|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Roleri
19.10.2009 14:01:16   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 9:01:14 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Roleri
19.10.2009 14:06:42   
cicko
Gagi, moje misljenje je da oktobar mesec nije vreme za kupovinu rolera, zbog kise, hladnog vremena... Bice jako malo prilike da ih vozi. A dok dodje prolece i lepse vreme izrasce ih. Mislim da je bolje da sacekate mart- april pa onda.



IZVORNA PORUKA: gagi

Sta mislite kada djetetu treba kupiti rolere user posted image Ja sam mislila svojoj starijoj kupiti iduce sedmice ovakve ,sada da li je mala za to nemam pojma.Sta vi misliteuser posted image
user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Roleri
19.10.2009 14:07:30   
Delijagirl
Pa gagi kada dete pokaze zanimanje za to. Treba naci neko bezbedno tipa neko igraliste da nauci i pod obavezno stitnike pogotovo za dlanove jer to najcesce strada kod rolara.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
19.10.2009 14:08:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Roleri
19.10.2009 14:10:55   
viking
Ja sam svom bratu koji ima 3 godine letos kupila rolere i mali skejt. Roleri mu nisi bili mnogo intresantni, ali skejt već vozi kao veliki user posted image
Mislim da nije rano za tvoje ćerke, ako ih to zanima, a što se tiče kupovineu oktobru i to mi je ok zato što:
a) sad su sigurno jeftiniji jem im nije sezona
b) mala deca uglavnom u početku voze po kući jer nemaju pojma
c) svi dečji roleri imaju bar tri veličine koje se menjaju prevlačenjem prečkica tako ih neće prerasti do maja...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Roleri
19.10.2009 14:11:04   
buhla
Moje drugarice su svojim cerkama kupovale rolere prvi put sa 5 - 6 godina. Cak jedna ide i na klizanje od svoje 5 godine (prvo je naucila dakliza pa tek onda rolere pocela da vozi). Tako da mislim sto se godina tice, mozes da joj kupis, ali eto bolje da sacekas prolece zbog vremena. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Roleri
19.10.2009 14:11:07   
cicko
Sto se tice uzrasta mislim da nije rano, ako ona to zeli, ali u postu si napisala da kupovinu planiras mozda za iducu nedelju i zato sam napisala da mislim da nije vreme. Ok ako imas veliku kucu ili stan gde ces joj dopustiti da uci.


IZVORNA PORUKA: gagi

Sve to stoji mislila sam zbog uzrasta njezinog ima sedam godinauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
19.10.2009 14:12:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Roleri
19.10.2009 14:16:12   
cicko
 
Onda zasto da ne.


IZVORNA PORUKA: gagi

Hvala vam cure .Mislila sam joj kupiti pa neeka vozi po stanu dok se ne nauci pa do proljeca taman ce nauciti .

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Roleri
19.10.2009 14:17:35   
Anoniman
Ja sam letos videla puno dece koja su sigurno mladja od 7 godina kako vozaju rolere...tako da sigurno nije rano...ali shtitnici obavezno user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
19.10.2009 14:18:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Roleri
30.3.2012 17:39:11   
Anoniman
Nešto se nosim idejom da kupim NEši i meni rolere pa da ludujemo, mislim da nije rano, on ima 3,5 godine.
Ono što me zanima je kak se biraju roleri, na šta da obratim pažnju? Kako da znam koji broj da mu uzmem, da li može da se meri dužina stopala u cm pa da tako kupujem, jer neće on umeti da mi kaže da li mu odgovara broj, pogotovo što roleri treba da budu malo veći, ako se dobro sećam? I kako sebi da biram, to mi je poprilično važno pošto meni više ne raste nogauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Roleri
30.3.2012 17:42:48   
Trcosava
Nedjo, de prvo ili ti ili on da nauči, gde da se oboje skršite negde user posted image

Šalim se, dajte žene odgovarajte, pa iduće proleće da kupujem ovom mom malom zvrku user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Roleri
30.3.2012 17:45:43   
Anoniman
Aaa, ja znam jako dobro da ih vozim, samo ih više ne posedujemuser posted image Davno sam, kao dete, naučila da kližem, i prvi put kad sam obula rolere kao da sam ih oduvek vozila. S tim što nisam ni prve kupovala nego sam vozala bratove, pa ne znam kako da kupim, a ako odem u prodavnicu uvaliće mi najskuplje, garant, i ubediti me da jedino ti valjajuuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Roleri
30.3.2012 17:53:35   
Trcosava
E ondaK je to drugi padež user posted image

Ja pojma nemam kako se kupuju, čekinjam da tebi odgovore, pa da vidim posle i za sebe user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
19.4.2012 19:32:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: [Obrisana poruka]
11.3.2013 9:00:08   
vikiveki
Ja sam mojoj ćerki kupila prošle godine, puno sam razmišljala dok ih nisdsam uzela jer sam se plašila da će puno padati dok ne nauči da vozi rolere...ali sve je prošlo relativno dobrouser posted image pala je na d... samo dva tri putauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Roleri
11.3.2013 9:22:16   
nela79
Cim bude nekog viska para ja cu sebi da kupim rolere. Zaljubila sam se u taj sport kad sam bila kod drugarice u Austriji prije nekog vremena.

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 9:23:59 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Roleri
19.7.2013 11:02:07   
Anck Su Nmaun
Taca je jakooo zagrejana za Rolere, a sve mislim da je mala, ima 3 godine. Kad vidi decu sve vice kako oni voze, sva se uzbudi... u izlogu kad ih vidi joooj mama roleri...
Jedni kazu jeste a od nekih cujem i nije. Svakako ce biti tesko u pocetku ali dok se ne izvezba....razmisljamoo...razmisljamooo....

Mada i ako bi ih kupila odmah bi uzela one prave sto se podesavaju velicine i naravno silikonske tockice, jer kazu duze traju bar 3 godine, a i lakse ih je voziti.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.7.2013 11:08:02 >

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Roleri
21.7.2013 13:22:15   
Anck Su Nmaun
Stigli roleriiii.. cak ih i H voli vozati user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Roleri
21.2.2014 12:49:41   
lanajelena
Idem sledece nedelje Lani da kupim rolere,ima li neko ideju koja je "marka"dobra,ona ima jako malu nogu i problem mi je naci u njenoj velicini,zapravo jos nisam ni naisla user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Roleri
21.2.2014 13:55:00   
big mum

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Idem sledece nedelje Lani da kupim rolere,ima li neko ideju koja je "marka"dobra,ona ima jako malu nogu i problem mi je naci u njenoj velicini,zapravo jos nisam ni naisla user posted image



Noja kćerka ima 6 god nosi br.28-29.Kupila sam joj ovakve KLIK.Mogu se štimati od br27-30.
U suštini marka nije ni bitna dok ne usavrši tehniku rolanja,jedino je bitno da točkići budu od gume.Mekši su i bolje prijanjaju.Plastika se brzo troši i klizava je.
Normalno kupiš kacigu i štitnike za koljena i laktove.Na tom ne štedi.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Roleri
12.5.2014 13:22:00   
Snelle
Planiramo L za rođendan da kupimo rolere. Ima li neko preporuku koje? Apsolutno pojma nemam šta trenutno postoji na tržištu i kakvog je kvaliteta user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Roleri
12.5.2014 13:26:31   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: big mum

U suštini marka nije ni bitna dok ne usavrši tehniku rolanja,jedino je bitno da točkići budu od gume.Mekši su i bolje prijanjaju.Plastika se brzo troši i klizava je.
Normalno kupiš kacigu i štitnike za koljena i laktove.Na tom ne štedi.




Snele bas ovo sto je BM napisala, kasnije kad ih preraste i usavrsi onda gledaj marku ako hoces ...mada gledam ove sto po keju jurcaju dosta njih vozi bezimene... najvazniji su tockici koliko sam upucena!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.5.2014 13:27:23 >

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Roleri
12.5.2014 13:30:23   
Anck Su Nmaun
Nasi su Firefly i znam da je marka dobra, (jer su nam iskusniji rekli) ali mi smo nase svakako dobili

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here