|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
8.5.2009 12:29:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


Meni ne smeta kad me persiraju nepoznate osobe i ja persiram svakoga ali ja imam drugi problem,
meni se diže kosa na glavi kad mi kažu "djevojko"user posted image .
Ja volim da me djeca zovu teta a ostali nepoznati da me persirajuuser posted image


IZVORNA PORUKA: Zille

Meni ne smeta kad mi persiraju, pa cak i deca kad mi se obrate sa "teta", meni je bas to slatko! Ne osecam se zbog toga matoro, vec samo vaznouser posted image


Oba potpisujem.

Mada, kada mi se devojčica pre 5god na ulici obratila sa "Izvinite, jel znate koliko ima sati?", bila sam u šoku. Onda sam zaključila, što Sneza24 kaže: ja sam njima Vi, neko ko je stariji, neko koga treba persirati jer ih je mama naučila da se stariji persiraju. Nikada ne forsiram decu da mi se obraćaju sa "ti" jer znam koliko meni teško pada kada me forsira neko koga ja smatram za "Vi" da ga zovem "ti", i onda se sva upetljam, jer pokušavam da izgovaram bezlične rečenice da bih to izbegla.

Tipa umesto da lepo pitam "Jeste Vi bili tamo?", pitam "Kako je tamo?", kao pretpostavljam da je taj neko već bio.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
8.5.2009 14:20:20   
Modessty
Meni ne smeta kad je neko koga ne poznajem. Kod mene na poslu nije neobično da mi persiraju oni sa kojima sam samo na "Dobar dan", pa i oni koji su stariji. Ja njima sve na Vi, pa i oni meni. Tako se nekako lakše drži distanca. A kad su pojedini profesori kolege u pitanju to je naročito poželjno!
Deci naših rodjaka i prijatelja uvek kažem da nema potrebe da me zovu "teta..." ili "ujno" user posted image ili šta god da sam im Ja imam lepo ime i slobodno mogu po imenu da me zovu. user posted image A druge neka persiraju i tetkaju user posted image

Na treningu mi deca upočetku persiraju. I onda čujem "Trenerice da li Vi možete da mi vežete pojas?"user posted image user posted image Onda se naviknu na mene i opuste i čas mi presiraju a čas ne user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
8.5.2009 14:34:31   
Anoniman
ne smeta mi kad me persiraju ljudi s kojima radim ili koje manje više ne poznajem ... ali mi ide na zivce kada djeca mojih bliskih prijatelja koja su me do juče zvali imenom odjednom stavljaju prefiks tetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
8.5.2009 16:49:36   
Verus
Trenerice kako ste?user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
9.5.2009 16:28:46   
Anoniman
ti - Vi KLIK

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
12.5.2009 6:59:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
12.5.2009 11:21:01   
MERYEN
Ne smeta mi kad mi persiraju,stvar navike na poslu mi persiraju stranke,meni bi bilo ne obicno da mi neko koga ne poznajem kaze tiuser posted image ,ne zato sto sam ja vazna-uobrazena,vec sto me ne poznaje i sto je osnovni red da mi se obrati sa vi,a deca me zovu kad sam sa Jovanom u parku tetouser posted image  user posted image ,a dok se nisam udala bilo je "gospodjo da li moze",a ja " ja sam gospodjica"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
13.5.2009 9:25:15   
NadaR

IZVORNA PORUKA: gagi

Meni na ulici kad sam s djecom ljudi stariji znaju reci seko kosa mi se dize na glavi.Pa j.... li ga vidi da vodim djecu jedna mi je zena rekla izvini seko koliko te placaju da cuvas djecuuser posted image

joj gagi...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
18.2.2011 23:17:58   
Brana
ne smeta mi,malo mi je cudno i smesno jer nisam navikla a najcudnije mi je kad me deca zovu nastavnice ili profesorka user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
18.2.2011 23:39:00   
Anoniman
pa nekako sam se jos na faksu navikla na to persiranje. kad sam se udala i preselila bilo mi je neobicno sto mi neke devojke iz ulaza koje su maldje od mene 7,8 godina kazu dobar dan .. user posted image ja uvek odgovaram sa cao i njima i maloj deci koja mi persiraju.  

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
5.11.2017 16:24:43   
Anck Su Nmaun
Pa ne, to je znak postovanja.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
5.11.2017 23:10:28   
emicaa
ja se osjecam matoro,tako da mi smeta user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.11.2017 23:13:18 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
6.11.2017 7:14:33   
Sanjica26 RR
Ne smeta mi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
6.11.2017 7:43:33   
Duškić
Ne smeta mi. Zasto?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
6.11.2017 7:50:10   
Misha i Ljisha
ehhe ja ni ne primecujem vise. Primecivala sam naravno kad sam imala 24 i kad sam pocela da radim u skoli, tad mi je bilo cudno ali sam naravno smatrala i pod obaveznim da mi se persira.I dan danas se salim i znam da kazem :Ja sam za Vas gospodja profesoruser posted image . A u dusi sam mlada. user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
6.11.2017 10:22:11   
Sarav
Ne, što bi mi smetalo poštovanje?

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
6.11.2017 12:43:31   
mama Jo
Nikada mi to nije smetalo, i ne znam zasto bi...
Ali znam ljude koji znaju da se uvrede...
Secam se kada sam isla u srednju skolu busom i u krcat bus, gde sam ja sedela, udje moja rodjaka starija zena koja je stala blizu mene... ja podjem da joj ustanem, a ona sva uvredjena kaze meni:,,pa zar ti mislis da sam ja toliko matora" i nije htela da sedne 😂😂

Tako da ljudi koji se uvrede kad im neko persira misle verovatno kako drugi ljudi misle da su oni matori...
Pretpostavljam...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
7.11.2017 0:41:09   
Mariya
Ja persiram starijima iz poštovanja, pre svega, ne zato što su matori. Ne persiram svojim rođacima npr, tetke,strine, ali muževe tetke, strine da.
Na poslu isto tako persiram svakome i očekujem isto.
Ne tražim od svoje dece da persiraju našim prijateljima npr. dok smo mi to još morali, i zvati ih tetama i čikama. Meni je to grozno, d me neko nazove tetomuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
7.11.2017 7:06:33   
isidora88
Ne smeta miuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
7.11.2017 7:31:04   
madre
Ne mogu da kazem da mi smeta, ali se uvek nekako strecnem, ne mogu da se opasuljim da sam dosla u te godine da mi se persira...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
7.11.2017 7:52:56   
krin 40
Madre i kod mene je dugo tako bilouser posted image Kada sam pregurala 40-tu navikla sam.Sada mi i odgovara jer je to odličan način za "držanje na distanci",posebno na poslu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
7.11.2017 8:55:07   
Mala Elena
Ne smeta mi ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
11.11.2017 22:32:43   
Dragce86
Ne, zavisi gde mi persiraju, ali u globalu ne :) Ne volim kad mi se obracaju - Alo..Ej ti i slicno :D Persiranje mi je ok :D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
18.11.2017 0:39:22   
MamaNecaVo
Smeta mi.
To mi deluje previse tetkasto ma koliko kulturno bilo.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Smeta li Vam kada Vas persiraju?
18.11.2017 10:27:58   
mama Jo
Ja lepo kazem - nsma potrebe da mi persirate, ili ne kazem kad zaista hocu distancu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here