|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca vole homeopatske preparate
27.9.2015 23:08:02   
Mama Natura
user posted image

Homeopatija je blag, holistički, efikasan i naučno zasnovan medicinski metod lečenja, koji podstiče (stimuliše) prirodne sposobnosti čovekovog organizma na putu izlečenja. Ona polazi od toga da su sva stanja poremećenog zdravlja odraz poremećene ravnoteže u čoveku i da je bolestan čovek taj koji treba da bude lečen, a ne njegova bolest (princip kauzalizacije). Homeopatija se zasniva se na principu “neka se slično leči sličnim“.

Marija Krivačić, magistar farmacije i homeopata kaže da se u Srbiji može naći 10 kompleksnih homeopatskih preparata za različite dečje tegobe, a mogu se kupiti u svakoj apoteci, bez recepta.


„Homeopatski lekovi su biljnog i mineralnog porekla, a od klasičnih lekova se razlikuju po tome što praktično nemaju neželjenih dejstava, jer su napravljeni isključivo od prirodnih sastojaka, biljaka i minerala. Zbog toga naši pedijatri preporučuju homeopatske lekove čak i za decu u najranijem uzrastu“, ističe Marija Krivačić.


Na našem tržištu možete naći:


Mama Natura homeopatsku liniju za decu (za simptome poput grčeva, bolnog nicanja zubića, lošeg spavanja, poboljšanje imuniteta itd.),
Influcid protiv prehlade i gripa,
Cinnabsin za probleme sa sinusima,
Tonsilotren za bol u grlu i upale grla i krajnika,
Polinol za alergije i alergijsku kijavicu,
Vivoton H za nizak krvni pritisak.


PROČITAJ VIŠE ---->>>>>



< Poruku je uredio lesica RR -- 2.5.2017 22:23:58 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.10.2015 23:23:10   
Mama Natura

Drage Mame, očekujemo vaša pitanja, i potrudićemo se da vam u ovoj temi predstavimo proizvode linije Mama Natura kao i ostale proizvode kompanije DHU, i uopšte homeopatiju i njene prednosti.

Dobro došli u Mama Natura svet!


< Poruku je uredio marketing RR -- 27.2.2016 23:38:45 >

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.10.2015 23:31:33   
World
Imam pitanje: ako je homeopatija zasnovana na tome da se lijeci kompletan organizam covjeka, lijekom koji je u skladu sa njegovim bolestima i stanjem, a koliko znam homeopate prave sami takve lijekove, kako se onda ovi serijski proizvodi uklapaju u sve to? Kako ce jedan isti lijek pomoci svima?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.10.2015 23:33:48   
Mama Natura
Bebe su rođene sa nerazvijenim imunim sistemom i on se razvija tokom prvih nekoliko godina života. Akutne infekcije, pre svega gornjeg respiratornog trakta (nos, grlo, uši i sinusi) su uobičajene i vrlo su čest problem kod male dece, a mogu se smatrati kao važan korak u normalnom razvoju deteta. Različite infekcije kao deo procesa koji povećava efikasnost imunog sistema dece, ubrzavaju njegov razvoj, a deca se efikasnije i lakše bore sa novim napadima i uz manje simptoma.

Jedan od načina da se mališani zaštite od virusa i da im se bezbedno pomogne u jačanju imunog sistema i njihove sposobnosti da se uhvate u koštac sa raznim pretećim infekcijama je i upotreba prirodnog homeopatskog preparata Immunokind.


PROČITAJ VIŠE ---->>>>

< Poruku je uredio marketing RR -- 27.2.2016 23:09:37 >

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.10.2015 23:38:09   
marketing RR
Draga World, hvala na pitanju! Konsultovaćemo stručnjake, i očekujte odgovor uskoro!

IZVORNA PORUKA: World

Imam pitanje: ako je homeopatija zasnovana na tome da se lijeci kompletan organizam covjeka, lijekom koji je u skladu sa njegovim bolestima i stanjem, a koliko znam homeopate prave sami takve lijekove, kako se onda ovi serijski proizvodi uklapaju u sve to? Kako ce jedan isti lijek pomoci svima?


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.10.2015 9:29:59   
veselicaa
Imam ja pitanjeuser posted image Moja starija cerkica(10 godina) cesto tokom zime ima jake upale grla koje uglavnom lecimo antibioticima.Moram da napomenem da su upale bas jake,pa iako se ja trudim da je izlecim cajevima,jedino resenje budu antibiotici.Da li postoji neki Vas homeopatski preparat koji bi nam pomogao oko upala grla i odlozio upotrebu antibiotika?Takodje me zanima neki preparat za imunitet,jer mi je veoma vazno da ove zime moje dete bude sto manje prehladjeno(zbog jednog manjeg zdravstvenog problema).Unapred hvala na odgovorima.Lep pozdravuser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.10.2015 12:32:23   
vonavoj
Obozavam vase proizvode!
Koristili enterokind,dentokind,dormikind..u planu mi je imunikind!
Pitanje: Da li sme tonsilotren za decu od 4 godine? Devojcica ima ceste upale grla,gnojeve angine?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.10.2015 20:36:31   
cockic
Ja da pohvalim tonsilotren ceri ga dajem zbog krajnika i zadovoljna sam.ove godine smo poceli posle treceg rodjendana i to po savetu dezurnog pedijatra koja mi je preporucila da joj dajem.imali smo dve ture po 8 nedelja uzimanja tableta.prva tura od kraja marta do maja,i drugu smo sad zavrsili poceli u avgustu i sad pocetkom oktobra prestali.
evo danas smo uzeli cinnabsin za kijavicu sinu curi nos i kija i sad mu dajem na dva sata dok mu ne bude bolje pa posle kao i tonsilotren 3x1 u toku dana.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.10.2015 23:14:23   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: World

Imam pitanje: ako je homeopatija zasnovana na tome da se lijeci kompletan organizam covjeka, lijekom koji je u skladu sa njegovim bolestima i stanjem, a koliko znam homeopate prave sami takve lijekove, kako se onda ovi serijski proizvodi uklapaju u sve to? Kako ce jedan isti lijek pomoci svima?


Draga mama,

Najbolji izbor je otići kod homeopate po svoj konstitucioni lek. Medjutim, nismo uvek u mogucnosti da za svaku tegobu poset_imo homeopatu.
Postoje homeopatski lekovi za akutna stanja (prehlade, grip, alergije, nicanje zubica, nizak krvni pritisak, upala grla ili sinusa, posekotine, uganuća...) koje možemo koristiti sami. Neki od takvih lekova se mogu kupiti u svakoj apoteci i koriste nam za prvu pomoć. Oni imaju jasnu indikaciju za koju se koriste i uputstvo za upotrebu. Ovo su kompleksni homeopatski lekovi - više homeopatskih lekova u jednoj tableti. Ove kombinacije su specijalno odabrane mogu da reše tegobe kod najvećeg broja ljudi. Npr: ako moja cerka i ja imamo prehladu, homeopata će nam dati raziličit lek zbog naše različite konstitucije.
Da bi skratile postupak, mi ćemo u apoteci uzeti Influcid-kompleksni lek protiv gripa i prehlade, koji u sebi sadrži i moj i ćerkin lek. Influcid tablete možemo da koristimo i ona i ja. Ovakvi lekovi će nam brzo i efikasno rešiti trenutno stanje, a za opšte stanje organizma je jedino vredna poset_a lekaru homeopati.


Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 7.10.2015 23:18:47 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.10.2015 23:16:02   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: veselica

Imam ja pitanjeuser posted image Moja starija cerkica(10 godina) cesto tokom zime ima jake upale grla koje uglavnom lecimo antibioticima.Moram da napomenem da su upale bas jake,pa iako se ja trudim da je izlecim cajevima,jedino resenje budu antibiotici.Da li postoji neki Vas homeopatski preparat koji bi nam pomogao oko upala grla i odlozio upotrebu antibiotika?Takodje me zanima neki preparat za imunitet,jer mi je veoma vazno da ove zime moje dete bude sto manje prehladjeno(zbog jednog manjeg zdravstvenog problema).Unapred hvala na odgovorima.Lep pozdravuser posted image



Draga mama,

Kod nas u apotekama se može nabaviti Tonsilotren. Homeopatski lek za tegobe upale grla. Ako otvorite uputstvo, videćete da ga možete koristiti
preventivno, 3x1 tableta u trajanju od 6-8 nedelja. Tablete se otapaju u ustima. Ovakva vrsta homeopatskih lekova se može koristiti i
kada se koriste antibiotici. Za jačanje imuniteta kod dece starije od 6 godina preporuke je odlazak kod lekara homeopate.

Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 7.10.2015 23:19:51 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.10.2015 23:17:16   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Obozavam vase proizvode!
Koristili enterokind,dentokind,dormikind..u planu mi je imunikind!
Pitanje: Da li sme tonsilotren za decu od 4 godine? Devojcica ima ceste upale grla,gnojeve angine?


Draga mama,

Tonsilotren se do 2013.godine u Srbiji koristio za decu stariju od 2 godine, bas kod gnojnih angina. U zemljama širom Evrope se ovaj lek
koristi kod dece starije od 1 godine. Kod nas je od skoro uvedeno pravilo da je preporuka za Tonsilotren od 6.godine, ali se uz preporuku
pedijatra može koristiti i za decu koja su mladja. Savetujemo da se konsultujete sa svojim pedijatrom oko upotrebe Tonsilotrena i to
prvenstveno oko upotrebe u prevenciji cestih upala grla, gde se sa Tonsilotrenom postizu odlicni rezultati.

Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 7.10.2015 23:19:25 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca vole homeopatske preparate
9.10.2015 0:26:35   
Azra_
Moj dečak je Tonsilotren koristio kada je imao godinu i 4 mes. Po preporuci orl. Tableticu sam mu rastvarala u malo vode u kašičici i tako davala. Nakon toga, u zimskim periodima smo koristili Influcid.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca vole homeopatske preparate
11.10.2015 15:08:39   
dunja RR
Da li Influcid smeju da koriste dojilje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca vole homeopatske preparate
11.10.2015 22:34:10   
World
Hvala na odgovoru. Dunja, mislim da smiju dojilje sve ove preparate jer sam ja i u trudnoci koristila neke homeopatske tabletice za alergiju, ali vjerovatno ce strucnjaci potvrditi.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca vole homeopatske preparate
13.10.2015 20:27:39   
Guardian
Mi smo veoma verni vasim preparatima, medjutim nas pedijatar kaze da je to sarena laza i predlaze Immuno sirup sa cinkom, jer nam dete ide u vrtic i cesto je bolesno zaista.

E sad...mi smo ipak za homeopatiju i verujemo vam, pa imam nekoliko pitanja- sme li se koristiti Immunokind, Tonsilotren, Cinnabsin i Influcid zajedno?

Ako se koriste 2 ili 3 homeopatska leka, koliki bi trebalo da bude razmak da bude izmedju uzimanja - 5, 15 minuta, sat vremena? Na pr. u 8h ujutru uzmemo Immunokind, a u 8.15h Influcid, jel gresimo tada?

Sme li Immunokind da se koristi duze od 2,3 meseca ili su potrebne neke pauze?

Sme li i Immunokind i taj sirup Immuno sa cinkom da idu zajedno?

Srdacan pozdrav od najvernijih potrosaca

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca vole homeopatske preparate
14.10.2015 21:33:39   
vonavoj
I mene interesuje kombinacija lekica? Krenuli smo sa imunokindom,ali jos joj treba dentokind. A starijoj bi kombinovala dormikind i imunokind?

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca vole homeopatske preparate
15.10.2015 15:58:00   
Mama Natura

IZVORNA PORUKA: Guardian

Mi smo veoma verni vasim preparatima, medjutim nas pedijatar kaze da je to sarena laza i predlaze Immuno sirup sa cinkom, jer nam dete ide u vrtic i cesto je bolesno zaista.

E sad...mi smo ipak za homeopatiju i verujemo vam, pa imam nekoliko pitanja- sme li se koristiti Immunokind, Tonsilotren, Cinnabsin i Influcid zajedno?



Draga mama,

Slažem se sa Vama da pre svake hemije treba koristititi homeopatske lekove, jer svaki lek ima svoje mesto u praksi. Pretpostavljam da je Vaš pedijatar samo oprezan. Evo odgovora na Vaša pitanja: Pošto ste rekli da dete ide u vrtic, preporučujemo upotrebu Immunokinda tokom cele zimske sezone. On će ojačati imunitet deteta. Ostali homeopatski lekovi koje ste naveli najvise se koriste u akutnim stanjima, tj kada je dete bolesno. Nema potrebe da koristite sve navedene lekove u isto vreme. Prema dosadašnjoj praksi, kod dece predškolskog uzrasta, starije od 3 godine se najviše koristi Influcid. On se koristi kod prvih simptoma prehlade,prema uputstvu za upotrebu za uzrast Vašeg deteta. Tonsilotren se koristi kod upale grla, a Cinnabsin kod kijavice. I sve ove lekove treba koristiti prema uputstvu za upotrebu koje se nalazi u kutiji leka.



Ako se koriste 2 ili 3 homeopatska leka, koliki bi trebalo da bude razmak da bude izmedju uzimanja - 5, 15 minuta, sat vremena? Na pr. u 8h ujutru uzmemo Immunokind, a u 8.15h Influcid, jel gresimo tada?



Naveli ste dva homeopatska leka do kojih je jedan za jačanje imuniteta, i on se može uzimati tokom cele sezone virusnih infekcija. Drugi lek se koristi za lečenje prehlada i on se uzima kada je dete bolesno. Razlika izmedju uzimanja ovih lekva treba da bude minimum pola sata.


Sme li Immunokind da se koristi duze od 2,3 meseca ili su potrebne neke pauze?


Ako otvorite uputstvo za upotrebu ovog leka, videćete da ne postoji ograničenje za dužinu primene. Preporuka je da se ovakvi lekovi koriste tokom zimske sezone, od septembra do marta, kada se javlja najveći broj virusnih respiratornih infekcija.



Sme li i Immunokind i taj sirup Immuno sa cinkom da idu zajedno?


Kompleksni homeopatski lekovi se mogu koristiti sa drugim lekovima ili dijetetskim suplementima, nece doci do interakcija koje mogu naskoditi pacijentu, u ovom slucaju.


Mama Natura

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca vole homeopatske preparate
15.10.2015 16:23:21   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li Influcid smeju da koriste dojilje?



Draga mama,

Generalno, homeopate propisuju homeopatske lekove doiljama. Lekovi kupljeni u apoteci u svom uputstvu ne sadrze informacije o tome.
Ako je doilja alergicna na laktozu ili bilo koju drugu komponentu leka, onda nije poželjno korišćenje leka. Za više informacija obratite se farmaceutu u apoteci ili svom lekaru.


Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 15.10.2015 16:25:27 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca vole homeopatske preparate
15.10.2015 16:24:00   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: vonavoj

I mene interesuje kombinacija lekica? Krenuli smo sa imunokindom,ali jos joj treba dentokind. A starijoj bi kombinovala dormikind i imunokind?




Draga mama,

Preporuka je da se u homeopatiji koristi sto manje razlicitih lekova. Ako je neophodno, ne postoji zabrana koriscenja oba leka u isto vreme, ali je bitno da obavestite svog lekara. U nekim slučajevima iz prakse se pokazalo kao korisno ako razmak izmedju dva doziranja ne bude kraci od pola sata.


Mama Natura

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deca vole homeopatske preparate
28.10.2015 2:15:09   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: danka25

Cao mame, ja sam morala da dodam da sam u ocaju posle raznih cajeva protiv grceva, koje smo i ja i beba pile, na kraju probala homeopatiju, preporucili mi u apoteci Enterokind i bila sam prezadovoljna... Pocele smo obe da spavamo, jedino sam jos praktikovala uvece termofor ali tokom dana smo bili spaseni..





IZVORNA PORUKA: jess021

I mi smo uzeli Enterokind, kako da ga dajem?
Ja krenem sa davanjem poslepodne, pa 6x na svakih sat vremena.




IZVORNA PORUKA: wivern RR

Mi smo davali po 3 kapi pre (nekad i posle) podoja, i to mozda 3 puta na dan, i malisa se svaki put kad to popije iskakio i isprduckao fino user posted image



(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deca vole homeopatske preparate
20.11.2015 15:02:54   
marketing RR
Nicanje zubića je proces u kojem zubi izbijaju i postaju vidljivi. Međutim, sam razvoj zubića počinje mnogo pre samog nicanja, čak u fazi embriona u materici majke. Primarni (mlečni) zubići se javljaju od oko šestog meseca do dve i po godine starosti.
Ovaj period je često pun stresa za roditelje pošto ga uglavnom prate uznemirenost, loš san, otocii crvenilo desni, blago povišena temperatura i druge neprijatne pojave kod deteta. Ponekad se javljaju povraćanje i proliv, pa je neophodno isključiti sva druga potencijalna oboljenja koja bi zahtevala poseban tretman. Dete kome rastu zubići će gurati razne stvari u usta, pa se može dogoditi da ozledi vlastitu sluznicu ili da unese mikroorganizme koji će stvoriti brojne različite infekcije.

Postoji mnogo stvari koje možete da uradite i time olakšate ovaj period svom mališanu. Kad mnogo balavi potrebno je bebi dati dosta vode i razblaženih sokića, kako bi se nadoknadila tečnost koja se gubi. Često se preporučuje nežno masiranje desni, davanje detetu specijalno namenjenih glodalica sa vodom koje se čuvaju u fružideru, a u poslednje vreme su se kod nas pojavio i homeopatski preparat, Dentokind, koje mame širom Evrope koriste više od 25 godina jer je prirodnog sastava i nisu poznata neželjena dejstva ni kontraindikacije.

Pročitaj više...

< Poruku je uredio marketing RR -- 28.2.2016 0:06:38 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deca vole homeopatske preparate
4.12.2015 2:22:58   
marketing RR
user posted image

Pedijatri smatraju da je prvih 13 nedelja po rođenju deteta ključno za razvoj organa za varenje. Za ovakve tegobe, kao prirodna podrška pravilnom razvoju dečijeg stomačića mogu se kao pomoć primeniti i homeopatski preparati.
Jedan od njih je i Colikind.
To su kapi u čiji sastav ulaze isključivo prirodne komponente, biljne i mineralne. Na prirodan način Colikind rešava grčeve kod beba, bez obzira koji je uzrok njihovog nastanka.

dhu-homeopatija.com

< Poruku je uredio marketing RR -- 28.2.2016 0:07:02 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.12.2015 9:26:44   
marketing RR
Grčevi su prirodna reakcija nezrelog digestivnog trakta na rad koji je potreban da bi se mleko svarilo. Uzroci su razni: nezrela probiotska flora, nekada prisustvo mehurića vazduha kojji pritiskaju sreva, nekada nezrela regulacija modaliteta creva ili trenutni nedostatak enzima za varenje mleka.
Najčešće se javljaju posle sedam dana kada beba ojača, ovlada dojenjem i počne da unosi veće količine mleka.
Grčevi/kolike se ponavljaju skoro svaki dan u kasnim poslepodnevnim i večernjim satima. Beba tada ima epizode neutešnog, preteranog plakanja iako je sita i presvučena, grči ručice i nogice, šake su stisnute lice crveno a stomak oset__ljiv na dodir.

user posted image

Linija kompleksnih homeopatskih lekova, Mama natura predstavlja prirodnu podršku razvoju beba i dece od prvog dana života.

dhu-homeopatija.com

< Poruku je uredio lesica RR -- 2.5.2017 22:25:38 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.12.2015 15:11:12   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mama Natura

IZVORNA PORUKA: veselica

Imam ja pitanjeuser posted image Moja starija cerkica(10 godina) cesto tokom zime ima jake upale grla koje uglavnom lecimo antibioticima.Moram da napomenem da su upale bas jake,pa iako se ja trudim da je izlecim cajevima,jedino resenje budu antibiotici.Da li postoji neki Vas homeopatski preparat koji bi nam pomogao oko upala grla i odlozio upotrebu antibiotika?Takodje me zanima neki preparat za imunitet,jer mi je veoma vazno da ove zime moje dete bude sto manje prehladjeno(zbog jednog manjeg zdravstvenog problema).Unapred hvala na odgovorima.Lep pozdravuser posted image



Draga mama,

Kod nas u apotekama se može nabaviti Tonsilotren. Homeopatski lek za tegobe upale grla. Ako otvorite uputstvo, videćete da ga možete koristiti
preventivno, 3x1 tableta u trajanju od 6-8 nedelja. Tablete se otapaju u ustima. Ovakva vrsta homeopatskih lekova se može koristiti i
kada se koriste antibiotici. Za jačanje imuniteta kod dece starije od 6 godina preporuke je odlazak kod lekara homeopate.

Mama Natura

Hvala na odgovoru user posted image

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.1.2016 12:34:09   
marketing RR

Dragi naši,

Očekujemo vaša pitanja vezano za proizvode linije Mama Natura kao i ostale proizvode kompanije DHU, i uopšte homeopatiju i njene prednosti.

Dobro došli u Mama Natura svet!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here