|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 9:09:00   
mama Jo
I ju. Smesko... Ne znam ni sta bih napisala. Mislim na vas!! Samo da bude dobro!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 9:22:40   
Milena18
Smeško, draga, mislim na vas. Nadam se svim srcem da će biti dobro. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 11:26:42   
Maslacak15
Uh uset_ala sam se kao lav u kavezu celo jutro. Iscitala sam sve postove u avgustu tri puta. Meni se cini da to uopste nema veze sa salmonelom nego da su uzroci mucnina i povracanja pre vezani za bol u vratu i glavobolje user posted image ...inace neznam sto bi planirali operacijuuser posted image .

Smesko, veruj, moras da verujes, svi verujemo.. da je sve samo jedno veliko iskusenje i da ce biti sve reseno kako treba. Sta god da je, deca su mnogo jaka i umeju da se izbore sa izazovima. U najboljim je rukama, ja zaista mislim da mi imamo lud sistem i drzavu ali sjajne i obrazovane strucnjake. Bolje da je u bolnici ako postoji ozblijan problem. Pisi ili nemoj da pises, kako god ti je lakse ali znaj da su tvoje ringerajke uz tebe. i da verujemo!user posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 9.8.2020 11:31:27 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 12:40:24   
pari
Smeško,mislim na vas...molim se...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:15:11   
Maraj
Smesko...prvo sam plakala zbog sveki, sad mi nije dobro kada sam procitala sta si napisala.... dal je moguce da mora glava da se otvara,na sta sumnjaju? Ljubim te i grlim jakouser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:26:25   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Prvo Maraj, primite saucesce. Nazalost sve nas to ceka. Meni je tata preminuo prosle godine i jos ne mogu da dodjem sebi. 
Od kako sam procitala sta je smeško pisala ne mogu da se opasuljim. Poslala sam joj sms. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:32:22   
vocicana
Dobar dan, Smesko, Maslacak i ja se slazemo, to je nesto drugo, nesto ili infektivnog tipa, ili se nesto drugo deava.
Smiri se, evo okadicu kucu, molicu se za Nikolu.
Kako ste mame? Ja u modu rucka,

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:44:57   
Ana RR
Maraj, moje saučešće :(


Smeško, draga, mislim na vas i verujem da će sve biti dobro. Tu smo za vas ❤

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:55:30   
Filadendronka
Nisam ulazila u ovu temu odavno, ne stizem da ispratim sta radite, a necu samo da pisem o sebi. Smesko me je toliko zaprepastila da ne mogu da dodjem sebi. Drzi se mali covece, molimo se svi da bude sve dobro. Maraj, moje saucesce. Meni je baka preminula pre pola godine i boli me svaka pomisao na nju. Ima li kraja ova grozna godina?! :( 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 13:59:54   
mama Jo
Samo virim da vidim da li se smesko javlja, bas sam zabrinuta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:10:57   
Maslacak15
ja ne mislim da je infektivno nazalost.. samo se jako nadam i molim da je resivo. Nebih da nagadjam i spekulisem sa tako ozbiljnim stvarima, a kamoli da delim dijagnoze ali ako planiraju operaciju glave onda sigurno ima nesto konkretno sto su utvrdili da stvara problem. Pa da zele da operisu. Sigurno je i slikan, morali su to da urade u nekom momentu. Ali Smesko je pisala u tri ujutro i ocigledno je u ogromnom haosu da bi nama objasnjavala detalje.

Maraj izvini sto sam propustila da pomenem, primite moje saucesce .

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 9.8.2020 14:11:22 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:16:30   
pari
Smeško, tu smo...piši kad budeš mogla...ili ako Sanjice saznaš nešto, javni nam



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:17:32   
jess021
Javila mi se Smesko, kaze da je izasao iz sale, da doktor kaze da je dobro proslo!! Hvala Bogu!!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:19:29   
pari
Uh dobro je!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:21:17   
Maslacak15
bogu hvala !!!!!!user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:23:28   
Sanjica26 RR
Pisace ona kad bude imala vremena sta je u pitanju. I meni se javila. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:30:57   
Milena18
Uh, dobro je! Od kad pročitah, ne mogu da dođem sebi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 14:39:16   
Ivanka 75
Samo nek je dete dobro. Nista drugo nam danas ne treba.


Ja u kuhinji od jutros. Jos moja mama planira sta kuvati sutra 😡 Reko ne pada mi na pamet sutra da kuvam, ja sam na odmoru. Sutra pribiramo od ovih dana sta je ostalo. 
Em kiša em lonac 😡

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:02:13   
mama Jo
Joj hvala ti boze!!
Smesko, jako vas grlim!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:07:07   
Misha i Ljisha
Oh Boze. Dobro je. Neka se brzo oporavi deran. Da sve ovo ostane iz njih


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:21:46   
MasnaMasnica
Smesko. Mislim na vas. Drzite se!



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:24:01   
vonavoj
Maraj moje saucesce!

Smesko,iscitavam dva puta,u šoku sam. Mislim na N i molim se za njega,nista ne shvatam,samo da on bude dobro! 

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:44:24   
Maraj
Hvala drage . Sutra se vracamo nazad, da stavimo 7 dana. Dosli da vidimo decu....
Smesko mislim na vas i molim se da sve bude u redu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 15:47:02   
vocicana
Maraj, ja se izvinjavam tebi i porodici, ja sam mislila da sveki nesto nije dobro trenutno, moje najiskrenije saucesce.
Smesko moj, eto Sv. Pantelejmon je tu, cuvar dece, neka ti je sin samo ziv i zdrav.
Najvise sto ne volim da cujem je kada se dete pozali na glavu i nesto nepsecificno na sta ne bi trebalo u tom periodu, jezim se od toga, ali uvekpodjem od vida, od umora, nespavanja, toplote itd.
Neka je sve u redu hvala velikom Bogu, javi se kada budes mogla. Visim sve vreme na RR cekam novosti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 08/20
9.8.2020 18:15:24   
emicaa
Maraj moje saucesce,jako mi je zao.

Smesko ja ne znam sta da kazem,dusa me boli.Samo da on bude dobro.Mislim na vas ❤

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here