|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 17:04:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sve mislim da one kod kuce deci daju slatkise, a za javnost kažu da im deca ne konzumiraju slatkise.😀






Moguce... A najgore mi je kad kukaju kako dete samo slatkise jede i nece nista drugo. I stvarno, ako ponudis slan obrok ni da primirisu, a kolac sa visnjama potamani 2 parceta ocas posla. Zadovoljno dete. I onda mama kuka kako nece nista da jede. Kako nece? Kako ne jede nista? Jede sve osim svezeg voca i povrca. Nije ni to malo. Jednoj sam to rekla pre negde pa digla nos g-dja 😊
I dalje tvrdim... Bitno da nije gladno. 👍
Letos mm bio na terenu ceo dan, svekijevci u selu, nas sve same... 
Samo nezdravu hranu smo jele... Izasle ujutru, vratile se popodne. Doruckovale kod kuce, rucale pljesku, vecerale chicken nuggets u Meku. 😂
A juce sam joj kupila one sokove, ne u tetrapaku nego ona alu pakovanja sto kad busis da stavis cevcicu pola prospes 😂
Jedan popila kod kuce, kaze svidja joj se. Drugi spakovala u ranac za dorucak danas u skoli. 
Nek proba sve  i ja cu sa njom ovako savrseno nesavrsena mama 😀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 18:05:59   
mama Jo
Ima jedna mama blogerka, kao blogerka jel... ona non-stop potencira kako njena deca nikada nisu probala nista slatko, kako ne znaju sta je cokolada, bananica, pica... ma nista nezdravo, samo i iskljucivo organsko i zdravo. Ljudi, ona to toliko potencira, niko je nista ne pita, a non stop o tome prica.
Ok, ne kazem da nije moguce, svaka cast, ali ko te sta pita...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 19:09:27   
smeško
Наравно да је могуће, посебно када су деца мања. Ја сам са Н све радила по пс-у. Прво дете, шта ћеш.user posted image Ништа слатко и слано до две године. Искључиво здрава храна. И ја сам се тако хранила, па није било тешко. Онда је напунио две године и ја нисам била задовољна фондом речи. Да не дужим, радили смо вежбе, терали га да говори,...и види Н крем бананицу (коју још није пробао) и викне Дај!user posted image Остатак је историја.user posted image
Са млађом децом је мало другачије. Ја могу да их држим под стакленим звоном, само не дуго. А не видим ни потребу.
Али, баш тако, Мама Јо, не видим чему толика самопромоција. Мене уопште није интересовало шта други говоре, нити шта они раде са својом децом. Живи и пусти друге да живе. Баш не волим толика ишчуђавања. Отишли смо прошле недеље у Д.Мишовић са Ј због кашља и жалила сам се да одбија и храну и воду, те да има само две мокре пелене дневно. И крене др, је л' пије чај? Не. Сокове? Не. Једе супу из кесице? Не...И почне да се чуди и да не верује да неће попити сок ако му понудимо. Изашла сам бесна из ординације, јер ми проблем није решио, само се потрудио да ми изрази свој став о његовој исхрани. Могао би и он на неки блог.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 22:27:53   
milicicak
Znate sta, ja bih ti samo-zdravo-ne-jedemo-slatkise-samo-organsko mamama dala da gaje alergicno dete jedno 6 meseci pa da vide.
Ja sam plakala od srece kad je mini buba pojela svoj prvi konditorski proizvod bez reakcije a obe smo se smejale kao blesave kad je pojela prvu kinder cokoladicu, rekla sam joj da moze da jede koliko hoce.
Naravo da ne treba da zivi na slatkisima ali ne treba ni da zivi bez njih

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 22:33:35   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima jedna mama blogerka, kao blogerka jel... ona non-stop potencira kako njena deca nikada nisu probala nista slatko, kako ne znaju sta je cokolada, bananica, pica... ma nista nezdravo, samo i iskljucivo organsko i zdravo. Ljudi, ona to toliko potencira, niko je nista ne pita, a non stop o tome prica.
Ok, ne kazem da nije moguce, svaka cas_t, ali ko te sta pita...


Nasmejala si me haos. Zato sto znam jednu takvu mamu blogerku, koja je sva fina i sva persirajuca, i ona se bavi humanitarnim radom i donira gdd sve ne. I ona eto placa ogracke u vrticu da se moje dete igra 🤣i sva ostala deca ali eto ona je ta koja to placa. Inace njenu decu u park izvode baba i deda, i ti isti baba i deda ih vode u vrtic i vracaju. Ni ne vidja dete. Ali uvek je nasminkana sa feniranom kosom i obucena kao Lepa Brena, mada izgleda sa kilazom kao ona Adele dok je bila u punoj snazi sa sve ogromnim podbradkom. Ali ona je organska blog mama koja donira i bavi se humanitarnom radom 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 23:06:25   
smeško
Bas, Mili. A da ne govorimo da mi ovde uopste i nemamo organsku proizvodnju. Samo bacaju pare i prodaju pricu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
9.12.2019 23:09:37   
mama Jo
Haha, vala bas stvarno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.12.2019 22:55:31   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: smeško

Bas, Mili. A da ne govorimo da mi ovde uopste i nemamo organsku proizvodnju. Samo bacaju pare i prodaju pricu.


Mislis od organske proizvodnje prodaju samo dim 😂
Tamo u kafani sve mame savrsene, nijedna ne pije, pitam se pitam se, koje li tajne stekove imaju 🤔


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.12.2019 23:00:56   
smeško
Ne pijem ni ja. Ali, cini mi se da cu poceti. 😂 Tako nisam ni slatko volela, a sad da me vidis.😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.12.2019 23:03:00   
Sanjica26 RR
Sve, sve ali u alkohol me ne dirajte.


Slatkisa se ne odricem. Ni kad su deca tu (delimo na jednake cas_ti) ni kad nisu tu. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.12.2019 23:12:22   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Krece omiljeni period nemajki - pojesti slatkise iz decijeg novogodisnjeg paketica user posted image

Pa samo nemajke stavljaju slatkise u paketic. Ostale, stavljaju sargarepice, vockice, krastavcice,...😂


Znaci umirem!Nemajke i premajke!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
10.12.2019 23:23:46   
smeško
I ove godine nasa opstina deli paketice. Jos uvek imamo pravo na dva. N je prerastao, ali tu je J. Posto u njima ima samo slatkisa, mm i ja se dogovaramo sta cemo sledece godine kada ih i M preraste. Mislim da cemo jos jedno dete! Oni ce nas sa ostave bez slatkisa...😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.12.2019 8:51:47   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: smeško



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Krece omiljeni period nemajki - pojesti slatkise iz decijeg novogodisnjeg paketica user posted image

Pa samo nemajke stavljaju slatkise u paketic. Ostale, stavljaju sargarepice, vockice, krastavcice,...😂


Znaci umirem!Nemajke i premajke!


Nas paketic je spreman:
Glavica kupusa,
Glavica cvekle,
Sargarepice organske podrazumeva se,
1 kg chia semena,
1 kg lanenog semena.

One ce biti najsrecnija deca na planeti user posted image
One cak ni igracke ne vole, kazu to je skupo ne morate nam kupovati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.12.2019 8:54:01   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: smeško

I ove godine nasa opstina deli paketice. Jos uvek imamo pravo na dva. N je prerastao, ali tu je J. Posto u njima ima samo slatkisa, mm i ja se dogovaramo sta cemo sledece godine kada ih i M preraste. Mislim da cemo jos jedno dete! Oni ce nas sa ostave bez slatkisa...😂


Kako se prijavis za taj paketic u opstini? 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.12.2019 9:13:28   
bubulence
Jao mama jo, evo stomak me boli od smeha 😂😂😂😂, to je najbolji paketic na svetu. Devojke ce sigurno biti presrecne . Imace najbolje paketice na rr deki, ima deca da im otimaju 😆


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.12.2019 9:15:34   
bubulence


IZVORNA PORUKA: smeško

I ove godine nasa opstina deli paketice. Jos uvek imamo pravo na dva. N je prerastao, ali tu je J. Posto u njima ima samo slatkisa, mm i ja se dogovaramo sta cemo sledece godine kada ih i M preraste. Mislim da cemo jos jedno dete! Oni ce nas sa ostave bez slatkisa...😂


Ahahahaha dobra ideja. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
11.12.2019 9:58:33   
Khaleesi
Nego sta!, 😁🤣🤣🤣


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.7.2020 23:05:14   
mama Jo
Joj koliko ih samo volim.... KAD ZASPU KONACNO 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.9.2020 14:39:10   
Queen Lady
Ajde malo da ozivimo temu, citala sam postove od pocetka, slatko sam se ismejala... Javlja se jos jedna savrseno nesavrsena mama... Pre dva dana obrijala noge posle duuuuzeg vremena... user posted image Sve me zivo mrzi da radim u zadnje vreme... Kosu perem svaki drugi dan jer moram... Kada sam kuci po 5 dana ne perem kosu... Kuca...pa nije atomska bomba trenutno, ali nemam snage nista ni da cistim ni da rasklanjam. Treba mi klon...

I jedva cekam NG da stignu paketici... Da deca pojedu nesto slatko user posted image user posted image user posted image I ju sto me sramota.... user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.9.2020 17:06:08   
flamingos
Lady,slatko me nasmeja.Opušteno,uskoro će i Nova godina.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
18.9.2020 15:16:54   
Queen Lady
A da, zaboravih da napisem jos jednu uzasnu stvar... Stakla na balkonskim vratima i vratima na kuhinji.... Ili bolje da ne kazem.... Ali shvaticete... Cim ih ocistim, posle 5 min ostanu pecati od dva para malih dlanova.. .Hmmmm, pitam se, pitam se, ciji su? Ali ne mogu da ih stalno brisem... Desava mi se da prilegnem na dvosed, pogledam vrata od terase, slogiram se, udahnem 3x i pustim film... Nemam zivaca da ih cistim non-stop... I ju, sto me je sada sramota... user posted image
Zamislite sinoc mi neko ostavio prljave sudove u sudoperi, sto posto je morsko prase... user posted image

Jos malo idem kuci da budem savrseno nesavrsena i da se mazim sa decicom... A vi dame kako god vam volja...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
18.9.2020 15:39:16   
mikica88
Lady, carice, bas me nasmeja. Boze , kakve se cudne stvari tebi desavaju user posted image user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
18.9.2020 15:48:15   
Queen Lady
Ja stvarno ne znam da li se to samo meni desava. Moracu da obavim ozbiljan razgovor sa ukucanima.... Prosto me sramota... Kad imam dve prljave solje od kafe, a dodju mi gosti, ja propadnem u zemlju... user posted image user posted image

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
18.9.2020 20:17:13   
betibupbg
Ja iz zemlje ne izlazim koliko mi je soljica prljavo haha

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
18.9.2020 22:23:34   
Queen Lady
E jesmo savrsene sa sve soljicama... Ljubi nas majka.... 🤣

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here