|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
29.6.2021 16:28:48   
mama Jo
Jelkice, svi zajedno navijamo jako ✊✊

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:08:18 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
29.6.2021 19:19:16   
Jelkicaa

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jelkice, svi zajedno navijamo jako ✊✊




Joooj hvalaa punooo 🤗🤗🤗

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:08:37 >


_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
29.6.2021 21:25:08   
flamingos
Jelkice,srećno.Držim fige i jedva čekam da nam javiš lepe vesti.❤



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:09:10 >

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
1.7.2021 7:37:05   
Gaga1996
Pridružujem se i navijam da sve ugledamo već ovog meseca dve crtice koje će nam svima ulepšati živote! 🥰Samo, ima da se čekaaaa... 🤭

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
1.7.2021 11:00:16   
Nora332
Hvala vam svima na pozitivnim i divnim recima! 😊 Jako mi znaci poruka svake od vas! 😊 Bubice, nadam se da cu i ja tvojim putem. Daj Boze da tako bude. Kako si ti sada, sta su ti rekli za merenje grlica, koliko cesto moras da ides? Jelkice, Gaga - nadam se da cemo sve uskoro ugledati II crtice. Gaga, koliko dugo pokusavate? 

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
1.7.2021 11:22:26   
Gaga1996
Nora, 4. ciklusa je prošlo, sada je 5. i aktivni smo 😂 Molim se Bogu da ovog meseca bude uspešno i da doživim taj najsrećniji dan 😊 

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
1.7.2021 12:03:38   
BubaBubica
Vučem vas za nosiće 🤗 

Nora do sad mi je radila samo jedan pregled grlića kad je radila bris i jedno merenje sondom, 22.nedelja sam. Jao koliko mi je bio šok kad sam saznala da sam trudna, sad je jedva isčekujem 🥰

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
2.7.2021 9:18:56   
Jelkicaa
Hvalaa svima divne stee 🥰Jooj nadam se Nora i ja tome da cemo uskoro, Gaga srecno 🤗Javljam vam sve novosti, ovog puta dobre ja se tako nadam i verujem u to ❤️

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
2.7.2021 9:46:56   
Milena18
Jelkice, Gaga, srećno i vama! Čekamo vas u trudničkoj temi 🙂


(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
12.7.2021 22:46:49   
Jelkicaa
Hvala Milena🤗 

Ja samo da javim stanje za sad, danas je trebala doci vestica medjutim nema je jos, juce sam samo imala dve kapi i to prilikom brisanja, mislila sam da ce kreniti menstruacija medjutim jos nista od tad, bolucka onako kao da cu dobiti tako da nisam sigurna jos nista 🤭

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
13.7.2021 19:54:01   
Mišurka
Drage moje, mi smo 6 godina pokusavali, i nismo mogli. Sad kad smo rekli sebi da necemo vise misliti o tome, da je u redu imati jednu cerkicu i da nam je takva sudbina, eto iznenadjenja. Ja mesec dana nisam mogla da verujem da je to to. 

Hoću da vam kazem, samo ne gubite nadu. Zivot je pun iznenadjenja 😆

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
14.7.2021 13:25:17   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Mišurka

Drage moje, mi smo 6 godina pokusavali, i nismo mogli. Sad kad smo rekli sebi da necemo vise misliti o tome, da je u redu imati jednu cerkicu i da nam je takva sudbina, eto iznenadjenja. Ja mesec dana nisam mogla da verujem da je to to. 

Hoću da vam kazem, samo ne gubite nadu. Zivot je pun iznenadjenja 😆



Joj divnoo cestitam Misurka 🤗Meni sad evo kasni dva dana sutra cu ujutru test uraditi ako ne dobijem do tad 😬

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Mišurka)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
14.7.2021 15:18:43   
Jelkicaa
Stigla M 😔 Vise srece drugi put 😁



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
14.7.2021 18:23:37   
Plavusica_01
Zdravo nova sam ovde pa me zanima vase misljenje 

Da li jos neka sem mene vidi ovde jos jednu tanku svetlo roze crticu u polju T u iscekivanju sam i nadam se da je pozitivan inace je test radjen 2 dana pre ciklusauser posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
14.7.2021 18:26:14   
Mišurka
Najbolje je test raditi tek nakon sto kasni menstruacija. Ja sam cekala cak 8 dana. Al kad sam uradila bilo je vise nego vidljivo. Zelim ti sreću ♥️


(odgovor članu Plavusica_01)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
14.7.2021 21:59:32   
lesli

Ja vidim ovde drugu liniju. Bleda, ali tu je.A bleda je jer je test radjen jako rano.I tacan je sigurno, samo ako je uradjen kako treba i ako je rezultat ocitan unutar onih 10 minuta.
Ponovi za 2 dana ili izvadi betu, ali ja bih rekla da je to to.

(odgovor članu Mišurka)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 9:25:26   
Gaga1996
Zdravo žene! 

Mislila sam da ću se javiti sa lepim vestima i još ima vremena ali sam htela da se posavetujem sa vama... 
Danas mi je 23. dan ciklusa. Na 19. su mi natekle grudi i bolele su me. I to baš fino bile i povećane i dosta bolele. Međutim na 21. dan ciklusa uveče mi je bilo jako muka i kroz pola sata sam imala 4 vodene stolice i celu noć sam povraćala i imala temperaturu 38 sa ponavljanjem vodenih stolica. Pijem probiotik i više nisam imala stolicu. Ali jedna stvar koja me brine jeste da je posle te noći povraćanja i dijareje skroz prestao bol u grudima i više nisu natečene. To me jako brine i tera me da mislim da ipak nema bebe ni ovog puta. U nedelju bi trebalo, odnosno ne bi trebalo da dobijem... Jako sam zabrinuta. Inače se verovatno radi o stomačnom virusu... Ali brine me totalni nestanak simptoma u grudima. Takođe i jedini simptom...
Da li je neka imala slično iskustvo? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 9:33:54   
Milena18
Jelkice, srećno sledećeg meseca!
Plavusice, i ja vidim drugu bledu crticu 🙂
Gaga, ja sam imala slično iskustvo. Bolele su me grudi jako posle ovulacije, pa prestale par dana pre očekivane menstruacije. I sada sam u sedmom mesecu 😊 A bol u grudima se vratio par dana posle pozitivnog testa. 



(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 9:41:37   
Gaga1996
Milena, pa to je divno čuti. :) Verovatno se sve to dešava zbog hormona, ko zna... Tako su i mene neposredno posle ovulacije bolele a sada ništa bukvalno... 

Zabrinuta sam bila da ne utiče ovaj stomačni loše na začeće ukoliko je došlo do njega ali čula sam da se to desi i kasnije u trudnoći i da nije problem. Danas svakako idem kod lekara... Daće Bog da nam se ovog meseca posreći 👶🏼

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 9:47:28   
Milena18
Srećno, Gaga 🙂 Strpi se još par dana, pa možeš i test da uradiš na dan očekivane menstruacije. 


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 9:51:26   
Gaga1996
Hvala puno! :) 

Samo da dočekam nedelju a da ne dobijem... Do sada sam uvek imala ranije pripremljen test ali sada sam rekla da ću u poslednji čas da ga uzmem da ne dođem u iskušenje da ga radim ranije. 😁 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 14:47:55   
flamingos
Jelkice,srećno idućeg meseca,pa da nam se javiš sa lepim vestima.❤

Plavušice,i ja vidim drugu crtu.Držim fige da sve bude kako treba.❤Gaga1996,i tebi držim fige,da ne dobiješ i javiš nam radosne vesti.❤Srećno svima!❤

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 15:05:04   
Plavusica_01
Uradila sam malopre oko 13h i nista se nije pojavilo samo jedna crtica pretpostavljam da nema veze to sto je radjen popodne a  danas sam trebala dobiti a ciklusa jos nema valjda ce biti drugi put 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 16:33:15   
BubaBubica
Plavušica ja sam u drugoj trudnoći radila test ja mislim 4 dana pre očekivane menst, i imala sam jaako bledu crticu, uradila sam i sutradan pa je bio negativan. Verovatno je bio razblaženiji urin pa nije bilo dovoljno bete da ga test detektuje. Ipak nisam dobila i svakako je bila trudnića u pitanju 🤗

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Plavusica_01)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
15.7.2021 16:34:21   
Plavusica_01
I ja se nadam da je trudnoca i da je test pogresio 


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here