|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 22:25:32   
vonavoj
Terapija je brufen i mirovanje.a niko nema objasnjenje od cega je bas..sestric je imao virus i samo nije mogao na noge,njega su kukovi boleli..i 10 dana je pio brufen.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 5:33:19   
Duškić
Dobro jutro. Bas svasta.
Jos mrak, ja se prevrcem, resavam da ustanem.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 9:51:05   
IvanaSK RR
Smesko,kako ste? Rosita,vi?
Milence,ova moja voli gumice al nece da pravi repice😀
Maca i dalje ima temperaturu oko 39. Juce imala i proliv. Sreca pa joj stavih nocu pelenu,sve razmišljam mnogo pije vode,a nocas se malo i ukakila u pelenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 10:03:01   
Milena18
Dobro jutro!
Smeško, kako ste od jutros?
Rosi, je l'' se smirio malo kašalj?



Ivana, nisam ispratila, jeste li bili kod lekara? Moja hoće da pravi repiće, ali jedva da imamo od čega 😀
Duškić, to ti svojevoljno ustaješ tako rano, bez da te deca bude? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 10:19:57   
MimaKos
Von, Boze, samo brufen? To da im ublazi bol malo.. Ivana, ukljuci joj probiotik neki za stolicu. Smesko, kako ste od jutros? Neka svima bude bolje..


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 10:23:44   
smeško
Hvala vam, divne ste!💖

Boli ga isto koliko i juce. Dopisivah se sa Rosi i bas me je utesila. 💖 Brufen se daje kao antireumatik, a ne protiv bolova. Ico, je l''je svrbi? Mi smo nocu na smenu dezurali pored M da ne zakopa nokte, a N je bio saradljiviji.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 10:49:23   
Milena18
Ivana, pa je l'' to Maca ima boginje? 

Smeško, jeste li vi još u Tiršovoj?

< Poruku je uredio Milena18 -- 29.8.2019 10:51:00 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 12:27:06   
IvanaSK RR
Milence,da,da,boginje. E nesto se ne cese 🤔 mozda je par puta nocu malo po kosi,jer ih i tu ima. A i vruće je pa se oznoji. Nocas sam ukljucila klimu u dnevnoj pa malo rashladi i spavacu sobu. Meni bas cudno sto se ne cese ali se nadam da ni nece uopšte 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 12:28:15   
IvanaSK RR
Milence,maca tek nema kosice 😂 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 13:22:22   
pari
Ni moj M se nije češao što je super...Samo da joj prođe ta temp Ivana! Držite se...


Smeško, kako ste?
Rosi, slavljenice 😊kako si? Moj najbolji drug je rođen na današnji dan isto 😊
Mene nešto jajnici bole a tek mi je prestao ciklus danas...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 13:27:25   
vonavoj
Pari,opet si imala u putu?Kupila sam devojkama nove mindjuse,utopila sve one bebece i dodala 2000din i super. Sve im se otkopcavale,ove su neke sa ruskom kopcom,ne otvaraju se lako.Sad sam ga yspavala i moram i rycak,nema ko😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 13:35:31   
pari
Da von,imala sam u putu zamisli.  Probilo mi u avionu...užas...ali dobro,snašla sam se nekako...i u suštini T je baš bila dobra...za 8h puta spavala je samo dva puta po pola sata,ostalo vreme se igrale,citale knjigice, malo gledale crtani, jele...be znam ni kako nam je prošlo vreme...sreća pa sisa...jer je i sisala dosta...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:03:03   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Vidim svasta se desava.
Ja sam na tockovima od jutros. U jedno selo, posle u centralu. Zove me mama T frugarica da dodje kod njih. Brzo da je odvedem. Posle sa S u nabavku. Sad sam tek stavila rucak. Prosto me strah kako cu od ponedeljka.
Malo pre me je zvala i profesorka violoncela da nam kaže da dodjemo u ponedeljak da se dogovorimo oko rasporeda. Ma, divota.
Mm isto ne dize glavu od posla
Sve vas pozdravljam


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:22:26   
Maraj
Gde ste mame. Ja dosla s posla. Na brzaka prostavila neki rucak da ispecem j rerni, pa cu po L u vrtic. Glava me boli. Nasekirala sam se. Mm bio na uz sbdomena. Nasli mj neku cistu na jetri, al kao nije nista ozbiljno. Ka sam se svakako malo istraumirala...i tako....samo sa covek nema mira...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:37:26   
Rosita
Hej, mame, pisah jutros al ode I nemadoh vremena. Hvala puno! Mama krava je isto danas rođena. 


Dan je haos. Jutros pravih Anin kolač. Trči kod dr. Za vrtić, sve je ok od nalaza. Sad nesto brzo za ručak. Roditeljski, trening.
Ivana, Sneško, da što pre prođe sve! Joj T na ovu T :( ma grozno.
I ja sam imala stres sinoć. D mi je prijavio da je pao sa bajsa i udario glavu. Oko 7. Videla nisam, al on veseo, normalno sve. Kaže malo, al on sve umanjuje. Ok, zaspi on, u ponoć sedi plače, ma ne može da izvede šta mu je, što ga više pitam više plače, izgubljen, počela sam i sa " znaš li gde si" i sl. Više je delovalo kao loš san al prvi put se dešava i odmah mislim na taj pad. Smiri se, zaspao. Jutros sve ok. I danas. Kaže ružno sanjao. Ma život nam skraćuju.
Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:38:54   
Rosita
Maraj, baš mi je žao :( . Kad će detaljnije to da pogleda?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:39:40   
pari
Joj Rosi...mogu da mislim...ja se svaki out isto istraumiram kad M zaplače u snu ili priča nešto .. još i taj pad.  Dobro je da je sve ok!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:43:15   
Maraj
Rosi i mene je L par puta tako isprepadao. Place,ne mogu da ga dozovem... ma uzas...
A za m ...iskritikovala sam ga za coca colu. Obecao je da je nece piti vise. U poslednje vreme,pike bas dosta. I govorila sam mu da prdteruje... sad mi je poslao sliku od 1,5Lvode, koju pije..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 14:46:12   
pari
Biće to dobro Maraj ali jeste stres.  


Ja se čudno osećam već neko vreme...kao dami se stalno piški,tj.jako često,a nije tako...pritisak dole.  Kao u trudnoći a nisam trudna ;) da li su mi oslabili ti mišići...Kako je vama po tom pitanju?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 15:09:22   
Sanjica26 RR
Maraj, ovi nasi muskarci nam samo stvaraju probleme. Moj mm i dalje muci muku. Juce je imao bas bolove. A za deset_ dana ce verovatno morati na dodatnu intervenciju. Ako nije izasao onaj kamencic. Pio je i on gazirano i lose se hranio. Npr ne doruckuje, a ode na posao. Posle dodje rucak nakrka se i legne. Sad se doveo u red. Gazirano ne pamtim kad je okusio.
Pari, da nije eserihija kao meni sto je bila. Proveri.

Rosi, bice dobro. Ko ga je vodio napolje kad se to desilo?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.8.2019 15:22:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 15:27:34   
pari
Sanjice, urin si nosila na analizu i urinokultutu?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 15:30:11   
Sanjica26 RR
Da, nosila sam urin odmah na urinokulturu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 15:56:11   
Maraj
Pari, moze da bude bakterija. Daj prvi jutarnji urin na analizu. I urinokulturu naravno ,uradi.
Joj sanjice...ovaj moj se isto tako hrani. Ne doruckuje. Onda na poslu jede oko podneva. Nekad i kasnije. I to se odvali od jela npr pljeskavice, bataci, pice i tome slicno plus koka kola. Onda dodje kuci. Nijw gladan. Uvece se opet nakrka ili uzme grickalice. Ma covek da poludi . Valjda ce se sad malo opametiti

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 16:40:25   
MimaKos
Moj je sada na dijeti zbog triglicerida, i pati i tuguje, svaki dan mu kuvam, bez zaprske i przenja, piletinu i curetinu, nekad ribu, i u.pocetku je bas krizirao, sadnje malo bolje, ali dobije napade kao sinoc i smaze 2 korneta sladoleda kuci


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 08/19
29.8.2019 21:31:01   
pari
Kupila bočicu za urinokulturu i sad vidim da unutra ima par kapljica vode iako deluje da je potpuno zatvirena ..kao da se "oznojila"...pretpostavljam da to nije sterilno više, je l da???


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

steznik
DJURICI

da li ste posle porodjaja koristile steznik i da li ste imali koristi od njega

da,pomogao mi je (42%)

da, nije mi pomogao (10%)

nisam koristila (44%)

koristila sam nesto drugo (4%)


Ukupan broj glasova: 163

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here