|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 17:45:26   
flamingos
Divno Ivanka.Nemoj da smetaš dete dok čita,pametna glavica.Ljubi je puno.Ljisho,kako ste,ostale mame?Raširih veš da se suši,oprala mašina,predivan dan.Mm ode da se šiša,dete uči.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 18:42:35   
Milena18
Emice, hvala što pitaš, dobro sam, osim što sam malo umorna i imam blage mučnine. Jesi li ti dobro, pisala si pre par dana da si se zbog nečeg osećala loše?


Ivanka, divno je kad deca vole da čitaju! Da je ni slučajno niste uznemiravali 😊
Je l'' se javljala Ljiša, kako li su prošli na kontroli? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 19:21:17   
Ivanka 75
Citala citala pa otisla napolje da uvati dan 😂


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 19:26:04   
Ivanka 75
I sta ja sada da radim... Lupam glavu. Dosla deca po Ivku za napolje i jedan decak uzeo neki filter sa dedinih kola sto je ovaj spremio da zameni. Deda ga trazio svuda po dvoristu i na kraju otisao u ulicu da pita decu da ga nisu videli kad su se muvali kod nas. I jos poneo stari deo da im pokaze.

Deca skontwju da je decqk uzeo i jos ga bacio u neko napusteno dvoriste pa su isli da ga traze. Nasli. I sad, da li da zovem roditelje ili ne? Deda kaze ne. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 19:27:59   
flamingos
Milena,budi dobro,odmaraj,koliko je to moguće.Ivanka,ako,neka dete malo odmori.Ljubi je puno.❤Da,nema Ljishe da se javi.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 19:37:03   
emicaa
Milena ma ok sam ja,opet brige oko brata pa sam psihicki smorena.Uvjek neke brige

Ivanka ako deka kaze ne onda pusti i ti.Zasto da ti budes dezurna vjestica 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 19:39:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Ivanka ako deka kaze ne onda pusti i ti.Zasto da ti budes dezurna vjestica 😂



Mislis, ako mali hoce da bude lopov da ga pustim da se razvija 😂
Ocu vala, ne mogu vise da budem policajac 🤣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 20:04:20   
Maraj
Jao ivanka user posted image decacima zanimljivo sve oko alata. Ja verujem da nije hteo da ukrade, garant je mislio da je neki "otpad"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 20:21:26   
Misha i Ljisha
Evo m3 evo me 😁 bili kod zubara u 5. Pa kof nase dr u 7. Evo pravili palacinke i kupa se deran ja cekam da zavrsi😁


Pa kaze zubar zadovoljan kako to sve izgleda iako meni to i dalje ne izgleda dobro. Nasa dr isto kaze. Cova dobio potvrdu da moE u vrtic. E sad kaze klatice mu se zubi jos neko vreme. I dalje mekano i sta znam. Malo mi frka da ga pustim u vrtic al moram. Imam strasno puno posla. A i ne mogu ni kolegenu skoli jos jednu nedelju da me pokrivaju jer tehnicki nisam.na bolovanju. Videcemo kako cemo. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 20:50:36   
Maraj
Joj ljiso... pa sta ce pasirano jesti u vrticu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 20:52:18   
emicaa
Ivanka pa sta da radis,mora se i tim neko bavit 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 21:09:55   
Ivanka 75
Ljosho, a da mu saljes hranu u vrtic, da budes sigurna. Pitaj vaspitacice.


Emi, sad se tu postavlja pitanje da li roditelji znaju sta on radi. Nije mu prvi put. Kod nas da, ali ovako ne.Necu da se mesam, filter pronadjen i ugradjen 😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 21:11:31   
Maraj
Pa ja mislim da ne daju da se donosi hrana u vrtic. Bar kod nas u drzavnom ne daju

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 21:15:40   
Ivanka 75
Pa i ja mislim da ne daju, ali mozda da pita, ipak je specificna situacija. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 22:06:12   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Joj ljiso... pa sta ce pasirano jesti u vrticu user posted image



Pa ne dajem mu ni ja pasirano. Samo mekano. Jeo je veceras palacinke. Dobro se on cuva. Jede sa strane. Na zadnje zube nekako. 
Samo da ne jede jabuku da mu ne ostanu zubi u jabuci😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 22:32:24   
Ivanka 75
Znaci treba mi tema Sta sam danas sve pojela!
Doruckovala smoki, pa slani sendvic, parce torte, za rucak, krompirici, svinisko pecenje (mama kupila, jede joj se daaaaanima), tzaziki salata, opet torta, pa bananice, bombone sa mentom, brusnice, topli sendvic za veceru, i kiflice by sveki 😂🤔🙄


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 02/21
22.2.2021 22:35:42   
pari
Ivanka, i ja ssm u sličnom već duže vreme...šta sve pojedem u toku dana, strašno...


Mene i dalje steže grlo...možda i od tuge...Umro mi teča noćas... Sve tužne vesti u poslednjih deset_ dana...puno bliskih ljudi umrlo ili bolesno...
Trudim se da budem ok...Juče je bio lep dan, bili smo dosta napolju...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 6:34:20   
flamingos
Dobro jutro.Pari,baš mi je žao,primi moje saučešće.Strašno...Drži se.Hajd da prođe grlo.Ivanka,opušteno,to je bilo juče,ne jedeš tako svakog dana.Svi mi imamo tih trenutaka.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu i idem da pazarim koje šta  za kuću.Mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 6:58:06   
vonavoj
Jutro!

Ivanka,nasmeja me...ali da znas da sam i ja nekad za takvu temu...hahaha..ali poceo zeludac da daje otpor zadnjih nedelja,ne moze da izdrzi vise.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 7:02:36   
Milena18
Jutro, mame !


Pari, žao mi je zbog teče. 
Ja čekam u laboratoriji da dam krv, srećom nije gužva, valjda stižem na posao na vreme.
Popodne planiram sa M do biblioteke i da malo prošetamo. 
Što se jela tiče, od kad sam saznala da imam insulinsku rezistenciju, meni se samo slatkiši jedu. Kao dete sam kome je nešto zabranjeno. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 7:16:10   
jess021
Jutro mame! Bas je danas lep i sunca dan🙂Prosto divan!!!


Pari, zao mi je. 
Milena, to tako uvek ide kad nesto ne smes. 
Ja danas vodim decu u bioskop da gledaju Lesija

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 7:32:49   
Duškić
Pari, zao mi je...
I mi smo do kasno po napolju, koristimo maksimalno.
Dobro jutro svima.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 7:43:11   
Maraj
Jutro mame
Pari bas mi je zao...
Decu sam odvela u vrtic. Vec su stigli pritisak da mi dignu. L sinoc, S jutros. Ja ne znam sta im je... koliko se vole i ne mogu jedan bez drugog toliko se stalno nesto dzapaju. Npr L lezi na podu, S legne pored njega i krene nogama da ga cacka(udara)... i krece cika i vriska ni zbog cega. Glava ce mi vise puci...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 8:29:44   
Milena18
Maraj, u tom su uzrastu sada, tj. tolika razlika u godinama da je to sasvim normalno. Izdrži još koju godinu user posted image
Moje dete je juče plakalo čim sam došla sa posla jer joj je tata rekao da danas ne mogu ja da je vodim u vrtić jer idem da vadim krv. Pa je sinoć pred spavanje opet plakala, i to su baš onako suze lile. I malopre pitam kako je prošlo buđenje i odlazak u vrtić, kaže mm super user posted image Ali takva je ona, reaguje i pre nego što stigne stvarno da obradi emocije.
Pari, kako je M sada, da li se privikao na školu i život u Americi? Šta radi T?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 8:35:55   
mama Jo
Pozdrav mame.
Jeste bas lep dan jess, i srecan ti rodjendan 😍😍
Da si zdrava i srecna sa svojom porodicom uvek!!

Mi smo juce stigli na Divcibare, lepo je, suncano a na stazi ima bas doata anega. I tako.
Maraj, potpuno te razumem... I ja sam na granici strpljenja kad tako iz neke gluposgi krene vike, jaoj kako me to nervira...

Pari, mnogo mi je zao!! Nadam se da ce los period proci sto pre!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here