|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt
18.5.2009 22:21:36   
eugenija
Šta te briga, dolazi ti muž, pa će biti zalevanja na sve straneuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: vrt
18.5.2009 22:26:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Šta te briga, dolazi ti muž, pa će biti zalevanja na sve straneuser posted image

Što bi zaliveno-biće suho,što bi suho- biće zalivenouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: vrt
18.5.2009 22:28:11   
eugenija
Ebeš Sokratauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: vrt
19.5.2009 8:25:42   
Lu
Juče sam bila vrijedna i ukrasila sam malo stari sivi bunaruser posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: vrt
19.5.2009 8:48:47   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
Bravo Lu!!!!!
Oduševljena sam!!!! Diiivno jeeeee user posted image user posted image user posted image

I jaću da se bavim baštovanstvom tamo negde jula meseca, pošto sad moram prvo da spremam ispite!
Ali jedva čekam!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: vrt
19.5.2009 8:56:22   
Lu
Hvala Moduser posted image
Trudim se a i dosadno mi je pa se tako zabavim,juče sam farbala po najvećem suncu,kupila boje i ne mogu dočekati hladovinuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: vrt
19.5.2009 8:59:33   
Anoniman
Lu svaka ti čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovdje samo treba tema LU i njene kućne i vrtne čarolije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: vrt
4.8.2009 22:43:05   
NadaR
user posted image user posted image
user posted image
Ovo je moja oaza mirauser posted image
to je kod svekrve na selu,zajedno se brinemo o svemu. U mom dvoristu za sad stoje gomile pijeska i kamena .Jedva cekam da pocem da ga uredjujem.
ps,Ove krpe sto vise su ostaci moje nove majice, kad sam postala strina,pocijepali me... jedva sam grudnjak spasilauser posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 5.8.2009 11:56:24 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: vrt
4.8.2009 22:51:14   
Lu
Jao Nada oduševljena samuser posted image
A šta je u ovoj drvenoj kućiciuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: vrt
4.8.2009 22:59:56   
eugenija
Jaoj tek sad vidim Nadin raj!

Super je Nadoooo.. I sve je to u Trnuuser posted image ?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: vrt
4.8.2009 23:02:36   
NadaR
 Lu,to nam je nesto kao ljetnja kuhinja... za kuhanje preko ljeta,za kuhanje gicama...
Eu... to je u Omarskoj, u mom dvoristu u Trnu voze kamioni ... pijesak,kamen... user posted image
Izgradnjauser posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: vrt
4.8.2009 23:03:44   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Lu,to nam je nesto kao ljetnja kuhinja... za kuhanje preko ljeta,za kuhanje gicama...
Eu... to je u Omarskoj, u mom dvoristu u Trnu voze kamioni ... pijesak,kamen... user posted image
Izgradnjauser posted image user posted image



Omarska je cool! I Stanićka, Marićka, Jelićkauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vrt / baštica
4.8.2009 23:03:57   
Lu
Čekam da urediš i svoj vrt pa da kradem idejeuser posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 5.8.2009 6:55:46 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 9:27:38   
NadaR
user posted image

Evo jos jedna...
Eugi, mislim da Stanicka ne postoji .. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 11:23:42   
Buba76
Nado,prelepo je!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 11:58:45   
Jeca*
Nado, a jeste li ovo sredili fasadu? Ako jeste, super je izbor boja, a ako niste, ja ne bih ništa menjala. Pored ovakvog zelenila i ove preslatke drvene kućice, vaša kuća je super da ostane bela sa ovim sitnim žućkastim detaljima.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 12:13:55   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Eugi, mislim da Stanicka ne postoji .. user posted image



Ma postoji bjeee, samo se nalazi kod Ribnika negde dole, a meni to sve isto. Stanićka, Marićka, Jelićka, .. smešno mi kao prezimena drugarica iz školeuser posted image

Prekrasno je mesto, vidi se da je puno energije i vremena i pažnje posvećeno da bi sve konačno izgledalo ovako kako izgleda!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 12:23:17   
Shishica
Mi imamo malu bastu i pre smo imali povrca puno, ali mojima dojadilo da posle cupaju sve.. Uvek nam dvoriste lici na dzunglu. Sad imamo smokve, krusku, jabukicu i sljivicu, lesnik, visnjice, maline, jagode, hmmmm... ne znam da li jos nesto.... grozdje.. Nekad smo imali kajsije i tresnje...i svake godine paradajz, paprika, patlidzan, buranije.. Sad samo spanac od biljcica za rucak...
Zdala sam se u cvece ove godine, a sledece cu znati tacno sta cu i kako cu, da ne bude dzungle.. Posto sam se upoznala sa cvecem pa sad bolje znam kako se koje ponasa..

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 21:55:40   
NadaR
 Eugi,nisam jos cula za tu Stanickuuser posted image user posted image
Znam da imaju nove dvije u Omarskoj Jelicka i Maricka a ima i Slavicka, cini mi se da jue tamo prema Majdanuuser posted image

Jeco, to je starija kuca na selu u kojoj zive svekar i svekrva.. Kod nas jos nisu sve ni izmalterisali user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 22:26:15   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Eugi,nisam jos cula za tu Stanickuuser posted image user posted image
Znam da imaju nove dvije u Omarskoj Jelicka i Maricka a ima i Slavicka, cini mi se da jue tamo prema Majdanuuser posted image




Stanička je mjesto koje se nalazi u državi Bosna i Hercegovina, Republika Srpska regija, na 44°28'5" sjeverno od ekvatora i 16°51'37" istočno od početnog meridijana

EVO TI I MAPA - KLIK   user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vrt / baštica
5.8.2009 23:27:59   
NadaR
 Nisam mislila nista lose a ni rekla da ti ne vjerujem!
mapa mi zaista nije potrebnauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vrt / baštica
25.8.2009 22:21:10   
Lu
Danas sam u vrtu nabrala oko 5 kg paprika i paradaiza i napravila od toga 10 pakiranja sataraša za zamrzivačuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vrt / baštica
8.10.2009 9:12:07   
sladjaaaa
Devojke, ja ove godine počinjem da se bavim proizvodnjom cveća sa mm, imaćemo: ljubičice (dan i noć), devojačka srca (bombonice), kadife, petončiće, lepog jovu, poneki kaktus i sukulentu (aloje i tako to), ako vam nešto zatreba na proleće, javite user posted image  

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vrt / baštica
8.10.2009 11:18:29   
Anoniman
Imaš i temu Cveće u saksiji, ako te zanima. user posted image

Znači, ti se razumeš u to. Odoh u drugu temu da te pitam nešto! user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: vrt
31.10.2009 23:48:21   
eugenija
Joj Lu, slučajno nabasah na ovo:

user posted image


.. i podseti me na tebeuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here