|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
30.6.2012 9:22:14   
plačljiva
leptiriću,hajde obraduj nas user posted image

(odgovor članu leptirić)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Virak (vrkuta)
30.6.2012 17:06:13   
17 joka
user posted image virak je extra, pila sam i kombinaciju za ciste ali najbolji je zaista,ja sad necu da ga koristim ali rado cu ga opet koristiti.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Virak (vrkuta)
4.7.2012 10:26:34   
leptirić
Hvaaaala, navijačice drage! user posted image ali ipak je user posted image Ja se uopšte ne nerviram, ali žmu je rekao: ,,A, baš smo se trudili ovog puta!" user posted image
Nego, do sada sam na drugim sajtovima nailazila na pitanje koje je i mene mučilo ali niko nije davao odgovor-Virak bez problema može da se pije ako se pije i Glukofaž, ništa ne smeta. A danas sam počela da pijem i mučenicu očajnicu. Ko da pijem prokuvanu gorku ovcu... user posted image ali začepim nos i ide to nekako. Ajde pa živeli! user posted image
Umal'' da zaboravim! Mama je zvala Institut Josif Pančić i oni rekoše da se virak i hajdučka spremaju tako što se u 2dl vode stavi jedna supena kašika mešavine, a očajnice se stavi jedna kašičica na 2dl vode.

< Poruku je uredio leptirić -- 4.7.2012 10:28:03 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Virak (vrkuta)
6.7.2012 19:22:47   
virak
1000 din - 1 kg

(odgovor članu leptirić)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Virak (vrkuta)
13.7.2012 11:56:39   
babby
user posted image drage moje treba mi pomoc kako uz virak pije se stalno i macinu travu da pijem maticnjak i konopljiku ina ce za 20tak dana krecem sa novim vto pa da ga malo poguram pomoooc

(odgovor članu virak)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Virak (vrkuta)
14.7.2012 10:46:16   
babby
neko user posted image

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Virak (vrkuta)
14.7.2012 22:26:55   
madamme
znam da je virak ok, nema nus pojava, moze se piti bez ogranicenja...
za ostalo, nisam sigurna...to moras pitati dr, mada ti oni uglavnom ne prihvataju cajeve kao medicinsko sredstvo...

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Virak (vrkuta)
14.7.2012 22:50:05   
nata11
Evo prevoda knjige o biljama u kojoj se pominje i virak pa ako imate vremena prelistajte: http://www.scribd.com/doc/17037837/Treben-Marija-Zdravlje-Iz-Bozje-Apoteke

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Virak (vrkuta)
19.7.2012 3:58:52   
leptirić
Obaveštenje za vas koji živite van Srbije a pogotovo u Americi. Naišla sam na fenomenalnu farmu koja se bavi organskim uzgojem biljaka. U pitanju je Oregon, a sajt je mountainroseherbs.com Pošiljka mi je stigla za 5 dana a čaj je, u poređenju sa onim iz Srbije, identičan. Živeli! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Virak (vrkuta)
22.7.2012 13:10:17   
Jole84
Sutra počinjem sa virkom,jedva čekam user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu leptirić)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Virak (vrkuta)
23.7.2012 13:36:59   
jole82
Jole84 navijam da ti virak opet donese lepe vesti....
Da sve bude kako treba, pa da se kuckamo u trudnjackim temama
user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Virak (vrkuta)
23.7.2012 16:52:03   
Jole84
Neću skoro Jole...ljubim te puno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Virak (vrkuta)
3.10.2012 16:11:50   
madre
kupila sam virak u zdravoj hrani i planiram da pocnem da ga pijem, ali nikako da nadjem koliko caja se stavlja na 2dl vode??user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Virak (vrkuta)
3.10.2012 23:39:26   
Jole84
Madre ja uglavnom stavljam jednu supenu kašiku na 2 šolje za čaj,od 200ml. Bojim se da nisam pobrkala ml i dl,pa da te pogrešno uputim user posted image
Srećno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Virak (vrkuta)
3.10.2012 23:41:44   
jovicaa
kafena kasicica na solju vode, poklopis i ostavis da stoji pet deset minuta, pa procedis

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Virak (vrkuta)
4.10.2012 7:30:55   
sanjalica978
Ja sam virak pila pre dve godine samo iz razloga sto sam imala nepodnosljivo bolne m.
Pomogao mi je, a imam ga i sad i pocecu da ga pijem.
Jesu li i vase grudi bile nabrekle kada ste ga pile? Ja se secam da sam to prvo osetila.
Odoh da skuvam koju solju, bolje nego jos jednu kafu.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Virak (vrkuta)
4.10.2012 7:45:00   
daca77
Sanjalice, za grudi nisam primetila, ali zaista smanjuje bol kod bolnih menstruacija.

(odgovor članu sanjalica978)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Virak (vrkuta)
12.10.2012 16:42:42   
nata11
Danas sam napokon nasla Virak, 1 kg- 1550 dinara i evo upravo skuvala prvu soljicu user posted image . Ziveli :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Virak (vrkuta)
10.11.2012 12:51:33   
Vanya
Ciao devojke.

Citkam vec neko vreme forum i sve slicne teme... iz svog nekog principa nisam nikada nista htela da pisem.... vec da ispisem svoju pricu tek za nekoliko meseci, godinu ... kada pokusam sve u borbi protiv mioma , a u cilju zatrudnjivanja user posted image

Caj od virka sam kupila kod mene na Mirijevskoj pijaci. Zena prodaje cetvrtkom,subotom i nedeljom. Na Papiricu mi pise ovako:
Mirijevska Pijaca , tezga 25. Cetvrtak , Subota, Nedelja.  Od 09-13h. Ime Mira, pardom  Mara. Telefon *****.
Mislim da uvek ima virak. ali ako planirate do Mirijeva samo je pozovite dan pre i ona ce ga sigurno poneti :)--
Nadam se da sam bila od pomoci.
A da, cena je 200 dinara user posted image



EDIT Ana RR: Brojeve telefona šaljite putem privatnih poruka.



< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2012 13:00:38 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Virak (vrkuta)
27.2.2013 19:45:53   
Dina1993
Zdravo svima...zanima me da li smem da pijem virak jer trenutno pijem folnu kiselinu...pre 7 dana sam imala spontani..pa nisam sigurna...mozda neko ima iskustva sa tim?
Hvalla unapred :)

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Virak (vrkuta)
27.2.2013 19:59:22   
madre
smesuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dina1993)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Virak (vrkuta)
27.2.2013 22:15:58   
little_one
Evo da dodam ovdje, ukoliko se neko bude pitao, da trenutno pijem vrkutu i dojim...ne smeta uopste a dobro je jer se popije tecnost i to topla user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Virak (vrkuta)
7.3.2013 19:54:20   
babes
Pozdrav devojke... Evo ja skoknula do ove teme ne bi li podelila sa vama svoje odusevljenje virkom user posted image Pijem ga tek 3 nedelje (2 solje dnevno - ujutru i uvece) i za to kratko vreme uspela sam da se resim dosadnog belog pranja, PMS nisam ni osetila (sto je neverovatno jer obicno režim na sve oko sebe, jedem kao luda itd.), user posted image mi je dosla tacno na 28.dan ciklusa, a inace je jako neredovna i sto je najvaznije - nemam apsolutno nikakve bolove ni grceve u stomaku a bolje da ne pominjem koliko su moje menstruacije bile bolne i koliko sam bukvalno odlezala u krevetu od bolova... Mislim, nije bas da sam srećna zbog dolaska user posted image ali bar se nadam da je to pocetak urednih ciklusa kada cu konacno lepo moći da prepoznam i uFatim ovulaciju user posted image Eto! :) Mislim da bismo sve trebale piti virak, makar i soljicu dnevno jer je jako dobar za sve zenske boljke, ali to vec znate :) pozzz user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2013 20:11:38   
cicibanns
joko u kombinaciji sa cim je za ciste?

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Virak (vrkuta)
11.3.2013 20:20:25   
nata11
Ja pijem trenutno po 1 solju cisto jer volim cajeve za cescu upotrebu ga ne koristim jer mi pomera ciklus.

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here