|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:01:22   
wivern
Molim da me neko ispravi ako lupetam, jer sam sklona lupetanju u poslednje vreme.
Torbu mogu da ti donesu cim posle porodjaja udjes u sobu. A ja sam u kesu stavila najhitinije stvari par mrezasrih gacarona, mrezaste uloske, peskire, gumene papuce, neseser, prekrivace, par pelenica, kremu za bebu, vlazne maramice i dodacu vodu i plazmu. Ostalo je u torbi i to ce mi doneti mm kad ga budem zvala. Meni kesa nije velika a svasta sam spakovala i vrlo sam zadovoljna - mislila sam da necu uspeti sve da uglavim.
A poset_e su od 14h.
E sad, neke mame su mi rekle da suuspele da prosvercuju muzeve do soba??? Jel to moguce uopste, i zasto bi to radila..neka malo izgori od znatizelje :D

< Poruku je uredio wivern -- 2.11.2014 16:03:09 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:07:50   
Njica
Wiv, draga, hvala ti, ti si mi tu najbliza a i bices u Frontu pa mi puno znaci sta si spakovala, napravicu male izmene spiska, samo jos ovu stvarcicu da te priupitam - prekrivac? Jel to taj podmetac? Izvini jer te sad davimuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:10:45   
mama krava
Draga, nema potrebe ni pelene i prekrivace da nosis sa sobom. Nece ti bebu doneti prvih 12 sati sigurno! Muz moze da ti dodje odmah, osim ako nije noc, tj cim budes u mogucnosti da hodas. Moze i do sobe, ako nije neka "nadrkana smena", ali mozes i da odsetas do lifta, jer nije daleko, a ti posle porodjaja treba sto vise da setas user posted image .

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:17:16   
wivern
MK (ne mogu da napisem mama krava nekako se glupo osecam user posted image ) sjajno, a podmetaci (Njica na to sam mislila kad napisah prekrivac) su za nas...da ne moramo stalno da menjamo posteljinu nego samo podmetac..
Eh, sad mi je lakse, mada ja i nisam stavila mnogo pelenica..samo par i malu kutijicu kreme...tako da to ne oduzima nista spec mesta...
I ja nisam stavljala bade mantil, racunam da ce sigurno biti toplo jer su tu bebironi. Nema sanse da ce mi pored hormona i grejanja zbog beba trebati BM.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:23:52   
Njica
Hvala ti, MK :) i tebi wivern, ti si stvarno spremna, i za bebu i za Front, a da je tamo toplo, zaista jeste.

< Poruku je uredio Njica -- 2.11.2014 16:25:05 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:26:48   
mama krava
Ja sam mama krava zbog mog malog-velikog sisavca i ne smeta mi ni najmanje da me tako zovu, a nadam se da ces skroz razumeti kad dodje na red i to apsoutno neobjasnjivo iskustvo...

Ja bih vam preporucila da sto manje stvari vucete od kuce, jer tamo ima svega, samo treba da trazis. Ima i tih musema, a posteljinu ce vam menjati svakako cim se uprlja, a i ako trazite dace vam cist carsaf.

ZNACI - TRAZITE!!! Nemojte da budete mutave, kao ja prvi put pa sam zaradila mastitis! Niko nece nista da vas nutka, nego samo gvirnu i pitaju jel sve ok, da li nesto treba, imate li mleka... Ja sam pricala da je sve ok... nemam mleka i sl... a realno nisam imala pojma! Svaki put kad neko nesto pita vi kazite NE ZNAM, DODJITE DA ME POGLEDATE... i sl! I spavacica uvek ima, samo smeknite koja je sestra ok i trazite joj, dajte jednu malu cokoladu ili 100gr kafe i uvek ce da vam kazu da su stigle ciste spavacice ili poslteljina...

Tek kad beba dodje u sobu, znaci posle par sati... oni traze 1 pakovanje pelena, maramica i jednu pavlovicevu... asve to nema potrebe da vucete kroz porodiliste...

E, da, obavezno kupite one podmetace za wc solju!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:28:04   
mama krava
E, da...
Ja sam se prvi put porodila u maju , a drugi put u oktobru i oba puta mi je bade mantil dobrodosao... Ali to svakako naknadno neka vam donesu!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:30:38   
wivern

IZVORNA PORUKA: mama krava
E, da, obavezno kupite one podmetace za wc solju!

imaaaaaaaam user posted image
Ma shvatila sam ali mi je svejedno glupo..kao da ti kazem kravo jedna user posted image
Cekaj da se malo naviknem..ja sam spavacicu spakovala radi reda ali ne planiram da je nosim. Ne volim da nosim svoje stvari po bolnicama, nosicu njihove.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:35:49   
mama krava
E, ja mnogo volim te njihove, jer su prvo prakticne i mnoooogo mekane. Nemam pojma cime ih peru, ali su bas mekane.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: GAK Narodni Front
2.11.2014 16:56:29   
Tiziana
Mene niko nije terao posle porodjaja da pijem vodu. Ja fakat jesam bila zedna kao luda,ali kazu da je to zbog epidurala.Ali su me oba puta podigli cim su me odvezli u sobu!
Da, nema potrebe da nosite vase psavacie,one njihove su super. I trazite da vam daju da se presvlacite.Ja sam se oba put aporodila kad je bilo toplo,znojila se kao luda,i presvlacila spavacicu 2x dnevno.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: GAK Narodni Front
3.11.2014 11:08:24   
Ninnochka
Imam pitanje za mame koje su se porodile u Frontu carskim rezom, jer mene to ceka do kraja ove nedelje.
Kad vas odvedu u sok sobu i kad se probudite, kad i koga mozete da pitate kako je beba?
I da li suprug moze da vidi bebu dok ste vi na intemzivnoj? Ako ne, moze li telefonom bar da pita za mamu i bebu, dok ne dodjem do mobilnog i uspem da se javim sama?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: GAK Narodni Front
3.11.2014 13:39:25   
moja ciklama
Za bebu pitaš čim otvoriš oči, bilo koga od osoblja..sem čistačica.
Muž treba da bude prodoran i da nađe način da te vidi i tebe i bebu..ima načina.
Moj je ušao u šok sobu, nakon 20 min, gde je ležalo još dosta žena.
Bebu je video odmah. Nema toga što će zaustaviti srećnog tatu. Moj je konkretno rekao, da će da umre ako nas ne vidiuser posted image . Oni mu pokazali bebu. a on rekao: "A M.....", moram da je vidim, moram, i sestra ga obukla i uvela u intezivnu.
Mob traži čim se osvestiš, neka ti bude pun. Traži da ti izvade iz torbe. Šteker imaš iznad glave u intezivnoj, možeš da zamoliš sestru da ti i punjač uključi!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: GAK Narodni Front
3.11.2014 16:27:57   
Ninnochka
Super, znaci ipak postoji nacin user posted image
Reci mi molim te da li se do tog odeljenja dolazi sa patologije ili ima drugi ulaz sa druge strane?
Ja znam za onaj sa patologije, je l muz moze odatle da dodje, ne znam raspored prostorija tamo, lezala sam samo na patologiji.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: GAK Narodni Front
4.11.2014 12:59:58   
mama krava
Meni je dolazio sa patologije. Mislim da ima neki lift, ali nisam bas sigurna kako doci do njega, tj mislim da on ide iz porodilista.

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: GAK Narodni Front
15.11.2014 16:48:39   
m2m2
Pre tri godine sam se porodila u Frontu. Nisam nosila svoju spavacicu, koristila sam njihove. Dozvoljavali su mi da promenim kad god sam zatrazila. Bila sam zadovoljna i babicama i sestrama. Pomagale su mi uvek i oko dojenja i presvlacenja bebe. Za bebu nisam nista ponela, suprug mi je doneo pelene, kremu i vlazne maramice, kad sam se porodila. Nije dozvoljen ulazak muzeva kod porodilja, mada sam ja tamo srela skolsku drugaricu, koja tamo radi, pa ga je ona uspela dovesti.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: GAK Narodni Front
15.11.2014 16:54:12   
m2m2
Rekli su mi posle porodjaja da popijem bar litar i po vode za dva sata, da se ne bih onesvestila kad ustanem. Neznam da li je to zbog epidurala, jer zeni koja je bila samnom u sobi, a koja se porodila bez epidurala to nisu rekli. Nisam uspela da popijem toliko vode, ali sam pila dosta.

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: GAK Narodni Front
21.2.2015 20:00:50   
NinaBg
Vodim trudnocu u studentskoj poliklinici,posto sam student,pa me zanima da li cu se poradjati u Narodnog fronta ili nekom drugom porodilistu.zapravo me zanima da li ja sama biram ili ce me ovi poslati negde. Ako je neko imao iskustva neka me prosvetli user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: GAK Narodni Front
21.2.2015 22:34:07   
m2m2
NinaBg trebalo bi da mozes sama da biras gde ces se poroditi. Ja sam sama birala i rekla doktorki da mi da uput za Narodni Front.

(odgovor članu NinaBg)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2015 0:50:44   
wivern
Nina sama biras kliniku gde ces se poroditi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2015 16:18:56   
NinaBg
Hvala na odgovorima devojke :) Pa, je l mislite da je Front najbolja opcija? Ja stvarno ne znam nista o uslovima... Znam da se moja mama poradjala na Zvezdari sa mnom ali je to bilo pre mnogo godina pa ne vredi ni da pricamo o tome :D

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2015 18:27:41   
wivern
Zavisi od toga kako zelis da se porodis i sta trazis od klinike gde ces se poradjati. Iscitavaj komentare za svaku kliniku pa idi na razgovor u savetovalista u najprihvatljivije opcije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu NinaBg)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2015 20:36:23   
NinaBg
Aha,hvala ti na savetu... s tim sto ja i dalje ne znam kako zelim,niti znam kakve konkrento uslove zelim ,mislim zelim da prodje sto brze i bezbolnije,mozda epidural mozda ne,mozda CR mozda i ne :D a da osoblje bude sto strucnije i ljubaznije :) Imam jos vremena do maja,pa cu se baciti na citanja svih porodilista,nema mi druge

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: GAK Narodni Front
1.4.2015 11:16:53   
Sanjalicaaa
Zna li neko da li se Genestsko savetovaliste zakazuje? Ne mogu da ih dobijem telefonom, a ne mogu ni da odem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu NinaBg)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: GAK Narodni Front
23.6.2015 9:50:41   
Lilyka7

Pozzzz svima...


Citam komentare o vodi u NF,kako nije za pice i tako to... zna li neko kakva je
situacija sada sa vodom tamo?Zasto nije za pice,nije li to normalna voda iz BG
vodovoda koju imamo i kuci?
A ako ne valja, kako smemo uopste i da se tusiramo sa njom,ako vec moramo
da pazimo rane i da brinemo o infekcijama?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: GAK Narodni Front
23.6.2015 18:37:29   
Maraj
Pa ja prvi put cujem za ovo.... ne verujem da nije za piće.... to je voda iz beogradskog vodovoda.... doduse sve zene piju tamo flasiranu vodu al niko nikad bar meni nije rekao da nije za piće....

nego jer moze neko da objasni detaljnije uz u Frontu. Ja imam zakazano za sutra uz u Frontu.... kazu da svim zenama zakazuju u isto vreme..... jer se dobija neka slicica, neki izvestaj?

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here