|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 7:50:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Evo i mene, dok nisam upala u masinu. Slabo sam spavala. I  sad mi se spava kad treba da radim. Cele noci sam menjala ulošsls.Ceka me danas brda posla. Nesto moram da obavim, a nesto bas i necu moci ako se.ne nudem osecala dobro. 
Odoh. Budite dobro. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 8:00:12   
mama Jo
Jutro mame.
Mojim devojcicama zapusen nos vec dva dana, bas ih muci, mladja je nocas katastrofa spavala, samim tim i ja... Jedva sam je odvojila od sebe, sva sam se ukocila.
Idem sad da stavim rucak dok se nisu probudile.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 8:01:55   
jess021
Mama Jo, nema te, bas sam juce pomislila na tebe.


Da li si isla kod dr za stitnu? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 8:05:15   
mama Jo
Tu sam, citam svaki dan, pa preskocim da napisem nesto, a sve mislim kako svaki dan pisem 😁 nesto mi vreme leti, dani za cas prodju...
Za stitnu idem tek za 3 meseca, dala mi je da pijem Tiroxil i onda za tri meseca da ponovim hormone...
A prekjuce sam isla za te ciste na levom jajniku sto imam, i rekao mi kao da od narednog ciklusa uzmem pilule za kontracepciju, od njih bi ciste trebale da se povuku... Iskreno, ne piju mi se pilule bas nesto, i sad ne znam sta da radim 😒

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 9:23:07   
flamingos
Dobro jutro.Mama Jo,pročitah.Da te zapitam kako ti je mama?,Mislim na vas.Hajd da dečica budu dobro.Jes,srećno kod zubara.Moje dete doručkuje,pa da se spremamo za školu.Greje kao neko sunce,ali hladnjikavo.Samo kad niśta ne pada.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 9:46:36   
mati
Sanjiće imaš odliv?
M je pitao učiteljicu i otišao kući. Kaže da ga bas boli. I ne znam sta da radim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 9:54:37   
Milena18
Mati, a da li je merio temperaturu?


Mama Jo, nadam se da će ostati na zapušenom nosu kod tvojih devojčica, a da ćeš ti moći malo da odmoriš u toku dana. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 10:14:52   
mati
On je već veliki, oseća T, mislim osetio bi da ima. Ali svakako ću da kažem da izmere. Ne znam. Da ga opet vodim na sve preglede, a bili smo pre dve god. Tako ujutru ga boli.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 10:18:42   
Sanjica26 RR
Мати, имам одлив.

Иначе, дешава се то код деце која су у развоју. Свакако провери пре него одеш. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 10:28:50   
mati
Pa to je problem. Evo nemam kada. Ludim. Jer to se oduži na par dana, pa se čekaju uputi... Uffff.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 11:10:27   
Milena18
Mati, ima li ko drugi da ode sa njim po upute?
Sad sam se setila da sam ja na raspustu između šestog i sedmog razreda imala jake bolove u kolenima i glavobolju koja nije bila toliko jaka ali je trajala duže vreme. To je bio period kada sam najviše porasla i lekari i jesu došli do zaključka da je to uzrok. Nikad mi se kasnije to nije dešavalo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 11:13:31   
mati
Tako i meni svi kažu, a ja kao majka želim da verujem u to. Vodila sam na sve detaljne preglede kad je prvi put počelo, ali tad mi se kao zavrtelo dok je ležao na podu. Sve je bilo u redu. Vodiču ga posle privatno, kod dr koji radi kod nas. Da proverimo vid. Pa cemo videti kako dalje.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 14:00:45   
Ivanka 75
Dobar dan, samo da mahnem 😊


Mati, ima li neko u porodici migrene? 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 14:16:47   
mati
Ne... Moja mama, ali je ona to dobila sa godinama. Ivanka, radno danas?

< Poruku je uredio mati -- 8.4.2021 14:17:14 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 14:44:01   
flamingos
Ivanka,mašem i ja tebi.Turbo dan?Evo mi ručasmo,dete piše domaći.Ovo vrrme nije normalno.Čas sunce,pa duva vetar,pa se stušti kao da će kiša i tako u krug.Lady,gde si ti?Pari,ostale mame,šta radite?Didy,kako tm?❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 14:55:16   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Mama Jo,pročitah.Da te zapitam kako ti je mama?





Mama je dobro, kaze i sama da se bolje oseca. I juce je basdobila rezultate krvi, konacno je hemoglibin poceo da joj raste. Godinu i po dana joj je bio oko 90 i ispod, a sad konacno preko 100... Izgleda da je ipak trebalo da prodje malo vremena od onog skidanja polipa... Ali i dalje treba da kontrolise, pa sve se nesto i plasim da se opustim i radujem, iskrena da budem. Hvala flamingos, ljubim vas puno 😘

Mati kako ti je M, kako glava?
Ja sam, takodje, kao mala imala bolove u kolenima i stomaku, rekose od rasta...
Kako provodite dan mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 15:23:12   
flamingos
Mama Jo,tako mi je drago da ti je mama dobro,da se bolje oseća.Polako,biće to sve super.Mislim na vas.Ljubim te puni.Drži se,sve će biti dobro.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 15:31:17   
Maraj
Mati jel pije on neke vitamine?
Ja sam sve vise ubedjena da meni dodaci ishrani u vidu vitamina stvaraju glavobolje. Prvi put je krenulo u novembru, kada je mm imao koronu. Pila sam tada ono standardno sto je sada "popularno". Vit C, D, cink, selen... imala sam jake glavobolje. Sad sam opet pila kada sam ja bila pozitivna na kovid. Secas se da sam se zalila na glavobolje. Prestala sam da ih pijem i evo pu pu da ne ureknem prestale i glavobolje. Ne znam dal je povezano...al pocecu da sumnjam...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 15:35:46   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mati

Ne... Moja mama, ali je ona to dobila sa godinama. Ivanka, radno danas?



Kratka pauza za ručak pa nastavak. 
Moja prababa je imala migrene, moj deda pa i ja. Nasledno je, da znas. Skuvaj mu kakao, daj mu cokoladu da pojede. Kakao ublazava migrenu. Ivina drugarica iz odeljenja po nekoliko dana ne dolazi u skolu zbog glavobolje. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 15:46:28   
dddaca
Bila sam ubedjena da cokolada, samim tim i kakao, treba da se izbegavaju kod glavobolje

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 15:56:30   
Ivanka 75
Solja kakao napitka bas blagotvorno deluje, to mi rekla majka ove devojcice. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 16:24:57   
jess021
Mati, od moje sestre sin je kao mali cesto imao glavobolje, cak su i na magnet isli, sve bilo ok i proslo je. Jedna drugarica ima glavobolje od sinusa, tako da ima mnogo uzroka.
Ako su oci u pitanju uglavnom boli u predelu cela, taj prednji deo. Svakako nisi mirna dok ne odes kod dr. Sigurna sam da je nesto prolazno. 
Mi smo bile kod zubara, sjajne su bile obe, posle napolje, pa vezbala, pa rucak, pa oribala kupatila, reko'' sad cu sesti i set_im se da se nisam istusirala. Gledam da li ce kisa ili cemo napolje. 
Mama jo, drago mi je zbog tvoje mame. Kako su deca? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 16:35:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Bila sam ubedjena da cokolada, samim tim i kakao, treba da se izbegavaju kod glavobolje


Da, čokolada pojačava migrenu, čak može da bude i okidač.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 16:48:27   
Ivanka 75
Ja vam samo prenosim sta mi je rekla zene cije dete pada u nesvest od glavobolje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2021 17:21:19   
Ana RR
Ja imam glavobolje od malih nogu (i moji matorci isto) i znam da se čokolada ne preporučuje. Kakao je nešto drugo ali pod uslovom da je čist kakao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here