|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 11:21:05   
flamingos
Super Bebi,uživajte i u naše ime❤


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 11:32:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Mi odosmo u dvorište na snijeg. Taman niko jop nije izašao, da možemo uteći kasnije. Pravićemo Snješka. 




Kod nas veejeeee, dvorište je zatrpano!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 11:54:39   
Milena18
Dobar dan!
Ivanka, kako je Iva?
Pari, tvoji sinusi su ok sada?

Mi bile napolju, pravile Sneška i anđele u snegu. Puno je napadao i još veje, M se baš raduje. 
Mm otišao kod majke, ne sviđa mi se baš što se toliko šećka tamo-amo, ali šta da radimo. Još danas će joj previti ranu, pa će valjda ređe ići.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 12:26:38   
princezica1
Napolju je prava zimska mecava! U petak smo nosili samo dukserice.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 14:37:26   
flamingos
Divno Milena,uživali ste na snegu❤


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 18:54:45   
pari
Mi bili dva puta po 15 min na snegu...duvao je vetar jako ali oni su hteli na sneg,M se baš radovao.

Pravila danas supu i picu, baš mi je dobro ispala, ali zato brauni onako...A T mi zaspala na šanku za stolicom dok je jela brauni 😁
Ne znam kako da organizujem njeno dnevno spavanje s obzirom da smo u garsonjeri, a više ne sisa...kako da je uspavam??? Imate ideju?
Milena, hvala što pitaš, ok sam!Ti?
Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 19:25:42   
flamingos
Super Pari kada si dobro,ti i svi tvoji.Ako ste uživali na snegu.Mi odgledasmo slagalicu,sad gledamo neki crtani,više kao dečija serija.Ostale mame,deca,kako ste?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 03/20
24.3.2020 19:43:21   
vonavoj
Pari,uspela si da je odviknes?!?!

Ja legnem pored M,i pravim se da spavam..ili mu pustim crtani,pokrijem ga..i tako..Ja sam spremila gacice,i kad otopli,za 10ak dana krecem sa odvikavannem od pelena! Drzite fige!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 7:58:49   
jess021
Jutro mame, mi smo poranile. Nakanjujem se da idem u prodavnicu, a mrzi me da se oblacim. Sneg ne prestaje da pada.


Pari, prestale ste sa sikenjem? I kako sad spavate? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 9:33:16   
pari
Nocas zaspali tek u ponoc jer je T spavala u 6 popodne...probudila se jutros u pola 5 i spavala do 9...Nadam se da ce sve biti ok. 

Poslednji put je sisala u subotu uvece tako da je to to definitivno. Srecna sam sto smo zavrsile...dosta je bilo...
Treba smisliti sta cemo danas...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 9:36:39   
vonavoj
Bravo pari,kako si uspela? Sad ce da pocne bolje da pajki!

I moj M kasno zaspi,sve smo poremetili,svi kasno legnemo prodje 11.i duze dok zaspimo.Evo tek smo sad doruckovali.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 9:52:10   
pari
Rekla sam joj u subotu uvece da se pokvarilo mleko, da nema vise mleka...to sam ponavljala stalno...

Jedino sto nam je uspavljivanje sad problem...preko dana pogotovo...uvece je i ok, legnemo svi, pricam pricu, malo je ljuljuskam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 9:56:07   
flamingos
Bravo Pari.Von,držimo fige.Nema nam Emice.Nadam se da ste svi dobro.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 10:44:07   
vocicana
Dobro jutro
Pari, pa bravo za vas dve devojke, bravo! Ja sams e juce sekirala, mali se zalio da gaboli vrat, msm boginjice su mu izasle na najneverovatnijim mestima, tako iz uha dve i tacno se zali da ga tu boli gde su bile dev tik jedna uz drugu. Pije vitamine, jede lepo, pa taman ce oporaviti organizam do ponovnog kretanja u vrtic.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 12:13:33   
Milena18
Dobar dan!
Pari, bravo za prestanak sikenja! Ipak nije prošlo teško. Kod nas je to večernje uspavljivanje išlo teže deset_ak dana možda. Ja sam isto bolje što se sinusa tiče, malo mi samo bude zapušen nos ujutru.
Voci, nisam ispratila - Damjan je dobio boginje skoro? Ti radiš i dalje, je l'' tako?
Mi se danas bacili svi na čišćenje. Sada pravimo pauzu. M užina, pa na spavkanje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 12:22:32   
Khaleesi
Cao mamike.

Pari bravo za odbijanje! Meni su oba puta mnogo teska bila.... Vona drzimo fige za pelene... Ja svaki dan nesto sredjujem. Valjda sto smo po ceo dan u kuci pa vise i prasine i deca samo se presvlace i raznose igeacke iz sobe u sobu... Juce sam ih u 12 izvela na sneg i to u skolskom dvoristu. Vejalo je i duvalo, same smo bile izigrale su se. Danas se vec otopilo pa smo unutra. Ali juce je bilo predivno. Samo sto nismo imali brdo da se spustamo, ali sta je tu je. Sad malo da predahnem pa nastavljam dezinfekciju stana 🤣

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 03/20
25.3.2020 13:00:09   
mama Jo
Pozdrav zenske.
Kh, nema te dugo... Sta ima novo? Ne znam da li si pisala, mozda nisam ispratila.
Pari, eto i nije bilo tako tesko. Sredice se i to uspavljivanje vec.

Sta ima kod ostalih? Mi bili malo na snegu, sad da privedem rucak kraju pa da vidim ko ce da spava, a ja svasta planiram.
Kh, taki i ja ili kuvam ili nesto sredjujem i brisem 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 5:33:41   
Misha i Ljisha
Pari sjajno. Bravo za curicu. Moj P se i dalje budi. Jednom minimum. 

Ja nikako da se pokrenem. Prespavala sam se ovih dana 😂 neka posle ovog virusa ocekujem krizu tako da cu morati raditi posle non stop i bez spavanja. 
Sneg se topi. Sendi oko 9 vodim kod veterinara. Valjda ce mi dati doze leka za 5 dana. Jer stvarno mi je cimanje da je bas sad u ovom trenutku vodam tamo amo. A da ne kazem komplikacije oko rukavica maski i td. 
Idem da mozda krenem nesto da mesim. Puter kifle one sto Rosita pravi. Sjajne su. 
Nema nam Rosi kad smo vec kodnnje. Nadam se da je ona otisla dole u Srbiju sa decom na selo. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 8:32:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro radni narode. Nema nam Rosite, smeško...


Moji spavaju. Ja sam poranila zvog maski. Idem sad da kupim. Opet sam legla u 2. Kucaj, kucaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 8:38:07   
jess021
Jutro!



Ljiso, kakve su to kifle? Ja samo mesim i pecem ovih dana, sto kaze jedna moja drugarica toliko cu se izvestiti da u junu mogu da pravim torte za svadbe🤣
Emice, Rosita...javite se
Sanja, jesi uspela da nadjes maske? I kod nas su valjda stigle, ali nisam mogla da ustajem. Moracu da potegne neke veze. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 8:43:14   
Khaleesi
Jutro mamike

Ja evo ustala sa M da pratino tv skolu. Sinoc sqm pravila projice sa koprivom i spanacem. Bas su lepe ispale imamo i za dorucak. Mama Jo napisem po nesto, nego sto me izbacuje stalno da li zbog neta i kada napisem pa mi se izbrise bas me iznervira. Valjda cu danas da uradim nesto konkretno po kuci 🤣

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 8:49:11   
Misha i Ljisha
Jess ukucaj u gugl neodoljive puter kifle recept se nalazi na kulinarki

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 9:26:19   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro!



Ljiso, kakve su to kifle? Ja samo mesim i pecem ovih dana, sto kaze jedna moja drugarica toliko cu se izvestiti da u junu mogu da pravim torte za svadbe🤣
Emice, Rosita...javite se
Sanja, jesi uspela da nadjes maske? I kod nas su valjda stigle, ali nisam mogla da ustajem. Moracu da potegne neke veze. 


Nisam nasla. Bas sam se iznervirala, jer je apotekarka rekla da ce biti sutra. Kaze nece ni bti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 9:27:49   
Sanjica26 RR
Inace, ja mesim standardno. I pre ovoga sam mesila. Samo gledam da bude posno, da mozemo muz i ja da jedemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 03/20
26.3.2020 9:47:05   
flamingos
Dobro jutro i od mene.Evo me u kuhinji.Zamesila sam za picu,sad da ispečem i da jedemo.Dete da prati nastavu od 11:30 h,da piše-sve isto u krug.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here