|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
7.2.2009 19:10:26   
gina
Lela imas sajt Ready (obrisan link) koji radi online prodaju bebi garderobe. Oni su iz Nisa a cene su im vise nego povoljne a kvalitet garderobe super. Ja sam mnogo toga narucila i dobila od njih. Robu salju preko kurira a placas pouzecem. Ako ti trba bas bas mala garderoba za tek rodjene bebe narucuj 56, a za kasnije 62. Brzo prerastu 56, a blizanci se radjaju nesto manji pa bi im 62 bilo veliko u startu.

Sto se tice opreme, svi nesto hvale prodavnicu Aksa. Ja sam bila u Baby Sari i ima kojesta ali Aksa je ipak robna kuca. Enci menci i Turbo limac su po meni preskupi.

< Poruku je uredio guppy RR -- 7.2.2009 20:12:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
7.2.2009 19:24:57   
Anoniman
Hvala Gina, super si.

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
7.2.2009 19:42:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lelaNS

...Trudna sam 28+6...


Greska,
trudna sam 27+6. Malo sam pozurila.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
7.2.2009 20:14:51   
guppy RR
Ja sam za malene imala u glavnom broj 50, a i to je bilo na njima jako veliko (47 su imali), mada to fino dođe preko svih onih silnih pelena za široko povijanje.

Drago mi je što je Tasha otvorila temu o H&M, ovde dalje pričajte o veličini garderobice, a o prodavnicama i porodilištu u odgovarajućim temama, da se druge mamike mogu bolje snaći.

Ljubac
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
4.3.2009 20:03:28   
taya
Citam ovo i bas mi je cudno...idem u skolicu za trudnice i tamo smo dobili spisak za porodiliste izmedju ostalog..uglavnom, benkice i ostalo sto treba za bebicu pise da kupujemo velicinu 68, a ko nosi blizance 62! Jasno je svima nama da ce to biti sigurno veliko novorodjencetu, ali sestra kaze da treba ta velicina?!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
4.3.2009 20:41:36   
Jeca*
Moj sin 7 meseci, 10 i po kilograma i nosi veličinu 68 ili 74. Zaista vam je to veliko i, moram priznati, da je ta sestra to žešće odvalila, a verujem da će se druge majke složiti sa mnom. Ja nikad nisa čula da je neko rodio bebu koja je dugačka 68 cm user posted image

(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
4.3.2009 23:05:33   
Anoniman
Joj tayo, nemoj verovati u takve gluposti. I najmanja moguća veličina će bebi biti velika, i imaće dekolte do pupka... a ne 68... 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 19:19:51   
taya
user posted image ...nista, odoh opet u kupovinu, a ovo sto sam do sad kupila se nece baciti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 21:20:35   
Anoniman
user posted image U 35oj nedelji si, a kolika ti je sada beba? 

(odgovor članu taya)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 21:47:47   
mihi
Meni se svidjaju Okaidy i Okabibi. stvari. Moji su kupili za Miloša sve za 1mesec, on je rođen sa 3550. u toku 1 meseca mu je sve postalo malo. On sada ima 5meseci i 74 mu je knap Sad kupujemo za 9 meseci. A to ima veze i sa firmom Benettonove stvari su komtnije od tih Okabibi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 22:30:03   
taya
Sutra idem na ultrazvuk, a pre nesto vise od nedelju dana je bila oko 1800g...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 22:39:27   
NadaR

IZVORNA PORUKA: taya

Citam ovo i bas mi je cudno...idem u skolicu za trudnice i tamo smo dobili spisak za porodiliste izmedju ostalog..uglavnom, benkice i ostalo sto treba za bebicu pise da kupujemo velicinu 68, a ko nosi blizance 62! Jasno je svima nama da ce to biti sigurno veliko novorodjencetu, ali sestra kaze da treba ta velicina?!user posted image


Ma, nema sanse , Milosh sad sa 5 mjeseci nosi 68 ili 74 zavisi od modela ili marke garderobe!
Najbolje kupis nekoliko stvarcica 56, a ostatak 62 pa ces onda sama vidjeti kako napreduje
bebac i koja mu velicina trebauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 22:57:07   
Anoniman
Moj je i u 56 plivao. Ok, bio je mala beba, 2730gr i 48cm. Dužina mu je još i nekako prosečna... tako da mu je bodić 56 visio do kolena, a najmanje čarapice sam mu navlačila do kolena, pete su bile negde na pola listova. user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
5.3.2009 22:59:04   
NadaR
pile malouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
8.4.2009 22:59:28   
Greja
Ma sve to ima puno veze i sa proizvodjacem. Ja sam kupila nekoliko stvarcica 56 a nekoliko 62, i recimo zeka 62 jednog proizvodjaca i isti taj broj od drugog izgledaju kao da je izmedju njih razllika bar 2 broja, tako da nema pravila...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
10.4.2009 22:27:11   
Buba76
IZVORNA PORUKA: gina

Lela imas sajt Ready (obrisan link) koji radi online prodaju bebi garderobe. Oni su iz Nisa a cene su im vise nego povoljne a kvalitet garderobe super.


Gina,kako da nadjem taj sajt? Pokusala sam svasta da ukucam ,ali mogu da ga nadjem

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
11.4.2009 17:19:10   
Anoniman


Ukucaj Ready bebi program, pa ces naci. Pozdrav.

Kad budes videla cene, na njih dodaj PDV i postarinu.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
20.4.2009 22:43:51   
Buba76
Lela,hvala,pogledala sam ,stvari su super. Dok sam ti odgovorila ti si se vec i porodila.
Narucivao je neko? Kakav je kvalitet?
Vidim da ima i za mog sina,a bice i za bebicu

< Poruku je uredio Buba76 -- 20.4.2009 22:47:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
29.4.2009 0:04:51   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
imaće dekolte do pupka... 


Aaaahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image Hihihihihiihihiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
19.8.2009 9:20:01   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kontam da da. Uostalom, možeš spakovati i jedan veći, a kod kuće spremi negde te veće, reci mužu (čitaj: mora biti na upadljivom mestu da bi ih našao, tate su tada malko zbunjene user posted image ), pa ako mu budu trebali veći... ZVRC ZVRC tatu i on donese.


Mislim da nas tata tada nece znati da nadje ni sopstveno dupe!user posted image
Pokazacu drugarici.Znaci preporucujete velicinu 56?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
19.8.2009 16:18:33   
Buba76
Da,Marince,treba ti broj 56.
Moj sin je rodjen leti pa me zanima za ovo drugo dete koje ce se roditi u decembru sta treba od odelca za izlazak?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
19.8.2009 16:32:39   
tomic
Gde ste, drugarice.... Znaci 56 i za devojcice?

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
19.8.2009 16:47:54   
Brand new mama
Ja cu ipak da uzimam 62,jer ce moja bebica biti malo veca(jedino ako ne odluci da proviri sad). MM je imao 4,5 i bio dugacak 56 cm,ja 3,85kg i dugacka 52,a ova pufnica nas mozda i premasiuser posted image
Tomic, ja mislim da tu nema neke veze da li je devojcica ili decko-mislim da nema neke bitne razlike u velicini bebica po polu(mi smo kasnije sitnije-oK,sad bas i nismouser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
8.10.2009 9:17:06   
Nanica1
Joooooooj, mene muci ovo pitanje strasno! Polako smo poceli da se pripremamo, namestamo sobicu, farbamo krevetic i polako treba da se upustimo u kupovinu ali... Nemam pojma koje velicine mi trebaju za bebu? Koliko ste vi kupovale stvarcica u pocetku i kojih brojeva, mislim da li ste odmah uzimale razlicite brojeve ili sve isti broj?Kako li cu ja da se snadjem?!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
8.10.2009 9:23:06   
marince1
Ne brini draga,sve smo to mislile user posted image
Naravno da ces se snaci!Ja sam bila najsrecnija kadjepoceo taj shoping!
Nisam kupovala najmanju velicinu,negoonu sledecu.Javljam ti u skoro da li sam pogresila.
Savet,nemoj da nosis mnogo para,jer dok se okrenesbeba ce da ima tonu garderobei igracaka i nece stici sve da da obude.Gomilu tih stvari ces dobiti

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here