|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kokice
22.1.2010 14:31:31   
SUPER MAMA
Zanimame dali vasa deca jedu kokice.Sinoc ja sam Moniki dala kokice ali zivadila sam onaj tvrdi deo jer ipak nemoze to da zvace, i iznenadila sam se kada mi je rekla jos.
Mislite da nije rano?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kokice
14.2.2010 14:56:36   
Didy
Stefan je jeo sa nekih 9 mesci i nisam mu ništa odvajala. Kad god smo bili u gradu, neko bi kupio i on je uvek hteo da uzme, pa mu nisam branila. U početku sam bila obazriva, a posle nisam obraćala pažnju. Kumče naše ne zna da ih jede ni sa 2 godine, tako da sve zavisi od deteta. Probaj pa ćeš videti kako reaguje. Navodno ih ne preporučuju do 2 pune godine, ali mi ih ponekad jedemo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kokice
25.3.2010 10:42:59   
caca81
MOj sin ima 1,5 godinu, od 6. meseca jede sve, i sto se tice slatkisa i slanisa, pa samim tim i kokice. Imam stariju cerku i sta god je ona jela, njemu smo po malo davali. Nije ima niti ima ikakve posledice. Priznajem, sa cerkom sam pazila kako i sta joj dajem od hrane i u kom uzrastu, a za njega ne pazim toliko.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kokice
25.3.2010 11:36:33   
MiLena81
Svaki put kada izadjemo u setnju, trazi kokice i pojede celu onu najmanju kesu user posted image . Naravno da sam pazila, a i nikad joj se nije dogodilo da se zagrcne user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kokice
6.7.2010 18:41:42   
pepa i fifi
mi smo kokice probali sa godinu dana
od tada tata redovno cisti delove za sebe i delove za Luku, i naravno gledaju fudbal user posted image
mislim da treba cistiti one puckave delove jer se bojim da se ne zagrcne, da ne zapadne itd...mi veliki pa se desi...

veliki pozz

(odgovor članu MiLena81)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kokice
6.2.2011 12:05:58   
bebać
Sergej ih obožava...juče smo šetali i oduševio se kad je vidio 'onog čiku na ulici' što prodaje kokice,tako šetamo i on pojede čitavu paklicu onu...a i doma ih naveče pečemo i gledamo 'šeherzadu'user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pepa i fifi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kokice
3.3.2015 20:06:56   
mila83
Moji klinci su iza prvog rodjendana jeli kokice,samo se ne secam tacno koliko su bili stari.Ja sam im samo malo znala izmrviti u sitnije.Nikad se nisu zagrcnuli.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kokice
4.3.2015 9:10:17   
Bibilib
Marko ih obozava,prosto ne mozemo otici u grad a da ih ne kupimo,volim ih i ja al sam na dijetiuser posted image user posted image user posted image ...a beba je jos uvek mala za to....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kokice
4.3.2015 9:33:05   
Modessty
Kako Nikola kidiše na kokice pa to je strašno! ja se prvo plašila da se ne zagrcne, ali sad vidim da ih žvaće bez problema i to sa uživanjem! user posted image Kad vidi kokic ne ume da stane pa krijemo od njega. U stvari kad malo bolje razmislim, mi sve krijemo od njega jer bi on sve da strpa u usta! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kokice
4.3.2015 9:36:13   
branki*
moje dte obozava kokice,ne secam se ni kad je poceo da ih jede,ali bio je mali.mene bilo strah da mu se ona ljuspica nee zalepi za nepce,pa sam u pocetku to cepkala i kidala,posle ne.i dan danas ih voli.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kokice
4.3.2015 10:07:33   
vonavoj
uh,mi svaki vikend imamo ritual pred spavanje i emisiju,kokam obavezno kokice i jedemo ih u krevetu! Tika ih odavno jede!user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kokice
4.3.2015 14:01:09   
Žapkić
Ja sam Tini počela da dajem kokice tek prošlog leta (tada je imala 4,5 godine). Sve me nešto bilo strah, a sada ne mozemo da odemo do grada a da en kupimo kokice.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kokice
4.3.2015 14:10:15   
mila83
Mi nekada kupimo kokice kada smo u setnji a nekada pecemo domace kod kuce. Cuvamo one kartonske korpice od kupovnih, pa onda vole kod kuce da biraju sa kojim crtanim likom zele korpicu i tako ruckaju. uzivancija svakako user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kokice
4.3.2015 15:11:36   
veselicaa
Moje su rano pocele da ih jedu,sigurno pre prvog rodjendana.Kad god bi otisle u park neko je ponudi a ona uzme,svidi joj se pa krene i sama da trazi user posted image Onda joj ja lepo kupim i nije bilo problema,nisu se nikada zagrcnule mada sam im u pocetku skidala onaj tvrdji deo.Sada ih cesto pravimo,evo bas sinoc sam spremila punu serpu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kokice
4.3.2015 15:17:19   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

,evo bas sinoc sam spremila punu serpu.


Hihihi,tako i kod nas, bez pune serpe nista !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kokice
4.3.2015 18:17:12   
veselicaa
Ja vise volim kada ih kuci napravim nego da kupim one u prodavnici gotove,nekako mi nisu sveze mada vidim deca vole i njih.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kokice
4.3.2015 18:24:53   
mila83
Mislis one u kesi ? te ne kupujem,nego sam mislila one sto se kupuju na ulici ,u onim kartonskim korpicama...Kod nas ima neki cika koji ima taj aparat za kokice u obliku veeelikog zutog zeke user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kokice
4.3.2015 18:28:42   
veselicaa
Mislim na one u marketu,te koje prave ljudi u parkovima i na ulici su mi ok.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kokice
8.3.2015 13:47:42   
mali_mis
A. ih je danas prvi put probao, i odusevio se. Ja mu skinem onaj deo koji ume da bude tvrdji i gde ima one opnice sto zna da zeza.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kokice
8.3.2015 13:53:26   
Mala Elena
Sto mm voli kokice toliko ne voli niko!
Ja ih ne kokam, kupujemo...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kokice
8.3.2015 14:36:39   
mila83
Evo nekih ideja kako kokice mogu i drugacije da se jedu user posted image KLIK
jel neko nesto od toga probao ? Nesto mogu i deca da jedu,zavisi od uzrasta

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kokice
8.3.2015 16:38:16   
veselicaa
Super su ovi recepti user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kokice
8.3.2015 17:01:52   
mila83
Bas mi je drago da ti se svidjaju. Ja planiram ove pica da probam.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kokice
8.3.2015 17:55:53   
veselicaa
Zanimljivo za rodjendane,da se deca malo iznenade

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kokice
8.3.2015 19:03:41   
mila83
Ja sam na jednom rodjusu probala sa cokoladom,i uopste nije loseuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here