|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
30.11.2009 15:44:23   
Anoniman
A možda je samo bubuljica. user posted image

Ipak, sada nećeš biti mirna, odite kod lekara.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dete boli uho
30.11.2009 15:44:26   
mihi
Ma ništa strašno a brzo pomogne, a jel ga boli Lu? Možda je njemu samo tu spolja ali svakako ga povedi kod ORL da pogleda otoskopom.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dete boli uho
30.11.2009 15:50:13   
Lu
Dirala sam mu štapićem ulaz u uho(bio je dobre volje) kaže da ga ne boli,kad pipnem isod i iza uha isto ga ne boli,samo kad pipnem na to crveno boli ga user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dete boli uho
30.11.2009 18:14:02   
Dora
Kad sam bila mala imala sam čir na bubnoj opni (ili kod bubne opne, ne znam). Stavljali su mi tu gazu i užasno me bolelo, ali samo dok su je stavljali. Da nisam imala tako jake bolove u uhu ne bi ni to bolelo,pa ti savetujem da je bolje ne čekati da počne da boli, lakše je ovako kad je na početku! Poslušaj Mihi, bolje da nije ništa nego da se na vreme ne leči.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dete boli uho
30.11.2009 20:07:58   
Lu
Joj ne spominjite mi tu gazuuser posted image
Sutra ga vodim,gotovo je nemam više mira,ukapala sam mu Otol H,prvi put se nije buno ali drugi user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 9:46:27   
Lu
Malo sam googlala,znači to bi moglo biti to, otitis-externa tj vanjska upala uha,
gaza se ubacuje kod težih upala a kod lakših,antibakterijske kreme ili kapi.
Iskreno se nadam da nije teža upala user posted image
Vidjećemo danas...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 9:58:54   
Anoniman
Ja nikada ne bih stavljala detetu kapi u uši na svoju ruku, posebno što naš pedijatar, pa i otorinolaringolog ne savetuju kapi za uši. Kažu da dodatno maste uši, i ne dozvoljavaju ušnoj masti da izbije te se stvore čepovi. (tako sam ja razumela)

Javi lu šta kaže lekar. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 10:01:38   
Lu
Uf ne znam,one su i analgetske pa sam mislila ako ga boli da mu umanji bol ali njega boli samo na dodir to sam sigurna.
Možda sam i pogriješila što sam mu stavljala kapi,jer mu je sad još crvenije i otišlo je prema kanalićuuser posted image



jooooooooooojuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 10:06:28   
Anoniman
Ma, ne vredi se nervirati.

Luka nikada nije imao problema sa ušima (kuc-kuc-kuc, da zlo ne čuje), tako da se ne razumem. Možda bih te drugačije savetovala da imam iskustva.

Idi lepo danas sa njim kod lekara, i rešite to. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 14:05:37   
Lu
Kao što rekoh upala vanjskog uha,dobili smo Ospen-sirup,treći antibiotik do sada.
Pitala sam za kapi,kaže ne mogu da mu odmognu,samo da pomognu ukoliko možeš da mu nakapaš,čak mi je dao i paracetamol protiv boli,dr. je ubijeđen da ga boli ali ja kažem da ga ne boli jer znam kako upala srednjeg uha boli,doduše ovo kod njega izgleda sada grozno i napreduje vrlo brzo,već mu gnoj pomalo curiuser posted image
I dalje se ne žali na bol,samo kad sam mu po preporuci dr pokušala štapićem malo istisnuti gnoj onda je bilo booooliuser posted image
Malo mi je lakše što nije morao onu gazicu da stavlja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 14:09:35   
buhla
jooooooooj user posted image
ma bitno da je dobio terapiju, pa polako procice.




_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 14:09:47   
Lilly*
Zlato malo user posted image Ako tako brzo napreduje, valjda će brzo i proći user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dete boli uho
1.12.2009 14:13:21   
Anoniman
Dobro je, sada bar znaš šta je, i sada će brzo i proći. Ja ti kažem da gnoj na uhu (čak i u vidu bubuljice) užasno boli.

Ljubim Roka user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 14:12:34   
Anoniman
Lu, kako je Roko?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:27:14   
Lu
Danas je iscurilo više od pola,izgledalo je strašno cijelo uho zatvoreno,kanalić se nije ni vidiouser posted image
Ide naboljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:28:23   
Anoniman
Iscurelo? Gnoj?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:31:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Danas je iscurilo više od pola,izgledalo je strašno cijelo uho zatvoreno,kanalić se nije ni vidiouser posted image
Ide naboljeuser posted image


moje drugarice beba je imala upalu uha sa 4 meseca..mogu da je pitam sta je bilo, sta je DR rekao i slicno...pa da ti javim...
Joj, imala sam je i ja...nema goreg bola..

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:33:10   
Lu
Da,i dalje curi po malo već je skoro spao otok ali je bilo užasno tako sam se uplašila.
Htjela sam uslikati da vidite kako izgleda ali je gadno pa reko ko želi da zna neka gogla imaju slikeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:36:22   
Anoniman
Dobro je, lu, prolazi. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:38:29   
Lu
Oti on je imao upalu vanjskog uha...to ni blizu ne boli kao upala srednjeg uha,ja sam kao mala ali i kao cura često imala problema sa tim,dolazilo mi je da se ubijem kad više ništa protiv bola ne pomažeuser posted image
Hvalauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dete boli uho
3.12.2009 15:39:54   
2002m
Luuser posted image ljubi Roka.Samo smo jednom imali upalu levog uha ali cim se pozalio miuser posted image kod pedijatra.Tako da nismo ni docekali da pocne da ga boli,ali je popio dve bocice antibiotika i jos dve kontrole.Nas pedij. kaze da :kada se upala ne izleci kako treba i ako u kanalicu ostane i tackica crvenila,upala se stalno vraca i ide u krug.Zbog toga neka deca imaju ceste upale uha.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dete boli uho
10.12.2009 15:53:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: 2002m
Nas pedij. kaze da :kada se upala ne izleci kako treba i ako u kanalicu ostane i tackica crvenila,upala se stalno vraca i ide u krug.Zbog toga neka deca imaju ceste upale uha.


Ove sam tvoje riječi zapamtila i kako je kod Roka ostalo malo natečeno u uhu(mislila sam da će proćiuser posted image ) danas sam ga odvela ponovo.
Kaže da mu je zvukovod skroz zatvoren da se ne vidi bubna opna,dobili smo kapi Neodeksacin da kapam do ponedjeljka pošto do utorka svakako ne mogu kod specijaliste jer ga nema.
Uglavnom ako kapi smanje otok i upalu možda i nećemo trebati kod njega,vidjećemo.
Znaš, da nisam ovo pročitala možda bi još odgađala odlazak doktoru,mislila bi možda da će proći jer mi se tako činilo,
Hvala ti 2002user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dete boli uho
10.12.2009 16:04:49   
mihi
Lu dugo to traje jel to sa spoljašnjeg uha prešlo na unutrašnje uho?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dete boli uho
10.12.2009 16:10:42   
Lu
Da,to se spolja proširilo unutra,doktorica se čudi kako ga ne boli.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dete boli uho
10.12.2009 16:56:58   
Lilly*
Lu, jel to nije još uvek ništa bolje? user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here