|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alergija i dojenje
16.11.2015 20:31:21   
kokolom
Da li neko ima iaskustva sa koprivnjacom? Nikada je nisam imala, a evo 2,3 dana ne mogu da zivim od nje. Da oi smem nesto da pijem? Siri se po sakama, zglobovima i na stopalima... uzasno svrbi i bolucka... koliko ova vrsta alergije traje? Dajte neku nadu.... a kod lekara nema sanse da mogu da odem i cekam satima red da mi kaze da idem kici i cekam da prodje
Direktna veza do poruke: 1
   RE: alergija i dojenje
16.11.2015 20:43:45   
New Mom
Prvo da znas da na svim tim lekovima uvek pise da ne smeju tokom dojenja, ali nije bas tako. Postoje posebni medicinski spiskovi svih lekova koji su kompatibilni sa dojenjem, i ako ne u potpunosti, tu imaju sugestije kako da se uzimaju najnebolnije.
Manje vise svi lekovi sem oni za hemoterapiju smeju tokom dojenja (iako dosta dr ne zna oko ove tematike puno).

Loratadin (kod nas ide kao Claritin) je dozvoljen tokom dojenja.
Kod Aeriusa postoji blaza mogucnost da utice na smanjenje kolicine mleka.

Ako potraje, obavezno kod dr po injekciju kortikosteroida.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: alergija i dojenje
16.11.2015 22:24:06   
kokolom
Hvala puno. A sta znaci ako potraje... traje vec 3 dana

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: alergija i dojenje
17.11.2015 11:31:49   
dijana1*
Kokolom prebacila sam postove u temu lekovi i dojenje.
Ja sam posle druge trudnoce imala neki osip po telu i uzasno je svrbelo pa su mi dali neke inekcije da bi se to smirilo. E sada koje, sta i kako stvarno se ne secam.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 17.11.2015 11:33:08 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here