|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
18.5.2020 13:50:52   
Milena18
Emice, ništa gore nego kad ti lekar ne uliva poverenje. Pretpostavljam da tu ne možeš privatno da odradiš test na heliko?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 05/20
18.5.2020 14:01:01   
pari
Emice, kod stomaka je zeznuto...često ne znaju šta je



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 05/20
18.5.2020 15:25:07   
emicaa
Pa ne mogu,jer ovaj i jest u stvari privatno.Rado bih se prebacila kod drugog ali tek oko nove godine primaju nove pacijente



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 05/20
18.5.2020 18:12:58   
flamingos
Emice,muke.Pronađi neko rešenje.O dr.sve najbolje,ali-daleko im lepa kuća.Šta da radimo kad moramo kod njih,ali baš znaju da budu nekorektni.Ljubim te.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 7:40:15   
pari
Dobro jutro!

Kako ste mame?Ja nikako da se naspavam...cesto se budim sto zbog T koja se budi ponekad sto zbog toaleta jer moram da piskim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 9:05:58   
Milena18
Dobro jutro!
Ja se probudila rano, išla da radim opet neke analize. Danas imam i uz dojke, godišnju kontrolu.
M je sinoć prvi put izjavila da joj se spava user posted image Nije čak htela ni priču da joj čitam koliko je bila umorna. Našetala se prvo sa tatom prepodne, pa smo posle svi išli zajedno u baš dugu šetnju, svima nam je prijalo.
Lepo provedite dan, mame.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 9:11:28   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Milena,Pari,takođe i vama želim da lepo provedete dan.Zamesila sam za pogačice i pustih mašinu da pere,ima za još jednu.Opet neko šuntavo vreme.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 9:19:08   
Ana RR
Dobro jutro!

Milena, obožavam kada se tako izmore user posted image

Ja sam nešto hronično umorna, ne znam šta mi je. Budim se umorna. A posla preko glave.

Danas će mi doći tata, nismo se videli od januara.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 9:21:45   
flamingos
Divno Ana.Uživaj sa svojim tatom.Ljubim te.❤



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 11:35:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Lezim. Ne mogu da ustanem iz kreveta. Zvala sam kiroprakticara, ali moze da me primi tek u petak uvece. Ja ne mogu da izdrzim do petka. Lekovi pomognu samo jedan dan. Ne mogu se sa njima kljukati non stop. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 12:06:45   
Milena18
Uh Sanjice, drži se. Misliš da je to od vežbi? Je l' ti se de[avalo i ranije?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 12:10:15   
vonavoj
Sanjice,uzmi bromazepam,pomocice ti..

Od cega te tako uhvatilo bas.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 12:18:05   
Khaleesi
Pozdrav mamike. Ja uzela danas da malo pocistim po kuci, ne znam kada se sve tako zaprlja. A ova musava kisa sto je padala sredila je prozore, kazu opet ce da pada pa cu da cekam oblaci da prodju da ne bude za 3 dana opet pwri...

Sanjice drzi se, nisam bas skapirala jesi se ukocila? Emice, meni pola god nisu mogli da utvrde da li imam heliko ili nemam. Na kraju sam gutala i sondu i nista. Pila neke lekove nista. Dok mi nisu oterali sefa sadistu nije me prosao bol i povracanje. Bilo je od stresa. Nekad ni lekovi ne pomazu. Ti svakako jos nekog lekara poset_i. Mame ljubac ♥️♥️

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 12:25:54   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Uh Sanjice, drži se. Misliš da je to od vežbi? Je l'' ti se de[avalo i ranije?



Nisu krive sigurno vezbe, nego mozda sto ih dugo nisam radila. Sofi je namestila nas krevet. Sad je dosao mm, pa ce biti lakse. Nesto sam brzinski spremila za rucak. Mogu da stojim i da ne pravim pokrete. Tako da sam kao robot. 😀Uspela sam da zakazem za veceras kod drugog. Zna tacno sta je problem. Moram sto pre da resim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 13:27:30   
ivaMark
Zdravo mamke..

Moji krenuli juce u skolu i vrtic, bas su sretni ☺️☺️
Mene boli glava, to mi je od vratnog dela kicme...bol nije jak ali je bezvezan.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:25:28   
pari
Super što su krenuli u vrtić i školu...i mojima bi baš prijalo...

Mi treba da se odlučimo ovih dana kad ćemo da putujemo, 6 ili 13 ili 20.6. Jutros bili kod majstora za auto, mali servis uradili, ispostavilo se da moramo još dosta toga da uradimo 🙄 Neko tmurno vreme,ja sam već umorna a tek je 2...Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:35:01   
emicaa
Pari gdje putujete?

Iva pocela je i kod vas skola.Ovde jos sutra idu pa onda cetvrtak i petak praznik.
Sanjice javi sta ti kaze doktor,ja mislim da je se samo potrefilo da zaboli kad si pocela sa vjezbama

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:37:04   
pari
Emice,kod mm u Ameriku...konačno.


Najavljuju neku kišu, nevreme...ne znam ni gde ćemo sad napolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:41:31   
vonavoj
Pari,pa sto pre,naravno😂😂ne bi cekala 20.6.

Ivamark,tako i mene boli glava stalno,od vrata,lopatica..Umorila sam se od jutros,pekla mlade krompire,3 ture,ima nas mnogo,plus tata isto dosao na rucak..1.5kg krompira. Sedim na terasi i kuliram, napokon..Morala bi u nabavku,ali najavljuju kisu..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:43:48   
pari
Da von,i ja bih što pre ali cene se baš razlikuju pa se zbog toga dvoumim tj.vagam šta je bolje.


Uf,ti si se baš napekla krompira...svaka čast!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 14:45:58   
emicaa
Boze ja zaboravila 🤦‍♀️ znaci dozvolili su putovanja



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 15:04:26   
vonavoj
Ma sta te briga za pare😂😂😂 susret nema cenu😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 15:17:55   
ivaMark
Jeste Von, i lopatica kad uhvati....jednom me je toliko bolelo da nisam mogla ruku da podignem. 


emmice, ako imate BiH drzavljanstvo mozetebu Bosnu, s''tim sto vas ceka karantin od 14 dana...za sada.
pari, doceka ti i taj dan da razmisljas o kipovini karte ☺️☺️
Kisa, bez veze vreme.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 16:03:07   
flamingos
Pari,divno,da što pre svi budete zajedno.❤Vreme užasno,nećemo u šetnju.Dve žice pune veša na terasi,još malo i suvo je,pa da pokupim pre kuše.Nećemo u šetnju.Dete završilo domaći,sad nešti crta.Ja sedoh,mlatim se vazdan oo stanu.Pozdrav svima.❤



(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 05/20
19.5.2020 17:27:56   
emicaa
Iva nemamo 😂 a i sta mi vrijedi ici na dvije sedmice pa ih provesti u izolaciji.Radije cu sjediti ovde gdje jesam 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here