|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 7:12:37   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mama jo  i Jess ne vracajte se u NS. Dva dana ce biti zahladjenje ionda su najavili tropsku nedelju. Ja necu ni u Futog a i tamo imamo dvoriste ali ne moze da se poredi ova svezina ovde i ono tamo.  Komarce kao da uzgajamo na salasu. Strasno i preko dana grickaju.  Mom tati juce bio rodjendan. 68. Isli kod mojih na rucak i tortu. 


Emice mene bole ledja i levo koleno. Haos. Ujutru popijem diklofenak duo ali nikakve obloge ne stavljam i nemam ni vremena da odmaram pored P. Juce ga komsije uzele i odvele kod njih i kaze komsija ajde bre kad si poslednji put bila sama 😂reko nikada nikada. 7 i po godina a ako racunamo i teudnocu 9 meseci pre toga dobrih 8 Hha...salim se naravno. Bila sam sama u kolima dok se vozim na posao 😂 i onda sam jurila po dvoristu da uradim nesto dok je P tamo a D bila bajsom na igralistu sa bratancima. 
Pari 3 nedelje brzo prodje ali je takodje i "daleko". Samo uzivaj

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 8:01:39   
mama Jo
Pa da, isto sam gledala lrognozu i sledeca nedelja ce bas biti vrela, taman bih im mogla bazen konacno napuniti.
Ljisho, radite li nesto protiv komaraca? I ovde ih ima jezivo, deca mi sva izujsdana.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 8:21:58   
jess021
Dobro jutro, ja pijem kafu, mm nije otisao za Bg, pa mi ja bas drago. Njih dve pajke.


Ljiso, nista mi ne govori za komarce, L sam sinoc dala Xyzal, sve nas grizu ali ona je sva u ranama od cesanja. Mi cemo verovatno kasnije do grada, ali bicemo u stanu, jer bas imam svasta da poradim, mozda se vec sutra vratimo. 
Ljiso, jel P poceo da prica? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 8:23:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Svuda komaraca ima.

Mene su probudili komunalci, a prozor mi je ostao otvoren. Kad vec ne mogu da spavam, ajde da radim nesto. Ocekujem nestanak vode. Malo je od jutros hladnjikavo. 
Ljiso, konacno da se javis. Kako tu radis bez neta? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 8:37:20   
jess021
Sanjice, nije ovako po gradu, mislim sa komarcima, ovde grizu po ceo dan. L se probudila da pita jel pada kisa😊 i nastavila da spava

Mama jo, mi smo ga napunili prosle nedelje ali kupale su se samo dva dana, eno voda vec mutna, ali smo je dezinfikovali hlorom, videcemo da li ce izdrzati jos koji dan ili cemo porucivati novu vodu. Mogli ste jedan dan kod nas na kafu😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 10:04:53   
Milena18
Dobar dan!
Mati, da brzo prođe dan na poslu!
Jao, kako uživam kad čitam kako provodite vreme u vikendicama i na salašu. Ja bih mnogo volela da imamo neku kućicu van grada, a blizu neke vode.
Pari, ne razmišljaj toliko unapred, opusti se. Razmišljaj o tome kako ćete verovatno uskoro trajno biti zajedno svi.
Ljišo, ja jednog jutra krenula da kupim nešto i prolazim pored jednog kafića, a vlasnik kad me je video kaže "Juuu, pa ti si sama, kako to?" user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 10:19:28   
mama Jo
Hehe, Milena meni isto ljudi kazu, kad jednom u sto godina idem negde sama, da me jedva prepoznaju 😊

Jess, juce sam posla to da napisem kad sam pisala da nema bas neki izbor ovde da se obidje... Da dodjete do nas malo, decica ce promeniti a mi taman mozemo uzivo malo da procaskamo.
Danas je kisno, pa hajde prvi lep dan kad je mozemo da probamo to da realizujemo. Nama zbog tog auta nezgodno, ako vi budete motorizovani i raspolozeni bice mi bas drago 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 10:29:24   
jess021
Mama Jo, dogovoreno. Mi cemo danas do grada, a verovatno u nedelju uvece nazad, pa se vidimo sl nedelje jedan dan. Ovde kisa lije, njih dve doruckovale, pa da se pakujemo.


Milena, sve znam🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 10:32:33   
mama Jo
Moze jess, super 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 13:27:13   
flamingos
Dobar dan.Evo mebe nakon dolaska struje.Slremih ručak na smedeevcu i sad kuliram.Mm prazni jamu sa jednim čovekom.Dete uživa u dvorištu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 15:16:56   
pari
Sinoc sam bila tuzna, isplakala se...deca me grlila...rekla sam im da je i mama nekad tuzna...


Danas mm ne radi kao ni za vikend pa je super. Ovde jutros padala kisa,a uskoro ce biti lepse pa cemo negde...
T je skroz prosao osip...nemam pojma sta je to bilo.
Sve vas puno pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 15:17:54   
vonavoj
Pari,imas pravo i da se isplaces. Super za osip.I ja sam lose volje,cele nedelje..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 16:45:45   
mati
Ljiso usvoji me... Po ko zna koji put... user posted image
Jeste Milena, prosao je brzo, ali samo zato sto su me zatrpali, popila jednu kafu, i doruckovala deset__ min i toliko... Ali sve to u papirima nekim. Nos nisam digla.
Stariji M treba na rodjendan, kuci prave, a mrzi me da ga vodim, bas mi tesko. Ako mogu da ga posaljem sa nekim super bi bilo.
Kod nas u stanu nema komaraca, ali ispred kad izvedem mazuljicu izujedaju me svu, uvece, preko dana ne.
A prosle nedelje u Krusevcu gradu, izujedali nas u sred bela dana.

< Poruku je uredio mati -- 17.7.2020 16:48:45 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 17:41:24   
vonavoj
Stizu mi danas deca! Jedva cekam!

Mm ide po njih i dovodi je,nece da moli mamu da dodje da ih cuva...posto smislja izgovore..ma reko i ne mora..gade mi se ljudi,ako nema osecaj da treba da dodje,neka je..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 17:45:10   
mama Jo
Joj von, znaci po tom pitannu nista novo? 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 17:59:16   
flamingos
Von,super.Joj Pari,razumem te.Toliko puta se isplačem da mi kao bude lakše...Ljubim vas.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 18:27:10   
bebilule
Hoću i ja kod mame jo na druzenje!


Petak, jes! Došli kući. Hladnoća, kišica. Reko napokon ćemo iskulirati. Kad jok, M i njegova raja iz ulice gackaju po blatu, pa sam i ja ispred. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 19:36:32   
mama Jo
Au bebi, pa ja sam pocastvovana 😊
I ja bih da ti dodjes, jako bih ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 21:07:41   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Konacno legoh sa knjigom. Kisa pada. Volim njen zvuk kad pada na oluk.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 21:11:52   
mama Jo
I ovde Sanjice, bukvalno ceo dan pada, pola sata je bila umirila pa smo bili malo bae napolju. Nisam im ponela gumene cizme, nisam mislila da ce bas ovoliko da zahladni. Sva sreca pa smo imali dugacko da obucemo.

I ja volim taj zvuk kise, a i deca su konacno zaspala. Probacu da zavrsim knjigu veceras

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 07/20
17.7.2020 21:14:58   
Misha i Ljisha
Dobro vece.


Sanjice ne radim. U utorak uvodim net ovde opet i onda krecem sa radom tako da sam imala 10 dana godisnjeg. 
Komarci...ceo dan jedu jer je ovde sve zeleno i u senci. Decu prskam jungle formulom al ne bas redovno. U principu oko 20h smo najkasnije unutra tako da nije strasno. Tehnicki od 18 i 30 do tad se najvise jedu al tad gledam da smo na otvorenom na suncu. D teze podnosi ujed komaraca od P njoj sve natekne ujed.
Jess P jos ne prica 😂al samo sto nije haha...ide na nosu i trazi nosu i u gaconama je ali nije bas sjajan. Evo veceras je trazio na nosu da sedne i lepo kakio pre kupanja. Ali npr ustane kp oparen akp sedi u kuci i izadje napolje i popiski sw prakticno na prag haha...smesan je ali dobar. Prija mu salas. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 07/20
18.7.2020 7:20:13   
emicaa
dobro jutro,budna sam od 6.Prosto ne zna sta da radim sa sobom u ta doba.Lezala do sad,sad ustala i odo se naaminkati 🤣 danas se pakujemo,malo je falilo da otkazemo put.Vidjecemo na sta ce ovo ispasti.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 07/20
18.7.2020 8:31:56   
jess021
Jutro!


Emice, putujete za Bosnu? Lepo, nadam se da ce sve proci kakp treba. 
Ljiso, neka ga, bice to sve u redu. 
Mi u stanu, juce sam bas svasta uradila, sredila taj ormar, ceo stan... Danas kupatila i peglanje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 07/20
18.7.2020 8:40:22   
mama Jo
Dobro jutro.
Kako jd hladno 😊
Danas mm dolazi, ali mi smo produzili jos celu sl.nedelju. U NS kazu da je kriticno sto se tice zarazenih 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 07/20
18.7.2020 9:05:49   
flamingos
Dobro jutro.I ovde je hladno,padala kiša.Da popijem kafu j odoh u kuhinju.Šta radite mame,jeste li dobro?Prijaran vikend.Pozdrav svima.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here