|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
18.9.2012 22:13:49   
Anoniman
Ovo su naše: KLIK jako su mekane, ja sam ih po istoj ceni kupila u Chiccovoj radnji u Čačku.

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Patofne
18.9.2012 22:32:30   
ishler
Hvala Gae pogledacu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Patofne
18.9.2012 22:41:48   
Anoniman
Ima i drugačijih dezena, ja sam ove odabrala jer su mi se učinile najzahvalnije za održavanje, tj najmanje će se videti sve što na njih bude kapalo u vrtiću. ;)

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Patofne
20.9.2012 19:19:34   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Tasho, drago mi je da je preporuka bila na mestu i da se momcima dopadaju patofne. Ja ih mnogo volim i super su. Moram da izbuniram informaciju koja apoteka u Bgu ih sad ima, za sledecu kupovinu


Kad saznaš javi i meni!
Googlala sam, ovo im je očigledno Predstavništvo u Beogradu, pa od njih možemo da dobijemo direktno informaciju user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 20.9.2012 19:28:16 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Patofne
20.9.2012 22:29:31   
ishler
Gledala sam sve ali nisam odusevljena ili previse tvrde ili krs,mislim da cu na kraju kupiti opanke ili vunene carape,pa nek uci kolouser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Patofne
20.9.2012 23:10:00   
madre
mi smo ostali verni ciciban patofnamauser posted image pre neki dan sam mu jedne kupila i njima sam nekako posebno zadovoljnauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Patofne
21.9.2012 10:39:30   
Shishica
Gae, jako su lepe, ali cena je beeezoobrazna.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Patofne
21.9.2012 11:31:08   
cockic
lepe su gae bas ali sto rece shishica bas su skupe mislim za patofne ja sam davala najvise oko 1800din,i ne verujem da bi vise i davala.ajde cipele ili cizme da budu skupe ali i to neplatih vise od 3500din ali patofne bas i ne bi.meni peka i dalje je bos kuci samo u vrticu nosi patofne sad cu obuvati u stanu one sa gumom preko zime i to je to. user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Patofne
21.9.2012 12:08:23   
Anoniman
Slažem se da su skupe ali pošto ima tek 15 meseci i stopalo se još formira a u njima će bivati svaki dan u vrtću po 10 sati minimum to je mnoooogoooo više nego što će nositi ijednu cipelu ili čizmu, onda mi je bilo bitno da fatofna bude najbolja koju mogu da nađem. Kod kuće je i dalje bosa, to nećemo ni menjati, samo ćemo za zimu uzeti one čarape sa onim kao opankom dole.

< Poruku je uredio gae_gr -- 21.9.2012 12:09:37 >

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Patofne
21.9.2012 13:14:03   
cani
Ja gledam te patofne kao sto kazes sa opankom dole user posted image  i nije mi jasno jel mu npr.obujem carapicu pa to ili samo to ? Ako obujem na carapicu -imam utisak da ce da mu se ukuva tabanić a ako ne - da ce da se smrzne user posted image  Ni mi ne nosimo nista po kuci sem carapica sa gumom pa se razmisljam sta na zimu...

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Patofne
21.9.2012 13:18:01   
Anoniman
Na bosu nogu jer ako se ne varam, a potvrdiću ti kad kupimo, da ta termočarapa ide skroz unutra, dakle imatermočarapu plus opanak dole.

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Patofne
21.9.2012 15:29:26   
liliana

IZVORNA PORUKA: cani

Ja gledam te patofne kao sto kazes sa opankom dole user posted image  i nije mi jasno jel mu npr.obujem carapicu pa to ili samo to ? Ako obujem na carapicu -imam utisak da ce da mu se ukuva tabanić a ako ne - da ce da se smrzne user posted image  Ni mi ne nosimo nista po kuci sem carapica sa gumom pa se razmisljam sta na zimu...

Cani, ja sam Tini obuvala tanje čarapice, pa onda preko njih te patofnice (meni, doduše, to nisu patofnice, više su mi čarapice). Nekako mi nisu baš da se nose na bosu nogu-bar ja svom detetu ne bih obuvala na bosu nogicu.
Imala ih je i prošle i ppretprošle zime. Imamo jedne koje smo već nabavili i za nastupajuću zimu.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Patofne
21.9.2012 15:34:10   
miva
E mi danas kupile te "opancice", i super su! S'obzirom da je hladno i da moja Mici nece da se pokrije u kolicima a kada joj obujem patikice obavezno zavrse u ustima!user posted image
A ove carapice-opancice ne moze da skine!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Patofne
10.10.2012 12:02:29   
Shishica
Kupili smo ponovo Dr. Luigi sa cickom. Sada ce te nositi kod mojih kuci, a moja mama joj je kupila za ovde Grubinove i Ema ih obozava. Verovatno su joj i lepe i udobne. Ne skida ih, sto nije slucaj sa drugim pacnama..

KLIK GRUBINOVE

Cena je 1400,00

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Patofne
10.10.2012 14:10:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Na bosu nogu jer ako se ne varam, a potvrdiću ti kad kupimo, da ta termočarapa ide skroz unutra, dakle imatermočarapu plus opanak dole.


Ali, onda ti treba više pari toga, jer... mislim, ja deci čarape menjam svaki dan, a ako opanak obuvam direkt na nogu, onda i to menjam svaki dan. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Patofne
10.10.2012 14:34:11   
Jeca*
Tasho tako i ja razmisljam. Luka ima jedno 2-3 para onih čarapica koje su kao patofnice, i to se bas brzo prlja, kao obicne carape a sporo se suši jer su debele ...i čini mi se da su mnogo klizavije, čak i sa onom gumom. A kad imaju gumu skroz onda su bre pakleno tople...ne znam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Patofne
10.10.2012 14:36:41   
Anoniman
Ja te termo oblačim preko običnih čarapa, i onda ih tretiram kao patofne, a patofne ne perem često. U tom slučaju redovno menjam čarapice, a ove termo na svaki 3ći dan. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Patofne
10.10.2012 14:41:09   
Jeca*
pa isto i ja navlacim kao patofne i perem posle nekoliko dana...ali posto nam je u stanu vruce zimi onda luka to odbija da nosi user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Patofne
10.10.2012 14:42:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Na bosu nogu jer ako se ne varam, a potvrdiću ti kad kupimo, da ta termočarapa ide skroz unutra, dakle imatermočarapu plus opanak dole.


Ali, onda ti treba više pari toga, jer... mislim, ja deci čarape menjam svaki dan, a ako opanak obuvam direkt na nogu, onda i to menjam svaki dan. user posted image



Nisam o tome ni razmišljala, ja bih svakako dva ili tri para pa u krug peri suši... Mada sam u međuvremenu kupila nekoliko pari termo čarapa sa kramponima pa ako bude u stanu toplo kao prošle godine neću na kraju ni kupovati opančiće.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Patofne
10.10.2012 21:44:02   
Ana RR
Meni je nelogično da to ide na bosu nogu, meni je to poput onih vunenih čarapa a to se brate mili ne može nositi na bosu nogu user posted image . Isto kao i Tasha, i ja Maretu obučem jedne obične čarapice (svaki dan ih menjam) pa preko njih termo čarapice. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Patofne
10.10.2012 21:58:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je nelogično da to ide na bosu nogu, meni je to poput onih vunenih čarapa a to se brate mili ne može nositi na bosu nogu user posted image . Isto kao i Tasha, i ja Maretu obučem jedne obične čarapice (svaki dan ih menjam) pa preko njih termo čarapice. 


Ja mogu vunene na bosu nogu. Problem je samo što je kod nas 24/7 23 stepena u stanu pa noga prokuva u dva para čarapa posebno ako su jedne termo pa još i koža okolo...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Patofne
10.10.2012 22:04:19   
Ana RR
Svaka čast, ja bih kožu odrala sa nogu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Patofne
10.10.2012 23:17:00   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Shishica

Kupili smo ponovo Dr. Luigi sa cickom. Sada ce te nositi kod mojih kuci, a moja mama joj je kupila za ovde Grubinove i Ema ih obozava. Verovatno su joj i lepe i udobne. Ne skida ih, sto nije slucaj sa drugim pacnama..

KLIK GRUBINOVE

Cena je 1400,00

Meni se grubin ne svidjaju jer imaju tvdi dzon, Dr. Luigi su bas mekane, pa sam njih kupila

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Patofne
11.10.2012 0:12:06   
Anoniman
miva, gde ste uzele opanke?

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Patofne
11.10.2012 8:44:21   
Anck Su Nmaun
Imas toga svuda i na pijacama, kod kineza, caraparama....

Ja to svake godine kupim klincezama po kuci i kod bake, super su, zepice skine pa nosi malo...a ovo bar tretira kao carape .

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 11.10.2012 8:46:31 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here