|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Testiranje prvaka
14.8.2016 20:09:02   
Figaro88
Mi se jos nismo upisali i zavrsili testiranje.Rekli su nam da dodjemo 25-tog jer do tad nema nikoga u skoli.Andrea vec neko vreme vezba sa logopedom,problem joj je pisanje crta(kosih,krugova,trouglova....),slova pise kao u ogledalu,brojeve isto,naopacke,i bas se brinem kako ce proci.A zbog toga sto nije mogla da primi vakcinu do jula nismo mogli da se upisemo na vreme.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Testiranje prvaka
7.3.2017 16:23:54   
Sanjica26 RR
Prava tema za nas. Kako izgleda to testiranje? Da li ste bili prisutni tokom testiranja ili ste izasli vani?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Testiranje prvaka
9.3.2017 23:35:30   
lesica
Sanjice, ja danas bila na roditeljskom u školi gde su nam objašnjavali šta nas sve čeka.
Jedino što znam je da testiranje vrše pomoću standardizovanog testa TIP1 šta god to bilo. Da dete samo ulazi, a nakon toga pozivaju roditelje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Testiranje prvaka
9.3.2017 23:40:34   
choopa choops
Ja samo mogu da napišem za Cg.

Obicnou kancelariju kod školskog pedagoa uđe po dvoje djece, sjednu i ona im zadaje nesto da rade (a znam jedino i da crtaju nesto). Za to vrijeme roditelji ispred popunjavaju nekakve formulare i nakon nekih 1ak minuta te prozove da uđeš, malo popriča sa vama, neobavezno o djetetu i to je sve. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Testiranje prvaka
9.3.2017 23:53:19   
Sanjica26 RR
Hvala zene. Mi sledece nedelje idemo na sistematski, pa onda za.zakazemo kod pedagoga

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Testiranje prvaka
10.3.2017 0:29:57   
lesica
Sanjice, ja poslala zahtev za zakazivanje testiranja preko neta user posted image

Taman do 1.aprila kada pocinje upis ce sve biti zavrseno i to je to.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Testiranje prvaka
10.3.2017 7:42:31   
Sanjica26 RR
Lesice, kod nas zakazivanje preko neta je misaona imenica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Testiranje prvaka
10.3.2017 19:34:25   
mati
Ja se secam da sam usla sama kod psihologa.user posted image Davno bese.
Nama zakazali 23. Zab sam vreme, pise na papiru, na po pola sata zakazuju, pojedinacno se ulazi.
A lekarski, kad stignemo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 19:49:28   
mati
Nama nije 23. vec 22. tj sutra.
Jel bio ko kod psihologa u skoli, sta se radi tamo?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:02:24   
Sanjica26 RR
Testiranje otprilike traje 15 minuta. Tako mi rece moj pedagog. Evo mati sta sadrzi test. Sta sadrzi test za polazak u prvi razred

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:11:42   
mati
Pricala sam sa njim i pokusavam da mu objasnim da to nije nista strasno, ali on u startu kaze da ne zeli. Sad vec negoduje i vrtic, ujutru place, kaze mm da je nepodnosljiv. Ne zeli da radi radne listove i zbog toga nece u vrtic. Danas kad sam zvala vaspitacicu , ona kaze da je u vrticu super, totalno druga prica. Zamolila sam je i da razgovara sa njim o psihologu i sutrasnjem razgovoru i skoli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:23:00   
Anck Su Nmaun
Pa kad pre testiranje, pa jos ni upis nije poceo?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:25:29   
Anck Su Nmaun
Meni ovaj link ne radi user posted image
Brzinski napisah gornji post... kod nas tek kad pocne upis i kako se predaju papiri pa tek kasnije odu testiranja. Mi smo.poceli sa pregledima a vakcina sledece nedelje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:37:12   
Sanjica26 RR
Ni kod nas nije poceo upis. Upis vazi za sve skole od 1. aprila do kraja maja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:39:08   
Anck Su Nmaun
Da znam ali vidim to kod njih vec krenulo pa mi cudno ..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Testiranje prvaka
21.3.2017 20:40:18   
mati
Kod nas predaja dokumenata od 6-16.03. Tad zakazuju psihologa i daju termine za lekarski. S tim sto mi radimo lekarski posebno.
Danas sam pricala sa kolegom, oni vec sve zavrsili i predali.
Mi kasnimo sa vakcinama,pa ce sad da primi revakcinu MMR a tek kasnije ovu pred skolu.

< Poruku je uredio mati -- 21.3.2017 20:42:49 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Testiranje prvaka
22.3.2017 9:11:12   
Buba Mira
Testiranje nismo prošli, ali znam šta sadrži, otprilike. Testiranje psihologu/pedagogu služi da vidi na kom nivou znanja je dete, da bi se oformilo odeljenje.
Crtaju, opisuju tj sastavljaju priču prema slici, povezuju tačkice. Pitaju ih dane u nedelji, recimo, koliko znaju da broje, gde žive, da napišu ime ili slično, onda orjentacija - šta je iznad, ispod, ispred njih...
Negde sam čula da su ranije gledali recimo da li dete nacrta svih 5 prstiju na liku čoveka. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Testiranje prvaka
22.3.2017 17:04:38   
mati
Zavrsili psihologa. Nagodovao je celo jutro pa sve do ulaska.
Uglavnom, kaze da je sve znao u skladu sa svojim godinama. Moramo malo da ga pokrenemo da prica, kaze kad nije siguran da je nesto tacno pre ce da cuti nego da lupne odgovor.
Sto se tice logickih zadataka,resavanja problema i razmisljanja tu je natprosecan.user posted image
Bas sam brinula zbog ovoga, ali proslo je.

< Poruku je uredio mati -- 22.3.2017 17:05:51 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Testiranje prvaka
22.3.2017 17:26:46   
Sanjica26 RR
Bravo Matiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Testiranje prvaka
4.4.2017 12:21:04   
Anck Su Nmaun
Mi kao malo vezbamo, tj ja nju propitujem neka pitanja koja sam nasla, a i ovo sto ste postavili. Cisto onako...
Kod nas nema treme, T je uzasno nestrpljiva ne moze da doceka skolu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Testiranje prvaka
12.5.2017 16:13:40   
Anck Su Nmaun
Mi danas bili, zavrsismo i sa tim.
Bila je super , pedagogica kaze da je bas zrela za svoje godine. Logisticko matematicki zadaci savrseni sto kaze da je i naj bitnije. Na kraju je spetljala redosled neke price ali nista strasno.
Inace mogla je da nacrta svoju porodicu il samo jednog i naravno nacrtala je svog batu. Kaze pricale su o svemu i jako se vidi koliko ga voli. Ispricala joj je i za rodjendansku zurku user posted image mozda je i pozvala al mi nije rekla user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Testiranje prvaka
12.5.2017 18:53:35   
Sanjica26 RR
Nisam ni ja napisala kako smo prosli testitanje. Ono sto mi je rekla pisholog: zrela je i ako krece ranije, komunikativna, bogat recnik, znanje ne zadrzava za sebe sto je bitno. Lepo su se ispricale. Posle mi je T rekla da ju je pitala sabiranje, da.procita nesto. Rekla sam joj da zna da cita (to me je pitala)pa je verovatno zbog toga pitala. Bilo je nekih slika. Trebalo je da smisli pricu. Rekla mi je da je T smislila junacima imena i lepo je slozila pricu.
Bravo za sve buduce prvake.user posted image
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Testiranje prvaka
12.5.2017 21:57:38   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Ispricala joj je i za rodjendansku zurku user posted image mozda je i pozvala al mi nije rekla user posted image


user posted image user posted image

Sanjice kako to misliš pitala je sabiranje? user posted image user posted image Svašta!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Testiranje prvaka
12.5.2017 22:57:08   
Sanjica26 RR
Koliko sam ja shvatila T bilo je pitanje na grani su tri ptice, a na drugoj pet. To se racuna u sabiranje. Pretpostavljam da je uzela malo tezi zadatak za nju. Nemam pojma. Nisam se toliko udubljivala. Ali ja sam ostala zatecena kad mi je T ispricala. Ma, i kad mi je rekla da joj je dala i da procita neku recenicu.
Mislim da deca to ne treba da znaju. Ali izgleda danas sve treba.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.5.2017 23:00:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Testiranje prvaka
12.5.2017 23:15:15   
choopa choops
Ja zaista ne znam kakva su pitanja mojima bila na testiranju,ali skoro da sam sto posto sigurna da ih niko nije pitao da sabiraju (u bilo kom obliku), a bome ni da citaju.

Stvarno me cudi da to traze user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here