|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
11.10.2012 8:59:15   
Shishica
Bratzz i ja sam mislila da to nije dobro jer je tako tvrd djon, ali ispostavilo se da je dobro, imala je i njihove sandale. A pacne stvarno voli i vidim da dobro ide u njima, a bas mi je vazna ta tabanica jer ima krive nogice, ravna stopala.
Volim sto me mama odvela u apoteku po njih..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Patofne
28.2.2013 13:31:32   
Shishica
user posted image

Doslo vreme za nove, Grubinove sam curka stavila u masinu i upropastila.. nisam stavila na dobar program i skupile su se.

Kupila bi ponovo Grubinove sigurno, ali gledam ide toplije vreme pa sam ipak ove otvorenije. Na slici nije bas verna boja. Imaju lepu ljubicastu na rubovima i djonu, a platno je lepe roze boje sa slovima i zivotinjama.

Baldino, 1700.00

Mm kaze da su takve da moze i napolje da ih nosi user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Patofne
28.2.2013 13:55:08   
Modessty
Početkom decembra kupila sam Danilu patofne "cars" u deichmann-u. KOštale su oko 1000din. Evo neki dan sam ih već lepila. Danilo ih obožava jer je na njima sličica Munje MekKvina. Ali užasno su lošeg kvaliteta.
One koje smo kupili u Ciicibanu početkom septembra su i dalje fenomenalne i nisu mrdnule iako sam ih prala više puta do sada! Bile su na sniženju oko 1500 din. Ako nadjem takve iste kupiću mu ih opet za proleće. U njima mu se ne znoji noga kao u onim Dajhmanovim

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Patofne
14.3.2013 2:32:01   
Figaro88
andrea ima grubinove,super su,i opet ce mo joj kupiti njihove kad ove preraste.Planiramo i sandalice njihove za leto...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Patofne
14.3.2013 6:42:15   
cockic
ja sam grubinom zadovoljna,peki je imao samo sandale.patofne nismo probali.nego ne znam da li oni imaju letnje patofne.jer koliko videh deluju mi debelo.da im se leti ne znoji noga.

peki je proslo leto imao cicibanove sport patike,ali su kao patofne,pa je njih nosio.ja koliko sam svatila prodavacicu nema vece od br.24.a mozda samo tad nije bilo,nemam pojma.ali njemu su bile super.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Patofne
30.5.2014 11:47:40   
dijana1*
Vuk jos uvek nosi patofne i do sada smo kupovali ciciban i super su. Nego ove sam mu kupila u oktobru i jos uvek ih nosi. Ne raste mu vise noga brzo kao ranije.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Patofne
30.5.2014 11:57:21   
cockic
od proslog posta prodje skoro godinu dana.mi smo petru uzeli baldino,ali otvorenije to je nov model i jako su dobre.cena je ostala ista oko 1700din.a lena je nasledila pekijeve ciciban sport patikice.a ima i baldino.tako da cu njoj sad kad ove preraste kupiti neke zenske patofne user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Patofne
30.5.2014 12:03:31   
cockic
tj. prodje vise od godinu tek sad videh da je mart mesec 2013god.ja mislila jun.baldino patofne su meni najbolje.ja cu ceri uzeti njohove kad ove preraste.i dugo traju,sta reci kad je petar od proslog juna do pre mesec dana imao baldino br 26.oni imaju veci kalup.pa mu je ova 27ca i sad bila malko komotnija.ali takvi su brojevi.patike nike nosi 27,5.a verujem grubin sandale da ce mu trebati 29user posted image jer je sa malo vise od dve godine nosio grubin 25.njihove su bas manji kalup.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Patofne
30.5.2014 12:32:23   
Klarita
Ja sam prezadovoljna Froddo patofnama. Malo su mozda skuplje ali vrede svaku paru. Imaju preslatke modele za devojcice, kao baletanke, ali sam se jednom presla i uzela joj, a ona mukica ima siroko stopalo i nosila ih kratko i zalila se teti u vrticu. Opet smo joj uzeli Frodo, samo klasican model. To su nam 5. ili 6. par i uopste se ne premisljam kad trebam da joj kupim, mozda na kratko proverim Ciciban modele i cenu, pa opet razgledam ove user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Patofne
28.8.2014 7:58:46   
minnica
Kupili smo mslcu juče prve patofnice. Evo ih: KLIK Baš mi se sviđaju. Ćera ima Froddo od proletos, kupljene malo veće, pa su joj još dobre.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Patofne
28.8.2014 8:30:48   
Peace*
Ja sam mojima za ovu zimu spremila debele čarape sa gumom.
Marko za sada u vrtiću ima Crocs, a kada još malo zahladni, dobiće nekakve patofne. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Patofne
28.8.2014 8:42:39   
branki*
lepe su patofne,minnice.
boza za po stanu ima isto neke debele carape sa gumom kao dole,a za vrtic ima neke obicne,super su mu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Patofne
28.8.2014 9:31:02   
isidora88
mi smo mateji uzeli ove pre neki dan, odlicne suuser posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Patofne
28.8.2014 9:32:37   
branki*
isi,ovo su patofne?ja nikad ovo nisam videla kod nas u radnjama..koliko kostaju?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Patofne
29.8.2014 9:15:55   
isidora88
pise na kutiji da su sandale, ali ja ovo mateji ne bih obula za napolje.
jako su lagane, lepo mu drze nogu, 2100 din su, nasla na nekoj akciji sa 30%

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Patofne
3.11.2014 15:06:38   
dijana1*
Danas sam Kosti kupila prve patofnice u Cicibanuuser posted image . 10,5 meseci a nosi br. 20. Neko nogato deteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Patofne
3.11.2014 15:39:10   
choopa choops
Mi smo za vrtić imali ove
user posted image

i ove
user posted image

I mogu reć da nisu mrdnule, iste su kao onoga dana kad su kupljene.

Ove godine, ne idemo u vrtić pa sam im kupila za po kući neke u Deichmannu (zečevi i Cars), a oni ih ionako non stop izuvaju, pa im na kraju obujem samo vunene zepe da im se nogu ne smrznu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Patofne
21.7.2015 17:30:13   
vikiveki
Ja sam svojoj deci za vrtić uvek kupovala patofnice...užasavam se kada videm kako dete u vrtiću nosi klompe, pre svega zbog bezbednosti deteta.Puno puta sam roditeljima objašnjavala zašto deca u vrtiću treba da nose samo patofnice,kod nekih je to vredelo a neki kao da im ništa nisam rekla.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Patofne
21.7.2015 18:10:53   
amdn
Viki sad citam, kakve klompe nose deci u vrticu, nije mi jasno one drvene klasicne ili ima jos neka vrsta decijih klompi, patofne su zakon, mi imamo ili Ciciban ili Baldini, i kuci i u vrticu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Patofne
21.7.2015 18:14:04   
amdn
Viki sad citam, kakve klompe nose deci u vrticu, nije mi jasno one drvene klasicne ili ima jos neka vrsta decijih klompi, patofne su zakon, mi imamo ili Ciciban ili Baldini, i kuci i u vrticu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Patofne
21.7.2015 23:15:00   
vikiveki
Amdn neko nosi te drvene, mada većina mnose one plastične tj. od onog nekog materijalakao pluta.U svakom slučaju bez obzira na materijal ipak klpmpe nisu za vrtić jer deca su uvak u pokretu,jure, igraju se.A sve to u klompama je jako teško i što je najgore često se sapliću i padaju zbog tih klompica.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Patofne
22.7.2015 9:26:44   
jovana jojo
Mi za vrtić imamo patofne na čičak,one na šniranje moja ćera nikako ne voliuser posted image a po kući nosi njene klompice sa Hello Kity

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Patofne
22.7.2015 15:39:08   
vikiveki
Kod mene je drugačija situacija,srednji sin je obožavao da nosi te patofnice na čičak, a ovaj najmlađi hoće samo na šniranje,tako da moram sada njemu da kupujem svaki put nove patofne iako imaju od brata baš lepo očuvane,samo što su na čičakuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Patofne
22.7.2015 17:28:15   
amdn
Viki ja se bas sam iznenadila, nisam znala da neko nosi deci klompe, i to sto kazes i drvene i sa plutom sve jedno, ipak klinci stalno trce, jurcaju, nije to za njih, patofnice su zakon, mi isto na cicak, uvek biram dosta otvorene posto mu se znoje nogice

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Patofne
22.7.2015 17:56:29   
aleksandrici
I moja cerkica ne voli patofnice,klompice obozava i ima ih u svim bojama.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here