|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
5.3.2024 15:05:59   
Ivanka 75
Odgledah ukratko sa premotavanjem 😁
Ne mogu da slozim misljenje jos uvek. Smesan mi ovaj nas juznoafrikanac 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Survivor
5.3.2024 18:13:57   
Tiziana
Meni je sve jos uvek cudno. Moram da se priviknem na ljude, nesto mi niko na prvu nije simpatican. Ne secam se da li je prosle godine bilo tako na pocetku, ali se secam da sam mislila da je predhodna/prva godina bila neprevazidjena i jos uvek mislim tako. Jedan je Goran 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Survivor
5.3.2024 18:20:17   
Ana RR
Isto, Tizi, svi su mi čudni za sada. Eh Goran user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Survivor
5.3.2024 21:42:12   
Ivanka 75
Prva sezona se nece ponoviti, ni ljudi se nece ponoviti, na zalost! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Survivor
6.3.2024 11:02:02   
dunja RR
Meni drago što je Varja uzela tajni imunitet, sviđa mi što su to uveli, zamrsiće im konce. Mada ne znam kako će biti kada svi ukapiraju da postoji ta opcija.
Inače volim da slušam Varju, ona peva fantazija, ima moćan glas.
A Matea mi je omražena već 😅, jer se okomila na Ognjena. A spora je katastrofa, sporije je trčala od Varje, izvukao je izlazak iz vode, jer se Varja jedva popela, ali za tu kilažu je odlična. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2024 13:40:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Survivor
6.3.2024 13:34:05   
Ivanka 75
Nisam ukapirala sta bi sa mateom, zasto pocinji da je ne vole? Bila sam ppspana sinoc.
I meni drago za Varju za tajni imunitet. Cini mi se da ima cvrst karakter a oni vide samo njenu kilazu. Islreno se nadam da ce ostati duze pa da im dokaze suprotno. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Survivor
6.3.2024 15:14:17   
dunja RR
Ne znam da li drugi ne vole Mateu, ali je ja nešto ne simpatišem user posted image , podseća na Antoniu od prošle godine. I dobro, ne vole Mateu nešto posebno ni Ognjen ni Megi user posted image sa njima se zakačila. Ne znam za ostale, neko je branio to sećam, ali ne znam ko.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Survivor
6.3.2024 15:49:59   
Ana RR
Ona se zakačila sa onim našim momkom na drugoj igri, nazvala ga je idiotom. Pa su se nešto prepucavali juče, izgeda da se to nikome nije dopalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Survivor
6.3.2024 21:49:45   
dunja RR
Da to je Ognjen, ali od Hrvata jedino joj je Megi rekla u oči da je to bilo grozno, a njih nekoliko tu prisutnih je branilo, kao duhovita je, zanimljiva, ne vide problem što je odreagovala onako sa našom Ognjenom. Nisam ispratila da je još neko rekao Matei da je bzv postupila, osim Megi. Nisam još pohvatala kako se zovu ostali, samo sam zapamtila Megi zbog izglasavanja, i Mateu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Survivor
6.3.2024 22:07:57   
Tiziana
Ovi nasi su bas losi.. Kilavi. Svi. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Survivor
6.3.2024 23:06:33   
Ivanka 75
Odgledala sam danas opet malo od sinoc. Videh kad su se Ognjen i Matea pokacili. Bas ga ne izvredjala. Los karakter ima cini mi se.
Ujutru repriza od danas. Nemam snage veceras za njih. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Survivor
7.3.2024 9:14:00   
Sanjica26 RR
Ivanka, ja gledam kad se vratim iz skole. Uvece nikako ne stizem. Sinoc sam iz kreveta malo gledala i zaspala. Zavrsicu danas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Survivor
7.3.2024 9:53:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ovi nasi su bas losi.. Kilavi. Svi. 


Da, baš mm i ja komentarišemo kako su ovi sada najmanje fizički spremni u odnosu na ostale sezone...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Survivor
7.3.2024 9:58:38   
Ivanka 75
Ja upravo gledam... Isto sam pomislila pre 15 min. Devojke ko da nisu fitnes treneri.Ali, Varja mi polako prirasta za srce. Iskrena i otvorena, i neka razmisle malo o svojim odlukama. Mislim da ce ona i njena licnost dosta doprineti timu i njihovom razvoju. Samo da sto duze ostane. 
I evo dobise totem nasi 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Survivor
7.3.2024 10:21:58   
Sanjica26 RR
I meni se dopada Varja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Survivor
8.3.2024 18:27:41   
dunja RR
Zašto je Mitar odmah preneo jednoj učesnici, zaboravih ime, da Varja ima tajni imunitet, nisam skontala? On je neka tračara ili šta? I zašto mu je uopšte Varja rekla...

Da li još nekom Katia liči na onu našu takmičarku, ne sećam se imena, onu najmlađu što je dogurala negde do kraja? Što su je svi stalno glasali a ona opstajala... Meni i fizički liče a i karakterne. Al je Kosić odlepio za njom 😅

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2024 21:43:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Survivor
8.3.2024 19:02:00   
Tiziana
Ista Nadja! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Survivor
8.3.2024 19:22:53   
dunja RR
E Nađa, tako je! Znači ne liče samo meni 😊

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Survivor
8.3.2024 23:38:56   
Ivanka 75
Malo mi zao sto Marko ispade. Da li mi se cini ili je Ivana malo doprinela Markovom izbacivanju.... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Survivor
9.3.2024 0:55:40   
dunja RR
Po Meni doprineo je Mitar. Nikad niko ranije nije slao dvoje svojih u duel. Ivana je jedina trebala da ide i lagano bi dobila Katiu.
Meni nijedna Mitrova odluka nije logična. On je povređen i teško da će moći da se oporavi i donese bodove, poslao je Marka u duel, znači tim je oslabljen za dva muškarca. Meni je njegovo ponašanje jako sebično, nema on malo godina, trebao bi da razmišlja ozbiljnije. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Survivor
9.3.2024 1:01:56   
dunja RR
I ono juče što je učestvovao sa onakvom nogom je isto jako sebično, šta je želeo time da postigne. U prošlim sezonama je bilo, ako si povređen ne učestvuješ taj dan, tri dana, pet dana. Ako potraje ideš kući.
I onda ono što je rekao - radije bi zapalio imunitet, dobro mu je rekao voditelj, da ga nisi želeo ne bi toliko grizao. Sva reč koju progovori je besmislena. Kud mu Varja reče za svoj imunitet. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Survivor
9.3.2024 1:02:49   
Ivanka 75
Zeznuo se u proracunu, ide on sledeci. Ne vole oni igrice i proracunatost. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Survivor
9.3.2024 1:07:20   
dunja RR
Pa i laici znaju da ako naprežeš povređeni deo tela oporak duže traje i može da se zakomplikuje. On kao juče trči sa onom nogom, zašto. Em gubi bod sto posto, em time demorališe ekipu, em ide protiv svoje noge. Nema niti jedan razlog  da učestvuje sa takvom nogom. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Survivor
9.3.2024 1:45:47   
Ivanka 75
Mozda misli da ce ga nekim cudom proci. Nada se. Zato se i trudio da osvoji imunitet. Nekako su mi svi redom bezizražajni, obični.Nedostaje mi Nika 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Survivor
9.3.2024 2:39:57   
dunja RR
Da Iv, Goran i Nika user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here