|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 10:15:29   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Primismo pentaksim. Kad se smiri mozak pisacu. Pocela sam u apoteci da placem.


P je ok. Malisa moj. Eno ima oblog na ruci al na licu preko usne nece. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 10:36:33   
Ivanka 75
Ljisho, smiri se, ja uvek citiram Tashu, detetu je potrebna prisebna majka.

Bice to sve ok. ♥️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 11:37:07   
Duškić
uh, Ljiso, bice sve dobro.
Gledam tv, opustam se malo, imam u 13h neke obaveze i polako da se spremam.
Drugo sve tekuce.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 11:53:33   
jess021
Ljiso, nema veze za oblog, pa za ocekivati je da nece. Srce malo, bas mi je zao sto se tamo muci☹️


Ja evo spremila stan, pa rucak, pa na plivanje. Necemo danas napolje, nemam termin🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 12:31:43   
Misha i Ljisha
Elem...sta se desilo. Bili kod dr nasa je na godisnjem. Ok primice nas neka nova mlada. Usli mi. Pavlu se nije ni obratila. Ajde da ga pogleda pa da mu sestra da vakcinu. A on u vrisku i dreku. Ok drzala sam ga. Al ona onako hladna.  No da proba da ga animira. I pocne tantrum temper cuveni. Bacanje vriska dreka cika ludilo. Kaze ona mama on ima nesto psihicki. Ja joj mirno rekla nema on nista psihicki video je psihologa X puta i uvek je napredniji od svoje generacije. Ulazi sestra NASA i pita je li Pavle sta je bilo? Dodji kod mene, uzme ga za rukicu i lepo odvede. U najboljem redu sve. Ponovni ulazak nazalost kod iste dr zbog vakcine krece urlanjem. Uzmem drzim ga da mu daju pentaksim. Sve proslo i odlazimo kod zubara. Ovaj put drzavnog. Mislim se jao kako li ce sad proci??? Medjutim krene dr dodji Pavle vidi sta imam ovde evo ti pecat i petica i vidi ovde sta imam...i hoces li sesti na stolicu. Covek seo i otvorio usta i cak je pustio da mu dira tw zubice. Eto koliko zavisi sve od coveka. Setila sam se odmah onog vica koja je razlika izmedju pedofila i pwdijatra? Pedofil stvarno voli  decu. Da smo u drugoj drzavi sad bih je tuzila


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 13:15:53   
jess021
Joj Ljiso, crni humor.


Sta kaze zubar? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 14:32:49   
Misha i Ljisha
Isto sto i ovaj privatni. Misli da je sve ok alo u ponedeljak da dodjemo opet na kontrolu.  Sutra idemo opet i privatno. I takoc. 


Ma ne izlazi mi iz glave ta dr. Al dobro.  Sledeci put kad dodjem vise cu da hvalim nasu dr.😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 20:00:25   
flamingos
Joj Ljisho,pročitah.Samo da što pre prođe i bude mališan dobro.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 20:20:47   
Ivanka 75
Ljisho, P zna da oset_i dobre ljude 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 21:33:08   
ANDJEELA
Samo da javim da sam bila kod pulmologa jutros, cista pluca, sve u redu. Konacno da me je neki dr pregledao. Pitam dr odakle crp 137,ona sumnja na urinarnu infekciju, tj pise na izvestaju ITU in obs. Kad ispijem antibiotik, provericu urinokulturu i uraditi dodatne analize jer imam i kamenje u bubregu. Pozdrav za sve mame. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 22:00:21   
flamingos
Andjela,pozdrav.Baš mi je drago da su ti čista pluća.Ispij terapiju,odradi analize i biće sve ok.Ljubim te.❤


(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 22:04:07   
Ivanka 75
Andjela, bas mi je drago sto te neko kasvetan pregledao i sto si ok. 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 02/21
17.2.2021 22:41:04   
mati
Zdravo majke.
Ljiso, ne može ni svako da bude pedijatar. Šta reći. A deca osećaju, oni čak i najbolje prepoznaju ljude... Eto taj zubar vam je divan.
Mi imamo dobrog dečjeg zubara, mene je totalno kupio svojim ophodjenjem prema deci. Ja imam traume iz detinjstva od zubara, sada mi je drago da moja deca žele da idu, i da shvataju da treba da se ide i da se popravlja i da se čuvaju zubici, ali sve i zahvaljujući doktoru.
Andjela bar si mirna sa te strane. Pa polako, nastavi da kontroliše dalje...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 6:26:16   
Milena18
Dobro jutro!


Super, Anđela, da su pluća ok i da se ti bolje osećaš. 
I mi imamo divnu zubarku, M ide kod nje od kad je napunila godinu dana. Smirena je, nasmejana, uvek je pohvali. Evo pre neki dan joj je stavljala plombu, ima na jednom zubu flekicu za koju nije sigurna da li je karijes. Dete je izašlo iz ordinacije oduševljeno, došla kući i stavljala lutkama plombe 😊
Ljišo, kako je prošla noć? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 6:52:39   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. 


Noc prosla ok ali dala sam mu sinoc brufen. Znate kako vetwrinar tepa zivotinji i pokusava da je mazi, ma koja to zivotinja bila, od krave preko psa i macke pa do hrcka. A da se detetu ne obratis i da ne kazes zdravo Pavle. To mi je bas bilo strasno. Imacu koju da kazem

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 7:11:35   
Duškić
Ljisho, to i jeste strasno.

Andjela, dobro je da si ok.

Dobro jutro vredne mame.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 8:22:24   
jess021
Jutro!


Ljiso, naravno da je strasno. Sta si uopste studirala pedijatriju ako nemas osecaja za decu?! Ja evo pijem kafu, danas cemo napolje. Juce bili na plivanju, pa posle pravile pizzu, nismo nigde ni isle. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 8:42:08   
mama Jo
Pozdrav.
Andjela, dobro je da ide sve na bolje. Uradi i te analiza kad ispijes ab, da si mirna.

Ljisho, bas je bzvze situacija bila stvarno. Ne znam ni sta da kazem zaista. Ovih dana je slucajno bas i otpoceta prica na instagramu kod ovih nekih mama sto imaju puno pratilaca... O porodilistima, uslovima i sl... Zene salju svoja iskustva, i ja sam zgrozena. Ajde sto pisu o uslovima i salju slike strasne, ali i odnosi doktra prema pacijentima.. Ma uzas. Sve je mnogo strasnije jer se javljaju zene iz Nemacke, Svedske... I raznih ostalih zemalja, gde je situacija dakleko bolja...
Ne znam sta bih rekla, svuda ima svega, ali kod nas je dosta lose...



< Poruku je uredio mama Jo -- 18.2.2021 8:43:54 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 9:18:35   
emicaa
Problem je sto se sve vise osoba bavi tim poslom da imaju zvanje,ne iz ljubavi prema tome.Kakve su prije med.sestre bile.Sad to nadrndano,misli Bog pa ona.

Nego,dobro jutro.Probudili smo se prije pola sata.Danas vodim Doru dermatologu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 9:39:00   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je lepo vreme.Peśaka idemo do škole.Evo me u kuhiji,pa da usisavam itd.Ljisho,kako ste?Ostale mame?Emice,javi se kad završite.Pizdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 9:58:09   
Tiziana
Dobro jutro zene. Mi od jutros standardno u masini. Muz odveo jedno dete u skolu, ja cu da istrcim po nju. Drugo dete zavrsava domace koje nije stigao juce, danas ide u skolu, ima 6 casova. Posle zensko dete na francuski pa svako na svoj trening veceras.

Posla standarno mnogo. Bas je veliki pritisak i kod muza i kod mene. Radujem se sto je danas cetvrtak, a ne utorak. Rucak sam juce spremila, imamo i za danas. Sutra cemo nesto da narucimo i tako zapocnemo vikend.. Dan je divan, steta sto ga niko od nas nece iskoristiti kako treba.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 10:50:11   
Duškić
Dobro jutro , sta ima novo drage.
Mi se setali do prodavnice, danas nisu u vrticu.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 18:26:43   
Duškić
Zasto nema zena? Ja da vam mahnem . Da vidim sta se radi?
Odmaram, popila kafu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 18:38:35   
flamingos
Vredne su mame.Mora nešto i da se radi.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 02/21
18.2.2021 18:42:15   
Duškić
Vredne, nego sta. Mi dosli u selo. Sad kuliranje par dana sto se dece tice. Sad ce po napolju po ceo dan.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here