|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
29.5.2018 22:27:03   
IvanaSK RR
Boze dragi, tacno mi fali smajli da se prekrstimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Kupaći kostimi
29.5.2018 22:35:07   
Ana RR
Samo se ti krsti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Kupaći kostimi
30.5.2018 8:15:20   
emicaa
Anci a zasto nebi obukla neki sorc do koljena i gore majicu bar sa bretelama,ipak nemas plocice user posted image
Odlicni su,da znas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Kupaći kostimi
30.5.2018 10:31:44   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci a zasto nebi obukla neki sorc do koljena i gore majicu bar sa bretelama,ipak nemas plocice user posted image
Odlicni su,da znas user posted image

Ma jok, nek se kupa i helankamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Kupaći kostimi
30.5.2018 10:36:07   
Ana RR
user posted image to nije loša ideja Emice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:00:05   
IvanaSK RR
Narucih ovajuser posted image
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:16:10   
Ana RR
A crveni?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:25:33   
IvanaSK RR
Nisam, samo ovaj. Ovaj mi bio 7e,crveni 9e user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:37:27   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:37:56   
mama Jo
Wow, super je!.
Gde si narucila?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:43:16   
IvanaSK RR
Na Ali expresu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 15:45:09   
mama Jo
Super je user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 17:36:22   
Maraj
Ivana super je
Ja jednom narucila sa e bay-a. Nije mi odgovarao. Bas sam gledala da se donji deo vezuje sa strane. Kad je stigao, to je bila imitacija vezivanja
Tako da nisam mogla da udjem u njega .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 17:41:12   
IvanaSK RR
Koliko sam videla na slikama vezuje se. Vise mi je frka zbog gornjeg dela. Ako mi bude velik dacu ga drugarici, uzela sam M.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 17:57:54   
Ana RR
Ipak si M poručila? Ako se vezuje mislim da ćeš moći da podesiš.

Ja imam 5 komada. Kupila sam 2 u bonatiju, imam jedan gap-ov koji sam kupila još u Kalgariju i nikad ga nisam nosila. I imam dva stara (jedan no name i drugi je iz calcedonie i on mi traje već godinama, kao nov je). Dosta mi je za ovu sezonu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:03:02   
Maraj
I ovaj moj se vezivao. Al kad je stigao , vidim da je to imitacija vezivanja. Da ustvari ima traku a preko imitacija vezivanja

E i da ti je veci gornji, moja prijateljica odnela kod snajderke, ona joj nasila unutra naramenice. I ispao super user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:06:12   
IvanaSK RR
Ana, da sam porucila od onog gde je crveni mozda bi i S. Svi su mi kupaci S, ali kaze drugarica da je narucivala i da misli da bi trebalo da narucim M. Gledala sam slike i komentare od kupaca isto..
Ma videcemo, nema vezeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:11:00   
Ana RR
Maraj, oslična ideja, nikad se ne bih setila da kupaći odnesem kod krojačice.user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:12:24   
Ana RR
Biće onda ok, mislim da su njima modeli malo manji.

Evo mojih, mislim da onaj stari no name neću ni nositi na more. Nisam ga fotkala.

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:14:13   
mama Jo
Ja sam imala jednu sjajnu krojacicu koja nam je sila kupace kostime, odneses joj gacice i grudnjak koji ti odgovaraju i ona po tome sasije, po tim merama...

Inace, donji deo uzimam samo sa vezivanjem, ti su mi uvek najbolji. Moram ove godine da kupim nekoliko, bar 2 , ali posto idemo tek u septembru sacekacu, tamo pred kraj sezone ce garant biti snizenje veliko.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:18:46   
Ana RR
Mama Jo, to je stvarno odlično. Onda znaš da ti 100% odgovara.

Ja sam ranije nosila kupaće koji preko kukova imaju bukvalno samo tračicu a sada više volim ove koji malo stegnu haha. Ovaj braon mi najviše odgovara u donjem delu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:21:02   
IvanaSK RR
Anci, svi su lepi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:32:57   
mama Jo
Super su i meni svi Ana, a mozes i da kombinujes ovaj crni gornji sa ovim donjim sarenim i jednim i drugim 😊 prskticno da dobije 6 kupacih od 4 user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 18:42:10   
Ana RR
Mama Jo, to je braon, nemam crni user posted image a planirala sam da kupim neke koje ću moći da kombinujem ali eto, zeznuh se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Kupaći kostimi
16.6.2018 19:10:23   
AnaTamara
Kod nas ima fabrika tzv. Carapara u kojoj proizvode carape, ves i kupace, imaju svoju radnju u sklopu fabrike. Sada je bilo snizenje kupacih, jedan deo 200 din, jednodelni takodje,ali ja sam kasno cula i nisam za sebe nasla nista, ali sam zato za T uzela 4 kom. po 99 din user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here