|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.11.2017 17:38:05   
Mariya
Isiuser posted image
Kao što je naša vaspitačica rekla:"Kad sam ja sa decom, deca sve znaju sama da urade. Ali kad su mame tu, ona odjednom ne znaju ni da se obuku, ni obuju.. Ma ni kapu da stave na glavu"user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.11.2017 17:39:53   
mama Jo
Bravo zene user posted image
Moja je jos mala, ima 2 godine, i vec razmisljam kad je pravo vreme tako da sama ide negde... naravno da je jos mala, ali zaista mislim da su sposobni, jos ako im se prica oni dosta toga i znaju, a mi ih previse stitimo, svakako da treba da ih pustimo da se osamostaljuju dok su mali....
Cini mi se da u suprotnom stvaramo samo strah kod njih, sto nije dobro naravno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
6.3.2018 11:43:17   
AnaTamara
Stvari su spremne user posted image Ako Bog da u nedelju cura krece na Zlatibor user posted image Vid=cemo sta ce i kako ce biti :)

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
6.3.2018 12:36:52   
IvanaSK RR
AnaTamara, bice super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 9:47:30   
vonavoj
Prijavila sam J na Taru,Mitrovac,isli bi u aprilu,na 5 dana..prvo je rekla da hoce,posle da nece..mada je i T isla sa 3,5god..mislim da je 5 dana taman. Imace 4,5god. Vaspitacice imaju iskustva,znaju mogu li ili ne. E sad,mene brine kakav je smestaj,da li je nekome dete skoro islo? Ja sam bila 99te..sad me uplasila drugarica da je jako lose i staro...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 10:25:55   
Tiziana
Von, moji su bili svako po bar 3 puta na Tari u vrticu.Ok je smestaj. nije ludilo, alo su npr kreveti novi, cisto je i toplo. Cerka mi je bas bila u maju i pre toga u februaru. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 10:31:50   
vonavoj
Hvala. To mi je bitno, da je toplo i da nije bas krš, i da je hrana ok. T ide na Divcibare,to je pancevacko odmaraliste,hrana je odlicna i toplo je,nekako mi je to najbitnije. To je najbolje,idu 7 dana za 4000din..a ovo je skupo,ali samo to imaju u ponudi.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 11:23:27   
isidora88
Von 7 dana za 4000 dinara? To je bas jeftino. Mi imaml ponudu za Taru 17.000. Sa vrticem je isao na Gucevo, divno mu je bilo. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 11:39:33   
vonavoj
Da,da,to je opstinsko odmaraliste,pa se dotira iz opstine. Isla je vec 2 puta sa vrticem.A Tara je 15.750..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 11:52:11   
AnaTamara
Mi smo se i ove godine prijavili za Zlatibor, 17000, 7 dana.
Isidora, reci mi molim te koliko je kostalo Gucevo?

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 12:17:39   
isidora88
10.000 dinara, lep hotel, hranu su birala deca tako da niko gladan nije bio. Prosle godine je bio negde kod Arandjelovca i kaze sin da je bila losa hrana i da je bio gladan. Poludela sam. I sad je zapeo da ide samo me nervira to sto ce opet biti gladan garant. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 12:38:14   
AnaTamara
Ja sam u okolini, znam da je sredjeno,da ima dece tokom cele godine, ali me bas interesovalo koliko kosta

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 13:28:35   
Tiziana
Kod nas Mitrovac na Tari, kao i Goc, Divcibare, Bukulja i Suplja Stena kostaju 20.050 7 dana. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 13:46:44   
IvanaSK RR
I ovde kod nas su cifre oko 20 000 din. I u toku vrtica i škole. Za nesto 180e,za nesto 220e...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 13:48:45   
dunja RR
Ja sam izgleda jedina ili od retkih, kojoj ne pada na pamet da još uvek šalje dete negde sa vrtićem user posted image

Kod nas ne planiraju još odlazak na više dana tj ne ove godine, ali su išli pre 5 dana u Svilajnac na 1 dan, ali ja S nisam slala jer on ne voli dinosauruse, tj. plaši ih se, i koji ćemu onda to, da pravi vaspitačicama probleme user posted image . Bio je već par puta u Dino parku na Zlatiboru, i nije se proslavio, njega to ne zanima, on voli da igra šah i mudruje na svog tatu user posted image
Nije ih išlo nekoliko iz grupe, ali mislim da mi jedini sami nismo hteli, ostali su valjda označeni kao nezreli pa ih nisu vodili. Išlo ih je 15-ak ili 20.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 14:19:48   
vonavoj
Uglavnom mame decaka ne pustaju decu na ekskurzije,nisu spremne,ni one ni oni😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 14:28:07   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Uglavnom mame decaka ne pustaju decu na ekskurzije,nisu spremne,ni one ni oni😁

Kako koja mama user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 14:29:27   
dunja RR
Ma mi imamo samo 5 dečaka u grupi, i 25 devojčica :)

Išla su 2-3 dečaka u Svilajnac, od njih 5 user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 14:39:54   
Ana RR
Moj će ići bilo gde pod uslovom da uveče dođe kući na spavanje. Na silu ga ne mogu naterati, jbg. Mislim da će na proleće imati neku ekskurziju ali čisto sumnjam da će on ići.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 14:56:17   
vonavoj
Kod starije je bilo tako,vidim i kod mladje...haha..Ne treba ih siliti,naravno,samo ih uciti i osamostaljivati..Upoznala sam majku J druga iz grupe (zajedno se poradjale sad).i sad ga je prvi put pustila samog na rodjendan kod J..i bio je super,a sva je bila u strahu...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 17:36:17   
Tiziana
Ja sam moje sa 3,5 vec prvi put slala i isli su na svaki sledecu rekreativnu. oni su bas voleli i nikad nije bilo plakanja. za njih su to posebna iskustva. ona deca koja su ostajala, a razlozi su bili razliciti, uvek su bila tuzna. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 17:54:27   
vonavoj
Drago mi je da nas ima jos koji pustamo decu😉Posebna su to iskustva. T smo posle ekskurzije odvojili u svoju sobu,i nije bilo nikakvih problema😁velika i zrelija je bila posle.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 18:11:26   
dunja RR
Mi do sada nismo imali rekreatiVne, i rekli su nam da IH pre starije grupe neće ni biti, jer imamo samo jednu vaspitačicu na njih 30. U celom vrtiću nam fali vaspitača.

A nikako nije bio tužan što nije išao u Svilajnac, naprotiv, on mrzi dinosauruse, bio bi tužan da je otišao, znam ga, a preselo bi i njemu i vaspitačicama user posted image , a taj dan ga nismo ni poslali u vrtić, jer su se spajale grupe, a predškolci imaju vaške, pa je bio srećan što ne ide u vrtić, došla nam moja drugarica iz Dubaia (koju S obožava) pa smo bili u skitnji.

S obzirom da će im prva rekreativna (i to je moožda) biti tek sledeće godine, tada će već svi imati 5 godina, tu će već možda ići, videćemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.10.2018 18:27:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 18:48:39   
Ana RR
Iskreno, ja ne vidim poentu slanja tako male dece na rekreativnu. To je nešto čega se neće sećati a ima li koristi od toga - pa ne znam. Ako pitate mog muža on ga ne bi pustio nigde pre 5og razreda iz prostog razloga što je on sam mrzeo te rekreativne jer niko nije vodio računa o njima, pola grupe bi se razbolelo ili dobilo stomačni virus, jedne godine su se svi ošugali (jel se tako kaže user posted image ) jer je bilo baš "čisto"...

Naš kumić, koji je vršnjak sa Markom, je išao na dve rekreativne i ni jedne se ne seća. Tako da o tom nekom iskustvu mislim da možemo pričati tek kada su malo stariji - to sa vrtićem je (što se mene tiče) potpuno nepotrebno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
16.10.2018 19:10:45   
IvanaSK RR
Ja imam skroz suprotno mišljenje od Aneuser posted image
Sin je isao prvi put sa četiri godine i od tada ide kad god mozemo finansijski da ga pustimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here