|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 13:26:10   
Ana RR
Haha eto mene user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 22:32:16   
Misha i Ljisha
Ana sve izgleda sjajno. Ja cu samo da konstatujem koliko je sve napredovalo od naseg poslednjeg renoviranja. Eto 2010 smo renovirali salas. U poredjenju sad i tad sto se tice izbora i materijala...ma nema poredjenja. Sad je daleko veci izbor. 


Nego mi ne mozemo da nadjemo majstora za plocice. Neverovatno. Stepeniste ima dva luka. I bas je zeznuto. Jedni nas odbili drugi nemaju vremena. Haos. A za tako nesto mi treba profi majstor a za profi majstora je to "malo" 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 23:38:09   
mama Jo
Nasa kuhinja je gotovo ista kao ova sto je Ana postavila. Ta neka boja, isto tako u G ide, i elementi su gotovo identicni, nemamo nijednu rucku nego onaj mehanizam sto samo malo pritisnes i otvori se. Meni je to super.
Jedinobsto bih sada promenila jeste radna ploca jer imamo svetlu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Uređenje životnog prostora
19.6.2020 0:10:08   
Ana RR
Mama Jo, daj sličicu :) možeš i na fb, čisto da vidim boju.

Ja ne bih taj push sistem već koso sečene frontove ali ne znam kako to funkcioniše kod gornjih elemenata.

Ljišo, verujem. Evo mi smo zapeli kod malt_erisanja, ne možemo da nađemo majstora. A dok se to ne uradi ne možemo bukvalno ništa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.6.2020 11:15:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Uređenje životnog prostora
19.6.2020 6:15:58   
bikicaV
Ona kuhinja je mnogo lepa, za majstora dobrog je uvek problem.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Uređenje životnog prostora
19.6.2020 10:55:57   
Ana RR
Mama Jo, daj sličicu kuhinje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Uređenje životnog prostora
19.6.2020 11:09:10   
bikicaV
Hajde MamaJo,da vidimo kuhinju. Mi imamo montaznu belu , dolazio majstor sve izmerio isek'o i postavio.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Uređenje životnog prostora
19.6.2020 14:14:57   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mama Jo, daj sličicu kuhinje user posted image


Moze, samo da je sredim lepo user posted image stize malo kasnije slicka.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 7:56:47   
jess021
Da li je neko kupovao namestaj u Emmezzeti?

Vidim da imaju lepe stvari, mm ce danas otici da pogleda. Nasla sam i lepu deciju sobu. Od majstora cu da odlepim, onaj Vitax mi vec 10 dana nije pisalo ponudu, aman, ni za dzabe da trazim. Besna sam, ocigledno😣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 8:02:15   
bikicaV
Vracala sam se nazad i citala. Javice ti se Ana , ona ima lepe ideje.
I svasta je sredjivala i kupovala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 8:19:53   
mama Jo
Jaoj, 10 dana i vise da ih vijas samo da posalju ponudu, zamisli i posle da bude tako kad budu trebali da montiraju. Bas neodgovorno.

Meni iz Emezzete stalno stizu neke akcije, ali nista vece osim donjeg carsava za krevet nisam kupovala 😊 i on mi je super.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:20:15   
Ana RR
Joj Jess, tako meni jedna firma za izradu ograda uopšte ne odgovara na upite. Bitno da imaju 5 sajtova a na mailove ne umeju da odgovore. A ja se zainatila pa im šaljem upit kad god se setim user posted image

Emmezeta je isto što i Kika. Mi imamo njihovu spavaću sobu evo skoro 10 godina, sve ok. Planirali smo i Markovu sobu tu da opremimo. Dušek isto njihov, neki nemački. Ovih dana treba da odem da kupim stočiće za dnevnu, tepih smo kupili kod njih i goooomilu sitnica. Šta znam, ja ih volim, ok su. Ima baš lepih stvari.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:25:36   
jess021
E Ana bass ti hvala, ima sve da kupim kod njih😊


Bzvz sto ih nema u Ns, ali dobro mm je svaki dan u Bg

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:28:22   
Filadendronka
Jess, bolje sto ti nisi otisla, ne bi mogla da pogodis vrata da izadjes 😁. Meni je tamo toliko prijatna atmosfera i svasta ima da se kupi. Nikad necu prezaliti neko ogromno ogledalo koje se prodalo, dok sam resila da li da ga kupimo ili ne. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:34:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Jess, bolje sto ti nisi otisla, ne bi mogla da pogodis vrata da izadjes 😁. Meni je tamo toliko prijatna atmosfera i svasta ima da se kupi.



Upravo tako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:41:16   
mama Jo
Evo upravo otvorih da proverim mailove, pa prvi je bio:

user posted image

Kuhinje su na 20%, dvosedi i trosedi ksto, i usisivaci 10%... Ja mastam da promenim uaisivac, bas cu videti sta nude.

Srecno jess, da nadjes sta zelis!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Uređenje životnog prostora
22.6.2020 9:56:37   
bikicaV
Bas lepo. Nisam uzimala kod njih , nisam nesto ni opremala. Vidim Ana je u radovima i eto odgovora.
Bas fino.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Uređenje životnog prostora
24.6.2020 12:21:04   
Ana RR
Planiram da stavim kaljeno staklo umesto pločica u kuhinji pa me zanima da li neko ima preporuku za neku firmu koja to radi?

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.6.2020 12:23:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Uređenje životnog prostora
25.6.2020 8:23:48   
jess021
Ana, ja jok.

Mi smo porucili stolice za trpezariju i krevet za deciju, sve ceka 2 meseca. Sad sam u potrazi za ormarom /komodo za deciju sobu, u beloj boji. Ostali su mi jos i lusteri, zavese, garnisne i neki detalji. Da, tepih u dnevnoj

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Uređenje životnog prostora
25.6.2020 8:32:31   
mama Jo
Ana, nisam ni ja.
Svaka ti cas_t na idejama- u arihitekte i dizajnere da ides :)
I kad se svi radovi zavrse moras nam postaviti sliku kuhinje :)

Moja drugarica je akoro uzela spavacu sobu u Lesnini, ja sam je juce videla, bas je jako kvalitetna, prilicno sam se iznenadila. Jedino sto je dugo cekala na isporuku, isto tako oko 2 meseca, i sto je dosta skupo platila prevoz i radnike koji su donosili sobu.
Zamislite placa se 350 din.penjanje na sprat user posted image
Koliko su joj objasnili, na 1 sprat user posted image
Zamislite ko zivi na 6.spratu user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 25.6.2020 8:33:37 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Uređenje životnog prostora
25.6.2020 8:36:25   
bikicaV
Bas tako. Sliku obavezno .
Bice savrseno.
Placa se obavezno iznosenje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Uređenje životnog prostora
25.6.2020 9:14:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ana, nisam ni ja.
Svaka ti cas_t na idejama- u arihitekte i dizajnere da ides :)



To mi je oduvek bila želja, da se bavim uređenjem enterijera. To je zapravo i bio moj plan za Kanadu, da tamo to završim i time se bavim. Eh..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Uređenje životnog prostora
25.6.2020 10:04:15   
jess021
Mama jo, ja imam njihovu spavacu sobu i kuhinju, kvalitet je neosporan, ali nisu uopste jeftini. Mi smo kupili pre 10 god, sve je kao novo, ali bukvalno. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Uređenje životnog prostora
2.7.2020 8:32:31   
jess021
Danas cekamo jednog majstora da vidimo da li ce moci da nas ubaci za kraj jula. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Uređenje životnog prostora
2.7.2020 9:03:45   
Ana RR
Joj Jess, ludnica sa majstorima... evo mi već dve nedelje čekamo malterdžije a bilo je dolazimo za par dana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here