|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 8:11:16   
Milena18
Dobar dan, mame!
Jess, uživale ste user posted image Mi bi trebalo u subotu da idemo u pozorište da gledamo Tri praseta, mada još nismo kupili karte, valjda će ih biti. Mislim, doduše, da je ona to već prerasla, ali ko bi je odgovorio...
Pari, drago mi je da sve ide kako treba.
Ja sam u nekom bezveznom raspoloženju, mm ide na neki pregled danas, pa sam malo zabrinuta, tj. malo više.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 9:03:36   
Maraj
Jutro mame.
Milena, ne vredi da brines pre vremena. Sta radi, kakav pregled?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 9:11:27   
Ivanka 75
Dobro jutro! Mati, kako je M?

Lep dan vam zelim svimaaaa 😊

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 9:20:30   
Milena18
Maraj, ide na magnet male karlice. Ima neke bolove već dva meseca, njegov lekar nikad ne može da nađe termin kod specijaliste, a privatnici ga samo šalju od jednog do drugog i kljukaju antibioticima za svaki slučaj. I ja mu sama zakazah magnet jer nisam znala šta više, jedva je pristao da ode iako vidim da je i on zabrinut. Nadam se da je nekako povezano sa koronom, jer mu je otprilike tada počelo, ali otkud znam...
Kako si ti danas, Maraj?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 9:44:51   
mati
Zdravo majke!
Smesko, i ja se isto osecavam povodom dečaka. Bas me je potreslo, i strasno je i žalosno šta su posle pisali, teorije zavere, osudjivanja majke, nagađanja...
Milena, neka ide, magnet je najbolji za sve... Bice dobro..
M je bolje, slabije ga boli, radostan je jelte što ne ide u školu, ali to je zbog blago uvećanih trombocita pa dr sumnja da je zakačio neki virus.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 9:55:14   
Ivanka 75
Ja mnogo, mnogo razmisljam na tu temu ovih dana 😭 Tuzno je sto se tom decaku desilo. Slusam ljude sta pricaju, samo nesto lupetaju. Postali smo bezosecajan narod. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 10:49:22   
Maraj
Ja u covid ambulanti.... i jutros sam imala T 37.2
Danas mi je 5.dan od vakcinacije.... ne znam vise sta da mislim. Bila sam ubedjena da je reakcija na vakcinu. Dal je nesro udruzeno...ko ce ga znati. Bar da me testiraju ovde, pa da budem mirna tj da znam da je sigurno reakcija na vakcinu

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 13:07:23   
vocicana
A koju si vakcinu primila Maraj? Ja sam danas to prebrinula, pa za tri nedelje opet.
Reaguje mozda tako, sve je sada novo, tako da je to to.
Moram mamite u temu rucka, spremanja, nista za rucak nemam a ne znam ni sta bih.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 6:35:59   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,kako si?Mati,kako si ti?Milena,pročitah,najbolhe je da uradi magnetnu.Biće to sve ok.Ne brini.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 6:43:50   
jess021
Jutro!


Maraj, kako si danas? 
Milena, kad su nalazi za tm? 
Ja se probudila u 6, mm evo ustade malopre, njegov posao je kao zona sumraka, bukvalno svaki dan ceo dan po 12 sati. Da odlepis.Juce sam spremala stan, posle bile napolju. Za vikend imamo goste, pa moram da napravim organizaciju oko nabavke

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 7:38:49   
Maraj
Jutro mame. L ode u vrtic sa tatom, S i ja kuci.
S sinoc dobila T 39.4. Nocas bila ok. Ja i dalje imam T oko 37.5
Milena ,kako je tm, sta je uradio?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 7:43:48   
Maraj
S kaslje, onako sa sadrzajem. Cuje se bas jako...
Davala joj propomucil. Nista... i dalje kaslje... dal da je inhaliram? Sta mislite? Kako ublazavate kasalj kod dece?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 8:06:08   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, budite dobro! Javi kad ti stigne rezultat. Slobodno je inhaliraj hipertoničnim rastvorom, neće joj škoditi. Da li joj je nos možda zapušen?
Hvala što pitate, stigao mu je izveštaj i sve je ok. Sledeće nedelje ide na kontrolu kod urologa. Ja mislim da je njemu korona izazvala upalu prostate, iako on nema klasične simptome o kojima sam čitala. Ja lekar user posted image Ali eto, da imam poverenja u ove naše lekare, ne bih sigurno radila na svoju ruku. Možda ja i preterujem, ne znam. Mene su prošle godine lečili od istegnutog mišića, a ja imala upalu plućne maramice. Mislim, koliko je to uopšte teško da se dijagnostifikuje? Hipertireozu sam sama sebi dijagnostifikovala. Kod svekrve su prevideli očigledan i ozbiljan poremećaj u radu paraštitaste žlezde, da nije mm-u jedan rođak koji je specijalista nečeg sasvim trećeg rekao to da proveri i to na osnovu nalaza koje mu je slao telefonom, ko zna šta bi bilo. Desetine takvih slučajeva znam. Raspisah se i iznervirah user posted image Nije mi bila namera da budem ovako negativna od ranog jutra, izvinite.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 8:20:08   
Ivanka 75
Dobri jutro. Milena samo se ti izprazni 😊

Znamo kako je☺️

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 8:51:16   
Tiziana

Mucoplant sirup za laku noc. Ja ga dajem i za laku noc i za dobro jutro. Moj L je alergicann na sve i svasta, kaslje od februara do oktobra. Taj sirup ga brze nekad umiri od antihistaminika. 

IZVORNA PORUKA: Maraj

S kaslje, onako sa sadrzajem. Cuje se bas jako...
Davala joj propomucil. Nista... i dalje kaslje... dal da je inhaliram? Sta mislite? Kako ublazavate kasalj kod dece?



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 10:14:05   
Ivanka 75
Ljudi, ima li je Branki gde? Kako su ona i deca? 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 10:18:36   
Milena18
Ivanka, nema je danima. Čekamo je i u trudničkoj temi da se javi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 12:28:02   
mati
Hej majke.
Taman mislim sve je prošlo, ne može gore, mladji M pao u školi danas, izgulio obraz i koleno, iscepao trenerku. Ali učiteljica nije zvala. Kaže dala mu je papir samo da stavi na koleno.
Bilo mu je muka i boleo ga je stomak malo. Izgleda smo zakacili nešto...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 13:19:14   
Ana RR
Bzvz mati, jel se jako udario? Izgleda da vlada neki virus, Marko i ja smo bili prehlađeni a čujem i neka deca kod njega u školi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 13:34:52   
Ivanka 75
Joj Mati poteralo vas 😕 Nadam se da ce brzo da vas prodje. 😘



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 13:56:10   
Duškić
Mati, da sto pre prodje. Mi izašli napolje i neće deca u kucu ceo dan, pravo prolece.
Samo da vam mahnem-.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 14:15:03   
flamingos
Au,Mati,hajd da sve prođe.Pretoplo je.Da popijem kafu.Uživajte u divnom danu.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 14:15:25   
vonavoj
Mati neki virus ste zakacili. .nisi se cula sa branki?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 14:52:07   
vocicana
Samo se drzite lepo devojke. Kovid ostavlja traga tamo gde se najmanje nadamo.
Moje dete ide na spavanje kod mojih roditelja, mi sutra za Uzice zorom, pa da jurio nazad, da odradim trecu smenu, pa odmor od ponedeljka.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 15:52:58   
Ivanka 75
Sta ces u Uzicu? 🤔🤔🤔😊


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here