|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:02:01   
Ivanka 75
Gde si to Von? Nisam upućena 🤔

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:08:42   
vonavoj
Kod sestre bliznjakinje u Hr,blizu Zadra. Uspemo da se vidimo jedva 2 puta godisnje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:14:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kod sestre bliznjakinje u Hr,blizu Zadra. Uspemo da se vidimo jedva 2 puta godisnje.



Nisam znala da imas sestru bluznakinjuuuuuu 👏👏👏👏
Divnoooo! 
Lep provod vam želim, uživajte! 
Hmmmm... Znači imate blizance u poodici... Mozžda vas dve nastavite u istom stilu 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:15:04   
jance
E von, da ima Pepco kod nas, te iste jakne bi kostale duplo vise...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:15:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kod sestre bliznjakinje u Hr,blizu Zadra. Uspemo da se vidimo jedva 2 puta godisnje.



Nisam znala da imas sesrru bliznakinju! Divnooooo! 
Lepo se provedite!!! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:18:17   
Ivanka 75
Šta ja ovo brljam večeras? Nisam pila majle mi! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:22:08   
Misha i Ljisha
Haha Ivanka nema lagenja  hahah u izlasku celi dan a pila nisi... cccc..




Ja levi kuk da kazem.itekako osecam. Ubija. Batketova kilaza i njegova privrzenost mamiki uzima danak. Strasno. 
Sad sam mm rekla ne mogu da gledam film sa njim jer ne mogu da se namestim. Von strava malo da odmoris


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:26:19   
Ivanka 75
Ljiso, htela ja da pijem no ne stigoh 😊
Odmori taj kuk, znas i sama da moras. 
E sad, zao mi sto ne mozes da gledas film sa dragim... Ako ne mozes da sedis... Ti lezi 😉

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:29:52   
vonavoj
Ivanka,od mene troje dosta,neka hvala za blizance. Uplasila sam se treci put kad sam zatrudnela,samo da nisu blizanci. Prvo sto sam pitala "da li je jedna beba?".
Jance,dobro kazes,ne bi bile te cene,ovo je bas dobra akcija. Za 50e sam uzela 4 jakne,2 majice,2 kosulje,2 suknje od tila(kosulje i suknje za prvi rodj), 2 duks jakne,neke plasticne posude na vakuum oko kade, a dobar kvalitet,sestra deci sve odatle,valjds je Poljska u pitanju.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 22:35:32   
jance
Mislim da jeste Poljska. Ma ista prica kao sa CCC za obucu. Kupila u Slovackoj sandale za 10 eura kod njih, nosim ih evo cetvrto leto ce biti.... te iste, isti model kod nas 1999din.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 8:01:00   
bebilule
Jutro!

Nesto vrijeme bljak, a mislila sam u basticu. Juce sam zavrsila sve oko klope. Jos meso danas, ali tu nema nekog posla, laganini u pekac. Necu do utorka, srijede nista spremati. Ove godine napravih i keške, sumnjam da iko zna sta je to, mozda Emica ili Maraj. Kid nas se to tradicionalno pravi za praznike i slave. Ja ga obozavam. 
Von, uzivaj sa sestrom! Ivana, ocekujem izvjestaj kako je prosao tm sa voskom. :) 


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 8:29:43   
Ivanka 75
Pih... Grozno vreme... Jos nema kise ali kazu bice, nema prvog maja bez loseg vremena 🙄


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 8:44:15   
Maraj
Jutro.
Bebi user posted image da da. Sta cu kad su mi svekijevci iz tvojih krajeva user posted image
Ja sam juce pala s nogu. Jedva sam cekala da legnem u krevet. Mm danas radi. Deca od jutros nemoguca. Prvo se L probudio oko pola 6. Pa dosao kod S i mene u krevet. Pa je zaspao. Pa se S probudila. Kad je videla L cikala od srece. Pa ga budila , pa on nju udarao. Uglavnom vriska od ranog jutra. Sad je S zaspala pa valjda cu da odmorim malo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 9:22:13   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja vec 3jutra zaredom malca moram u 9 da uspavam pravi nevidnenu frku a taman smo jedno 2 nedelje uspeli da spava jednom.na dan. Zezator.


Bebi.ja nem.pojma sta.je to. Sad cu da guglam.😁 
Nije napolju hladno. Kisa je prestala.pa cemo u set_nju kad se deran probudi. Sto cebiti za 20 min 😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 9:35:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Bebi,sta mislis?😂😂 sinoc sam farbala jedan deo,tri jaja je nesto sarao. Ja ih ubacila u farbu i na njima nista😁 jos vice "jao al ovo sporo ide" 
Nemam pojma da li će danas nastavljati.
Von,pozdravi mi moj Zadar❤️ juce sam bas dobila mail od njih da su mi decu upisali u maticnu knjigu. Makar mi je to zavrseno pa mogu pasos da im pravim bilo gde i bilo kada.
Ljiso,ja imam problem sa desnim kukom,nekih pet,sest godina.. Kad uhvati bol imam osecaj da me i jajnik boli i cela noga.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 9:36:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ja cekam da moje devojke zavese dorucak, pa da vodim T na ples. A Sofi i ja na pijacu potrebstine. Spremam za sutra Vaskrsnji rucak. Razmisljam se jos da li da pravim slatko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 9:56:19   
vonavoj
Ivana,pozdravljam😁juce smo se proset_ale..za 2 godine se svasta promenilo..a kamoli za 30godina..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 10:15:49   
Maslacak15
Dobro jutro mame. I ja da se javim. Slabo me ima ne  stizem. Adaptiram se na Novi poso...jurim oko klinaca, non Stop nesto. I gojim se- nenpitajte kako 😃😃A je apsolvirala proteklu nedelju punih 8h dnevno U vrticu da kucnem fenomenalno...Ali nocu i dalje nakaradno spava tj budi se Pa smo svi prilicno izmrcvareni. Decaci guraju svoju uobicajenu rutinu. Evo gledaju Ninjago. Ja cu do turcina da kupim sveze Kore za gibanicu.

Pozdrav svima...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 10:51:22   
bebilule
Ivana, kad bojis voskom sarana jaja prvo ih ostavi u hladnoj vodi pola sata, sat. Onda ih stavis u hladnu boju i bez sirceta. Ako stavis u vrucu, vosak odmah spadne. Mozda je do toga bilo...


Ljisho, keške ti je ovdje tradicionalno jelo. Kuha se kilo gersla sa jednim piletom (nekad kokoskom, sad piletom), bez mijesanja sigurno 6-7 sati. Onda se to jako mijesa dok se svo meso ne pretvori u niti... Kosti vadis kako mijesas, one koje su ostale... . Ma ja to obozavam. 
Maslacak, sta bi vi bez Turaka u Njemackoj?! 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 10:55:30   
vocicana
Dobar dan i ovd eu temi, ja sam u fazi kuvnja jaja, posle da ih bojim, a tortu tek da napravim.
Grlisa za sve!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 10:57:53   
IvanaSK RR
Bebi,nisam ih stavljala da stoje u vodi,mozda zato. Ja ih odmah stavljala u hladnu vodu pa na kuvanje. Muz onda izjavio da sam trebala u vec kuvanu vodu 😂  al nema veze,kupio je "obuci jaje"😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 11:09:51   
Maslacak15
Bas i a to razmisljam Ivana.😄😄ne samo da imaju sveze Kore nego mogu da se kupe nase euroblok cokoladice😂😂 sta je Lindt naspram uspomena iz detinjstva hihihi


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 11:10:18   
Maslacak15
Bebilule Pardon😀😀😀


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 11:14:56   
vocicana
Ivka, moj idol. Meni se za sada slomilo jedno jaje, kuvam jos 20 tak minutai valjda sus eskuvala. Meni su stajala na sobno temperaturi, pa se nadam da sam ih u mlakoj vodi adekvatno pripremila za kuvanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
27.4.2019 11:20:06   
Ana RR
Meni su dva bela pukla posle 5 minuta kuvanja. A ova domaća što sam kuvala 14 sati su sva čitava.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here