|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 19:13:57   
mama Jo
Cim ti ulazis u ovu temu i citas, dvoumis se sigurnon😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 19:21:09   
Sarav
Mi ovde nemamo babe i dede da nam čuvaju decu, a i mm i ja radimo. Za treće smo definitivno odlučili, Boze zdravlje.
A kako ćemo da se tad organizujemo to ćemo tek da vidimo. Inače sad sa dve mi je lakše nego kad je bila samo jedna koliko god da čvrčak neće da spava. Nekako sam ja organizovanja. Volim da čitam ovde vaša iskustva, ohrabruju me i učvršćuju odluku da rodim još jedno. ❤️

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 19:28:16   
Mariya
Mama Jo, samo napreduser posted image
Eto vidiš šta Sarav kaže, a videćeš tek kako mala raste sve je lakše. A sa njima raste i divota, lepota, ljubav i zadovoljstvo kad ih vidiš kako se vole i igraju se i divni su i preslatki...
Sanjice, isto važi i za tebeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 7.11.2017 19:30:34 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 19:42:08   
Duškić
E , najlepse kad malo porastu. A stvarno nezgodno kad nemas pomoc, mi se polidim kad moram oboje da vodim bilo gde. Ili kod lekara ili tako negde.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:01:40   
mama Jo
😊 hvala zene, ja sam negde vec odlucila ali mi fale reci podrske vas koje iz iskustva mozee da mi kazete...
I jos samo muza da ubedim, on minse nesto dvoumi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:06:08   
isidora88
Sanjice i sve ostale samo napreduser posted image ja stvarno mislim da nema niceg lepseg od pune kuce dece, milina je gledati ih kako se igrajuuser posted image
A nama odraslima jeste malo nezgodno ali resicemo i touser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:16:48   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mozda me i nagovoriteuser posted image

Sanjice.u istom smo sosu..ajdeeee samnom!! Evo meni je mm sad dosao.bio na putu..ja sam zaista sama..tebi bar muz ne putuje..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:24:54   
dunja RR
Ja mislim da ove žene ovde trebaju da budu primer Srbiji. Sećam se da je bivša predsednica skupštine rekla da ćemo belu kugu u Srbiji prevazići samo ako svaka porodica bude imala bar 3-oje dece, pa dođe mi da im pošaljem lik na ovu temu na forumu user posted image .


Stvarno, svaka čast žene user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:27:37   
mama Jo
Dunja koliko ti imas dece?

E, pa ako usvoje i zakon da zene sa troje dece i 15 god.radnog staza dobiju penziju - olaksace nam eto 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:33:00   
dunja RR
Ja jedno, volela bih još ali ne ide (prošla sam nekoliko VTO). I sina smo uz muke dobili posle 7 godina. Možda uspe sledeći pokušaj uskoro :) radila sam u septembru sad još jednu VTO, ali ništa ..
Ne bi imala ništa protiv troje user posted image , iako nemamo nikakvu pomoć.



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.11.2017 20:35:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:40:30   
isidora88
Dunja zelim ti sto pre jos jednu bebicu, a ne bi bilo lose i blizanceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:43:59   
mama Jo
O, i ja ti isto zelim, da sledeca vto uspe, najcvrsce drzimo fige 😊

Ja isto nemam pomoc, jedino mama moja koja zivi u drugom mestu i radi, znaci samo vikendom moze da mi uskoci... ali naravno ne maltretiram je svaki vikend, sta vise ne pamtim kad sam je zvala, samo kad bas zagusti...
Mi odemo u selo kod njih...
Ali svakodnevnu pomoc nemam nikakvu...
Ali sve se to postigne...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:45:26   
Sanjica26 RR
Von, to je istina da ne putuje cesto ali se desi se da i on ode na put. Samo kad bi resili stambeno pitanje ne bih se dvoumila. Valjda ce to da bude uskoro. Sami sve radimo. Mama dodje nekad kad bas zaskripi. Ali ja se vise ne dvoumim zbog toga. Ako se snalazimo oko organizacije sa dvoje snacicemo se i za troje. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.11.2017 21:32:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 20:50:34   
dunja RR
Hvala vam :)

Mama Jo, jel mi veruješ da meni i mm niko dete nije pripazio za ove 3 godine i 4 meseca, ni na minut, ali ni na minut, do juče. Juče sam ga prvi put ostavila kod komšinice na pola sata i to sam jedva /sramota me, jer je bolestan, a prethodno sam ga vukljala juče ujutru sa mnom da završim sve i svašta, dolazili nam gosti a muž sa tim gostima bio na putu. Posle sam trebala još po sirup i meso, i eto pitah komšinicu (divna žena inače). Svesna sam da me to čeka i ako bog da dobijemo drugo, i u glavi sam se spremila na to.


IZVORNA PORUKA: mama Jo

O, i ja ti isto zelim, da sledeca vto uspe, najcvrsce drzimo fige 😊

Ja isto nemam pomoc, jedino mama moja koja zivi u drugom mestu i radi, znaci samo vikendom moze da mi uskoci... ali naravno ne maltretiram je svaki vikend, sta vise ne pamtim kad sam je zvala, samo kad bas zagusti...
Mi odemo u selo kod njih...
Ali svakodnevnu pomoc nemam nikakvu...
Ali sve se to postigne...



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.11.2017 20:51:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 21:38:19   
vonavoj
Sanjice.razumem te i za stambeno pitanje..mm je promenio posao pre mesec dana..uh.tesko je.ali se nadam da cemo za max 2 godine uzeti kredit za stan..
Najteze je to vozi.razvozi idi tamp vamo.i sve ih zajedno vucemuser posted image tako ce i sa bebom bitiuser posted image s tim da su sad jos u vrticu.pa je lakse..a od sledece godine i skola! Organizovacemo se.samo da smo zdravi!i def.sam odlucila da idem na porodiljsko od 2 godine.na poalu mi niko nece reci hvala sto sam radila..neka se snalaze.nadju mi zamenu...sad cu raditi do kraja.da sve bude ok..da zavrsim zavrsni za 2017.i odoh do maja 2020.user posted image ..kako ovo daleko zvuci..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 21:39:01   
vonavoj
Dunja.nisam znala da si isla sad na vto..trebala si opet krisomuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 21:46:01   
Sanjica26 RR
Von, uvek se setim dve godine bolovanja kad pomislim na trudnocuuser posted image Uzivancija.
Tacno niko ti nece reci hvala. Samo nemoj da se predomislis za dve godine. Podseticu te.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 21:46:33   
isidora88
Ja se sve potajno nadam da ce nam se Dunja javiti uskoro sa lepim vestimauser posted image
A sto se tice stambenog pitanja, mi smo tek ove godine to resili, mada isto nam se hvata jer placamo ratu za kredit, jedina je prednost u svom komforu i sto otplacujemo nas stan a ne tudji. Mada sa finansijske strane dodje na isto, osim ako imate srece pa nasledite nekretnine. U svakom slucaju nijr presudan faktor. Nekako mislim da ce doci lepse vreme i da cemo se snaci u zivotu, iako je trenutno situacija ocajna

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 21:46:40   
dunja RR
Sledeću ću krišom, pravo kažeš user posted image
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja.nisam znala da si isla sad na vto..trebala si opet krisomuser posted image



user posted image

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja se sve potajno nadam da ce nam se Dunja javiti uskoro sa lepim vestimauser posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.11.2017 21:48:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 22:03:02   
degu
A kod nas je prevagnula odluka da odustajemo, jos imam bolove u karlici, to ne verujem da ce proci, tako da bolje da se cuvam za ovo dvoje.
A svaka cast nasim trostrukim mamana user posted image a i onim cetvorostrukim, petostrukim...user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
7.11.2017 22:08:38   
mama Jo
Isi ja uvek kazem kako ce nam svima biti bolje i kako ce doci lepse vreme za sve nas 😊 i sto se tice finansija i svega...
Dobro je, to je velika stvar, u svom si i nekako si mirnija, bez obzira sto finansijski dodje na isto.
Mi smo u nasem stanu, i veruj da i nama nailaze krize isto kao i svima... moji jako dobri prijatelji su u kiriji vec godinama, on super zaradjuje, ona ne radi, planiraju drugo dete, a o kupovini nekrernine uopste ne razmisljaju. Prosto su prihvatili da su podstanari ceo zivot, pa ako se bas potrefi da uspeju da uzmu nesto super, ali to im apsolutno nije plan 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
8.11.2017 0:06:43   
Mariya
Što je ova tema živa danasuser posted image
Von, drago mi je što si tako odlučila, veoma korektno od tebe što ne odlaziš odmah nego radiš do kraja godine. Imaju vremena da se snađu,da ti nađu zamenu. Imaš dovoljno obaveza i kad ti je već dato, iskoristi da odeš na bolovanje. Ja sam rekla- mogu da radim za platu, a mogu da budem kući sa svojom decom za platu.ja ću radije kući nego na posaouser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
8.11.2017 7:48:27   
degu
Boze ja uopste nisam skontala da je Von trudna, sve mislim jos se dvoumi user posted image
Znaci zene svaka cast, stvarno ste zene,majke,kraljice user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
8.11.2017 8:13:27   
Peace*
Svaka čast svima, zaista, ja jedva guram finansijski sa dva školarca.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
8.11.2017 10:02:08   
Rosita
Ja tek drugo guram :). Nisam nikad razmusljala o trecem. Mm u sali kaze da ce trece biti devojcica, jer je zeleo devojcicu, naravno uz stav da je svejedno i da je zivo i zdravo. Nemamo stan, isto kao i von se nadam do D skole da uzmemo na kredit. To nece biti veliki stan, deca nece imati veliku sobu i td i td. D i sad lepo objasnim kad je nesto skupo i kad ne mozemo to da kupimo. Znam da nece imati sve, ali trudicemo se. Vec sad su njegovi drugari veoma imucni. Takvo drustvo smo imali i mm i ja. Mislim da cu biti uspesan roditelj ako ga naucim da bude srecan sa onim sto ima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here