|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 20:47:51   
Trcosava
Kao što Sanja reče, ako imaš test u kući, obavezno prvim jutarnjim, ako i on pokaže negativan rezultat pozoveš ginekologa.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:03:37   
petrovic
znaci niko nece da mi pomogne....user posted image ??????????

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:05:16   
petrovic
zar test moze da pogresi?????

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:10:34   
petrovic
sta moze da bude ako mi toliko kasni ako nije trudnoca????

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:12:53   
lesica
Petrovic, naravno da test može da pogreši! Posle toliko kašnjenja, da sam ja na tvom mestu ponovila bih test- realno, ako je trudnoća u pitanju sad će se već pokazati dve crte, a ako nije, glavu gore u ponedeljak kod lekara, pa ćeš videti šta je u pitanju.
Ja ti od srca želim da je u pitanju user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:21:35   
petrovic
hvala ti puno...ali jako se plasim da radim ponovo test!!cekacu ponedeljak pa cu kod doktora i videcemo jer mrzim testove svaki je negativan a kasni mi skoro sad 2meseca ce da bude 12og aprila....mnogo mi je lose sto ne znam sta se desava i jako sam uplasena....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:24:59   
nata11

IZVORNA PORUKA: petrovic

hvala ti puno...ali jako se plasim da radim ponovo test!!cekacu ponedeljak pa cu kod doktora i videcemo jer mrzim testove svaki je negativan a kasni mi skoro sad 2meseca ce da bude 12og aprila....mnogo mi je lose sto ne znam sta se desava i jako sam uplasena....


Zeli ti da je u pitanju user posted image i jos jednom moram da ti cestitam na strpljenju user posted image

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:44:18   
petrovic
nato,jel ti mislis da je trudnoca???ja vise od straha ne znam sta da mislim a tako sam se razocarala kad sam videla da je test negativan???da je neka upala ili nesto imala bi neke bolove...nemam nikakve simptome trudnoce osecam se ok samo sto mi kasni...i donji stomak mi je malo otecen i tvrd kad pipnem...ne znam...uzas kako se osecam...user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:55:47   
nata11
user posted image stvarno neznam jer nisi ranije pisala tako da neznam tvoje simptome da bih mogla da komentarise. Koliko radite na bebi? Znam da si napisala da ranije nisi imala kasnjenja. Jel pijes neki caj, lek? To sve moze da utice. Sta si radila od testova, jesi radila hormone?

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 21:59:30   
Sanja90
Test i te kako moze da pogresi,pogotovo sto nisi radila sa prvom jutarnjom. Nista neces izgubiti ako ponovo uradis test,to ce samo da ti resi sumnju,ali ja ipak mislim da si trudna,ali ako gresim onda je bolje da se sazna na vreme sta je u pitanju,jer je bolje spreciti nego leciti. Glavu gore i uradi test,cekamo vestiuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 22:26:59   
petrovic
pa nisamo nikada resili tipa e sad pravimo bebu nego jednostavno zadnjih godinu dana se necuvamo...imala sam upalu jajnika i tada sam bila antibiotike...nisam radila hormone samo sam radila glukozu gde mi je rezultat bio malo povisen i pila sam 2 meseca glucophage od 1000mg i sve je bilo ok...ali bezobzira na sve to nikada mi nije izostala ceo mesec...najvise cetri pet dana aj da kazemo i sedam dana ali obavezno u mesecu dobijem cak i kad je bila upala...ne znam dali i psiha utice na to da ti kasni???ali opet kazem nisam bila opterecena time dali cu dobiti ili ne,i da li sam trudna ili ne????

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 22:28:40   
petrovic
javicu vesti svakako u ponedeljaqk idem kod ginekologa pa cemo da vidimo jel trudnoca ili ne....i opet kazem nikakve simptome nemam sem sto mi je donji deo stomaka otecen....i sto mi kasni evo skoro 2meseca....user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Izostala menga, test negativan
9.4.2013 21:32:17   
petrovic
curice,moje isla sam danas kod ginekologa i rekla mi je sudeci po svemu sigurna je da sam trudna...u cetvrtak idem na ultra zvuk i bicu sigurna 100%.....nadam se najboljem....user posted image user posted image HVALA VAM NA PODRSCI I SAVETIMA...ALI OPET NISAM SIGURNA.......50 50 JE SVE...

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Izostala menga, test negativan
9.4.2013 21:34:55   
dunja RR

A što ne uradiš betu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Izostala menga, test negativan
10.4.2013 19:50:52   
petrovic
dunja,ja bih uradila betu ali kao sto kazem bojim se negativnog rezultata....ako nije trudnoca ne znam sta bi moglo da bude...bojim se da se ne razocaram jer jako zelim jednuuser posted image ....ne znam da li je neko imao slucaj da mu kasni 2meseca....a da je test negativan i da nije trudnoca???u bunilu sam skroz ne znam sta da mislim stvarno samo znam da me je uzasan strah....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Izostala menga, test negativan
10.4.2013 22:42:37   
iva80
Petrovic, mislim da je jos gore da sebe mucis tako...ali opet sve smo razlicite...uradi test ujutru ili izvadi Betu-sto je najbolje... prijateljski (da ne kazem sestrinski) savet user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Izostala menga, test negativan
11.4.2013 10:34:21   
dunja RR
Jedna korisnica je zamolila za odgovor:

"Postovani!Zanima me postoji li ikakva mogucnost da uz dvije menstruacije koje su kasnile ali su ipak dosle i trajale negdje oko 5 dana i 4 negativna testa,stim da sam zadnji test uradila jutros na prvi jutarnji urin i bio je negativan zanima me postoji li ikakva mogucnost trudnoce jer citala sam da se menstruacija moze imati i u trudnoci.Takodjer osjecam bolove u jajnicima i ledjima i imam potrebu za ucestalim mokrenjem da li je mozda poremeacj jajnika u pitanju i da li trudnocu ka uzrok mogu iskljuciti?

Lijep pozdrav!"

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.4.2013 10:45:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Izostala menga, test negativan
11.4.2013 10:41:24   
Olga75
neka korisnica uradi betu ili ode kod ginekologa
ako su dva menstrualna ciklusa uredna , testovi negativni mala je verovatnoca da ima trudnoce
slazem se ja da se desavalo da u trudnoci postoji krvarenje koje trudnici poistoveti sa ciklusom ali to nije prava menstruacija ( meni se to nije desavalo ali menstrualna krv ima drugaciji miris od krevarenja ako bas neko hoce da njuska ali verujem da nas sve zapahne taj neki miris kad menjamo ulozak i tako postoje razlike)
i da ponovim forum je forum a ginekolog je ginekolog , znaci zabrinuta korisnica ili neka ode u laboratoriju da uradi betu ili neka ode na pregled

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Izostala menga, test negativan
12.4.2013 10:49:11   
nata11
Petrovic?
Jel ima vesti sa UZ?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Izostala menga, test negativan
15.4.2013 9:34:04   
srculence25
Drage moje sad vec umisljam jao poledecu.Ovako taman sam trebala dobiti u cetrtak i proslo bi me preko vikenda sad ove nedelje treba da. me zovu za jednodnevnu kad da dodjem a ja jos nisam dobila.Imam tacno cikluse na dana 26 eto desi se nekad 28.Juce posle podne sam uradila test negativan.Nisam mogla docekati ujutru da ga uradim.Mozda sam uradila jos rano?da napomenem moj amh koji je nizak 0,08 pa sam mislim sta ako sam u menopauzi user posted image lupam nemoguce tek mi je 26

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Izostala menga, test negativan
15.4.2013 10:08:16   
Sanja90
Srculence test se radi sa prvom jutrnjom, ponovi test ako ti kasni.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Izostala menga, test negativan
8.11.2013 16:02:59   
MarijaMasha
Dobro vece....ja sam nova ovde....imam jedno pitanjce....naime imala sam odnos u vreme plodnih dana, posto jako zelimo bebicu...danas je trebalo da dobijem a jos uvek nista...radila sam test juce popodne, ali je bio negativan....nemam neke velike simptome, osim bolnih grudi i malo me boli stomak, kao kada treba da dobijem....odnos je bio 23 i 24 oktobra, zadnja menstruacija je bila 9-og oktobra...obicno dobijam na 29-30 dana....da li se nekome desilo da je prvo test negativan a posle pozitivan....hvaaala

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Izostala menga, test negativan
8.11.2013 18:21:12   
makisasa
Ja ti zelim svu srecu da si trudna,ali sacekaj jos neki dan,meni se desilo prvi put prosle godine da mi je kasnilo 7 dana,a posle sam dobila,i svaki put kad treba da dobijem mene bole grudi,tada nisu,bila sam sigurna da sam trudna i ako nisam radila test,sedmi dan uradim i posle pola sata dobijem.

(odgovor članu MarijaMasha)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2014 13:09:27   
wild_child
Drage moje! Nisam znala da li da otvaram novu temu, jer vidim da ovde niko nije pisao vec jako davno, ali cu da se oprobam....

Treba mi vasa pomoc/podrska... jer cu uskoro prolupati... Molila bih za savete, ideje, sta god, samo da vec krenem u dobrom pravcu...

Uskoro ce 2 godine od kako pokusavamo. Pre toga mi je receno da imam insulinsku rez., pijem lekove-sve to da bi redovno doslo do ovulacije. Usput popravljamo MM plivace. E sad, od januara mi se nesto desava, lekar je rekao da je to ovulacija-oskudno krvarenje dan-dva. Redovno sam dobila 15.03., deset dana nakon toga sam imala pola dana kapljice krvi, i receno mi je da cu dobiti oko 8.ovog meseca.
Bolu me grudi, ako naglo ustanem onda me probodu jajnici-iliti predeo jajnika, osecam grceve, pojavilo mi se belo pranje, umorna sam (zbog vremena?) i sve to vec vise od nedelju dana. Danas sam uradila test, jer sam bila ubedjena!! I ponovo nisam ugledala dve crtice... user posted image Sada se osecam glupo... stidim se sto sam uopste i pomislila da je moguce. Cak sam i ispplanirala kako cu dragom da saopstim... :(

Znam, sledece nedelje pravac dr. Ionako me vec ocekuje-trebali smo da proverimo ovulaciju zadnji put, jer u februaru ga nije bilo. Pa da krenemo sa nekom ozbiljnijom terapijom. Sta da trazim od njega? Kakve analize? user posted image Necu vise da tapkam u mraku, dosta mi je ovoga! Gubim zivce i nadu!

Pomagajte! user posted image

(odgovor članu makisasa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2014 16:15:22   
wild_child
Zene, molim vas za odgovor :(

(odgovor članu wild_child)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here