|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 10:03:59   
jess021
Von, znam za tu teoriju da nisu zarazni kad sve izbiju, ali to ni po meni ni po mojoj dr nije tačno. Zarazni su dok god postoje kraste/bubuljice jer nema šanse da za svaku vezikulu znas kad je izbila i koliko je aktivna. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 10:17:14   
flamingos
Znam Von,ne izbijaju joj više,ali...neće da je dovede majka.Kako hoće,važno je da mi izguramo,biće i drugih slava.Dve nedelje jedan drug koji je ležao boginje nije išao u škoku.U petak na kontrolu i kako kažu.Kako si ti?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 10:22:25   
vonavoj
Zaova je svoju cerku vodila na infektivno,jer je imala 4 dana temp,i jednu do druge..i on joj je to rekao..pri tom je ona bila prepuna..bukvalno je zarazna 2 dana pre izbijanja i dok izbijaju,jos 5 dana max..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 10:23:27   
flamingos
Jess,šta znam,možda je i bolje tako.Iskreno-ja sam jedva čekala da ih preleži,bolje dok je manja.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 10:29:47   
flamingos
Mene samo strah temperature,mada,super je za sada.Kod nje je prošle nedelje to krenulo,pisala sam da smo mislil da uhvatila stomačni virus,bilo joj muka,više joj se gadilo nego što joj mučnina,nakon toga blagi bol u stomaku i izbila je prva.Sve u svemu-dobro je.Ja sam boginje preležala u bolnici,imala sam 4 godine,dobila sam upalu pluća i bila u bolnici gde sam kd dece i boginje dobila.Dok moja sestra bliznakinja kasnije preležala


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 11:18:45   
vonavoj
Nece imati temp ako je vec do sad nije imala..to samo dok izbijaju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 11:44:59   
flamingos
Hvala Von,samo me temperature strah.Evo mackam joj gde je svrbi,kuvam gulaš,brišem prozore,vrata,sad terasu da sredim i tako


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 12:22:34   
bebilule
Jutro mame. ja na poslu, gužva neka danas.
Flamingos, M je imao i T, nije ni to kraj svijeta. Mada je bolje da prođe bez toga. Još i oko slave spremaš.
Ne znam za vas, ali ja jedva čekam neki snijeg, ne prija mi ovo vrijeme nikako. U četvrtak imam večeru, prijateljica mi se vjenčala. ne znam šta da im kupim. Seliće se u Irsku, znači neki kabasti poklon ne dolazi u obzir radi aviona. Jedino pare da im dam....

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 13:19:19   
Filadendronka
Flamingos, sad vidim da su krenule boginje. Nista ne brini, najgore je tih prvih par dana. Ako ti je za utehu ja sam ih letos izgurala na 40 stepeni sa bebom i trogodisnjakom. BebiLule, mozda je novac najbolje resenje, a drugarici eventualno neki lep, nezan komad nakita za uspomenu. Sta li se desava sa Maraj? Je l’ Svirko konacno na putu ka kuci? Ostale mame?  Ja vas pratim svakako koliko stignem, samo redje pisem. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 13:33:42   
mama Jo
Bebi, bas mozda je novac najbolje resenje, bas zbog te selidbe. Super je predlog za nakit, mozda neki dobar foto album u kojem ce cuvati uspomene... skoro sam bila u nekoj super opremljenoj svastari, joj neki ljudi su tako kreativni i svasta znaju da naprave, ima predivnih albuma, neobicnih, drugacijih.

MS, nadam se da ste stigli kuci.

Fil, kako si ti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 18:44:48   
mama ivane
Mame slusaju li vas deca? Mojasu danas nesto nestasna bas i neslusaju nista naisao im dan😮


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 18:50:11   
Mirko Svirko
Gde ste mame????Sta raditee???Pogodite ko je raspolozen kuci.. cist.. mirisljav i bez GRIC I GREC 😂😂😂Napokon kuci.. ali u petak opet za BG, prva kontrola... Flamingos drzi se.. vidim kod vas boginje..iscitacu dalje koliko mogu 🤗

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 19:09:15   
mama ivane
O Mirko Svirko Ja sam danas bila raspolozena i vesela sa decom uzivala u njihovim nestaslucima a malopre me presekose ledja i glava me zabolela vucem posledice iz udesa uzas, da mogu da zaspim dok me bolovi prodju bilo bi super 😭

Drago mi je da ste stigli kuci.
Nemogu da stignem da procitam sve tako da izvinjavam se ako sam nesto propustila

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 19:21:02   
kamičak
Sjajne vesti, MS, verujem da ste jedva docekali 😃

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 20:35:23   
flamingos
Divno Mirko,baš se radujem što ste kod svoje kuće.Hvala,izguraćemo.Mama ivane,znači udes si imala?Verujem da boli,ostanu pisledice.Ostale mame gde ste,šta radite?Ivanka?


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 21:24:59   
Filadendronka
Mama Jo, hvala na pitanju, generalno smo ok. Imala bih esej da napisem o desavanjima kod nas. Stariji klipan je vec 10 dana na posebnom “rezimu” vaspitanja. Citam neke psiholoske knjige posto je prilicno nestasan, pa da malo promenimo i nas pristup. Bebac ima(o) streptokoku u nosu sto je prouzrokovalo 15 dana najgoreg moguceg slinavljenja. Nicu i gornje jedinice, a uz sve to nista od nemlecnih obroka nece da okusi sto me prilicno deprimira. Razmisljam o promeni posla, ali toliko dugo nisam radila zbog skoro pa vezanih trudnoca da mi se cini da ne znam ni kako se zovem. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 21:35:34   
vonavoj
Joj,fili,cime se bavis?I kod mene se svasta promenilo za ovo vreme..u racunovodstvu stalno izmena..a i program mi je nov na poslu,jeste da sam pravila seme knjizenja pre porodiljskog,ali treba se vratiti u kolosek.i bas se brinem..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 21:42:30   
Mirko Svirko
Kamicak jedva smo docekali vala 😥
Mama Ivane,kada je bilo to?  Kako si sada?
Ostale mame?
Pozdrav svima 😍😍😍

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 21:48:46   
Filadendronka
Von, bavim se najjednostavnije receno medjunarodnim transportom i carinskim postupcima. Medjutim moje primarno zvanje i generalno interesovanja su u sferi politike. Sad je par vas zinulo, priznajte! 😂😂😂 A sta cu da radim kad porastem, pardon kad deca porastu, zavisi kakva ponuda bude tokom naredne godine. Ranije me je vukla ambicija, a sad kako sam postala mama sve vise preovladava pragmaticnost u odlucivanju. I zato sam nekako k’o razapeta, ne znam ni sama sta cu jos uvek. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj,fili,cime se bavis?I kod mene se svasta promenilo za ovo vreme..u racunovodstvu stalno izmena..a i program mi je nov na poslu,jeste da sam pravila seme knjizenja pre porodiljskog,ali treba se vratiti u kolosek.i bas se brinem..



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 21:57:47   
mama Jo
A znaci Fil politika, a? Ti si mozda i neka faca sa tv-a, da pazimo sta pricamo user posted image salim se, naravno.
Lepo si to opisala, verovatno je vecina nas mama u takvoj situaciji.


Meni je danas bio bas lep dan, uspela sam popodne da odem sa drugaricom na kafu, 2h smo sedele u lepom kaficu i ispricale se, mnogo volim sa njom takve kafe, dodju mi kao terapija 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 22:39:50   
flamingos
Divno mama Jo,uživala si sa drugaricom.Fil,draga,ljubim vas❤.Šta radite mame?Mi savladasmo domaći.Sutra ću da odem do škole,pre podne idu,pa nakon časova da slikam šta su pisali u sveskama i šta imaju za domaći.Tako da se snalazimo,dosta gradiva,pa da se ne nagomilava.Super se oseća naše dete i polako.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 23:56:25   
Sanjica26 RR
Dobro vece devojke. Samo da mahnem. Danas je dan ludacki. Cele noci nisam usta zatvorila od kasljanja. Do osam sam imala nastavnicko, pa sam morala da ostanem na probi hora. Sutra nastavnicki hor peva u opstinskoj sali povodom dana prosvetnih radnika. A u petak imam koncert drugim povodom i sa drugim horom. Svi me traze. user posted image

Mislim da i veceras necu spavati. Vec krece kasalj. Sofi ostavljamo kod kuce. U ustima su joj izasle aftice i sva je slinava. A samo sto je dosla od mojih. Lepo spavajte

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.11.2019 0:04:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 11/19
13.11.2019 7:51:33   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: flamingos

Divno Mirko,baš se radujem što ste kod svoje kuće.Hvala,izguraćemo.Mama ivane,znači udes si imala?Verujem da boli,ostanu pisledice.Ostale mame gde ste,šta radite?Ivanka?





Udes sam imala prosle godine 21 oktombra , tada sam bila 18 nedelja trudnoce , srecom beba nije povredjena iako sam udarila stomakom o volan ( bila sam vezana) lezala sam u bolnici 5 dana , dobila sam povrede 3 prsljena bas na slabinskom delu ledja i imam uzasne glavobolje od tada zbog prevelikog stresa kroz koji sam prosla. Dodje mi nekad da kukam iz sveg glasa kada me uhvate bolovi nemogu bebu da drzim u rukama tj nikakav teret user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 11/19
13.11.2019 8:18:42   
vonavoj
Auu,mama ivana,dobro si i prosla kako je moglo biti..a posledice su tu..sta kaze dr,sta da radis u tim situacijama?Ms,kako ste spavali? Ne razumem dr,drzao vas 10 dana i sad opet kontrola..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 11/19
13.11.2019 8:34:03   
mama ivane
Von , Do sada sam isla jedno 20 puta na kontrole ali svaki put isti odgovor i terapita Da mazem prsljenove kremom RADIKULIN gelom da masiram i da radim vezbe za ledja i to je to. Pa su jedno vreme pricali da je to kao posledica trudnoce i da ce proci , kada se savijem po ceo prst ima lufta izmedju prsljenova

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here