|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 9:28:40   
Ivanka 75
Jaoooo hrkanje em me sestra prestraci nocas porukama u 2h em mm hrkaooooooo... Mazila nije pomoglo, grlila nije pomoglo, gurala nije pomoglo, pokusavala da ga okrenem na steanu nije pomoglo, ni makac brate mili 100 kila zive vage, e kad sam pocela da sutiram u noge hrk hrk i okrenu se 👍 To je bilo oko 5... Ustala sam u 8.


Pari, kako je T? Ljisjo, ljubi P od teta Bebe jopet da prodje sve! 
Ja nikako da nadjem recept za fil za princes koji mi se bas bas svidja. Svasta sam probala. A za korpice imam bakin recept star bar 70 godina, njenom rukom napisan na ćošku od novina jos kad je mlada bila. Taj papirić čuvamo kao nasledje. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 9:42:01   
Misha i Ljisha
Ja sam hrkala sve u 16. Pa mozete misliti kad mi je svest bila ukljucena i znala sam da hrcem. Strasno. E danas sam opet sebi nagomilala posla haha kreten. A mogla sam juce nesto odraditi. Kriticna sam. Sto kaze Maraj ja ako nisam u frci ne funkcionisem ahha provalila si me Maraj skroz na skroz


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 9:56:45   
vonavoj
Jutro..

Sanjice,htedoh da komentarisem da je 9cm previse za bukvalno 6 meseci...moji su za 4meseca po 2-3cm porasli, J najvise..ona ima 6godina...ona je tu negde 123cm.Ljisho,odakle temp..sad bas kad tr3ba da krene u vrtic.Moji u vrticu,M napokon ne place kad udje u spbu i lepse spava nocu,inace mi se budi kad place u vrticu...Jedva cekam vikend.na poslu neka glupa situacija...cim se spomenu plate..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 10:01:24   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,imam ja extra recept za princes krofne.Znači-bila je burna noć.Ja noćima loše  spavam,ali dobro,proćiće i ta faza.Odoh da nadgledam ručak i da peglam.U 14:20 idemo kod očnog,ima Anđela zakazano.Smeško,hajd da prođe glavobolja.Pari,jeste li dilobro?Ostale mame?Pozdeav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 10:14:37   
Queen Lady
Jutro mame, ustvari vec je dobar dan. Nisam se javljala neko vreme. Zelim sve najlepse u ovoj godini. I srecan vam Bozic sa zakasnjenjem... Ja jos ove nedelje od kuce. Bila dve nedelje na bolovanju u izolaciji, sveki bila poz na koronu, i moji roditelji bili poz, srecom bez teze klinicke slike svi. Od ponedeljka se vracam na posao. Bas sam se odvikla od posla i navikla da budem sa decom po ceo dan.... Saljem vam zagrljaj

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 11:21:47   
Maraj
Ljiso, bila si svesna da hrces jer si spavala sa "jednim okom zatvorenim"... P je imao temperaturu, dobro da si i spavala user posted image
QL, i ja krecem od ponedeljka na posaouser posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 11:23:55   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro..

Sanjice,htedoh da komentarisem da je 9cm previse za bukvalno 6 meseci...moji su za 4meseca po 2-3cm porasli, J najvise..ona ima 6godina...ona je tu negde 123cm.Ljisho,odakle temp..sad bas kad tr3ba da krene u vrtic.Moji u vrticu,M napokon ne place kad udje u spbu i lepse spava nocu,inace mi se budi kad place u vrticu...Jedva cekam vikend.na poslu neka glupa situacija...cim se spomenu plate..



Pa da. I meni je bilo nelogicno. Dobro da je mm sinoc merio. Bas cu da kažem danas dr. 
U ponedeljak svi startujemo. Ceka me brdo posla

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 12:05:28   
flamingos
Lady,hvala.I js tebi želim sve najbolje.Drago mi je da sve dobro,da je sve prošlo kako treba.Od ponedeljka svi na svoje pozicije.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 13:14:06   
emicaa
Ivanka sta kazes,zive vge 😂 kod nas kad je svinjokolj kazu  100 kila zive vage 😂

Ja odmaram pa cemo opet napolje,inace kaze mm kad dodje sa posla volio bi da odemo proset_ati,znaci icemo i treci put 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 14:26:53   
jess021
Gde ste mame?

Mi malopre rucali, danas porucili hranu, nisam mogla da kuvam. Pisala sam u temi, izgleda da smo pozitivni, ali sutra idemo na testiranje 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 14:40:50   
Misha i Ljisha
P budan jos pre 14h a D nikako da de probudi. Micka moja. On naravno nece da jede. Muke moje s njima i njihovim jelomJess drzite se.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 15:58:19   
flamingos
Jess,,držite se.Ljisho,muke.Budite mi svi dobro.Mi završili kod očnog.I dalje dioptrija ista,kontrola  za 6 meseci.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 16:44:40   
vonavoj
Jess,drzite se.

Bas sam umorna,cekam mm da rucamo i pijemo kafu..zaspala bi da mogu,da me deca puste 15min.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 17:35:40   
ivaMark
Dobro vece 😊
Mi dosli iz set_nje, sat i po na -5 😁😁 svratili do biblioteke, ne mozes da iznajmis sta zelis ali imaju pekete po 10 knjiga za uzraste razne pa sta nam zapadne.Danas oboje imali Zoom po sat vremena, ostalo nam jos malo nesto da odradi J, to cemo za vikend. Jess, da sto pre ozdravite, sta god da je.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 20:29:29   
Milena18
Jess, kako si?
Ljišo, kakvo je stanje kod vas? 
Mi išli na večernje sankanje, ovde baš ima dosta snega. 
Uspele su mi princes krofne 😁 Nisam ih probala, doduše, ali na oko su lepe. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 21:35:21   
Maraj
Divno Milena user posted image ja bas vilolim princeze user posted image
Jes odoh da vidim sta si pisala. Nemoj ni kuvati. Ako si pozitivna, najvazniji je odmor. Gde su ti deca?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 21:42:48   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

Jess, kako si?
Ljišo, kakvo je stanje kod vas? 
Mi išli na večernje sankanje, ovde baš ima dosta snega. 
Uspele su mi princes krofne 😁 Nisam ih probala, doduše, ali na oko su lepe. 



P se vrti oko 37. Nikako da zaspi. Sad se mislim da mu dam brufen i olaksam muke. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 22:01:01   
Ivanka 75
Dadecli brufen Ljisho? 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 23:18:57   
Misha i Ljisha
Nisam. Sama se spusti pa se malo podigne i u krug. A na kraju je jedva zaspao. Eno sad mm hrce😂 strasno


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 01/21
15.1.2021 23:53:36   
Ivanka 75
Ja samo jednom nisam I dala ni malo brufena pred spavanje, temp cas gore cas dole, nine prelazila 37,6 cini mi se. Ajd nek se izbori sama. Nismo spavale ni ona ni ja tu noc kako treba. Ona seo kretala, mucili je ti skokovi temp a ja sedim pored nje i cekam visoku temp da skoci pa da dam brufen.Sutradan bila bleda i umorna. Naredne noci dam malo brufena tek toliko da se smiri. Mnogo kvalitetniji san imala. A i ja sa njom 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 7:34:12   
Misha i Ljisha
Proslo je dobro. Otkrivao se valjda po instinktu celu noc pa je bio hladan kao zaba. Ja ga pokrijem on se otkrije a meni leden. Prosli bez brufena al sto kazes napatili se. No sve je to ok.  Moji spavaju. Ja bih trebala sesti za komp al mi se ne da nesto.  Odmaram u fotelji i pijem kafu 😁 umorila sam se od spavanja.




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 7:52:59   
jess021
Jutro mame!


Ja evo pijem kafu, pa odoh. Bas sam se sad dopisivala sa Ljisom ne znam da li da idem u Medigroup ili u dz. Nije mi toliko lose, ali sve me boli. Ko ce cekati nekoliko sati tamo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 8:06:24   
mama Jo
Jutro.
Jess, javi kad zavrsis.
Ljisho, nadam se da nece imati temp.danas.

Lepo provedite dan mame!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 9:09:22   
emicaa
Jutro i od mene.David me probudio.Sinoc smo isli i treci put napolje,on se toliko smorio da je zaspao na kraju igrajuci seJess javljaj se,imas li temperaturu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 9:19:34   
flamingos
Dobro jutro.Jess,javi kad završiš.Ljusho,nadam se da više nemate temperaturu.Emice,ako ste izlazili,umore se,izigraju i spavaju kao topovi.Odoh do meseare po suhomesnato da večeras pravim picu,dolazi nam Anđelina drugarica sa mamom i tatom.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here