|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 11:54:38   
emicaa
da vidim dal se sjecam stavse pisale 🤣 kao prvo koliko vam je 50000 u E 🤣

Sanjice bravo za trud tm,nije bitno sto nije savrseno.
Jess jeste li poceli sa renoviranjem?Von bori se za sebe jer niko drugi nece.I koliko imas obaveza  na poslu ne vjerujem da bi te odbili.Anci koliko ima putovati do odredista?Opet kao prosli put?Mama Jo kako stomak?Ovde je od jutros uzasno hladno,velika razlika od juce.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 12:07:31   
Ana RR
Emi, ne ide u isti grad. Da me ubiješ ne mogu da se setim da li sad ide u Dortmund pa kad tu završi prelazi u Frankfurt ili je obrnuto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 12:10:33   
Khaleesi
Jedva sam završila, jos ona sa komisije ne radi, vidi molim te zaključano sve. Na kraju neki dr mi uzeo papire pa ce da preda kad se ova pojavi... Znaci ludnica. A u dz ne moze da se udje, nebitno sto imam stomak i sve... Katastrofa jedna od celog sistema... M ima sad 37.4 nije strasno bar da nije kao sinoc.... Sad sam dosla kuci i izvrnula se malo da odmorim... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 12:13:27   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

da vidim dal se sjecam stavse pisale 🤣 kao prvo koliko vam je 50000 u E 🤣




To ti je 450 e recimo

Bolje stomak, bolje, da kucnem u drvo.
Emice bravo, sve si zapamtila sto se pisalo user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 12:30:39   
nata11
Dobro me podset_iste sa sistematskim da zovem da pitam za vakcinu kada da odemo.

Nocas sam spavala 2h (imam ovaj sat sto meri) pa ujutru plakala od umora. Ne znam sta vise da radim . Taman je kao ucvrstila san kad su kuce nanjusile nesto u dvorištu i krenule da laju oko 3. To im se inace ne desava. Ma ludilo. Jutros je mm vodio do pekare dok se istusiram i dodjem sebi. 

Jos mi na glavi moja majka ljuta zasto ne vodim dete kod nje. Boli je noga a nece da slusa, trazi pozivnicu da svrati kod nas... ma necu dalje. Da me ubiju ako budem ovakva slobodno.

Von u ovoj firmi gde krecem glavni knjigovodja ima 1600e. Za cu raditi te sporedne kalkulacije za sada ači ocekuju da kada udjem u posao budem njena zamena. Ugovor jos nisam videl aali ocekujem za pocetak 70.000 jel radnici u fabrici imaju 45-48.000



_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:10:52   
emicaa
Mama Jo cudi me.Inave sve procitam i nemma pojma sta sam procitala 🤣

Nato ne nerviraj se,ako hoce da dodje nek dodje.Ako nece nek kuka a ti kuliraj.Mi rucali,sad da zamjenim  sudje u masini,povjesam ves iz ves masine,namazem ruku i odmorim malo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:17:00   
vonavoj
Bravo nato! Bas mi je drago!

Upravo pisem i pravilnik za Covid,jer pravnika nemamo...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:22:35   
Mirko Svirko
Ja sam nasla na fb neku stranicu i prave nakit po crtezu.. ja sam mislila da moj sin nacrta tetku i bebu i da nam naprave i da joj poklonimo. Mislkm to njoj. Ili to ili narukvica koju sam isto videla sa imenom bebe.

A bebi cemo nesto lepo. Mozda napravim i sama tortu od pelena. Jako sam uzbudjena 🤗🤗🤗
Sve sam sredila i mi ruckali. Mm radi.. planiramo da se polako spakujemo i na plac 👍

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:34:50   
Sanjica26 RR
Ja dodjoh na masazu. Cekam svoj red. Ledja me otkidaju, ali vise donji deo karlice. Ne mogu da se uspravim. Sedela sam na terasi. Divila sam se koliko mi je lepo. Usisavala i brisala prasinu. Mm preskocio prasinu😀 Dok sam sortirala veš i ode vreme. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:37:18   
Mirko Svirko
Jao Sanjice.. blago tebi.. uzivaj na masazi. 


Ja bi rado da mi neko noge izmasira jer me to boli.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:38:55   
mama Jo
Nato, to je sjajno. Je l' to privatna firma? Svaka cast za plate.

Sanjice, nadam se da ce te proci sto pre, i da ce biti lakse od masaze.

Mirko, i ja sam na fb gledala Radionica Zvrlja se zove, rade nakit po decijem crtezu mnogo lepo izgleda, ja volim tako te poklone sa,, znacenjem''. Super su ti ideje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 13:42:08   
Mirko Svirko
Jeste mama Jo, to je to. 

Radionica Zvrlja. I bas mi je lepo to. Da da ja bas volim da poklon ima to neko posebno znacenje. Da ima nas pecat. 

Kad sam se ja porodila dobila sam od moje mame zlatnik sa ugraviranim Belim Andjelomi podacima o bebi i ime i prezime. Ja sam se tada toliko odusevila.
Sanjice, da brzo prodje bol. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 14:49:03   
mama Jo
Super Mirko, gledala sam cak i na insta neka blogerka ih promovise, svasta su joj uradili od decijeg crteza i mnogo dobro izgleda.

Imas i one kao priveske decak, devojcica, moze na narukvicu, ogrlicu, mindjuse. Rade sad to skoro u svim zlatarama, i to mi je bas lepo. Ja imam na ogrlici kao dve devojcice, i na narukvici.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 20:19:47   
mati
Dok iscitam sta ste pisale...
Podset_i me Nata, i mi treba da zovemo zq vakcinu, samo jednu je primio sada za skolu, drugu nisu imali...
Sanjice, nadam se da ti je prijala, jooooj kako bi meni legla. Ja dam uzela onaj masazer, pa se samomasaziram. Mada vise komsika nego ja. user posted image
Ni sutra ne radim, pa cu voditi M kod zubara, kupili smo plombu... I pocinjem u petak. Mogli su i taj dan da mi prolongiraju...
Ne znam ni da li cu uspeti odmor da iskoristim.

< Poruku je uredio mati -- 15.7.2020 20:20:45 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 20:28:14   
mama Jo
Mati, jesi uspela malo da napunis baterije?
I mi treba u savetovaliste da idemo, nemamo vakcinu nego ovo redovno. Doduse moze da saceka jos neko vreme

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 22:01:13   
mati
Joj, jesam mJ. Na odmoru obicno volim da pospavam, ali ustajala sam svakog jutra u sedam, da uhvatim malo jutarnjeg sunca na terasi. Brali smo i sumske jagode, sa mladjim M, stariji cvika od buba, hodajucih, letecih... Ma od svega. Ja ne znam kako nam deca odrastaju, nista mi se to ne svidja, ja sam kod nane i deke na selu provodila leta, nisam znala ni da treba da se plasim buba, musica, komarca...
Inace, tek kad amo dosli sam shvatila koliko je nas vazduh zagadjen. Posle jutarnjeg suncanja sam i setala... Pa posle i sa dwcom. Nisam stajala, a opet sam odmorila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 22:11:19   
Sanjica26 RR
Mati prijala. Dogovorili smo se mm i ja da svaki dan radimo vrzbe za ledja. Od sutra krecemo. Moram da praktikujem jednom mesecno. 600 dinara je smesno, a koristi.

Bilo je krajnje vreme da odmoris. A to sto pricas za strahove oko buba i ostalih insekata. Imam i ja jednu pekmezu. 
Konacno legoh. Sad cu novu knjigu da citam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 22:41:49   
Mirko Svirko


user posted image

Mama Jo, ovako sam nesto nasla.. a i ono radionica Zvrlja mi je bas vrhunski. 
Mi dan proveli u prirodi. Mm pravio stoni fudbal sa mali. I mali kuckao sa njim. Mati,  nisam ni znala da ste na odmoru. Nadam se da ste odmorili. Moj se buba ne plasi, hvata ih rukama 🤦‍♀️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 23:01:00   
mama Jo
Ja imam ovakve, samo devojcice

user posted image

Radionica Zvrlja mi je bolje. Mada to je vise poklon za mamu, jos je i decak pa tesko da ce i posle nositi ☺️ alije vrlo originalno.
Je l' se to porodila tvoja rodjena sestra?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 23:21:23   
flamingos
Mirko,divno.Ne spavate još?Anđela se spakovala u krevet,čita neku knjigu,pa na slavanje.Laku noć želim svima.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 07/20
16.7.2020 6:09:15   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi na salasu u karantinu heheh... pa se ne javljam ceo dan orcamo napolju. Sto je dobro kazu istrazivanja bitan unos vitamina D zbog korone to na ne fali hihi... ja odmaram zivce i telo malo zamaram😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 07/20
16.7.2020 7:11:27   
jess021
Dobro jutro, mm ce jos malo za Bg, L nesto zapusen nos, ja pijem kafu.


Nato, kad treba da pocnes da radis? 
Mati, ja sam to juce isto razmisljala. Bili kod prijatelja u Krušedolu, one brale jagode, kupine, kuca, maca.... Pomislih ova gradska deca su bas uskraćena za prirodu. Ne znam da li da danas idemo za grad, sutra najavljuju neko zahlađenje. 
Sanjice, samo budi oprezna sa vezbama. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 07/20
16.7.2020 7:41:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Skocila sam iz kreveta posto sam se set_ila da nisam sklonila jastucice sa stolice i stolnjak sa stola. Pada kisa. Probacu da nastavim da spavam. 😁 I ovako je grozno vreme. Sinoc sam spremila pitu, tako da sam spremna oko spremanja.


Jess, samo tri vezbe radim. Tako da nista ne opterecujem previse. A sto se tice drugog vezbanja to necu. Vozin biciklu, brzo hodanje i to je to. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.7.2020 8:05:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 07/20
16.7.2020 8:39:30   
mama Jo
Jutro ☺️
Evo mi koliko provodimo vremena na selu, starija se plasi svakog insekta, ssvake zivotinje. Odjednom. Kad je bila mala nista, a evo sad vec neko vreme uzas... Uopste ne znam sa cime to da povezem. Hoce sve da vidi, ali se plasi. Mladja jok. Juce ih je mama moja vodila kod komsija da vide krave i imaju malo tele, ova mladja mazila tele, starija samo se priblizila ali uz ruku.
Radimo da tome da se oslobodi ☺️
Mama kaze da sam ja bila ista. Rodjena iodrasla na selu a kokosku kad vidim sledim se user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 07/20
16.7.2020 9:55:45   
flamingos
Dobar dan.Ljisho,uživajte.Ovde greje sunce,nadam se da tako i ostane.U letnjoj kuhinji sam oko ručka.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here