|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 7:21:17   
bebilule
Jutro!

Ja pijem kafu, M čaj. Zaspah sinoc s njim rano, ali glava mi puca. Dobila sam, pa valjda zbog toga. Večeras imam tu žurku povodom vjenčanja. Plan mi ke da noćimo kod moje mame da bih mogla ostati malo duže. Ali ako M ne bude htio ostati, onda ćemo zajedno, pa do jedno 21 maksimalno. 
Mama jo, srećna vam slava. 
Flamingos, dobro ste skroz prošli. Neka je i to sad preležala, poslije briga manje. 
Mili, šta kaže dr? Ostaješ kući ili posao? 
Opet nema Maraj, a ja se tripujem za S. Valjda nije ništa. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 7:40:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene otkida stomak. Bas sam kilava.

Hvala Bogu da je danas cetvrtak. Mm standardno ima bolove. U utorak ide na vađenje. Idem sa njim. 
Svi koji danas slave srecna slava 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 8:22:52   
pari
Nas dve opet kilave...mene krenulo grlo da boli,a T krenula da kaslje onako kao da skripi promuklo...laringitis pretpostavljam...

A taman sam planirala da ostanem danas sa M kuci,a da nju vozimo u vrtic ali eto,ne da nam se...
E sad, da li ce M hteti u vrtic jer sam mu obecala sa danas ne ide...a bilo bi bolje da ide...jer ona mora danas da ostane kuci...
Puno pozdrava mame!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 8:43:15   
vonavoj
Jutro! Pari,odmah je inhaliraj..ostavi i njega kod kuce,pa budite zajedno..ja to cesto radim,zao mi bude J,zna da sam kod kuce..znas da od juna do septembra nije ni isla😂Ja sam juce pocela onaj moj sirup za kasalj i vec mi je bolje.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 8:45:23   
flamingos
Bebi,lepo se provedite i da prođe glavobolja.Mama Jo,srećna slava,da ste živi i zdravi.Svima koji slave želim srećnu slavu i sve najbolje.Pari,što pre ozdravite.Dete još spava,super je.Pijem drugu kafu,kuvam ručak,pa da završavam šta imam.Ivanka,kako ste?Pozdrav svima


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 8:48:55   
milicicak
Mili ima sinusitis, prepuna sam sekreta zato kasljem ko tuberan 😂 dobila ab ali nisam zarqzna tako da imam punu dozvolu za nove radne pobede. Tacno bih se samozapalila da sam morala da ostanem kod kuce, srecom pa je dr normalna 😊


Bebi, lepo se provedite na zurci.
Flamingos, super sto boginje lepo prolaze.
Ostale mame pozdrav i sto pre da bolesna decica ozdrave

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 9:46:20   
flamingos
Mili,hvala,hajd da što pre prođe sinusinitis,znam da je strašno-i to je imalo naše dete.Ufff,mogu misliti kako ti je.Anđeli sav taj nosni deo bio natečen,sluzi koliko hoćeš


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 10:12:15   
mama Jo
Jutro zene. Hvala vam.
Pari, budite dobro.
Mili, da te sto pre prodje.
Ostale mame uzivajte nadam se da ste svi dobro?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 16:22:47   
Sanjica26 RR
Jedva sam nasla temu. Izgubili su se razgovori zbog podizanja raznih tema Napolju je bas tmurno a trebalo bi barem jos tri puta da izađem napolje.

Cime se vi bavite drage mame? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 16:36:37   
pari
Mene bas boli grlo :(

Njih dvoje su ok, njoj curi nos, ali ne kaslje i evo spava vec sat vremena...Izasli smo samo jednom prepodne kratko da uzmemo rucak.Ja malo citala ali me ne drzi nesto bas knjiga. Jao kako sam umorna i mrzim kad me boli grlo...ne znam ni sama sta da uradim
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 16:37:06   
vonavoj
Ajoj,jos 3 puta..ne zna se sta je gore,kad si zatvorenik u kuci ili kad moras napolje..ja sam danas jednom taksirala samo...Sad cekam kumu sa klincima..mm ko zna kad ce doci,ima sastanak u 20h..mislim helloòoo..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 16:40:36   
pari
Ajoj, sastanak u 20h...strasno...ja bih to zabranila za ljude koji imaju porodice, to nije humano stvarno.

Ali nazalost kod nas je to neizvodljivo.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 16:55:47   
mama Jo
Joj pari sve te razumem, i mene je skoro bolelo grlo i jako me zo cinilo nervoznom.

Ja sam se tsko najela, evo nije mi dobro.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 19:36:47   
vonavoj
I ja bi zabranila..neki italijan je dosao,pa samo tad moze.a bitno je za posao..grrrr..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 20:34:11   
Mirko Svirko
Dobro vece mame. Niakko da se javim.. dok sredim i operem sve i na svakih sat vremena blendiram nesto poato je mali stalno gladan. Jos jede kasasto. Kako ste svi? 
Flamingos kako je Andjela? Prolaze li boginjice?
Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 21:31:14   
flamingos
Mirko,duša draga,neka ručka.Hvala na pitanju,super je.Evo napisala sav domaći i ono što su pisali u školi.Sutra je vodimo na kontrolu i videćemo šta kaže doktotka.Otićiću i do škole,pre podne,da uzmem nešto i za likovno što treba da uradi,a i za domaći.Skraćeni su časovi zbog dana škole.U 17 h da odem i primim nagradu umesto nje,za likovni konkurs.Slavu spremamo,to nam je glavna slava,te"napijamo"i navečeri(posno,pošto je petak)i dva dana slava,mrsno,subota i nedelja.Ostale mame,dečica,kako ste?Ivanka,kako teku pripreme za slavu,kako nam je vršnjakinja?Pozdrav svima❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:05:09   
vocicana
Ajaoooo, nadam se da su boginjice u zavrsnoj fazi, mi ih nismo doili, ali vrv cemo, to je sledece sto ocekujem. Sada saniramo gnojavu anginu, dete svoje nisam mogla da prepoznam, uzasno je bilo, Panklav se pije, skoro dupla doza od normalne, 10 dana.
A evo sada je uprao dosao pacijent svi povracaju i imaju dijareje, dakle muka mi je vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:18:33   
Ivanka 75
Dobro vece, ja s posla, cekam bus. I citam Rr ❤️
Da hoce da, padne sneg ili neka kisa da pada jedno 7 dana da ubije malo ove viruse. Uzas nad uzasima. 
Od 10oro dece 4oro doslo veceras u jednoj fruoi. Ostali bolesni 🙁
Pripreme teku ok, za sad... Kolace sam spremila, sveki spremala punjene paprike, mada smo se doogovrili da necemo al ajde, ne moz ona bez paprike... 😂
Dete je dobro, isli ona i mm na slavu kod kumova veceras, ja preskocila... Radim... 
I tako... Malo sam se isforsirala sad za vikend pa me stomak opet bolucka,, odmaracu posle slave. 
Ljubim vas sve i da sve sto brze prodje. 



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:26:47   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja nikako da odem na tusiranjac. Mrzi me. Sutra u selo. Kasno sam stigla sa probe. Jao, ljudi skroz sam zaboravila taj divan osecaj kad pevas sa orkestrom.

T je danas dosla vesela iz skole. Samo, ređa petice. Imala su petnaesto minutnu iz matematike. Bez greske. Veceras je isla u skolicu engleskog. Imala je test. Najbolje je odradila od svih. 
Sofi cemo morati sutra u vrtic. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:28:44   
mama Jo
Sanjice, bravo za pametnicu.
Ivanka, kako tako kasno bus sa posla?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:42:34   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo
Ivanka, kako tako kasno bus sa posla?




Radim do 22h utorkom i cetvrtkom 👍

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:51:16   
mama Jo
Aaa, bas znam da si i pre neki dan pisala da cekas bus, ucinilo mi se kasno... dobro je, sve je to u redu 😊

Laku noc drage mame, mozda se sretnemo u svetu snova negde user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:55:13   
Sanjica26 RR
Ivanka, bas kasno radis ☹️ Kad udari zima.

Ja ne smem da pomislim kako cu po onim selima kad udari zima. Ne mislim na hladnocu, nego na sneg. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 22:59:24   
Ivanka 75
Po danu mi nekako lakse kad je sneg, noc mi je grozna. Sve zaledi ono sto se otopi u toku dana pa samo sija, molim Boga da se ne slometam i polomim negde. A kako sam starija sve je izvesnije 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 11/19
14.11.2019 23:00:43   
vocicana
T je danas dosla vesela iz skole. Samo, ređa petice. Imala su petnaesto minutnu iz matematike. Bez greske. Veceras je isla u skolicu engleskog. Imala je test. Najbolje je odradila od svih.
Sofi cemo morati sutra u vrtic.
user posted image za dusu moju lepu

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here