|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski baRR
19.6.2020 13:52:28   
flamingos
Hvala mama Jo.❤Signal me zafrkava,kuckaću još recepata u C kuhinji.Ako imate neku želju,kažite,da kuckam.Grlim vas.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Junski baRR
19.6.2020 13:55:45   
mama Jo
Moze neki keksici slani, ja recimo nemam neke bas dobre recepte to bih bas spremala.
I dezerti, toga nikada dosta 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Junski baRR
19.6.2020 14:25:02   
flamingos
Biće i slaniša,mada,kod nas su više zastupljeni slatkiši.Anđela voli slana peciva,ali opet-ako bi da bira slano ili slatko,prevagne slatko.😀A mama,ko mama,tu je da ispunjava želje.❤Voli voćne kolače,torte,pite,o čokoladnim i da ne pričamo,volimo ih i mi odrasli,a kamoli deca.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Junski baRR
19.6.2020 16:23:17   
branki*
jao,zene,da se javim i da se malo pruzim...bila u skoli,dezurala,spremaj rucak,idi u vrtic,toplo danas,u vrtic sam isla u haljinici i papucama,posto sam u skoli bia u stiklamauser posted image zavrsili rucak i ne mogu vise.gnjavi me b da je vodim da vozi biciklic posle,a mene mrzi da izadjem napolje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Junski baRR
19.6.2020 17:14:33   
emicaa
ja napravila kafu i uzivam.Smisljam sta da spremim za nedelju,imam malo rodjendan 😂

Veceras pravim pitu za veceru,eno kore cekaju da ih razvucem.Sreca pa ne mogu pobjeci 😂Branki svaka tebi cas_t kad mozes na stikle,ja tri dana posle ne mogu ustanem 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Junski baRR
19.6.2020 19:39:27   
branki*
ja na poslu uglavnom u stiklama,od 5 dana nedeljno,3 dana recimo da sam sredjena skroz i stikle,a ,ajde 2 dana onako kaouser posted image nije to visina stikli kao za izlazak,primerene su,da mogu ipak da izdrzim,volim,sta cu..mada,opustim se nekad i odem u patikama,bude im sokuser posted image
emice,je l tvoj rodjendan?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Junski baRR
19.6.2020 19:48:21   
flamingos
Emice,znači-uskoro riđendanko?❤Da vas pozdravim sve i nosim telefon u sobu-sa sve produžnim kablom i punjačem.😀Mislim na sve vas i kad ne pišem.Čujemo se.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Junski baRR
19.6.2020 22:32:21   
mama Jo
O znaci u nedelju pijemo na emicin racun 😊
Emice, molim te dovoljne kolicine alkohola da obezbedis user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Junski baRR
19.6.2020 23:38:54   
emicaa
branki ma moj 😅

Mm kupio tresnje,ubila sam se jeduci 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Junski baRR
20.6.2020 7:44:54   
branki*
Jutro, zeskaci!Ustali svi, sem mm..leskarim jos malo i idem da kuvam kafu. Bice ok dan, cini mi se. I ja juce jela tresnje.mm kupio, sin bas voli, a i koleginica iz skole mi poslala, ima svoje. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Junski baRR
20.6.2020 8:11:32   
mama Jo
Dobro jutro.
Mi jos nismo tresnje jeli, bas bih mogla kipiti danas, ja obozavam.
Prepodne ce nam doci od mm sestra, ja mkram do poste da podignem nski paket, rucak da stavim i tako.
U krug.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Junski baRR
20.6.2020 9:56:10   
branki*
super su tresnje.
nema nam je mirko..mirkooo,gde si?
mm ode do pijace i do prodavnice,znaci nece ga biti narednih 3 sata minimum.ne znam sta da stavim za rucak...
ni bubi je nema dugo...
ajmo,druga kafa,zeneuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:04:09   
Ivanka 75
Dobar dan, samo da se javim! Zivi, zdravi, bez kanalizacije, arheologija u toku 😂 Vodu imam cevi nemam, hranu imam rucak nemam, veselooooo 🤣


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:12:50   
branki*
ivanka,pa sta se desava kod vas?radite nesto oko kuce?nisam ispratila..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:20:11   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: branki*
ivanka,pa sta se desava kod vas?radite nesto oko kuce?nisam ispratila..


Premestamo cev za kanalizaciju koja orolazi ispod kuce. Kad je bila ona velika kisa prosle nedelje razdvojila se cev od pritiska vode pa nam poplavila malo podrum. Pa to sad resavaju da se ne ponovi. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:29:26   
branki*
ahaa.pa,dobro je.mislim,samo to,nije nesto jos vece,ne dao bog.mada i ovo nije trebalo,ali sta sad..bitno da raspolozenje imasuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:38:58   
Ivanka 75
Raspolozenje je uvek tu 🎉🎉🎉

Majstor kasnio 2h, opravdano stvarno. Eno sad dole čukaju nešto. Nudih kafu, sok, kazu neće.... Okeeeeej 😂

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:53:35   
branki*
cuti,neka rade samouser posted image ponudila si,ok.da sredite to kako treba.zato ovaj moj ne voli kuce,kaze non stop nesto treba da se radi,popravlja,sredjuje..ovako,u zgradi je mirniji.a,ja volimmmuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:54:24   
Ivanka 75
Decee i jetrva otisli na Staru planinu.... A mi u radovima... Jbi ga, oni zive u stanu pa im se moze 😊


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Junski baRR
20.6.2020 10:58:32   
mama Jo
Jaoj Ivanka, znaci ipak morate da popravljate. Bas sam gledala neke priloge kako je kisa napravila haos.
Nadam se da vas nece puno kostati, sve te neplanirane troskove ne volim nikako. Eno i nama se pokvarila ploca, sva sreca pa je jos 10 dana pod garancijom.

Joj ja sam odrasla u kuci, i isto jako volim ali kuca bas jeste da u nju ulazes non stop i non stop nesto... Eno moji i posle 30 godina jos uvek svasta rade okolo naokolo narade se kao robovi, a sve nekako se bas i ne vidi da tako kazem. Jos uvek sve izgleda kao nedovrseno, a svake godine silne novce utrose, i energiju i rad.
Ali sto branki kaze, i ja volim kucu, bas bas. I zamniljam da imam jednu malu prizemnu, sa malim dvoristem prepinim cveca. Bas mi je to zelja stvarno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Junski baRR
20.6.2020 11:09:15   
branki*
isto,mama jo.ja rekla mm..kad se rodi trece dete,kupujem kucu u selu gde radim sa basticom.nije to neka investicija..obzirom na dve solidne plate.za 14-16000 e sa placem kucica moze od 70 kvadrata.ja tamo radim,selo je veliko,grad je blizu.sta mi vise treba.on odbija.videcemo.pa i kredit da dignem,to nije bas neki novac.ostace ta kuca deci,cerki,sinu,ko god bude bio ovo trece,stan ogroman bozi ,pa makar isla privatno kao penzos,briga me.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Junski baRR
20.6.2020 17:32:36   
Ivanka 75
Trenutno mi je u funkciji samo wc šolja 😂

Išla sam u kupovinu cevi od 3m, omandala usput nekoliko stabala, jedan semafor i jedan saobraćajni znak. Zajedno sa cevi pozirala ćerki za podsećanje na avanturu. Usput nas neki čovek pitao "gde nađoste taj buzdovan" 🙄 Malo se zbunih od buzdovana 😂Sve u svemu jedan veseo dan 🎉

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Junski baRR
20.6.2020 17:52:59   
bikicaV
Bas tako i zvuci kad napises. Za decu je to uzbudjenje.
Avantura.
Mogu kafu jednu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Junski baRR
20.6.2020 18:00:09   
Ivanka 75
Ja uskoro kuvam kafesito 😊 Mm spava

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Junski baRR
20.6.2020 18:03:05   
bikicaV
I ja cu sad da skuvam, bas mi se pije.
Cekam i ja mm da stigne.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here