|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.2.2015 12:02:23   
Maraj
Da draga misli se na belo vino. Kuvas dok se ne prepolovi zapremina.
Ja sam stalno muku mucila sa eserihijom i enterokokom. Zadnji put sam imala tj lecila 9;meseci enterokoku.
Meni je pomogla brusnica. Kupila sam cistiklin. To je americka brusnica. Popila sam 5-6 kutija jednu za drugom. I kupila sam vaginalrte lactogyn. Mozes bilo koje vaginalete koje imaju mlecnu kiselinu u sebi. Dobar je i multy gyn acty gel. Njega sm isto koristils. Sve je na prirodnoj bazi. Sa antibioticima sam se samo trovala opao mi imuni sistem ma uzas. Kazem ti samo cistiklin i neke vaginalete sa laktobacilom. Srecno

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.2.2015 17:01:32   
iva80

IZVORNA PORUKA: Maraj
Kuvas dok se ne prepolovi zapremina.


MAraj, hvala t puno!!! Za zapreminu nisam znala da tako treba!! Jel se enovi belogluka prelome kada se ubace u vino ili se stavljaju celi??
I jos jednom hvala za info o vaginaletama!!
Sve najbolje ti zelim!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.2.2015 20:18:30   
Maraj
Ne draga ne lome se cak ih ni ne ljustis. Samo ih odvojis jedne od drugih i stavis da se kuva. Al moram ti reci da pootvaras sve prozore. To toliko neprijatno mirise da molim Boga da mi niko ne pozvoni na vrata dok se stan ne izluftira

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.2.2015 20:20:34   
nata11

IZVORNA PORUKA: iva80

Drage moje samo mi recite da li se za recept : pola litra vina i 7-8 čena belig luka, misli na BELO DOMAĆE VINO ili??
Vec treci mesec se vrtim u krug : eserihija pa enterokok, pa sada opet eserihija...inseminaciju nikako da docekam zbog toga...lepo ću se koknuti!!! Ne zeim vise antibiotike i vaginalete.
Naravno, dajte još neki predlog!!
Hvala


Cele cenove ubacis i kuvas i onda procedis kada se prepolovi kolicina?

_____________________________





(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.2.2015 20:22:35   
Maraj
E, da ja sam kupovno belo vino. Nemam domace. Bilo koje, koje trenutno imas u kuci

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2015 0:01:17   
iva80
Hvala puuuuno!! xxx
Sutra kuvam i od prekosutra krecem. Koliko sam razumela jedna casica na taste, zar ne!?
Pozdrav

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2015 15:30:10   
Maraj
Da mozes tako a mozes i sve odjednom. Ja sam sve odjednom pa za par dana ponovo kuvala

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.2.2015 10:10:02   
Maraj
Zaboravih da kazem vagilact od ivancic i sinova-sve preporuke. To su vaginalete na bazi mlecne kiseline. Cena oko 1200 din

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.2.2015 8:54:55   
iva80

IZVORNA PORUKA: Maraj
Zaboravih da kazem vagilact od ivancic i sinova-sve preporuke. To su vaginalete na bazi mlecne kiseline. Cena oko 1200 din

TI SI SJAJNA!! HVALA!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
26.2.2015 10:14:13   
Sanjica26 RR
Devojke da li znate da li je naturoplex bezbedan za dojilje?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
27.2.2015 15:56:50   
Maraj
Sanjice, ja nisam sigurna. Licno imam odbojnost prema tom leku jer pise da se proizvodi u Kini. Mozda su to moje predrasude... Izvinjavam se ali je tako.... Pri tom kutija traje par dana jer se dosta tableta pije u toku dana. Ne znam ja bi u tvom slucaju uzela cistiklin. To nije lek vec suva brusnica. Ja sam se nekako okrenula vise priridi kad god mogu. .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 14:12:44   
Valerie
jel ima neko iskustva sa proteusom u brisu u trudnoci???

cekam da vidim sta ce dr da kaze...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 15:50:10   
Valerie
dr kaze palitrex... kad mora-mora

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 21:10:03   
doktorkakristal
Palitrex moze slobodno u trudnoci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 22:14:00   
Valerie
znam... svaki put proveravam vise puta. ma uvek se nadamo da su dobri rezultati. nisam radila briseve 4 meseca, pa razmisljam koliko je ta ili neka druga bakterija mogla da steti bebici. cudno je to - i kad se super osecas moze nesto da ne valja.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 22:57:48   
dijana1*
Valerie i ja imam neku bakteriju i lecim je. Nego mene izludjuje sto sam imala simptome peckanje i svrab pre trudnoce i odem kod dr da mi uradi bris i on kao nema potrebe stvarno sve izgleda cisto i uredno. E onda sam ostala trudna i dalje me je peckalo. Druga dr. mi uradi bris i kaze da imam neku dosadnu bakteriju i da nema sanse da je resim jednom terapijom. 10 dana sam stavlhala vaginalete amoksicilin i ponovim bris, ima je i dalje ali dosta manje. Ne moze ona da skodi bebi u trudnoci ali mora da se resi pre porodjaja ukoliko ide prirodno da beba ne bi pokupila bakteriju. Onda moze biti opasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2015 23:52:36   
superm

IZVORNA PORUKA: Valerie

znam... svaki put proveravam vise puta. ma uvek se nadamo da su dobri rezultati. nisam radila briseve 4 meseca, pa razmisljam koliko je ta ili neka druga bakterija mogla da steti bebici. cudno je to - i kad se super osecas moze nesto da ne valja.

Ja sam imala proteus mirabilis u urinu verovatno i u vaginalnom i cervikalnom brisu. Pila sam Prolom vodu, jela brusnicu i pila velike količine C vitamina pošto bakterije uništava C vitamin. Ja sam na homeopatsko tretmanu, ne uzimam antibiotike.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 6:49:00   
branki*
Valeri,moze i eritromicin,ako je biogram pokazuo da reaguje na njega,obavezno i probiotik uzmi uz antibiotik,resice se to!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 6:55:32   
Maraj
Valerie proveri da li smeju (a ne vidim zasto ne bi smele-u trednoci) vaginete na bazi mlecne kiseline tipa vagilact. Meni je pre trudnoce samo to pomoglo nikakvi antibiotici. Samo vaginalete na bazi mlecne kiseline , probiotik i brusnica u kapsulama.

< Poruku je uredio Maraj -- 16.6.2015 6:56:19 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 8:49:33   
Valerie
hvala vam drage user posted image
di, to i mene brine, pise da je taj proteus uporan. imala sam ga nekad ranije u urinu, te bakterije samo set_aju. s jedne strane bih radila bris cesto, da se nesto ne razmnozi ko sad, ali se opet iznerviram kad opet moram AB...
svasta, svrbi te, a ne uradi bris. kad bi to po izgledu moglo da se vidi...
uzecu linex...
prolom pijem svakako da mi se nakupi pesak... dete tamani brusnicu, mogu malo da joj uzmem user posted image
ne secam se da je neko u trudnoci pisao da je koristio vagilact, da probam ja prvo da pijem probiotike
po antibiogramu moze palitrex, njega sam dobro podnosila i u prvom mesecu user posted image mi je sredio groznu Klebsiellu. boze kad se set_im kako me je bolela besika...
bice sve superr grlisssaaaa

< Poruku je uredio Valerie -- 16.6.2015 8:50:45 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 8:52:30   
jess021
Valerie, ja cu po ko zna koji put napomenuti za ispiranje Octeniseptom, jedino nisam sigurna da li sme u trudnoci, ali kontam da moze jer je to lokalno delovanje.
Kupim spric od 2ml, gurnem i isperem, uvek su mi super brisevi, kuc kuc.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 8:57:15   
Maraj
Valerie ja sam 9 meseci pila antibiotike i nista. Bakterija je uvek bila tu. Samo mi je imunitet opao od silnih antibiotika. Zato sam ti napisala sta je meni na kraju pomoglo. Nilakvi antibiotici....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 9:03:50   
sagitarius
Valerie,meni su nasli proteus i ja sam na cefalexinu.Meni se zbog nje skratio grlic,tako da nije za igranje i zati mislim da treba uzeti antibiotike.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 9:10:50   
jess021
Sagitarius, ako je tako onda je mozda najbolja kombinacija ab i nekog ispiranja.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2015 9:13:51   
sagitarius
Jess,ja na takav grlic ne smem da cackam,a kome je sve ok apsolutno podrzavam ispiranje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here