|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 9:26:49   
Tiziana

Maraj, trajace to jos... Zapravo tek je pocelo. 🙂
Imam i ja jednog L i jednu 2 god mladju D i vole se i preziru se u isto vreme i stalno je na ivici incidenta i stalno tuzakanje i tuca, sto iz zabave sto iz mrznje, cika, vriska, galama.. 
Juce sam prvi put u 11m bila SAMA 3h i nisam umela od tisine da se snadjem. 
Dobro jutro svima.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro mame
Pari bas mi je zao...
Decu sam odvela u vrtic. Vec su stigli pritisak da mi dignu. L sinoc, S jutros. Ja ne znam sta im je... koliko se vole i ne mogu jedan bez drugog toliko se stalno nesto dzapaju. Npr L lezi na podu, S legne pored njega i krene nogama da ga cacka(udara)... i krece cika i vriska ni zbog cega. Glava ce mi vise puci...



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 10:06:22   
Maraj
Jao ne znam... jutros sam se u 7 izvristala na oboje. Posle mi bilo jos losije. Kao pas i macka su . Rekla sam muzu da mi se mozak odmori dok su u vrticu.
Evo jutros se L probudio i kazem mu ajmo da probudimo S... ona cim je oci otvorila, sela i isplezila se Luser posted image
Sta im je vise....

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 10:19:44   
smeško
Маро, морала сам да се насмејем, звучало ми је слатко. Код нас није ништа боље. Н је велики бата, па је толерантан, али и он уме да прави буку. М и Ј су или у једној крајности-да се воле највише на свету, или у другој-да се туку. Ј удара и вришти, М враћа. Глава нам пуца, па се и ми тако извичемо. И ја се тешим да ће бити боље за -ак година. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 11:54:10   
Sanjica26 RR
Traje, traje. Maraj, samo treba da imas celicne živce. Kod nas je slicno bez obzira sto su devojcice.


Pozdrav svima. Uzela sam koju da napisem i odoh. Lud mi je tempo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 11:58:35   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jao ne znam... jutros sam se u 7 izvristala na oboje. Posle mi bilo jos losije. Kao pas i macka su . Rekla sam muzu da mi se mozak odmori dok su u vrticu.
Evo jutros se L probudio i kazem mu ajmo da probudimo S... ona cim je oci otvorila, sela i isplezila se Luser posted image
Sta im je vise....




Ovako i moji. ccc

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 13:07:31   
emicaa
Maraj izdrzi,moji se ne dzapaju puno.Ali od zaove djeca non stop.Inace,pitala sam zaovu da A i danas ostane kod nas pa cekam da mi javi.Nesto mi ih zao razdvojit.Sad cemo napolje.

Pari zao mi je,moje saucesce

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 14:28:36   
Milena18
Emice, nadam se da nije ništa strašno sa bratom i da će biti ok. I ja se zbog mog sekiram, doduše razlozi su potpuno drugačiji.


Meni nikako da prođe radno vreme. A gladna sam kao vuk. Malopre otvorila onu aplikaciju Donesi i gledam slike hrane 😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 16:00:32   
Ivanka 75
Pitanje za Ljishu od Ive:
Da li guma moze da se naelektrise? Ako ne, zasto ne?
I kako se balon naelektrise ako je napravljen od gume?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 16:07:56   
vonavoj
Zavrsili smo sa vakcinama za skolu,vodila sam dqnas J,i kks sam uradila..bila je hrabra.Bas sam se umorila danas..Kako balansirate mamike? Od kad udjem y kucu,na svaki min samo mamamama,svako sa zahtevima. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 16:46:59   
emicaa
Ja sam dobila dopustenje da A i do sutra ostane,da vidite radosti 😁Sad smo usli u stan.

Milena nadam se,jos nista tacno ne znamo ni sta je.Ceka magnetnu za 10 dana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 21:53:08   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pitanje za Ljishu od Ive:
Da li guma moze da se naelektrise? Ako ne, zasto ne?
I kako se balon naelektrise ako je napravljen od gume?



Moze da se naelektrise. Guma samo nije provodnik ali moze trenjem da se naelektrise.znaci samo na povrsini se prakticno razdvoje naelektrisanja. Mnogi materijali mogu da se naelektrisu iaako nisu provodnici. Znaci guma je odlican izolator i kad se nalazis u gumenom balonu nece te strefi munja😂.  

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 21:58:39   
Ivanka 75
Fala nastavnice ❤️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:03:43   
pari
Hvala vam mame...
Milena, ti si me pitala kako je M sad...uhodao se prilično,ja sam zadovoljna s obzirom da je upao odjednom u sve...i obaveze i puno informacija...lepo mu sve ide...ne opterećujem se više toliko.Moramo kod zubara, izgleda ima karijes na petici, a i kao da mu je okrnjena četvorka...Zakazala za subotu...A u subotu imam i polaganje vozačkog testa...da bih dobila dozvolu, moram da polažem pismeni test... Nisam baš mnogo učila.
Kako ste mame?





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:14:11   
Ivanka 75
Ja zavrsih za, danas,... Poce mozak da se gasi oko pola 10 😂 Niti vidim niti cujem 🤣

Pari, rekoh ti da ce sve biti ok, deca su to, prolagodljiva. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:35:33   
smeško
Гумени балон се наелектрише зато што је јефтин. 😆 Скупље изведбе су прилично стабилне, али то се ретко виђа. Код нас их можда и нема. Боле ме десни, бејах код зубара снимао, гледао. Чекамо осмице да крену, па креће и журка, окренуте су ка вилици. Сва сам наопака. 😂 Још размишљам о оном дечаку из Ниша. Баш ме је потресао цео случај.Јутрос сам се облачила пола сата. И таман кажем ајде овако ћу и дође Тиги сва разиграна, скочи и извуче ми конац на чарапи. А Ј и ја морамо да кренемо, да не закасни у вртић. На крају сам носила неке новогодишње, са шљокицама, то сам прво дохватила. А сукња до колена. 😂Пари, дивно за М. Паметан је он. Свака му част како све то гура.Милена, како си?Сањице, поносим се тобом. 😃Еми, толико волим да читам твоје постове, чини ми се да сте стално напољу. Како сте, маме? Јесте ли уморне?



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:39:31   
smeško


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja zavrsih za, danas,... Poce mozak da se gasi oko pola 10 😂 Niti vidim niti cujem 🤣

Pari, rekoh ti da ce sve biti ok, deca su to, prolagodljiva. 



Да, ти си имала оптимистички обојен коментар. Ја се и са својом у Србији јурим око школе. Да смо напољу, већ бих се престравила. Вечити јарац. Кажу у неком старијем добу превагну особине подзнака. Кад ће већ, да е анализирам више оволико, да одморим мозак.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:47:30   
Sanjica26 RR
Ево ја сам готова. А сутра је среда. Надам се да нећу опет да доживим стрес у специјалном. Лаку ноћ свима. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 22:50:29   
Ivanka 75
Smesko, ako si jarac, neces nikad biti nesto drugo 😊


A sto se dece tice, sa decom samo polako i oni vremenom procvetaju. Koleginica je sa 10 god otisla u Nemacku. Posle 6 meseci je ocu, lekaru, prevodila tekstove, naucila jezik bolje od njega. Deca u cudo! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 23:02:59   
pari
To je tačno Ivanka...deca su čudo stvarno...brzo to ide kod njih...

A i ja sam jarac...sve znam smeško ;)Evo radimo domaći i čekamo mm

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 23:22:00   
Ana RR
Pari, znala sam da će sve biti ok ❤


Ja sam bik/jarac, ne znam ko više vuče, ponekad se osećam kao podvojena ličnost 😅😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 02/21
23.2.2021 23:27:05   
Ivanka 75
Ne mogu da verujem na RTS1 sta gledam... Omaž da, ali... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 5:23:35   
Misha i Ljisha
E ovde sve sami jarcevi.😂 mada vi ste jos i ozbiljne. Ja sam totalno neozbiljna



Ubi me P nocas. Vruce mu te skidaj ga te da pine vode te da piski ijuuu i to  sve naravno od ponoci pa na dalje. Kad sam legla. 
Pijem kafu pa u skolu

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 6:38:56   
flamingos
Dobro jutro.Pari,drago mi je da se dete prilagodilo i da sve teče kako i treba.Mame,čitah šta pisaste za dečicu.Proćiće i to,pa kada se rastanu tugovaće jednovza drugim.Odrasla sam sa sestrom bliznakinjom i znam kako je.Da su živi i zdravi.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 6:43:48   
Duškić
Dobro jutro, sta radite mame, citam neke eksperimente aa?
Jutros mi se bas spava, sinoc smo kasno legli.
Ceo dan je bilo lepo i toplo vreme.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 02/21
24.2.2021 7:27:53   
jess021
Dobro jutro mame! L poranila, probudila se da piski u 6h i nece vise da spava. Juce nam je bas bio lep dan, isle smo nas 3 u bioskop, gledale smo Lesi se vraca kuci. Ono kad se nasminkas jednom u 100 god pa iz bioskopa izadjes sva crna oko ociju jer sam drekala, naravno. Riba sam ja😉
Posle jos napolje do 18h, pa nam je bila kaka... 
Smesko, sta HVALI novogodisnjim carapama? 😁
Pari, kakvi su odnosi sa bivšim muzem? Drago mi je da ste se uklopili, super ce to sve biti. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here