|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:14:35   
Anoniman
Evo nasa forumasica NENA me podstakla da postavim temu:

- kako gledate na preseljenje kod muza ako to podrazumeva odlazak u drugi grad?
- da li je to izvor stresa?
- na koji nacin se adaptirate?
- sta o tome misle one koje nemaju to iskustvo???

IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja sam Snezana, trenutno sam mama sa punim radnim vremenom, imam sina Jovana 23mes i Nadicu lepoticu od 5mes.Inzenjer sam tekstilne tehnologije, ali nikad nisam radila u struci,zivimo u Bgu vec 10god,ali se to mozda promeni skorih dana zbog posla mm.


Pored Nene81, nece da se naljute devojke sto cu da ih pomenem za koje znam da planiraju ili su se preselile:
buhla, Delijagirl, Trcosava (ako ne gresim)...

iskustva i misljenja....


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:19:50   
Zoka81
Tesko je bilo u pocetku a sada mi je jos teze. Nemam nikog ovde, medju nepoznatim ljudima...
Ne znam da li bi to jos jednom uradila da mogu da vratim vreme unazad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:22:27   
cipiripi
evo ja da se javim prva... user posted image
nije merodavno ovo sto cu reci, ali mislim da ce imati smisla...
ja sam dete sa novog beograda, nikada nisam nigde htela da mrdnem odatle...kad sam usla u prvi brak (bez ljubavi..itd..da se ne ponavljam) sve mi je predstavljalo jako veliki problem, preseljenje u centar grada, guzva, smog, cirkus,buka, ljudi...bila sam zivcana, neispunjena, stalno..do te mere da sam se vratila na nbg bila tamo sa ex muzem u babinom stanu 6 meseci i razvela se...
zaklela sam se da necu da mrdnem sa nbg jer sam tu rodjena, tu mi je sve..prijatelji, moje drvece, ulice, klupe, parkovi, secanja na prve ljubavi...
posle izvesnog vremena upoznala sam drugog muza...
i otisla u vuko*ebinu ili kako on to naziva "vazdusnu banju" Miljakovac... user posted image user posted image

sta ti je ljubav..sta ti je volja da uspes sa nekim, mnogo znaci kad ti neko "znaci sve" i kad si pored nekoga srecan...
sreca ispunjuje ljude, daje im volju i za druge stvari, tu je dobro raspoloznje kao i zelja za akcijom iz dana u dan..

mislim da kad izmedju dvoje postoji hemija i razumevanje, da ne predstavlja prepreku ni da se presele na severni pol (karikiram malo )...

uvek se nadje nacin da se vidis sa nekim i da se cujes..bitno je samo da ZELIS!

user posted image

dopisala Tasha: ispravila sam psovku.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.2.2010 9:49:04 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:24:22   
Nena81
Firm amm je inostrana tako da u okviru firme su velike mogucnosti za napredovanje sto ovde u Srbiji sto ino. Mm se cesto sali da ako mu ponude afriku idemo, a moja zelja je australija ili kanada. Meni je svaka promena dobrodosla, novi gradovi novi ljudi sto da ne.Ako bi otisli u inostranstvo mozda bi mi bilo tesko zbog jezika dok se uhodamo al ovde gde svi pricamo srpski ( nemoj neko da se uvredi, il bolje da kazem jugoslovenski), nije problem.Sad dok su mi deca mala lakse je nego kada krenu u skolu pa imaju svoje drugare, to bi bilo user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:26:01   
Anoniman
Cipi, ja sam dete sa novog beograda...na sve lepote koje si navela (parkove, setnje, drvece) moram da dodam KEJ i reke...

i ja sam sa bivsim otisla na Visnjicku banju - uzas blagi
sada sam u centru grada( ja ne volim centar grada nikako) ali mi je OK..

da li to znaci da je ipak MNOGO bitnije SA KIM SI???
da li je to dovoljno da lakse pregrmis novu sredinu???

Zoko, zao mi je sto se tako osecas...

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:28:25   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: OTI



da li to znaci da je ipak MNOGO bitnije SA KIM SI???
da li je to dovoljno da lakse pregrmis novu sredinu???




pa meni je ocigledno vazno s kim sam user posted image
a promenu sredine nisam ni osetila... user posted image
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..a vec 2 godine sam ovde user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:29:28   
Nena81

sta ti je ljubav..sta ti je volja da uspes sa nekim, mnogo znaci kad ti neko "znaci sve" i kad si pored nekoga srecan...
sreca ispunjuje ljude, daje im volju i za druge stvari, tu je dobro raspoloznje kao i zelja za akcijom iz dana u dan..

mislim da kad izmedju dvoje postoji hemija i razumevanje, da ne predstavlja prepreku ni da se presele na severni pol (karikiram malo )...

uvek se nadje nacin da se vidis sa nekim i da se cujes..bitno je samo da ZELIS!

user posted image


Sa ovim se u potpunosti slazem.
Ja bih sa mm i decom isla i na severni pol.Ako ce nam biti bolje odmah se pakujem. Lako je sada ostati u kontaktu sa prijateljima i porodicom pored interneta i sve ove tehnologije.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:29:48   
anajid
Posto sam se ja citav zivot selila,to mi se vec smucilo,kada smo se vencali mm se doselio kod meneuser posted image user posted image user posted image i to u drugu drzavu!A inace meni je to seljenje bilo jako stresno i ostale su mi posledice za celi zivot!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:30:05   
lence
Ja sam isto morala da se selim radi mm. Njemu je bilo nezgodno da trazi novi posao a meni nije. Usto smo u njegovom kraju uspeli da kupimo kucicu s vrtom a u velikom gradu gde sam ja zivela bili bismo u garsonjeri na desetom spratu. Planirali smo prosiriti porodicu pa je to bilo vazno.
totalno me gusi ova konzervativna sredina gde smo sad. Drustveni zivot mi je gotovo nepostojeci (stalno visim na rr user posted image ), uzalud su cuda tehnike. Ako se ikako moze potrebno je naci neki sporazum koji godi svim stranama. mi smo imali neke sputavajuce okolnosti.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:30:10   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: OTI



da li to znaci da je ipak MNOGO bitnije SA KIM SI???
da li je to dovoljno da lakse pregrmis novu sredinu???




pa meni je ocigledno vazno s kim sam user posted image
a promenu sredine nisam ni osetila... user posted image
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..a vec 2 godine sam ovde user posted image



i ja isto...ma novi beograd...ko ga ne voli - ne zna ga!
uh!
ali ljubav cini cuda ocigledno!

Zoko, tamo sam te u onoj temi pitala...koji je to grad u kom zivis? koja zemljA?
mozda sam ja stvarno mentol ali ne znam user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:31:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lence

Ja sam isto morala da se selim radi mm. Njemu je bilo nezgodno da trazi novi posao a meni nije. Usto smo u njegovom kraju uspeli da kupimo kucicu s vrtom a u velikom gradu gde sam ja zivela bili bismo u garsonjeri na desetom spratu. Planirali smo prosiriti porodicu pa je to bilo vazno.
totalno me gusi ova konzervativna sredina gde smo sad. Drustveni zivot mi je gotovo nepostojeci (stalno visim na rr user posted image ), uzalud su cuda tehnike. Ako se ikako moze potrebno je naci neki sporazum koji godi svim stranama. mi smo imali neke sputavajuce okolnosti.


Da...drustveni zivot...Ok tehnologije ali ONO PRAVO..uzivo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:32:14   
lence
IZVORNA PORUKA: cipiripi
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..


Jel' se tuda kreces radi prirode svog posla kao i ja? user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:34:24   
Zoka81
Zavisi i sa kim a i mnogo znaci gde. Ja sam ovde isto upoznala dosta ljudi ali uvek kazem nije to to, ovde ima jako malo nasih ljudi i to mi jako fali, ne mogu samo sa svabama. Tamo gde sam pre zivela sam imala mnogo vise prijatelja i to nasih, komsije i sve je to bilo bivsa juga nije bitno odakle glavno da se prica nasi a ovde svuda oko mene svabe pa ponekad nemam volke ni da pricam njihov jezik i to kazem mm otvoreno. On zna da je meni tesko i razume me pa uvek gleda da pozove neke kolege kod nas koji imaju neke veze sa bivsom jugom i onda ja laprdam sa njima nasi a on gleda i smeje se i onda me pita kako samo mozes tako brzo da pricas udahni malo.user posted image user posted image
Nadam se kad dodje beba da ce mi biti lakse ali videcemo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:34:54   
Nena81

IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: cipiripi
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..


Jel' se tuda kreces radi prirode svog posla kao i ja? user posted image

Hm Hm o kakvoj se tu prirodi posla radi user posted image ? Molim lepo objasniti .

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:38:02   
Nena81
A da li bi mogli iz veceg grada u manje mesto, gde nema kablovska tv, internet i sl pogodnosti?

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:38:29   
Zoka81






Zoko, tamo sam te u onoj temi pitala...koji je to grad u kom zivis? koja zemljA?



Nemacka Oti. Ovde sam 10 godina.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.2.2010 9:50:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:39:34   
Anoniman



Nena, imas privatnu poruku

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:40:33   
lence

IZVORNA PORUKA: Nena81


IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: cipiripi
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..


Jel' se tuda kreces radi prirode svog posla kao i ja? user posted image

Hm Hm o kakvoj se tu prirodi posla radi user posted image ? Molim lepo objasniti .


To sam namerno ostavila masti na pogadjanje. user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:42:26   
gagana83
IZVORNA PORUKA: cipiripi


sta ti je ljubav..sta ti je volja da uspes sa nekim, mnogo znaci kad ti neko "znaci sve" i kad si pored nekoga srecan...
sreca ispunjuje ljude, daje im volju i za druge stvari, tu je dobro raspoloznje kao i zelja za akcijom iz dana u dan..

mislim da kad izmedju dvoje postoji hemija i razumevanje, da ne predstavlja prepreku ni da se presele na severni pol (karikiram malo )...

uvek se nadje nacin da se vidis sa nekim i da se cujes..bitno je samo da ZELIS!

user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:43:01   
buhla
gde me nadje s temom...  user posted image user posted image user posted image
mogla bi roman da napisem!



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:44:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

A da li bi mogli iz veceg grada u manje mesto, gde nema kablovska tv, internet i sl pogodnosti?


jao ja ne znam...
mislim da covek moze na sve da se navikne ali...volela bih malo urbanije mesto...i zbog dece i zbog sebe...

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:45:25   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: cipiripi
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..


Jel' se tuda kreces radi prirode svog posla kao i ja? user posted image


naravno, mracni haustori su mi opsesija.. na nbg ih je bilo na izvoz user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: cipiripi
malo mi je bilo tesko da pohvatam slepe ulice i corsokake al dobro..jos ucim..


Jel' se tuda kreces radi prirode svog posla kao i ja? user posted image


naravno, mracni haustori su mi opsesija.. na nbg ih je bilo na izvoz user posted image user posted image user posted image user posted image



o da...

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:47:58   
Delijagirl
Pa ja moram da kazem da sam htela da dodjem u Beograd pa bio mm ili ne bio cak mislim da sam ja bas trazila decka tj momka tu slovence nisam ni gledala vise jednostavno su i svi oko mene znali da cu otici za beograd a tu sam imala vec brdo drustva pa mi taj prelazak nije tezko palo na neki nacin... teze mi je palo sve sto je doslo posle ali to su uobicni problemi mladog para pa je i to fala bogu proslo. Za neko vreme sam sigurna da cemo morati ponovo da se selimo zbog mm posla jer kako sam mnogo puta rekla nema tu leba za njegovo obrazovanje a to sto cu morati da napustim beograd i da odem negdje u inostranstvo ce mi sigurno teze pasti nego to sto sam trebala da odem iz slovenije. Ali videcemo jos kad i kako ce to biti samo znam jedno NECU SE VRATITI U SLOVENIJU!!! 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Preseljenje u drugi grad - kod muza!
8.2.2010 23:48:28   
lence
cipi, sve dok mi nisi konkurencija, mali je BG za nas dve!

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here