|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 12:04:56   
wivern
Da, vazi tri godine. Pred istek odes samo da produzis za ovog bebca.
Nikako da nam queen javi sta ima na popustu i kako joj se cini da li je povoljnije od dm-ovih vaucera.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lilly - mama&baby club
4.3.2015 12:50:40   
QueenJ
Queen je dekintos, zato i ne sme da zađe u Lilly. user posted image
Što se DM-a tiče, nisam merodavna, pošto ga u Va nema, zamislite?! user posted image
Ali mama ima novi trik! user posted image i katalog (do 19. marta)
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lilly - mama&baby club
5.3.2015 14:10:38   
Anarunika
Napokon dobismo krštenicu. Jedva čekam da odem do Lilly-ja. A kad sam u DM-u pitala za baby bonus program rekli su mi da trenutno nemaju da daju paket zbog požara od pre nekoliko dana. Valjda je i to prošlo.


< Poruku je uredio Anarunika -- 5.3.2015 14:11:05 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lilly - mama&baby club
5.3.2015 14:12:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Da, vazi tri godine. Pred istek odes samo da produzis za ovog bebca.
Nikako da nam queen javi sta ima na popustu i kako joj se cini da li je povoljnije od dm-ovih vaucera.




Wi rekli su mi jue daa vazi do godinu dana starosti detetauser posted image tako da cekam kad se porodim onda cu da uzmem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lilly - mama&baby club
5.3.2015 15:09:50   
wivern
Serpi to nije tacno, lepo pise i na njihovom sajtu

user posted image



< Poruku je uredio wivern -- 5.3.2015 15:11:49 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lilly - mama&baby club
5.3.2015 16:01:38   
serpica
Onda one prodavacice nemju pojma user posted image a jel mogu da narucim karticu preko sajta?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lilly - mama&baby club
5.3.2015 18:10:27   
wivern
Ne nazalost user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 15:39:09   
Anarunika
Bila danas i Liliju i učlanila se u mama&baby klub. Žena mi je, čini mi se, sve lepo objasnila pa ću preneti šta je i meni rečeno. Učlaniti se mogu sve mame koje imaju decu do starosti 3 godine. I to sam baš pitala da li je do godinu dana a ona kaže: "Ne, do treće detetove godine". Kada se učlaniš kartica stiže u roku od dve nedelje do mesec dana na kućnu adresu. Ako je beba stara do šest meseci dobija i pelene na licu mesta. Makar mislim da je do šest meseci. Mi smo dobili njihove mamma &baby pelene, malo pakovanje od 24 kom. veličina 2. Otvorila sam odmah da vidim kakve su i za sada obećavaju. Kada ih probamo obavestiću o tome kako nam se sviđaju,kako leže na guzi i kako upijaju. Na izgled liče na Pampers i ako su i u praksi iste onda se stvarno isplati kupovati njih, pogotovo sa članskom karticom.

Što se tiče pokazivanja kartice žena mi reče ovako: Bez obzira da li kupujemo artikle na popustu ili ne (a to su uvek artikli označeni ljubičastom karticom na kojoj piše redovna cena, cena sa popustom i cena za članove kluba) ,karticu pokazujemo uvek, pri svakoj kupovini, jer na osnovu toga Lilly skuplja informacije šta mame najviše kupuju a onda na osnovu te statistike određuju koji će proizvodi sledeći mesec biti na popustu. Dakle karticu pokazujte pri svakoj kupovini bez obzira šta vam je u kopri a oni će da vide jel treba ili ne treba.
Eto to sam danas saznala.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 15:41:43   
nikiteki
licno mora da se ode do lilija jel da da bi se uclanila

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 15:48:46   
serpica
Znaci mene ona od pre neki dan ladno otkacila,icicu kasnije do drugog Lilija da vidim sta ce da mi kazu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 15:51:04   
mali_mis
Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 16:04:15   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.



E pa moguće da je i tako user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 16:06:05   
serpica

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.




E ako je tako onda nemam pravo,mada me cudi da do sada nisam cula za tu karticu,obicno pratim sta se nudi i te takve stavri....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 16:09:44   
mali_mis
serpi, od skoro su se i oni aktivirali sa tim baby popustima. Mogli su to da urade mnogo ranije, pa i mi sa starijim bebama da uzivamo.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 16:12:51   
Mala Elena
Mali misu, ti si za malo ispala iz opcije da se uclanis user posted image ali bice valjda jos neka beba.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lilly - mama&baby club
6.3.2015 17:27:57   
QueenJ

IZVORNA PORUKA: nikiteki

licno mora da se ode do lilija jel da da bi se uclanila

Da, mora lično i sa izvodom deteta.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 9:33:54   
MakiJ
Nisam znala da u Lili daju nesto, do kada se to moze prijaviti, mislim do koje bebine starosti?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 9:51:44   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Nisam znala da u Lili daju nesto, do kada se to moze prijaviti, mislim do koje bebine starosti?


Do bebinog prvog rodjendana user posted image A kartica vazi do 3 godine.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 9:53:51   
MakiJ
Oticicu danas bas, hvala vamuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 12:47:59   
MakiJ


Bili bebac i ja, ostavili podatke i sad jos karticu da dobijemouser posted image

< Poruku je uredio MakiJ -- 10.3.2015 12:48:32 >

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 12:54:46   
QueenJ
Super! Nama stigla posle mesec dana...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 13:14:40   
wivern
Ja je jos uvek cekam, nadam se da ce stici ovih dana dok jos imam pare user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 13:15:02   
MakiJ
koliko sam ja razumela popust imamo na ono sto je u katalogu ali svaki put se provlaci kartica jer se skupljaju neki poeni

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lilly - mama&baby club
10.3.2015 19:55:47   
Anarunika
artikli sa ljubičastom etiketom na rafu ulaze u popust. A kartica,da ,pokazuje se za sve.Tako meni reče žena u liliju.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lilly - mama&baby club
11.3.2015 1:01:39   
Mala Elena
Queen, svi smo u danasnje vreme pomalo dekintos hahah, sudelujemo u bolu. Ja juce krenula sa E da se prijavim za te vaucere ali me je tako vetar isibao da sam se vratila kuci. user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here