|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 14:53:04   
emicaa
Napunila sam baterije,ali realno nakon 9 mjeseci ovih 7 dana je nista.Nadam se da ceno moci i na ljeto.

Milena kako si?Koja si nedjelja?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 14:54:46   
Sanjica26 RR
Милена, извини. Нисам видела да је та тема закључана. А и журила сам да довршим ручак, јер је требало да ми почне час.

Јао као да сам хоботница. Тежак је живот нас уметника 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 15:01:08   
pari
Da, deca su jača nego što mi mislimo ...


Emice,razumem te skroz...ići ćete opet na leto sigurno...
Milena,nadam se da ćeš što pre na bolovanje...
Ja radila malo vežbe, sad ću limunadu pa doručak pa napolje da idemo...danas će biti kao i juče,oko 18 stepeni

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 15:09:09   
Milena18
Ma nemaš zašto da se izvinjavaš, Sanjice.
Emice, valjda ćete moći na leto ponovo da odete. U 14. nedelji sam sada.
I kod nas je lepo vreme, posle ćemo i mi malo napolje.


< Poruku je uredio Milena18 -- 6.4.2021 15:16:35 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 15:14:10   
Duškić
Kod nas hladno. Decu mi nesto muce stomaci. Pa se orenemazu ceo dan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 16:34:28   
mati
Pari, kolika je beše vremenska razlika? Pratila sam dok mi je drugarica bila, pa sam zab sada. Ona je rešila da joj deca odrastaju u Srbiji, mislim da sam nekad i pisala pre par god, a toliko je bilo muka da dodje do papira i svega. Još deca tamo rođena. Bila sam nekako zbunjena, i srećna i tužna zbog nje. Ali njena odluka i nadam se da se nije pokajala. Ne dotičemo se te teme.
Emi, bitno da ste uspeli da odete, znaš kako je bilo neizvesno. Sad te jos uvek drži nostalgija malo jače, jer je sveže...
Kod nas se razgmduvao vetar, katastrofa. A nije duvao, baš je lepo i sunčano.
Duškić, možda pokvarili stomačić...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 18:41:27   
emicaa
Ma drago mi je da sam vidjela svoje pa makar i ovako kratko.A razlika ja NY je 6 sati cini mi se

Ovde cijeli dan kisa,pa sunce,onda led,pa snijeg i opet sunce.Nismo izlazili nigdje,previse mi je hladno za set_njicu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 18:46:13   
Ivanka 75
Emice koliko km ima od vas do Doboja? Sve autoput?


Gledala sam na karti gde je Doboj i onda mi proradi kliker. Ja sam tamo bila!!! Tj prosli smo samo. 
1987 kad sam sa skolom isla u Slavonski Brod prosli smo kroz Doboj. Vodili nas u solanu  u Tuzli. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 18:48:50   
emicaa
1100 preko Austrije,navozimo se posteno 🤣

Lijep je Doboj,gradi se.Da ovi na vlasti imaju mozga bilo bi dobro i za zivot,ali nije tema 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 04/20
6.4.2021 18:50:09   
Ivanka 75
Mnogo bas. Dug put. Kad sam gledala slike videh da su poredili tvrdjavu pre 20ak godina i sad. Greota onakvu lepotu ne cuvati. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:45:49   
Maraj
Jutro mame. Pojem kafu u tisini user posted image deca otisla u vrtic.
Mada kada su videli sneg, hteli su da idu na sankanje...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:47:50   
dddaca
Dobro jutro!
Pa zar je toliko napadalo da moze da se sanka?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:50:30   
Maraj
Nije daco user posted image al dovoljno da deca vide da se sneg zadrzao.i da misle da odmah idu na sankanje

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:51:07   
mati
Jutro majke!! Maraj, kod nas samo da zavara. Mada i do sada kada je po Srbiji padao, ovde slabo bas.
Mladji M ima danas fizičko i raduje se. Pitam jel izlaze napolje, kaže ne. Igraju pikado, ili tako nesto, objašnjavao mi je.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:52:07   
Milena18
Dobro jutro i od mene! Kako ste, mame ? 
I moja već ima planove za popodne sa drugaricom koja živi preko puta. Juče ona otišla da vrati drugarici igračku koju je zaboravila kad su se igrale kod nas u dvorištu i oni je pozvali da uđe kod njih. Tj. valjda su je pozvali, nadam se da se nije pozvala sama. A imaju dvomesečnu bebu. Još ja kažem "vi imate bebu, a ona ide u vrtić", a njen otac skroz hladan, kao i njegovo dete ide u školu, pa šta. I ostala je, mada nisu bile u sobi gde je beba. Baš mi je bilo bez veze. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:55:09   
jess021
Jutro mame! Kod nas sunce, bas me iznenadilo, mislila sam da je tmurno kao juce


Maraj, drago mi je da ste bolje. 
Milena, ne opterećuj se, sve i da se sama pozvala😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 7:57:30   
dddaca
Kod nas isto tek malo zabelelo, ali osecam da cemo morati na grudvanje. Skinemo sneg sa svih auta na parkingu i uzivancija. Za nju...
Milena, pa ne nerviraj se. Cul si njihov stav. Doduse, meni se ne svidja tako opusteno ponasanje, jer to znaci da su opusteni i prema ostalima, ali sta da radis.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 8:24:42   
Maraj
Milena mislim da svi postanemo "opusteniji" sa drugim detetom user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 8:26:32   
Ivanka 75
Dobro jutro. Hlepcic u rerni,, mmmmm miriseeee 😊


Ako je taj tata ladovina i ne treba da brines. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 8:44:04   
dddaca
Vec si stigla i hleb da umesis? Svaka cast. Ja jos razvlacim kafu

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 8:48:45   
flamingos
Dobro jutro.Vredna si Ivanka.Ručak ću kasnije,sad detetu doručak spremam,pa u školu.I ovde pao sneg,ali beli se samo na krovovima.Ovako se otopio.Zato u našem selu se baš zabelelo.Lady,kako si,prestade li glavonolja?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 9:06:17   
Tiziana
Dobro jutro. Kao da je januar.

Ja sam doruckovala, doneo mi muz kroasane i kapucino, da imam privid kao da sam u kanc 🙂Opet ceka gomila posla, a moram u nekoj medjupauzi i rucak da skarabudzim jer me sinoc baas mrzelo.I obicno se u ovim situacijama ziva pojedem sto to nisam uradila predhodno vece, jer mi tokom dana to bude bas vratolomija..ali dobro. Sama sam kriva. 
Lep dan. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 9:09:43   
Ivanka 75
Tiziana, meni isto tako bude krivo ako ne stignem popodne da spremim rucak za naredni dan. Tj sad i mogu pre podne da napravim jer radim samo popodne. Kad sam radila dvokratno to je bio poduhvat, organizacija samo tako. Kako zavrsiti rucak do 9, pola 10 ujutru a naspavati se 😂



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 9:12:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Vec si stigla i hleb da umesis? Svaka cas_t. Ja jos razvlacim kafu


Hvala Daco  😊 Posao mm na posao u pola 7, stavim kvasac jer sam se set_ila da nema hleba za dorucak, u toplu vodu, zamesim testo pa u toplu rernu da naraste i bude brzo gotovo. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2021 9:13:40   
dddaca
Tiziana, radis od kuce?

Svaka cas_t Ivanka. Ja ne funkcionisem dok ne popijem kafu

< Poruku je uredio dddaca -- 7.4.2021 9:14:52 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here