|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 7:20:27   
pari
Dobro jutro!

Ja nocas od pola 3 do 5 nisam spavala...uzas...nesto nisam mogla i taman zaspala i T se probudila u 6.15! 🙄 Opet idemo kod majstora uskoro da ostavimo auto pa cemo ga preuzeti veceras...ako sve bude ok.Resila sam da idemo 13og, da se jos malo stisa tamo situacija...samo jos da uzmem karte...cekam jos par dana da dobijem jos neke info...Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 7:28:05   
Milena18
Jutro!
Pari, super što ćete biti svi zajedno!
I ja sam loše spavala, probudila se rano jako. Moji još u krevetu, a ja odoh na posao. 
Sanjice, kako si?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 7:44:42   
pari
Sanjice,Ivana, kako ste?

Ljisho, nema te, kako si?Druge mame...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:12:57   
jess021
Dobro jutro! Ni ja nisam nesto spavala.

Pari, znas da mi je bas drago, bice to sve ok. Jos malo i svi ste zajedno. 
Sanjice, kako ledja? 
Jabudic me juce bas obradovala, divne vesti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:14:41   
mama Jo
Pozdrav drage. Ja citam, nesto slabo pisem ppslednje vreme. Nemamo nista novo, pa kao nemam sta pametno da kazem 😁
Pari, super, uskoro je to 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:41:16   
emicaa
Dobro jutro mame,D i ja odveli T pa napravili krug do stana.Od kad je opet krenula skola nece ide sama.Naredna 4 dana mogu spavati,ko o cemu ja o spavanju 😂

Pari super,bicete zajedno.Jel tvoj muz nije dokazio od kako je otisao tamo.Kakva je situacija sa vasim odlaskom za stalno,jel se rijesili ista?
Boze koliko nama djevojka fali ovde,ni Maraj vise nd pise cesto cini mi se

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:54:38   
flamingos
Dobro jutro.Pridružujem se klubu onih koji nisu spavali.Ovde je grmelo,padala kiša.Evo i dalje isra situacija.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Pari,hajd da što pre budete svi zajedno.Ivana,nada se da si dobro.Mama jo,pozdrav.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:55:49   
Misha i Ljisha
Ma ko fali?user posted image

Salim se fale devojke. Al tu sam ja. Frka mi je. Ili s decom ili na kompu. Sinoc nam majstori bili do pola 10 uvece. Deca zaspali oni se sunjaju napolje haha smesno mi sve bilo. Ja nisam zadovoljna sta smo i kako uradili ja sam htela drugacije ali vidim da je mm bas zadovoljan tako da eto neka..Meni je se dobro ja sam flegmauser posted image osim onda kad nisam haha...

Idem D je u skoli a moram da izigravam policajca sa P. On jos nije doruckovao. Cudno za njega

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 8:58:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Da kazem da sam za mrvicu bolje. Sutra imam opet masazu i u subotu. Od sada cu jednom mesecno da idem. Puna sam mlecnih kiselina. Sve mi je tvrdo. Pokazao mi je koje vezbe da radim za jacanje misica. Dugo nisam radila nista.


Sofi od jutros ima temperaturu. Nije visoka, ali opet☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 9:53:07   
emicaa
Ljiso znam ko tebi fali na forumu 😂😂😂

Sanjice bitno da je bar malo bolje.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 10:03:23   
Sanjica26 RR
Ljiso😀


Emi, ta osoba koja joj "fali" se stalno muva. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 14:48:36   
vonavoj
Ko joj fali,ja kao sa marsa..ova mob verzija nista ne prikazuje..ni ko je gde zadnji pisao,ni ko je online..

Ja pijem kafu,malo mira.....ceka me brdo vesa..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 14:54:38   
Sanjica26 RR
Овде опет пљусак. Мени се ручак кува. Сад радим нешто за школу. Водила сам Софи код др. Видела сам бео чеп и тачно сам знала да је гнојна ангина. user posted image Добила је антибиотик панклав. У петак има систематски. Идем ја у петак да узмем потврде за очни и остало што треба. Касније ћемо код др и на вакцинацију.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 14:55:32   
vonavoj
Ajoj sanjice,pa odakle joj sad gnojna angina?

Sad odlazete i vakcinu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 15:01:42   
Sanela11
Zdravo mame, treba mi pomoc. Prvi put sam mama, i sin mi ima 6 nedelja, medjutim ne umem bas da prepoznam grceve, naime kada krene da pije mleko (aptamil bez laktoze) nakon kratkog vremena pocinje da place i odbija da jede, sav se iskrivi kao kiflica, da li su to grcevi jer se plasim da nije nesto drugo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 15:01:56   
Milena18
Sanjice, super što ti je malo bolje.
Meni stigli rezultati, nizak mi je vitamin d. Sutra ću opet kod lekara.
Ovde se natmurilo, samo čekam da počne neka oluja. Juče popodne je padao krupan grad, kažu da će i danas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 15:08:21   
Sanjica26 RR
Вон, немам појма. Стварно чудно.
Милена, ја нисам још одрадила. Ићићу кад будем водила С да урадимо крвну слику, тада ћу и за себе.
Боље ми је свакако.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 16:01:34   
emicaa
Sanela meni se cini kao da jesu grcevi,javice se sigurno jos neka mama.

Sanjice ko se mota,ja ne znam dal mislimo na istu osobu 😂 Ljubim ti to dijete milo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 16:18:36   
flamingos
Sanela,i ja mislim da su grčevi,dušica mala.A piše domaći.Polomio joj dd jedan deo naočara(inače stairh još malo pa tri pune godine),kako ih je stavila to su joj prve.Kiśa lije kao iz kabla,išli smo autom privatno kod njene dr.i zakazala nam za petak.Da uradi pregled,svakako i treba,jer i dioptriju treba da joj promeni,bar i nove naočare da dobije i da vidimo kakva je situacija.Sad nekako ugodismo da napiše domaći.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 16:21:58   
pari
Eee Sanjice, baš bezveze ali šta da radiš...
Sanela, verovatno jesu grčevi jer skoro sve bebe imaju grčeve do 3-4 meseca i one koje su dojene i ove druge na formuli. 
Milena, dobro je da si radila tu analizu...baš me zanima šta će ti reći dr.
Mi bili kratko napolju dok nije bilo kiše...Dobro je što će sutra biti lepše vreme.
Mene boli rameni deo vrata...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 16:34:47   
emicaa
Milena sad tek vidim da si i ti pisala.Javljaj sta kaze doktor.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 05/20
20.5.2020 21:54:00   
ivaMark
Dobro vece,

moja deca ne zele da spavaju na vreme, sad im je kratak dan od kada su krenuli sa skolom pa nemaju dovoljno vremena za igru 😅😅
Sanela, moje misljenje je da nisu grcevi...da jesu, beba bi se izvijala stalno a ne samo kad jede. Probaj polozaj da promenis, mozda je neka faza...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 05/20
21.5.2020 7:29:39   
jess021
Dobro jutro!


Mi smo juce ceo dan bil u stanu. Pravili smo zurku za drugare, tako da sam se bas umorila. Jos sinoc trening.. Zaspala u dnevnoj naravno. 
Sanela, probajte da promenite mleko, nesto me ne odgovara. Mislim isto kao Iv. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 05/20
21.5.2020 8:24:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi imamo visoku temp. Rekla je dr da ce imati nekoliko dana. I mm ima problem sa grlom. Sinoc kad smo davali S ab, on je sebi stavljao rakiju oko vrata. Negde su oboje pokupili.
Kasnije idem na masazu. Rucak imam. Treba da idemo u nabavku i da kupim sestricini poklon za rođendan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 05/20
21.5.2020 8:28:26   
pari
Baš lepo što ste imali društvo jess...Mi se jako dugo ni sa kim nismo družili...doduše M je za vikend video drugare sa kojima je bio na moru kad je bio kod tate.  Ja sam noćas dobro spavala, jedino što se T probudila već u 7 ali dobro.Vežbala sam jutros malo, sad limunada pa kaša.Ići ćemo negde kasnije, lep je dan čini mi se...Malo me grebucka grlo 🙄
Sanjice, kako ste vi? Ivana,kako je tebi?Ostale mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here