|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 10:38:58   
mati
Hej majke...
Jess, i naša Mazuljica čeka da neko "promrda" i odma kreće igranje i mazenje, samo se izvrne na ledja i čeka da je českamo...
Pecem proju, nisam odavno, ja je nešto i ne obožavam. Imala sam planove neke za kupovinu, ali me poremetila kiša...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 10:58:33   
emicaa
Dobro jutro,mi smo spavali do pola 10 😅

Jess ja ne vjerujem da je umro,mnogo tuzno.
Sija sunce,posle cemo u sumu na jedno osuncano mjesto.Nosimo i sendvice,pravimo piknik

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 11:06:12   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja nisam nista spavala. Juce sam u skoli pomagala sortiranje stolica, koje podrazumeva nosanje.  Ruka me je cele noci bolela. Masirala sam kremom, popila lek protiv bolova. Nista ne prolazi. U neko doba sam zaspala. Jutros dovrsila rucak. Dorucak sam sinoc spremila. I sad se bacam na ucenje. Deca sređuju svoju sobu. Rekla sam mojima da sam danas offline. Imaju da pojedu, jer sam sinoc spremala da se ne bih jutros cimala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 11:14:41   
Ivanka 75
Sanjice, stolice? Nije imao neko jaci da nosi? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 12:15:37   
Milena18
Dobar dan!
Bravo za grčki, Sanjice! I treba da budeš ponosna. 
Jess, pre neku noć sam sanjala da sam u Novom Sadu i kao prolazim pored tvoje zgrade 😁
Emice, lepo se provedite na pikniku! 



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 12:26:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sanjice, stolice? Nije imao neko jaci da nosi? 





Ma, svi koji su se nasli su nosili. Moja desna ruka je jako slaba i cim nesto jace radim odmah imam bolove. Prosto to mi je oset_ljivo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 15:13:35   
jess021


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan!
Bravo za grčki, Sanjice! I treba da budeš ponosna. 
Jess, pre neku noć sam sanjala da sam u Novom Sadu i kao prolazim pored tvoje zgrade 😁
Emice, lepo se provedite na pikniku! 






Milena, sto nisi svratila na kafu? 🙃🙂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 02/21
20.2.2021 16:47:33   
Milena18
Bilo neko gluvo doba noći, Jess 😁


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 7:34:35   
jess021
Milena, sledeci put dodji kad god😁


Jutro mame! 
Naspavala sam se, pustila me macka do 7h, hvala joj. Htela danas decu da vodim negde u prirodu, ali hladno je. 
Mm je trebao sl nedelje za Bg, jednu nedelju od kuce, jednu u kancelariji i sinoc im stigne mail da zbog pojacanih mera nastavljaju rad od kuce do daljnjeg. Odlepicemo i mi od njega i on od nas. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 7:45:30   
Duškić
Ha ha,Jess, više će on user posted image

Dobro jutro.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 9:15:10   
flamingos
Dobro jutro.Jess,dobra maca,pustila te je da se naspavaš.Evo pijem kafu,pa odoh da završavam u kihunji,pa da peglam.Sutra smo id 8 u školi.Ljisho,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 9:20:50   
mama Jo
Pozdrav mame 😊
Jess, razymem vas skroz user posted image mm je od skoro poceo redovno da ide u kanc, od sutra je na godisnjem nedelju dana. On jedino sto kuka je sto ustaje rano... Mislim razumem sa jedne strane, ali aman vise😂

Mi smo juce bili kod mojih. Mama je ok, ono sve iato sto sam pisala vec, samo sad ceka kontrolu u Kamenici.
I tako...
Suncano, ali hladno... Mi danas necemo nigde, dolazi nam tetka sad jos mali, a sutra idemo na Divcibare pa treba da se pakujem i spremamo, i tako 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 9:39:35   
flamingos
Mama Jo,drago mi je da ti je mama dobro.Uživajte danas sa tetkom.Želim vam lep provod sutra.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 14:19:10   
pari
Mama jo, lepo se provedite!

Jess, nezgodan je rad od kuće jako kad imaš decu...
Mene od juče boli grlo i glava...grrrr...valjda će proći brzo samo od sebe...nadam se da nije ništa.
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 14:33:38   
flamingos
Pari,hajd da što pre prođe grlo.Ljubim vas puno.Evo popeglah brdo veša,ručak je gotov i sad sedoh.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 15:07:40   
Tiziana

Veruj mi Jess, nije mu ni malo lako. Ja evo ulazim u celu godinu kako radim od kuce, uz to sam poslednjih 6m sama sa decom jer mm ide u kanc, PAKAO. Prvo sto svi znaju da si stalno dostupan, nemas luksuz da u 17h odes kuci i da te nema, em deca, skola, ruckovi, doruci.. Veruj mi bila sam par puta na ivici. I umora i zivaca. 
IZVORNA PORUKA: jess021

Odlepicemo i mi od njega i on od nas. 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 22:31:50   
vonavoj
Gde ste mamike? 

Nedelja je dan za odmor ili umor? Kod nas odmora nema,uvek neka akcija😁Tizi,ne mogu ni da zamislim kako je zeni da radi od kuce..ja licno ne bi mogla,nema sanse...i mm je par puta pokusao,iako je uglavnom na off za decu,ne vredi..Jess,jadan tm😂😂a jadni i vi,kako deci objasniti 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 22:48:45   
Misha i Ljisha
Haha e neka neka da znate kako je meni vec 6 godina. Zato sam i pristala bar dva dana da idem u skolu😂 


Ja crkla danas sto ti von kazes dan za umor.
Mi sutra kod dva stomatologa idemo.
Jedan prepodne drugi poslepodne.  I peglala i rucak i kolaci i bili moji i Dunja na turnir i privatan cas i sve po redu amo danas imali. Ludnica. Sutra malo da odmorim. Hihi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 02/21
21.2.2021 23:11:59   
Duškić
Ljudi pa zar i ti odmaras nekad ?
Mi smo ceo dan bili po brdu, brali smo visibabe. Pa ih presadjivali, pa svašta.
I ja sam bas umorna.
Laku noć!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 7:50:31   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Pari, jesi li bolje danas?
Ljišo, kod vas uvek ludnica. Zavrti mi se u glavi kad pročitam user posted image
Nama je vikend prošao mirno. M se jutros nešto nije išlo u vrtić, jedva sam je i probudila. A ni meni se vala nije dolazilo na posao. Ali lep je dan, pa je sve lakše.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 8:23:27   
Duškić
Jutra su bas hladna a kasnije bas lepo i toplo.
Ko voli obaveze stalno, pozdrav mame.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 8:26:41   
jess021
Jutro mame!


Moje jos spavaju, a i ja sam slogus. Juce smo se smrzle na Strandu prepodne, vetar nas je oduvao

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 15:17:56   
emicaa
Ćao mamike.Ja cekam da zaova doveze curicu,veceras spava kod nas.Dora je kao na iglama,kad ce pa kad ce 😁

Mama Jo drago mi je da ti je mama dobro.Lijepo se provedite
Pari kako si danas?Ljiso kako ste prosli kod cika zube?Milena ti,kako si?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 15:48:06   
Maraj
Dan mame. Ja s posla, pa cekam kod zubara....
Ljiso kako su zubici?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 16:05:19   
Ivanka 75
Dobar daaaaan user posted image
Samo da ajvim stigo Hari Poter! Uveliko vanzemaljac (ali bukvalno, sa alumonijumskom kapom na glavi user posted image ), cita Harija, ne smemo da smetamo user posted image
Ljubi je majka!

Prodje mi dan, ne znam ni ja u cemu. Dva puta mi dolazila brza posta danas, komsiluk sve uredno ispratio! user posted image
Ljusho, sta kaze zubar?
Pari, lepe su cizme videh ih u temi tamo,zelaneeeeee user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here