|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
14.10.2013 18:47:21   
Olga75
men je casna zaustavila neki dan , kad sam nosila Nadju i vodila Mariju i pita : obe su tvoje ??? reko ne , ona : ahaaa , pa dobro kad cete drugo je l ? pa vidi kolika je ? ajde sad odma drugo
rekoh : bice casna , ako da Bog user posted image
posle mi kaze matori a zasto lazes casnu ? to ti je veeeliki greh
rekoh : dobro ti ces joj reci da koristimo kontracepciju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.12.2013 8:49:51   
boba24
Mog supruga i mene su stalno pitali sta cekate,kada cete? A mi pokusavamo iz meseca i mesec i nista. E kad se dogodila sreca najveca posle dve i po godine pokusavanja i psiholoske torture svi su zacutali,kad sam im javila sa sam trudna bili su u soku.

_____________________________

Deca su sidro koje majka drži vezane za život.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.12.2013 10:07:28   
hanka
U zadnje vreme ljudi koji me odavno nisu videli pitaju gde su mi deca,ko ih cuva i koliko ono bese imaju godina user posted image
Ludilo user posted image

(odgovor članu boba24)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.12.2013 10:09:43   
Anoniman
olga, user posted image zamisljam njen izraz kad biste joj rekli da koristite kontracepciju user posted image

(odgovor članu boba24)
  Direktna veza do poruke: 579
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.12.2013 21:26:43   
degu
Mene je skoro jedan komšija pitao, kolko ti ono dece imaš, dvoje? user posted image jer zna dečko da sam otišla iz starog kraja pre 100 godina. Kad sam rekla ni jedno, onda je naravno bilo "A šta čekate?". Reko jesi se ti oženio, jel imaš dece? Pa šta čekaš? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 17:59:56   
amelia
Ja sam ocajna prepuklo mije sveuser posted image user posted image i da neko dodze i da negde idem i da neko zove telefonom ili preko skypea jer zivimo u italiju pa nas cela familia sa balkana zove i pitaj a sta ima novog jesi trudna, jel cekaju bebu.. i nas odgovor je uvek ne nema niceg novog za sada A sta cekaju? Hajde nek idu na preglede ili kod tetke MM ona podize pupak ili kako se vec zove to podizanje i sve zene nekim cudom odmah ostanu trudne user posted image . E necu otici kod nje pa makar nikad ne imala decu i jos mene traze da ja govorim snjima i kazu mi hajde sta cekas rodi jedno da znamo da nemate nekih problema user posted image i moja svekrva mi vec ide na zivce u pocetku je rekla kako se nece mesati ni ocemu pa ni o ovome i sada je pocela da zvvoca a znala je dasmo se dve godine cuvali nismo pravili bebu i zna dasmo ove godine slabo mm i ja bili zajedno i da nismo imali toliko vremena da napravimo bebu i sad mi prica kako samo ja nemam bebu kako samo ona nema unuka kako sam kilava ne mogu jedno dete da rodim,ona se sali znam ali mene pogadzaju te njenje reci .3 godina smo u braku jedna godina pokusavamo nije bas ni previse ni premalo ali ja sam nervozna previse mislila sam da cu odmah zatrudniti a sada i sto je najgore nisam zajedno sa mm on otisao u svajcarsku radi posla ja ostala u italiju zivim sa svekijevcima sa deverom zaovom nemam nikog ovde od mojih sama sam, nije da mije tesko ali kad nije MM tu drugacije je kad zivis sama snjima. Rodila je moja kuma devojcicu i zvace nas u goste ovih dana a ja necu da idem nisam ljubomorna bas mije drago user posted image ja jedva cekam da vidim bebicu..nego ne ide mise zbog svih ljudi familia od MM koji ce biti tu i koji ceme svi redom ispitivati a kada cete vi, a sta cekate, nisi jos trudna? Sta ih nih zabole za mene i moju user posted image nek idu svi.u bez traga i nek me vec jednom ostave na miru user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:15:46   
branki*
uh,amelia,bas mi je zao sto je tako.i meni je bilo slicno,isto nisam moglas da zatrudnim odmah i bilo mi muka kad nas sretnu,pa pitaju-a,vi sta cekate?a,ja slegnem ramenima jer me mrzi da objasnjavam svima i sta pa nekog boli uvo.mislim,znam da nisu zlobni bili,ali su tako neuvidjavni..kako im ne padne na pamet da mozda ne mogu,da i mene to muci i boli.nemaju bre osecaj uopste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:16:44   
eca89
Joj, amelia samo mogu zamisliti kao ti je. Muz i ja smo mlo vise od 1,5god.u braku, sada sam trudna, ali vise od godinu nismo htijeli i dpbro znam kako te gledaju i samo pitaju, a kada cete vi, a sto jos nisi trudna i tako touser posted image user posted image .Godinu dana nije puno i jos ako niste zajedno stalno ne možete "ubosti"plodne dane. Ja ti želim svu srecu da brzo ostanes user posted image probaj nekako da se iskljucis.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:29:35   
amelia
Hvala vam drage moje user posted image sada mije malo lakse kad sam izbacila ovo iz sebe, stvar je u tome sto vise nemogu da budem kulturna i da im sa osmehom reknem ma bice ima vreemena mladi smo. sada sam toliko ljuta i besna da kad me pitaju nisi jos uvek trudna dodze mi da ih ja pitam a sto tebe boli dupe dali sam trudna ili nisam dali cu imati bebu ili neuser posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:46:17   
Mala Elena
hahaha Amelia, ma sta imas da se pravdas, odbrusi im.user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:46:57   
Sanjalica1980
Kod mene je tih pitanja bilo sa svih strana.
Mm i ja smo 14god zajedno a od toga 5 u braku. Pokusavali smo jedno 3 god sa raznim intervencijama i vto.
Ja sam nekako uvek uspevala da se izborim sa takvim pitanjima.
Kada me pitaju sta vise cekate ja okrenem na salu. Ma super nam ovako,zezanje i odmah prekinu sa pitanjima.
Imala sam utisak kada bi pocela da objasnjavam da bi me davili sa raznim savetima.
Naravno u svoja 4 zida sam znala plakati ali pred drugima sam cool i pozitivna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:50:11   
Mala Elena
Mene ti komentari nisu nikad toliko tangirali, ali su znali da mi uniste emocionalnu energiju user posted image To je samo stvar toga da neki ljudi zele previse da znaju i guraju nos gde im nije mesto.
Ne kazem to za sve, samo za one sa kojima nisi blizak. Za one "nase ljude" normalno je otvoreno pricati o svemu pa i o tome.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 18:51:22   
Mala Elena
Recimo, oja drugarica se ne ljuti kada je pitam : " Kada ces mala da se udajes i imas dete da prebrinem i taj trosak ?"Sve je to sala.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 20:46:32   
nata11
Najace mi je : sta cekate? Oooo Boze, cekam tebe da me pitas

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2014 21:08:29   
Modessty
Meni su nakon spontanog ta pitanja išla na nerve. I nisam im ostajala dužna. Kažem odmah ko iz topa da smo izgubili bebu i oni se odmah ućute jer im je neprijatno.
Ja vas cure sasvim razumem. Teško je boriti se sa svim tim stvarima. Ali normalno je da ste ljute i uvređene i povređene. I normalno je da plačeš kad neko tebi blizak dobije bebu a da nije ni razmišljao o tome.
Vremenom ojačaš i jednostavno prevaziđeš da te boli kad te pitaju "A kad ćete vi"
S druge strane ja nikad nisam krila da imamo problem. Zahvaljujući tome što smo sa svima otvoreno razgovarali našla sam super lekara i dobila zaista dobre savete. A desilo se da su nam se drugi ljudi otvarali za koje nismo ni znali da imaju iste probleme.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 4.9.2014 21:09:28 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.9.2014 14:00:46   
Jole84
Uvek me pogađalo to neuviđajno pitanje i imala sam razne situacije kada sam odgovarala i besno i šaljivo i tužno, zavisi kako me ubodu i do koje granice ide bezobrazluk.
Vremenom sam oguglala, neki su prestali a neki postali još gori s pitanjima. Najviše me nerviralo pitanje "a šta to imaš u stomaku?" a ja prazna, pusta, naduvena od hormona. Sve u svemu, dođe meni neka familija na babinje (moram da podebljam user posted image ) dakle Mila nepunih 4 meseci, postavila ja ručak sve kako treba i ta rođaka drži bebu zagleđuje mi stomak i pita "a šta to ima unutra?" sa navođenjem na novu trudnoću majkooooo mila user posted image e baš sam se slatko nasmejala user posted image rekoh "uglavnom prazna materica bude nakon porođaja, što?" user posted image Sve u svemu, ljudi uvek nešto pitaju. Mislila sam da će bar za drugo da me puste minimum godinu dana, al ne lezi vraže user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.9.2014 14:05:31   
17 joka
e Kumo svakakvih imauser posted image

ma ja sad takvima svasta kazemuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.9.2014 14:29:50   
Mala Elena
Haha Jole user posted image ...
Neki ljudi nemaju takta za pitanja.
A nekad je pitanje iz teme dobronamerno! Ne budimo na kraj srca...user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 18:57:15   
Jole84
ME kad nekog 4 godine pitaš isto pitanje onda nije dobronamerno nego bezobrazno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 20:10:51   
nata11
ME retko kada su takva pitanja dobronamera. Da su dobronamerna lepo bi te ljudski pitali a ne izmisljali drska pitanja : sta cekate, samo ti cekaj godine prolaze i slicno.

_____________________________





(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 20:55:06   
Mala Elena
Pa dobro ako dodaju jos i to sve i to traje 4 godine, naravno da nije dobronamerno...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 21:39:29   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Najace mi je : sta cekate? Oooo Boze, cekam tebe da me pitas

ovo mi je vrhuser posted image user posted image bas tako!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 21:42:16   
17 joka
mene i dalje pitaju sta ima novo buljeci u stomakuser posted image a ja im fino odgovorim u zavisnosti od raspolozenjauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 22:32:01   
anita
I mene su non stop proganjali pitanjima a kad cete vi? Sta cekate?
A najgore od svega je bilo kada me neko sretne ubulji se u stomak i pita a jel ima nesto novo?


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.9.2014 22:56:53   
17 joka
ma vise me nedoticu gluposti bolesnih i bezobraznih ljudi

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here