|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
5.1.2021 11:45:44   
mama Jo
O joj... Da to realno jeste propust, dodju ti gosti a nije spreman apartman

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Zimovanje
8.1.2021 1:17:43   
Duškić
Von, nadam se da ste lepo prosli bez obzira sto ste malo sacekali?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Zimovanje
8.1.2021 9:43:09   
Lilly5
Necemo ici na zimovanje sigurno sad. Ne planiram nista dok se ne smiri epidemija.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Zimovanje
14.1.2021 8:24:59   
mama Jo
Mi se dvoumimo izmedju Divcibara i Zlatibora?
Starija deca koja skijaju - sa koliko god.ste ih stavili na skije, kad su naucili?

Ne znam da li bi starija htela, iskreno mislim da ne bi, tako da bi mi na sankanje i kliskanje u principu.
Pa sta mislite - Zlatibor ili Divcibare?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Zimovanje
14.1.2021 8:39:22   
vonavoj
Ne znam mama jo,mi cemo sad na Zlatibor..Divcibare je manje,obisli smo ga vec..bili smo 2 puta po 3 dana..guzva bude svuda😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Zimovanje
14.1.2021 8:41:17   
jess021
Mama jo, Divcibare. Ja na Zlatibor vise jok, iskreno sem Tornika ja ni ne znam gde tamo deca skijaju/sankaju?!


Evo nasi prijatelji su na Tari, ima i tamo sad skijaliste, a vidim i na Zlataru 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Zimovanje
15.1.2021 8:37:40   
Sanjalicaaa
Jess, ima skijaliste i na Gocu i na Goliji. Ali to su mala skijalista.


Sta mislite, da li ce biti snega na Zlataru sredinom februara? 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Zimovanje
15.1.2021 8:41:31   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: jess021

Mama jo, Divcibare. Ja na Zlatibor vise jok, iskreno sem Tornika ja ni ne znam gde tamo deca skijaju/sankaju?!


Evo nasi prijatelji su na Tari, ima i tamo sad skijaliste, a vidim i na Zlataru 


Da,bas sam videla neko skijaliate na Mitrovcu naTari, izgleda skroz ok.
Ma i mi vise naginjemo Divcibarama.
A na Zlataru nismo nikada bili... Nisam ni gledala.

Sanjalice, ja sve mislim da se biti snega na planinama sigurno u drugoj polovini februara.

Da, set_ih se da nasi prijatelji idu na Staru planinu krajem februara. Bas cu je pitati kako je, godinama unazad idu tad tamo.

< Poruku je uredio mama Jo -- 15.1.2021 8:42:23 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Zimovanje
15.1.2021 8:55:21   
jess021
Stara planina ima veliko skijaliste, tamo se cak odrzavalo neko prvenstvo u skijanju. Ja znam samo za neki hotel koji ima poprilično jake cene, ne znam za ostali smestaj 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Zimovanje
15.1.2021 8:59:02   
Sanjalicaaa
Nama je Stara planina daleko za nepuna 4 dana. I Zlatar nam nije bas blizu 4h. Ali ne znamo sta bi drugo. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Zimovanje
15.1.2021 9:10:34   
Sanjica26 RR
Sad kad bih birala preskocila bih, Zlatibor i Kopaonik.
Birala bih Zlatar, Divcibare i Staru planinu. Zlatar je izuzetno lep. Ja merkam nesto, ali mislim da ove godine nema nista od toga. Mogu samo za vaucere da predam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Zimovanje
15.1.2021 9:13:18   
Maraj
Ja koliko vidim po fb slike... svi su otrcali na Divcibare. Nema ko nije objavio sliku sa Divcibara na fb...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Zimovanje
15.1.2021 9:15:46   
mama Jo
Nama je i zbog blizine izbor na prvom mestu Divcibare.
Ti nasi prijatelji bas i idu u taj hotel na Staroj planini, bas cu ih pitati koliko placaju...
A sad ste me zainteresovale za taj Zlatar, bacicu pogled, iaki mislim da cemo na Divcibare skoro pa 100%.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Zimovanje
15.1.2021 9:23:24   
Sanjica26 RR
Meni su Divcibare blizu, jer su blizu mameuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Zimovanje
15.1.2021 12:14:45   
Didy
Mama Jo, sa 4 godine deca mogu da skijaju, Sofija je naučila sa instruktorom sa 4 i po. Ko hoće da skija, Kopaonik je neprevaziđen. Jedini pristojan ski centar u Srbiji sa velikim brojem staza i žičara, ostalo su padina-dve, to se ništa ne računa u ozbiljna skijališta. Možda prve godine da nauče osnove na nekim drugim stazicama na Zlatibiru, Tari, Divčibarama ili Zlataru. Kopaonik nije ni za šta drugo, osim za skijanje jer tamo nemaš šta drugo da radiš. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Zimovanje
17.1.2021 8:51:37   
Sanjalicaaa
Rezervisala sam nam Zlatar odmaraliste Lane. Valjda ce biti snega...




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Zimovanje
17.1.2021 9:37:40   
mama Jo
Sanjalice, super user posted image
Navijamo da bude snega naravno.
Mi non stop gledamo, mm nalazi neke kuce na Divcibarama koje lepo izgledajju, ali to bi bilo super kad bi isli sa nekim...
Tako da tragamo jos uvek.

Didy, zato nam, jos uvek, Kopaonik nije u opticaju. Mm bi jako voleo jer on vozi bord, i sve u odnosu na Kop mu je smesno user posted image
Nadamo se da ce nam deca biti snezne pa da ce hteti da nauce da skijaju jer samo tako cemo redovno ici na neke ozbiljnije planine 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.1.2021 9:39:32 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Zimovanje
17.1.2021 13:44:37   
dunja RR
Sanjalice, deluje baš fino, ako možeš ovde ili na pp, napiši mi kavve su cene.
Gledam na slikama da je u blizini neko naseljeno mesto, da li je to Nova Varoš, ili neko selo, ne mogu da skontam poziciju odmarališta, jer piše na sajtu da je u N.Varoši.

Da li vi planirate skijaje ili sankanje, ili i jedno i drugo? Ima li škola skijanja za decu znaš li?


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Rezervisala sam nam Zlatar odmaraliste Lane. Valjda ce biti snega...






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Zimovanje
17.1.2021 13:52:14   
dunja RR
Sada ćitam na Putovanja info, da je Nova Varoš na pešačkoj udaljenosti, pa to je onda savršeno, na divnoj planini si, a ima gde i da se prošeta ako nema snega, ili u pauzi sankanja, skijanja.

Piši molim te sve što znaš, baš si me zainteresovala.

Kada idete?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Zimovanje
17.1.2021 15:31:14   
jess021
Sanjalice, i mene zanimaju detalji.


Dunja, vidim na Ig da imaju skolu skijanja 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Zimovanje
17.1.2021 16:03:40   
Sanjalicaaa
Dunja, cena je 2700din polupansion. Mladje dete ne placa, starije 7 god placa 50%.
Planiramo i sankanje i skijanje ako deca budu htela. Ima ski skola. Odmaraliste je blizu ski staze pa smo se nekako zbog toga odlucili za to odmaraliste. 
To naseljeno naselje jeste Nova Varos. 
Mi idemo od 12. do 16. Februara.
Inace dosta smo puta bili na Zlataru upoznali ga potpuno i rekli smo ovo je zadnji put, sl. idemo na Goč ili Goliji. 





_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Zimovanje
17.1.2021 16:16:19   
dunja RR
Hvala ti, sve mi se dopada! Ja sam možda kao mala bila sa mojima, u proputovanju, ali nisam u psolednjih 30 godina.

Koliko vam treba vremenski od Bg?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Zimovanje
17.1.2021 19:01:39   
Filadendronka
Dunja, "pesacka udaljenost" je penjanje uz planinu, cisto da znas. Tu smo svratili jesanas na par sati. Lepo je, ali za nas ukus suvise mirno. Imamo druge lokacije kad nam treba apsolutni mir. Vazduh na Zlataru je inace odlican, suma prelepa, ima bas divan vidikovac. U zivotu nisam jela lepse kupine nego iz te sume, bas nosim divne uspomene. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Zimovanje
18.1.2021 13:37:32   
dunja RR
Fili, skontah, da u pravu si, verovatno je optimistično za varijantu sa malom decom, doduše mi jesmo ozbiljni pešaci, pa možda ako ne sada, za koju godinu user posted image

U svakom slučaju, deluje mi lepo, meni svaka varijanta odgovara, nemam ništa protiv i da je mirno skroz, ja od rođenja živim na Bulevaru, pa mi povremeni mir i tišina dobro dođu.
A volim i kada je priroda kombinovana sa urbanim, ma sve mi odgovara, samo da zbrišem negde, da ne kuvam, ne čistim, da se odmorim i skitam sa klincima. Potreban mi je reset posle ovolikog posla i ovako malo spavanja.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Zimovanje
19.1.2021 8:19:08   
Sanjalicaaa
Nekih 4h, 4 i po sata. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here