam prestala da pijem po 3x dnevno, sada ga pijem iz uzitka :)

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Virak (vrkuta)
14.3.2013 9:51:21   
ceca111
devojke dal smem da pijem virak posle isiminacija

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Virak (vrkuta)
14.3.2013 10:40:09   
mine
koliko ja znam smes...ne moze da ti skodi

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Virak (vrkuta)
14.3.2013 11:57:39   
nata11
Cece neznam user posted image vidi na temi insemenacija mozda je neko pio

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Virak (vrkuta)
14.3.2013 22:37:09   
cvrcak84
user posted image zivjezi uz virak user posted image Evo ja upravo pijuckam, meni virak nije pomogao oko regulisanja ciklusa, i dalje su jako neredovni, ali kad ga pijem osjecam neke promjene, nesto se desava tamo dole user posted image i prvi put sam kod sebe primjetila iscjedak kao ,,bjelance,, kad sam pocela sa virkom... Tako da ga se ne odricem nikako...

Mora jednom da poravi nesto user posted image user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Virak (vrkuta)
4.4.2013 12:52:25   
nata11
Cvrcak jesi razmisljala da mozda da ubacis jos neki caj pored? Ili kapi.

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Virak (vrkuta)
8.4.2013 11:47:00   
cvrcak84
Nata11, sad sam na pauzi od virka, pijem kombinaciju kunice (stolisnika), nevena i koprive.... Mislim da je moj osnovni problem sto ja ne pijem dovoljne kolicine caja, ja pijem jednu uvece i nekad u toku dana po jednu solju... A kad popijem ovo onda cu opst krenuti s virkom, ali cu se nalivati koliko mognem podnijeti... user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Virak (vrkuta)
8.4.2013 16:57:11   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: ceca111

devojke dal smem da pijem virak posle isiminacija


Ja sam ga pila do kraja prvog tromesecja trudnoće, kažu da pomaže implantaciji i održanju ploda.

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Virak (vrkuta)
9.4.2013 14:28:44   
mazinjo
interesuje me vase misljenje po pitanju virka i tableta cikloproginova,da li se smije koristiti caj kad se piju ove tablete

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Virak (vrkuta)
9.4.2013 17:17:58   
World
koliko sam ja proucavala, mislim da ne bi trebalo da pijes sa hormonskim tabletama, posto i virak utice na hormone nekako.. ja nisam pila dok sam bila na bilo kakvim tabletama, za zvaki slucaj, a to se narocito odnosilo na stimulacije tipa klomifen i sl. usput, kako si?user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mazinjo)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Virak (vrkuta)
9.4.2013 20:49:13   
mazinjo
World hvala dobro sam u toku sam priprema za FET,trebala sam raditi u martu ali mi ciklus izostao pa sad sam dva mjeseca na izazivanju user posted image pa onda u postupak.poljubi Anci za mene user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Virak (vrkuta)
10.4.2013 0:22:05   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: mazinjo

interesuje me vase misljenje po pitanju virka i tableta cikloproginova,da li se smije koristiti caj kad se piju ove tablete


Ja sam od danas na kontraceptivnim pilulama i prekidam pijenje virka do daljnjeg.... Piše tamo da se ne preporučuje kombinovanje biljnih čajeva sa hormonskim tabletama, pretpostavljam da se odnosi na sve vrste hormonskih tableta.

(odgovor članu mazinjo)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Virak (vrkuta)
6.5.2013 17:51:44   
pozitivna
Zene ! Radila sam stimulering za VTO koji je prekinut posle 12.dana stimuleringa menopurom i orgalutranom,prekinula sam pre 7.dana.E zanima me jel smem da pocnem sa vrkutom jako mi prija koristila sam ga pre .
Pozdrav i da sve u Maju user posted image -nimo user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Virak (vrkuta)
27.5.2013 23:14:44   
Vodolija79
Devojke, danas sam pocela da pijem virak zbog amenoreje. Bila sam 6 meseci na cikloproginovi i dok sam je pila dobijala sam user posted image , kad sam prestala nista, kasni vec 10 dana. Da li imate iskustva sa ovakvim problemom - izazivanje ciklusa pomocu caja?

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Virak (vrkuta)
28.5.2013 10:03:34   
nata11
Vodilja ja sam prestala da pijem virak iz drugog razloga produzio mi se C vec sam pisala o tome.

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Virak (vrkuta)
28.5.2013 11:33:04   
Vodolija79
Vise sam odlepila ne znam sta da pijem. Kombinujem broj 31 (Josif Pancic) i macinu travu i posebno virak. Nadam se da cu uz pomoc ovoga srediti ciklus. Virak sam doduse pocela da pijem sinoc, pa cemo videti.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Virak (vrkuta)
28.5.2013 13:58:20   
nata11
Vodolija srecno user posted image sa ispijanjem.

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Virak (vrkuta)
28.5.2013 16:48:38   
Vodolija79
Hvala user posted image Evo sad dosla s posla i prvo sam njega skuvala. Ziveli cureuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Virak (vrkuta)
23.6.2013 17:47:32   
Dina1993
Zdravo svima :) Pre 2 nedelje sam operisala slepo crevo...mozda zvuci glupo ali da li bih smela da pijem virak? Pre ga nikada nisam pila, ali posto sam pre 4 meseca imala spontani i neredovne,bolne menstruacije volela bih da probam sa ovim cajem? Molim vas za pomoc?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Virak (vrkuta)
26.6.2013 13:43:11   
nata11
Zara sad i slepo crevo? user posted image
Ja mislim da mozes slobodno da pijes virak.

< Poruku je uredio nata11 -- 26.6.2013 13:44:06 >

(odgovor članu Dina1993)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2013 14:38:24   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: semi1988

hallo cure,ja bih htela da vas pitam dali mogu virak da pijem svaki dan ili,se to koristi na drugaciji nacin ako moze neko dami pomogne u tome ko ima vise iskustva jer pocela bih i ja da ga koristim jer procitala sam vase komentare i sve su pozitivne i to mise svidjauser posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Virak (vrkuta)
16.8.2013 22:54:35   
Krofnica5
Devojkeeee, zasto ste se uspavale???user posted image Valjda nas uvek ima aktuelnih u ovoj temi. Evo i ja veceras pocinjem terapiju ovom cudotvornom biljcicom, pa da vidimo sta ce da bude.. Neredovni ciklusi me izludese, ne mogu vise to da podnesem user posted image Nadam se da ce biti lepih vesti od mene

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Virak (vrkuta)
18.8.2013 13:36:33   
Malena29
ako planiram user posted image a nisam jos sigurna jesam li ili nisamuser posted image dali ja smem piti caj virak???user posted image user posted image

(odgovor članu Krofnica5)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Virak (vrkuta)
19.8.2013 8:22:40   
little_one

IZVORNA PORUKA: Malena29

ako planiram user posted image a nisam jos sigurna jesam li ili nisamuser posted image dali ja smem piti caj virak???user posted image user posted image



Smijes piti virak tokom citavog ciklusa! Kazu da se smije i u trudnoci, ali bih ipak prekinula kad saznam za trudnocu, za svaki slucaj....kazu da je jako dobra za piti u trecem tromjesecju, sad da li je istina ili ne...ne znam...pij, nece ti skoditi sigurno!

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here