|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
21.6.2017 20:51:59   
vocicana
Anck, hvala zauput, bila u Takko fashion -u, nasla sam donji deo crnog kupaceg, sada sam to zavrsila, bas sam srecna. Sa tim je gotovo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Kupaći kostimi
23.6.2017 9:44:08   
mali_mis
E ovo mene ceka uskoro. Snimila sam male brojeve u butiku u blizini, e sad najmanji broj (konfekcijski je 36), sve nesto mislim da ce mi gornji deo biti velik. Idem na varijantu push-up, makar da imam (.)(.) na plazi ako je ovako nemoguce (citaj mrzim da me bilo sta steze..to valjda ide sa godinama). Druga varijanta su mi kinezi, oni bi valjda trebali da imaju manje brojeve, ako ne, odo ja u H&M na decije odeljenje, pa cu da nadjem nesto da se zavucem user posted image
Ah da, kupaci od pre koju godinu mi je od jednom postao velik user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Kupaći kostimi
23.6.2017 11:03:33   
pipi_coco
Mali Mis blago tebi, kod mene sve kipi ko tjesto kad nadodje pa pocne iz vangle da se preljeva, a vratila sam se skoro na predtrudnicku kilažu tj ostao mi samo kilogram viška, ali se valjda drugacije rasporedilo user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Kupaći kostimi
23.6.2017 11:40:23   
emicaa
Ja sam sinoc vidjela divan crni kupaci ali nisu imali velicinu da probam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Kupaći kostimi
23.6.2017 12:05:17   
vocicana
Ja sam u New Yorker-u videla divne modele kupacih, mozete ih savrseno nositi, max cena za oba dela do 1500 dinara.
Imam 4 kompleta, dva su stara dva nova, ne planiram da vise kupujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Kupaći kostimi
28.6.2017 12:01:30   
mali_mis
pipi_coco, pa i nije mi bas blago user posted image Pre neki dan se merila, meni za gornji deo treba velicina 34, (ili ono sto je manje od 70A) user posted image E sad, imam neki butik donjeg vesa i tako toga, odmah ispred ulaza, i pitali smo kod njih, kaze nema u butiku, ali ima na pijaci i malih brojeva, tako da ovih dana idem da se zavlacim u onu konzervu na pijaci od kabine i isprobavam.
Voci, meni je u New Yorkeru stvarno prelep izbor svega, ne samo kupacih, ali nema.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Kupaći kostimi
5.8.2017 17:14:19   
emicaa
Nigdje ne mogu nadjem fin crni kupaci,a da narucim strah me jer nisam sigurna koja velicina gornjeg mi treba.Ostaje mi jos jedna prodavnica da pogledam,ako ne bude ni tu odustajem

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Kupaći kostimi
5.8.2017 17:16:37   
dunja RR
Ja uzeh u Bonatiju 2 bikinija, snižena sa 3330 na 999, imaju dva donja dela + gornji, svaki. I lepi su. Ja to trošims vakodnevno na Adi, pa mi za ove pare dobro dođe.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Kupaći kostimi
5.8.2017 18:05:29   
krin 40
Ja sam videla u Terranovi finih crnih na sniženju.Baš nešto povoljno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Kupaći kostimi
5.8.2017 22:48:03   
emicaa
Krin ovde nema njih,sad trazim ali nista.Ima u njemackoj ali ne salju ovamo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Kupaći kostimi
15.3.2018 8:35:06   
vocicana
Ove godine stvarno moram da uzmem u kompletu nov kupaci kostim. Nasla sam nesto po netu da mi se dopada, ali cu se opet okrenuti AliExpress-u, msm da imaju jako lepu ponudu, ceka se, ali za vajdu.
Imam lep donji crni deo, gore je neka tigrasta varijanta, a s obzirom da krecem sa plivanjem po povratku kuci, moracu da se malo ponovim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Kupaći kostimi
15.3.2018 10:03:37   
mama Jo
Meni se sve vise svidjaju kupaci iz jednog dela, videla ssm neke bas dobre i lepe modele. Ne bih ih na plazu nosila, tamo sto vise da se pocrni 😊
Ali recimo za zatvorene bazene mi se bas svidjaju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Kupaći kostimi
15.3.2018 11:25:52   
emicaa
ja prosle godine pocetkom septembra nasla u h&m divan crni kupaci.Za ovu godinu cu mozda uzeti jos jedan,sad imam 4 pa da se nadje i peti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Kupaći kostimi
29.4.2018 19:56:35   
MimaKos
Ja uzimam Benetton, i bas mi dugo traju, nekoliko godina ih nosim i ne mrdnu!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Kupaći kostimi
29.4.2018 20:26:08   
Anck Su Nmaun
Nadam se da ce mi ove godine lepse stajati ipak sam smrsala user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Kupaći kostimi
29.4.2018 23:16:11   
MimaKos
Mene vala niko nece videti u kupacem dok ne skinem slauf.. :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 7:28:12   
mama Jo
Haha dobra si

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 7:30:37   
vocicana
Imam divan komplet rasparan, ali se idealno slaze. Donji deo sam kupila u Takko fashion radnji prosle godine, a gornji imam jedan kao tigrasti sitan dezen, dva trouglica, to je to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 7:59:37   
mama Jo
Prosle god.sam bila trudna, sad smrsala dosta znaci prosto moram i ove god kupiti kupaci 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 10:10:54   
MimaKos
A ja u trudnoci naletim na neku akciju 70 % u onom Sara butiku ili tako sto prodaju carape i ves, i kupim kupaci za 400 din :) isli na more u septembru pa sve vec snizeno bilo..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 10:12:48   
mama Jo
Uf, e to se zove dobra kupovina 😊 nadam se da cu imati srece kao i ti 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Kupaći kostimi
30.4.2018 10:14:39   
MimaKos
U septembru budu svuda bas snizeni, gledaj tada da trazis... stvarno se obnovis za smesne pare, kvalitet nije neki ali i 3 puta da ga obuces pa se isplati :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Kupaći kostimi
29.5.2018 21:50:55   
Ana RR
Kupila sam kupaći danas tj mama mi kupila:

user posted image

user posted image

Samo još da nađem i ovakav gornji deo, da imam da menjam

user posted image

I treba mi još jedan gornji deo koji se slaže uz braon donji deo i onda sam kompletna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Kupaći kostimi
29.5.2018 22:02:19   
IvanaSK RR
Meni se bas svidjauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Kupaći kostimi
29.5.2018 22:10:20   
Ana RR
I meni user posted image jeste da više nisam tako zgodna i sa pločicama na stomaku kao nekad i da bi najpametnije bilo da se uvučem u jednodelni kupaći ali neka ide život user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here